به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60
    عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

RE: در عمرم اینقدر خرد نشده بودم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط نقاب
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahel2008
    درسته! به نظر شما چطور می تونیم این حالات و احساسات رو به سلامت پشت سر بگذاریم و به خود واقعیمان برسیم با کمترین میزان آسیب روحی؟
    همین آسیب هاست که برای ما تجربه می شود و امکان ندارد بدون هیچ آسیبی این مراحل را پشت سر گذاشت اما نباید بگذاریم آسیب ها مدت زیادی جولان دهند و ذهن ما را مشغول سازنند. مگر خود شما از طرف او آسیب ندید که الان در پی کسب تجربه هستید.
    دوست من در هر مر حله مشکلی خواهی یافت و آن مشکل عقاید و وجود تو را شکل خواهد داد. می توانی بهترین شکل را بر خود بگیری و سر بلند باشی .
    در برخورد با موانع خونسردی خود را از دست نده حتی اگر در برخورد با آن مانع چیزی که دوست داری را از دست دهی.
    تو امروز او را از دست دادی ولی یه قدم جلوتری.
    نقاب جان میشه بادرس گرفتن از تجربه دیگران این آسیبها را به حداقل رساند . لازم نیست همه چیز را تجربه کرد . میشه از دیگران پرسید و یا سرگذشت دیگران را مطالعه کرد و یا به مشاهده زندگی دیگران پرداخت .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 10 اسفند 87 [ 18:25]
    سطح
    35
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 138
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 6 در 4 پست

