به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اردیبهشت 88 [ 10:44]
    سطح
    33
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 101
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

به: مخالفت پدر کسی که دوسش دارم

از راهنماییهای همه دوستان ممنونم
    ولی مشکل من با این مطالبی که شما گفتین حل نمیشه و همه این کارهایی که گفته شده هم فکرشو کردم هم بعضیشون رو امتحان کردم .
    ببینید امید من به مادر دختره. مدتهاس مادر دختر قراره با شوهرش در مورد ما صحبت کنه و اون رو متقاعد کنه ولی چون خودش از ته دل راضی نیس میخاد موضوع رو کش بده تا به اعتقاد خودش خونواده مارو سرد کنه از خاستگاری مجدد. چون میدونه من نمیتونم مستقیما با پدرش صحبت کنم .
    از یه طرف مادر دختر داره موضوع رو کش میده از طرف دیگه نمیدونم به فرض اگه مادرش به شوهرش بگه موضوع رو و با مخالفت مجدد روبرو بشیم دیگه به چه بهونه ای میتونیم بگیم که همدیگه رو دوس داریم . فک کنم خیلی موضوع پیچیدس که کسی نمیتونه کمکمون کنه
    دیگه دارم دیوونه میشم . دیگه به هیشکی امید ندارم . فکر کنم تنها کسی که بتونه کمکمون کنه خداس البته اگه بخاد

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 خرداد 88 [ 09:58]
    سطح
    40
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 15 در 13 پست

Array

RE: مخالفت پدر کسی که دوسش دارم

سلام...
    ببین بگو دخترش رو که دیدی ازش خوشت اومده...
    بگو که از خونوادش خوشت اومده...اصلا بگو دوسش داری...
    خودت با باباش صحبت کن...
    منم مثل توام...باباش میدونه باهاش دوست بودم...هی مخالفت میکنه واسه همین می خوام خودم برم پیش باباش...

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 شهریور 88 [ 20:23]
    سطح
    37
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 17 پست

Array

سلام دوست عزيز
    من تا حالا نديده بودم كه اگه كسي چند بار بره خواستگاريه يه نفر پدر اون خانوم شك كنه كه حتما اينا از قبل با هم آشنا و دوست بودن!!!!! اين كه نشد............من تو اطرافيان خودم خيليها رو به شخصه ديدم كه اصلا با هم از قبل رابطه ي عاشقانه نداشتن ولي تو همون جلسات خاستگاري عاشق و شيفته ي طرفشون شدن و 2 بار كه خوبه 20 بار رفتن خاستگاريو پيغام پسغامم ميفرستن............شما خيلي راحت ميتونين به پدرشون بفرمائين كه در همين جلسه ي خاستگاري شيفته ي وجنات و حسن هاي دخترشون و خانواده ي محترمشون شدين................اين مساله فكر نميكنم در ذهن ايشون شك و شبحه اي رو ايجاد كنه چون در اطرافمون بسي بسيار اين موردها بوده و هست............
    چون شما خودتون ميدونين كه از قبل رابطه داشتين همين طوري مرتب اين ترس در وجود مباركتون ايجاد ميشه كه حتما اگه طرف مستقيم تو چشمام نگاه كنه حتما به اين مساله پي ميبره.......برادر گلم اين فقط هراسيه كه تو وجود شماست و اون قدرها هم كه فكر ميكني نه تنها تابلو نيست بلكه بسيار بسيار هم طبيعي به نظر ميرسه......آخه كي گفته اگه كسي چند بار بره خواستگاريه كسي و جواب رد هم بشنوه و دوباره پا فشاري كنه پس حتما كاسه اي زير نيم كاسه بوده!!! ........به والله كه من اولين باره كه اينو ميشنوم...اينقدر از كاه براي خودتون كوه نسازين..........ميترسم اينقدر اين هراس در شما سايه بيافكنه كه خودتون ناخواسته خودتون رو لو بدين..........
    سعي كنين كه ابتدا مادر اين خانوم رو به صورت كامل از طرف خودتون مطمئن كنين تا ايشون بتونن با عزمي راسخ و با ايمان قلبي به شما با پدرشون صحبت كنن........خصلتاي خوب شما رو به ايشون بگن. درست روي موردهايي كه ميدونن پدر ايشون در رابطه با اين مسائل حساسيت خاصي دارن و هميشه دوست داشتن كه دامادشون در آينده اين ويژگيها رو داشته باشه.............از اون دختر خانوم بپرسين كه خاستگار قبليشون كه تو فاميلشون بوده و پدرشون ايشون رو براي دخترشون ميخواستن چه ويژگيهاي بارزي داشته كه باعث جلب نظر پدرشون شده! همونها رو البته يه ذره كمو زياد در خودتون ايجاد كنين و به مادرشون هم بگين كه به پدرشون بفرماين كه اين خصلتها در شما هم يافت ميشه...........بگن كه فقط آدم از فاميلش نميتونه شناخت داشته باشه خيلي خوب و راحت ميتونن با تحقيقات جامع و درست و كافي از ديگر خاستگاراي دخترشون هم شناخت پيدا كنن كه البته و صد البته ميتونن ويژگيهاي بسيار بارزتري هم نسبت به پسرهاي فاميل داشته باشن.........چون پدرشون فرد مذهبي هم هستن بهتره از اين راه وارد بشين همه جوره سنگ تموم بذارين...""""البته در حد معقول و نه به صورتي كه جنبه فريبكاري و دورويي پيدا كنه ها""""
    اميدوارم به مراد دلتون هر چه زودتر برسين
    هر كس به طريقي دل ما ميشكند
    بيگانه جدا دوست جدا ميشكند
    بيگانه اگر ميشكند حرفي نيست
    من در عجبم دوست چرا ميشكند!!!!!!!!

