به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 186
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 آبان 91 [ 04:48]
    سطح
    33
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    191

تشکرشده 189 در 69 پست

Array

RE: خیانت برای بار دوم.کمکم کنید

خوب آرزو خانم تا اینجا خوب پیش رفتی ولی باید نهایت سعیتو بکنی هفته خوبی داشته باشه تا کم کم حواسش از اون زن به سمت خانه و خانواده جلب بشه.
    قبلا هم گفتم حتما باید تماس جسمی را با همسرت شروع کنی. این مسئله خیلی می تونه تو بهبود شرایطت کمک کنه.
    می تونی با نوازش و بوسه خودت را بهش نزدیک کنی.
    می گی همش تو خودشه, خوب اروم بشین کنارش بگو عزیزم چیزی شده؟ تو محل کار مشکلی پیش اومده؟
    آرزو باید به شوهرت نزدیک بشی. باید اشتیاق با هم بودن را بوجود بیاری.
    آرزو توی خونه فضای گرم و آرامی را بوجود بیار.
    آرزو نزار این هفته غصه نرفتنش را بخوره. باید بهش نشون بدی توی خونه خودش کنار همسرش هم می تونه آرامش و خوشبختی را پیدا کنه.

2. 2 کاربر از پست مفید tarane.h تشکرکرده اند .

tarane.h (جمعه 11 دی 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 26 دی 89 [ 23:31]
    سطح
    38
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 89
    دستاوردها:
    تشکرها
    167

تشکرشده 165 در 92 پست

Array

با سلام
    من فکر میکنم شما باید حقوق خودتون را باور کنید. من دلیلی نمیبینم که شما بخواهید خودتون را بهش نزدیک کنید. چون مقصر اصلی اونه. شما اگر مطمئن هستید که با یک خانم دیگه رابطه داره مستقیما متوجهش کنید که شما متوجه شده اید. و از این که عصبانی بشه ترسی به خودتون راه ندید. همیشه از حق خودتون دفاع کنید ولی از راهی که کمترین هزینه را داره.

4. 4 کاربر از پست مفید محمدصالح تشکرکرده اند .

محمدصالح (جمعه 11 دی 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 مرداد 89 [ 17:14]
    سطح
    39
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    تشکرها
    39

تشکرشده 39 در 18 پست

Array

ترانه و فرشته مهربان عزیز

از راهنماییتون ممنونم.از همراهیتون سپاسگذارم.
    تا جایی که بتونم همه سعیمو می کنم که تصمیماتم رو اجرا کنم.از اینکه تنهام نگذاشتید ممنونم.برام دعا کنید

شوکان عزیز

حرفای شما رو قبول دارم.فعلا به تصمیمم عمل می کنم.اگه نتیجه نگرفتم حتما با شوهرم برخورد می کنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 دی 93 [ 01:42]
    سطح
    38
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 5 پست

Array

با سلام من در وبلاگ یک فراکاو مطلبی را بع عنوان " راهکارهای مقابله با بی وفایی همسر" درج نموده ام . امید وارم مورد قبول شما باشد...

برای مطالعه اینجا کلیک نمایید......

http://tinyurl.com/hamsar-va-khyanat

از وب نوشت یک فراکاو دیدن نمایید....

http://1farakav.wordpress.com/
    البته این مطلب را در تالار برای دوست دیگرثی نیز درج کرده بودم............

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 مرداد 89 [ 17:14]
    سطح
    39
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    تشکرها
    39

تشکرشده 39 در 18 پست

Array

دوستان عزیز سلام

حدود 2 ماه پیش بود که من اومدم و گفتم که می دونم الان که من نیستم شوهرم زنی رو به خونه من آورده و می خواستم سرزده برم و مچش رو بگیرم.
    با شما مشورت کردم و غیر از فرشته مهربان و ترانه عزیز همه من رو از این کار منع کردید و گفتید صبر کنم...............

بعد از گذشت 2 ماه اوضاع بدتر شده که کوچکترین بهبودی نداشته.
    -روابط شوهرم و اون زن بیشتر شده
    -روابط عاطفی بین ما بسیار بده و اصلا فکر نمی کنم منو دوست داشته باشه.منم ازش متنفر شدم و در واقع طلاق عاطفی انجام شده
    -با گذشت 6 ماه تمام همچنان رابطه زناشویی نداریم
    -و من داغونم.در این مدت انقدر اعصابم خورد شده که نمی تونم بگم

در جهت تصمیماتم هم سعی کردم ولی واقعا تحمل این وضع برام غیر ممکن شده .

ببینید مشکل من فقط خیانتهای مکرر شوهرم که نیست.
    بی توجهی کامل عاطفی و جنسی واخلاق خیلی بد و زورگویی وقطع رابطه با خانوادم و ..........را هم اضافه کنید.مثل آب خوردن بهم دروغ میگه.می دونم گاهی اوقات تریاک هم مصرف می کنه.

می دونم الان بیکارم و 2 بچه دارم ولی واقعا نمی تونم دیگه تحمل کنم.

