سلام
من یه پسر 25 ساله هستم که حدود 5 سال پیش به یکی از بستگان دورمون(خواهر زن داییم) علاقه پیدا کردم. اون حدود 2 سالی از من بزرگتر بود
من صادقانه باهاش صحبت کردم اوایل قبول نکرد و میگفت فاصله سنی ما زیاده. ولی با گذشت زمان و دیدن علاقه صادقانه من قبول کرد
حدود 2 سالی با هم بودیم تا اینکه یه اتفاق احمقانه باعث شد خانوادهامون به رابطه وعلاقه ما پی ببرن و با شتابزدگی و بی فکری تمام ما رو از هم جدا کردن تا جایی که زن داییم به من گفت من یه بچه هستم که نمیتونه آب دماغش رو بالا بکشه حالا چجور جرات کرده نزدیک خواهر من بشه!!!(حتی داییم هم وقتی منو میدید دیگه جواب سلامم رو هم نمیداد!!!) اون روزا بدترین روزای زندگیه من بود. روزای سیاه و تاریکی.....
تصمیم گرفتم فراموش کنم و به همه ثابت کنم یه بچه نیستم
3 ماه بعد من درسم تموم شد و با مدرک لیسانس اومدم نشستم خونه!!!!
یه مقداری پول جور کردم واسه یه کار آزاد و شرکت زدم و به شکر خدا کارم گرفت.
سخت مشغول کار بودم. شنیدم خواهر زن داییم داره ازدواج میکنه. بهم ایمیل زده بود و توش گفته بود علیرغم میل باطنیش و به زور خانواده داره ازدواج میکنه.
واسم سخت بود ولی واسش ارزوی خوشبختی کردم و بهش کفتم امیدوارم تصمیمه درستی گرفته باشی.
خلاصه 6 ماه بعدش عقد کرد و دقیقا 8 ماهه بعدش جدا شد!!!!
تو فامیل همه فکر میکردن آه من گرفتتشون!!!
بعد از اون اتفاقات یه روز که سر کار بودم واسم یه اس ام اس اومد که توش نوشته بود" از اینکه مییبینم اینقدر موفق و خوشبختی خوشحالم"
شمارش غریبه بود. بهش زنگ زدم . خودش بود. تصمیم گرفتم حضوری ببینمش...
و دوباره رابطه ما شروع شد...
خیلی حساستر شده بود استرس داشت خیلی هم تحت نفوذه دوستش شده بود
رابطه ما یه یک سالیه دوباره شروع شده بود تا اینکه این اواخر یه مسافرت با دوستاش رفتن شمال.
وقتی برگشت نظرش کامل عوض شده بود!!! میگفت من دیگه نمیخوام ازدواج کنم و ما به درد هم نمیخوریم و خانواده هامون مخالفن و ......
من براش همه چیو توضیح دادم. گفتم دیگه مثل قبل نیست. گفتم دوسش دارم . گفتم میتونم همه چیو درست کنم...
اما اون شستشوی مغذی شده!!! نمیدون چرا !!!!
ولی واقعا برام سخته بعد از این همه سال اینجور بشه...
خواستم برم با دوستاش صحبت کنم و حسابشونو کف دستشون بزارم اما ترسیدم همین چی خیلی خرابتر از قبل بشه.

من چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
چاره چیه؟؟؟؟؟؟
باید دوباره فراموش کنم؟؟؟؟
این بار دیگه خیلی سخته..........