4. کاربر روبرو از پست مفید mimi تشکرکرده است .

mimi (شنبه 12 اردیبهشت 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 89 [ 15:28]
    سطح
    38
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 148
    دستاوردها:
    تشکرها
    158

تشکرشده 159 در 70 پست

Array

RE: به: مخالفت پدر کسی که دوسش دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط adineh
    از راهنماییهای همه دوستان ممنونم
    ولی مشکل من با این مطالبی که شما گفتین حل نمیشه و همه این کارهایی که گفته شده هم فکرشو کردم هم بعضیشون رو امتحان کردم .
    ببینید امید من به مادر دختره. مدتهاس مادر دختر قراره با شوهرش در مورد ما صحبت کنه و اون رو متقاعد کنه ولی چون خودش از ته دل راضی نیس میخاد موضوع رو کش بده تا به اعتقاد خودش خونواده مارو سرد کنه از خاستگاری مجدد. چون میدونه من نمیتونم مستقیما با پدرش صحبت کنم .
    از یه طرف مادر دختر داره موضوع رو کش میده از طرف دیگه نمیدونم به فرض اگه مادرش به شوهرش بگه موضوع رو و با مخالفت مجدد روبرو بشیم دیگه به چه بهونه ای میتونیم بگیم که همدیگه رو دوس داریم . فک کنم خیلی موضوع پیچیدس که کسی نمیتونه کمکمون کنه
    دیگه دارم دیوونه میشم . دیگه به هیشکی امید ندارم . فکر کنم تنها کسی که بتونه کمکمون کنه خداس البته اگه بخاد
    امیدتون به خدا باشه نه مادر دختر در ضمن چرا نمی تونید مستقیم با پدر دختر صحبت کنید ؟ شما خواستگار هستی نه مادر دختر ! به فرض که مادر دختر سعی کنه شوهرشو راضی کنه این شک و سوال میشه برای پدر و ممکنه بگه چرا خود پسره تلاشی نمی کنه شما که به اطمینان رسیدید که دختر خانم شما رو دوست داره و خواستگاراشو رد کرده پس ارزش تلاش بیشتر رو داره .همین خواستن شما بهترین بهانه هست .اینقدر از مخالفت پدر دختر واهمه نداشته باشین به قول دوستان زود گذره .

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 خرداد 88 [ 07:13]
    سطح
    34
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    تشکرها
    45

تشکرشده 46 در 36 پست

Array

چی شد دوست عزیز به عشقت رسیدی یا نه امیدوارم که هر چه زودتر به مراد دلت برسی وموفق بشی همواره با خدا باش و با توکل به خدا امید داشته باش که کارت بی شک درست میشود پدر اون خانم هم حتما شرایطی برای خودش دارد شما باید خواسته های ایشون رو براورده کنی وبهتر بری وبا اون اقا خودت حضوری صحبت کنی وبه دختر خانمم بگی که اونم با پدرش صحبت کنه نه اینکه بگه شما رو میخواد به طور مثال بگه شما از دوستان یا اشنایان یکی از دوستانش هستین و خیلی از شما تعریف کرده و.......از این راه ها وارد شوید که نگه غریبه هستید به لطف خدا ویاری دوستان موفق میشی راستی سن خودت و اون خانم رو به ما بگو
    شرط دل دادن دل گرفتن وگرنه یکی بیدل میمونه و دیگری دودل

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اردیبهشت 88 [ 10:44]
    سطح
    33
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 101
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

مخالفت پدر کسی که دوسش دارم

همونی که ازش میترسیدم شد
    دیگه دل و زدم به دریا و به باباش گفتم که من دخترشو دوس دارم ولی انگار نه انگار که ما 8 ماه کشمکش داریم و تلاش میکنیم که پدر و مادرش رضایت بدن ما به هم برسیم .
    شاید هیشکدوم باورتون نشه که من چه جوابی از مادرش شنیدم ولی اون به راحتیه هر چه تمامتر بهمون گفت به هیچ وجه امکان نداره ما رضایت بدیم شما با دخترمون ازدواج کنید . هیچ دلیل خاصی هم نیاورد واسه این مخالفتش ولی از حرفای گذشتش میدونم که پدرش تصمیم داره دخترش رو به کسی بده که خودش میخاد و میپسنده نه کسی که دخترش پسندیده.
    اینم از اقبال ما
    لعنت به این زمونه ی بیرحم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)