گلم این نوع رابطه بعد ها می تونه برات به دوشکل مشکل ساز بشه اول از لحاظ روحی و رانی برای خودت و دوم هم از جانب این آقا در زندگی آینده ات حالا چه با این آقا ازدواج کنی چه نکنی!
بعد ها وقتی که یه مدت از رابطه ات گذشت و از این تب و تاب جنسی افتادی و همیشه و بدون ترس شرایط س ک س رو داشته باشی دچار عذاب وجدان خواهی شد هر اتفاق بدی که توی زندگیت بیفته هر دعوا و بحثی که با این آقا (شوهرت در اون زمان) پیدا کنی میذاری به حساب اعمالت در اون زمان! تازه این برای وقتیه که با این آقا ازدواج کنی که اگه این اتفاق نیفته این آقا رو دائم می خواهی با شوهرت مقایسه کنی و لذتی که با این آقا داشتی و چون اولین تجربیاتت بوده برات بسیار لذتبخش و موندگار خواهد بود و و در شوهرت دنبال این لذت خواهی بود و بدترش اینکه وقتی با شوهرت هستی و در لذت بردن از فیزیکتون هستید ناگهان لذت های این ایام و این آقا به یادت میاد (توی این زمینه اطلاعات زیادی دارم و همه اینها مستند و مکتوب هم هستند!)
حالت دوم باید شنیده باشی که توی دعوا نقل و نبات خیرات نمی کنن! این حرکات الانت در زمان بحثهای زندگی متاهلیت با این آقا نقل و نبات دعواهاتون خواهد بود وقتی دعوا کنی حرفاش منطقی نباشه و بگی تو اشتباه کردی چرا داری من رو با فلانی مقایسه می کنی خواهی شنید که فرق تو با اون چیه؟! تو بودی که هنوز خاستگاریت نیومده بودم با من س ک س داشتی! اگر هم با این آقا ازدواج هم نکنی این موضوع می تونه بهانه ای باشه برای اخازی ایشون از شما و یا مجبور کردن شما برای ازواج با ایشون!
به هر حال من تصورم بر اینکه گذشته ها گذشته باید به فکر آینده باشیم و حال رو غنیمت بشموریم!
به همین خاطر پیشنهاد می کنم تصمیم بگیرید که از این به بعد با این آقا رابطه نامتعارف نداشته باشید حالا چه از نوع خطرناک چی از نو بی خطرش! و به این احساسات و رابطه ات با این آقا صورت رسمی بدید ایشون بیان خواستگاریتون خانوادتون در جریان علاقه ایشون به شما باشن و اگر انرژیت رو بذاری روی این موضوع که شما زودتر از خواهرتون ازدواج کنید بهتر از اینکه فکرتون رو درگیر مسائل جنسی بکنید!
این رو به یاد داشته باش که س ک س در ابتدا رابطه جنسیه و در انتها روی ذهن و روح اثر میذاره!