مشاوره هم رفتم.ایشون هم می گفتن این آدم درست بشو نیست .می گفتن در مورد روابط عاطفی و جنسیتون باهاش حرف بزن ولی به خیانتهاش اشاره ای نکن.همین.تنها راهکار و پیشنهادی که بعد 2 جلسه و صرف کلی وقت و هزینه گفتند همین بود.

ولی من می دونم هیچ فایده ای نداره.آخه چقدر باهاش حرف بزنم.ازش گدایی محبت کنم.این که مشکل خیانتش رو حل نمی کنه.هیچ مشکلی رو حل نمی کنه.

هر چی فکر می کنم می بینم باید مچش رو بگیرم و تکلیفم رو باهاش روشن کنم.می خوام تا چند روز آینده به خونه پدرم برم و سرزده برگردم و.............

آخه من با این زندگی داغون چه کنم؟انتخاب بین بد و بدتره........به خدا دیگه نمی تونم تحمل کنم

تو رو خدا نظرتون رو بگید.جناب آقای سنگتراشان لطفا راهنماییم کنید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 دی 90 [ 11:22]
    سطح
    30
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 57 در 30 پست

Array

با سلام

شما قبلاً گفته بودید که پیشتر هم همسر شما به شما خیانت کرده بودند. سوال این است چرا علارغم مشکلات حاد عاطفی و جنسی شما مجدداً باردار شدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا والدین این قدر خودخواهانه عمل می کنند ؟ چرا فرزندان را قربانی خواستهای خودشان می کنند ؟ شاید فکر می کردید با این کار شوهرتان پا بند زندگی می شود که نشد . وفقط یک بی گناه دیگر را قربانی کردید.

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

آرزو از تو سئوالی دارم اینکه مرد زندگی ات از اخلاقیت و انسانیت پیروی نمی کند یک بحث است و بحث دیگر اینکه تو و بچه ها .
    خوب در راهنمایی چند وقت پیش من به تو گفتم : بر سر خانه و زندگی ات و برای خودت برنامه ریزی شغلی داشته باش. چه کردی ؟! چه پیشرفتی داشتی ؟! امروز شغل داری ؟! درآمد هر چند کم داری ؟! پدرو مادرت فرسوده تر و پیرتر شده اند یا میتوانند مسئولیت تو و بچه ها را قبول کنند ؟! ( خواهش می کنم با دقت جواب بده )

به من بگو فرض می گیرم رفتی خانه ی پدرت و برگشتی و مچ شوهرت را هم گرفتی بعد چی؟! می خواهی چیکار کنی ؟! در مورد این قضیه هر آنچه برنامه ریزی و فکر کرده ای و آینده سه ماه بعد از این مچ گیری را تصویر کن و بنویس .

طلاق گرفتن هیچ اشکالی ندارد اما به شرط اینکه تو درست فکر و برنامه ریزی کرده باشی و آگاه باشی که در صورت توجه و برنام ریزی و ...خیلی از مسائل پس از طلاق آنگونه که فکر می کنیم پیش نمی رود . اما مهم نیست . تو به من بگو بعد از اینکه مچ شوهرت را گرفتی چی میشه و خودت و بچه هات و ...را تصور کن .

اما یک نکته که به آن در مورد تو اشاره می کنم . چرا فکر می کنی محبت گرفتن از شوهرت گدایی است ؟!این ها فیلتر هایی است که تو خودت برای خودت درست کرده ای و ابدا اینگونه نیست حتی اگر شوهر تو نوازش مثبت نداشته باشد و تو را پس بزند باز هم تو نوازش منفی را تجربه می کنی ولی تو خودت را کاملا محدود کرده ای و این دیدگاه غلط مال توست .

10. 3 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (چهارشنبه 21 بهمن 88)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    یکشنبه 23 اردیبهشت 03 [ 12:40]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,602

تشکرشده 37,101 در 7,011 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    بعضی مشکلات زناشویی نسبتا عمیق و ریشه دار هست. نمی شود انتظار حل کامل آن در کوتاه مدت یا از طریق یک راهنمایی ساده اینترنتی داشت.
    اما چارچوب حل مشکل را می شود ارائه داد.
    یکم: با توجه به شرایط شما و فرزندانتان و سابقه همسرتان بسیار تحت فشار هستید. در اینگونه موارد تصمیم گیری ها ممکن است هیجانی و اشتباه باشد.
    دوم:
    مچگیری و کارآگاه بازی هرگز اینگونه مشکلات را حل نمی کند. بلکه مشکلات را شدیدتر می کند.
    سوم:
    چنین مشکلاتی با یکی دو جلسه مشاوره راهی به جایی نمی بره، شما نیاز هست جلسات حضوری مشاوره را ادامه دهید. یا مشکل شما تا اندازه ای حل می شود، یا حل نمیشود اما روش های شما در مواجه قویتر می شود. یا اینکه همسرتون را قابل تغییر نمی بییند و نمی توانید هم با او کنار بیایید نیاز به مشاوره طلاق دارید تا ببینید آیا جدا شدن راه حل بهتری هست و امتیازات بیشتری دارد یا خیر؟
    ما در اینجا صرفا با چند خطی که بین ما می گذرد نمی توانیم به شما بگوییم با این فرد زندگی کن، یا جدا شو ، اما می گوییم که مچگیری نکن، صبور باش و مهارتهای جسورانه ای برای زندگی و ارتباطتت با همسرت پیش بگیر که یا او حداقل مسئولیتهایش را در زندگی متعهدانه قبول کند، یا جدا شوید.