Array

به نام خدا -اشنایی می گفت یک دوستی داشتم که داشت مسیر درستی می رفت ولی چون براش مشکلاتی ایجاد شده بود یعنی فکر می کرد دوستاش ازدواج کردند و بچه دارند و خوشبختند و به قول خودش به ماشین اونانگاه می کرد با هم نشستند خیلی ناراحت میشد که چرا من همسر ندارم .این دوست ما حجاب و حیاش رو به پای این گذاشت که تکبر داره , عرور داره لابد دل کسی رو شکسته نباس این کار رو می کرد و خلاصه خیلی برای خودش دلیل تراشید که نبا س اینطوری باشه و باید راحت تر بود و ...
    ولی واقعا تکبر نداشت حیا داشت و خب پسرهای این دوره هم ارزش حیا رو اوردند پائین وزندگی شده مثل فست فود ها
    خیلی چیزها ارزشش رو حالا از دست داده و خیلی مفاهیم باهم قاطی شده مثل تعصب و غیرت , مثل قناعت و خست , مثل عزت وغرور
    اینکه کسی به شما بگه شما متکبریا با حیا هستید این کاریک ادم دین شناس و با تقوی است نه کار هرکسی توی کوچه و بازار
    بسیاری کسان مورد تهمت ها و تهاجم ها بودند مثل امام علی علیه السلام وبسیار ی کسان تشویق می شوند چون اکثر مردم تعقل نمی کنند ( اکثر الناس لا یعقلون )
    اگه می خواین ببینید مردم کی رو تشویق می کنن به هنرپیشه ها نگاه کنید ولی ایا واقعا تشویق خدا هم بر تشویق مردم منطبق است ؟
    یعنی ارزش نجابت و خانه داری و همسرداری ومحبت یک زن رو جامعه پاسخ درشان میده ؟ ولی دوست عزیز خیلیها در این زمانه خودشون رو نگه داشتند شاید حتی شوهری داشتند که رفته طرف هرزه ها ولی این باعث نشده که الماسشون رو کم قیمت کنند
    پیشنهاد من به شما اینه که واقعا با یک ادم دیندار واقعی و با شعور واگاه خانم بشینید وببینید که غرور دارید یا حیا . بعدش هم نسبت به جنس مخالف وقتی انسان نخواد رابطه برقرار کنه که تکبر پیشنها د شده است . ای کاش همه خانم ها وقتی نخوان زن کسی بشن متکبرباشند تا جامعه از فساد و عشق بازی پا ک بشه . این جامعه ای است که ماساختیم ؟ ! واقعا با این همه دلبری دلی هم برای مردان می ماند . ایا باید زنا ن ما همیشه از دست همجنسان خو د ناراحت باشند ایا باید کسی که زیباست عرصه را بردیگران تنگ کند و دامنه توقع مردان رابا نمایش خود در فیلم و خیابان بالا ببرد . ایا باید همیشه خانم های ازدواج کرده نگران بزرگ شدن شکم و پیر شدن خو د باشند ؟ ایا مشغولیاتی بهتر از این نمی توان یافت وایا به قله های بزرگواری و شرف نمی توان اندیشید .
    من پیشنهادم به شما این است که ارزش خود را از روی دیگران نسنجید ارزش خود را در نزد خدا بسنجید .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 20 تیر 88 [ 19:03]
    سطح
    40
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط همدردی
    به نام خدا -اشنایی می گفت یک دوستی داشتم که داشت مسیر درستی می رفت ولی چون براش مشکلاتی ایجاد شده بود یعنی فکر می کرد دوستاش ازدواج کردند و بچه دارند و خوشبختند و به قول خودش به ماشین اونانگاه می کرد با هم نشستند خیلی ناراحت میشد که چرا من همسر ندارم .این دوست ما حجاب و حیاش رو به پای این گذاشت که تکبر داره , عرور داره لابد دل کسی رو شکسته نباس این کار رو می کرد و خلاصه خیلی برای خودش دلیل تراشید که نبا س اینطوری باشه و باید راحت تر بود و ...
    ولی واقعا تکبر نداشت حیا داشت و خب پسرهای این دوره هم ارزش حیا رو اوردند پائین وزندگی شده مثل فست فود ها
    خیلی چیزها ارزشش رو حالا از دست داده و خیلی مفاهیم باهم قاطی شده مثل تعصب و غیرت , مثل قناعت و خست , مثل عزت وغرور
    اینکه کسی به شما بگه شما متکبریا با حیا هستید این کاریک ادم دین شناس و با تقوی است نه کار هرکسی توی کوچه و بازار
    بسیاری کسان مورد تهمت ها و تهاجم ها بودند مثل امام علی علیه السلام وبسیار ی کسان تشویق می شوند چون اکثر مردم تعقل نمی کنند ( اکثر الناس لا یعقلون )
    اگه می خواین ببینید مردم کی رو تشویق می کنن به هنرپیشه ها نگاه کنید ولی ایا واقعا تشویق خدا هم بر تشویق مردم منطبق است ؟
    یعنی ارزش نجابت و خانه داری و همسرداری ومحبت یک زن رو جامعه پاسخ درشان میده ؟ ولی دوست عزیز خیلیها در این زمانه خودشون رو نگه داشتند شاید حتی شوهری داشتند که رفته طرف هرزه ها ولی این باعث نشده که الماسشون رو کم قیمت کنند
    پیشنهاد من به شما اینه که واقعا با یک ادم دیندار واقعی و با شعور واگاه خانم بشینید وببینید که غرور دارید یا حیا . بعدش هم نسبت به جنس مخالف وقتی انسان نخواد رابطه برقرار کنه که تکبر پیشنها د شده است . ای کاش همه خانم ها وقتی نخوان زن کسی بشن متکبرباشند تا جامعه از فساد و عشق بازی پا ک بشه . این جامعه ای است که ماساختیم ؟ ! واقعا با این همه دلبری دلی هم برای مردان می ماند . ایا باید زنا ن ما همیشه از دست همجنسان خو د ناراحت باشند ایا باید کسی که زیباست عرصه را بردیگران تنگ کند و دامنه توقع مردان رابا نمایش خود در فیلم و خیابان بالا ببرد . ایا باید همیشه خانم های ازدواج کرده نگران بزرگ شدن شکم و پیر شدن خو د باشند ؟ ایا مشغولیاتی بهتر از این نمی توان یافت وایا به قله های بزرگواری و شرف نمی توان اندیشید .
    من پیشنهادم به شما این است که ارزش خود را از روی دیگران نسنجید ارزش خود را در نزد خدا بسنجید .
    سلام همدرد عزیز، به نکات خیلی ظریفی اشاره کردین. شاید که من جواب خیلی از سوالها و تردیدهایم رو ازش گرفتم. از راهنمایی شما سپاسگزارم. اخیرا داشتم در مورد غرور که همون به تعبیر شما در حیای خودم شک میکردم. بله درسته نباید از مسیر صحیحی که داشتم خارج میشدم! اما این موضوع واقعا تجربه بزرگی برایم بود. خیلی چیزها ازش یاد گرفتم
    نکاتی که بهش اشاره کردید واقعا جای تعمق داره. به راستی چرا این قدر مفاهیم در جامعه ما قاطی پاتی شده؟ این همه دلبری زیاد شده؟!