و همه بررسی ها این موارد فقط در جلسات حضوری امکان پذیر هست.
    شما باید مودبانه، مهربانانه اما با قاطعیت و صریحا برای او روشن کنید در صورتیکه تعهد خودش را در مورد شما نقض کند و این مسئله بر شما آشکار شود تحملش نخواهید کرد و با او ادامه نخواهید داد. اما برای سرنخ جمع کردن نباید اقدامی کنید.

اگر تصور می کنید با مشاوری به نتیجه نرسیده اید می توانید با مشاور مجرب دیگری ادامه دهید. اما باید ادامه دهید.
    اینکه مرتب مرثیه احساسی برای خودتون بخوانید شما را تخریب می کند.
    معمولا احساسهایی که در چنین مشکلاتی به افراد وارد می شود کارگشاء نیست بلکه مانع های اساسی در حل مشکلات ایجاد می کند.

نکته مهم:
    معمولا مشاوره های تلفنی و اینترنتی و مکاتبه ای بیشتر نقش راهنمایی دارد. که برای سهولت ارتباط به آن مشاوره اطلاق می شود. شما نباید تصور کنید اگر چند صفحه اینجا نوشتید یا تلفنی صحبتهایی با مشاور داشتید به معنی مشاوره هست.
    این ها را می گویم که تصور نکنی که بن بست شما بی علاج هست. شما باید بدانید برای مشکلاتی این چنین باید مصمم و قوی باشید و حضوری و قاطعانه پیگیری کنید. متاسفانه اکنون بسیار ضعیف و تحت فشار هستید، لذا به جای اینکه مرتب به این نقطه آسیب زای زندگی خودت فکر کنی، سعی کن خود را با امکانات دیگری که داری مدتی سرگرم و تقویت کنید تا جسارت و قدرت لازم برای حل و فصل این مشکل را بیابی.
    فراموش نکن هر اقدامی که بخواهی انجام بدهی (حل مشکل، سازگاری از راه تغییرات شرایط و خودت، یا جدا شدن) همه و همه نیاز به قدرت و توانایی بالا دارد.

12. 7 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (سه شنبه 18 خرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 26 اسفند 90 [ 18:20]
    سطح
    38
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    تشکرها
    96

تشکرشده 91 در 45 پست

Array

بنظر من ترس آرزو از شوهرش و کوتاه اومدنهای زیادش باعث شد تا امروز به این مرحله برسه اما یک سوال آقای سنگتراشان بنظر شما خانواده آرزو در این زمان نباید با قاطعیت با شوهرش صحبت کنند و دلیل کارهای غیر معمول اورا جویا شوند؟ متاسفانه من احساس می کنم توی تالار نقش والدین و ریش سفیدها خیلی کمرنگ جلوه داده میشه. اما یک مورد دیگه که اکثر شماها مخالف تجسس هستید بنظرتون برای جدایی مچ گیری دلیل محکمه پسندی نیست؟ البته مچگیری با حضور پلیس؟چرا شماها با مچ گیری مخالفید؟ چرا که ممکنه بعد از این اگه آرزو شکایتی بکنه شوهرش همه چیز رو انکار کنه . در مورد بچه ها هم اینطور که من اطلاع دارم تا ازدواجشون باید پدر هزینه شون رو بده

14. کاربر روبرو از پست مفید ویونا تشکرکرده است .

ویونا (دوشنبه 26 بهمن 88)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ویونا

در مورد بچه ها هم اینطور که من اطلاع دارم تا ازدواجشون باید پدر هزینه شون رو بده
    اینجا ایران است صدای جمهوری اسلامی ایران
    ویونا نگاه خوش بینانه به ماجرا داشتن کمک کننده نیست 70-8- درصد زنانی که طلاق می گیرند و بچه نگه می دارند یا به کل از مرد پولی دریافت نمی کنند و یا باید آن قدر پول موبایل و تلفن بدهند و فک بزنند تا مرد 100 هزار تومن پول بفرستد و مثلا اگر امروز نیاز به پول باشد انشالله سه ماه بعد شاید و آن هم شاید به نتیجه برسی .

این کارها و این نوع عملکرد از طرف مرد هیچ ربطی به وضعیت مالی مرد ندارد از پولدارترین مرد تا گداترین شان همینگونه رفتار می کنند .

فعلا این توضیح را داشته باش تا برگردم کاری پیش آمد . باید بروم .تمام پست تو را باید به دقت و مو به مو پاسخ داد

16. 4 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (چهارشنبه 21 بهمن 88)

صفحه 8 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)