.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 آبان 88 [ 19:25]
    سطح
    39
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 22 در 14 پست

Array

من مخالف این جمله هستم که میگه با این همه دلبری مگه دلی هم برای مردا میمونه هستم خیلی از مردای امروزه اینجوری اند ولی خیلیاشون هم نه به ظاهربلکه به تفکر طرفشون توجه میکنن.که چقدر حالیشه و میتونن یه بحث داغ باهاش راه بندازن یا نه .اتفاقا دخترای ساده تر و فهیم تر بیشتر دل میبرن.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 اردیبهشت 88 [ 10:18]
    سطح
    50
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 45 در 28 پست

Array

ترو خدا بي خيال شو اين كه ديگه مشكل نيست.خوب خوشش نيومده كه نيومده ممكنه اونم بره پيش يه دختري كه اون دختره از اي اقا خوشش نياد، برو زندگي كن كه هر چي سخت بگيري سخت تر ميشه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 22 در 14 پست

Array

بزار به حساب بد شانسی و بد سلیقگی اون .که دختر خوبی مثه تو رو از دست داد.لیاقت تو رو حتما نداشته بی خیال شو چرا انقدر خودت رو اذیت میکنی اتفاقی نیوفتاده.بهتر اعصابت راحتره به زندگیت برس.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط taravat
    ترو خدا بي خيال شو اين كه ديگه مشكل نيست.خوب خوشش نيومده كه نيومده ممكنه اونم بره پيش يه دختري كه اون دختره از اي اقا خوشش نياد، برو زندگي كن كه هر چي سخت بگيري سخت تر ميشه.
    سلام دوست عزیز، دیگه اصلا برام مهم نیست. اون روزای اول بهم برخورده بود. خوشبختانه الان حالم خوبه و به قول کاترین عزیز داره فراموشم میشه. مرسی که اینقدر شما دوستان گلید با حرفا و دلداری ها شما زودتر از اونی که فکر میکردم حالم خوب شد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    40
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط teke.yakh
    بزار به حساب بد شانسی و بد سلیقگی اون .که دختر خوبی مثه تو رو از دست داد.لیاقت تو رو حتما نداشته بی خیال شو چرا انقدر خودت رو اذیت میکنی اتفاقی نیوفتاده.بهتر اعصابت راحتره به زندگیت برس.
    سلام دوست خوبم. البته که اون بد شانس بوده و من خوش شانس! میدونی چون این اولین تجربه ی من بود یه کمی زیادی احساساتی شده بودم و حتی کمی بیشتر از آنچه که واقعا بود اون به نظرم خوب اومد الان که فکر میکنم و سبک سنگین میکنم می بینم که بعضی از چیزا از چشمم دور مونده بود که در حالت عادی هیچ وقت به اونا راضی نمیشدم. چه از لحاظ اخلاقی و شخصیتی و چه از لحاظ ظاهری. اما خوب خدا رو شکر این موضوع برام یک تجربه خوب شد. و چشمام هم بازتر شد. شاید باید این اتفاق برام می افتاد! تا به یکسری مسائل پی ببرم. از همه شما دوستان ممنونم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 22 در 14 پست

Array

خدا رو شکر که حالت خوبه خیلی خوشحالم که سرحالی آفرین برتو دختر دانا.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 10 تیر 89 [ 09:31]
    سطح
    38
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

Salam age intor khodeto bokhory <mazerat mikham< khahi mord bi8khial gozashtaro faramosh kon va dige tekrar nakon

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)