به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 شهریور 97 [ 17:47]
    سطح
    10
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    2
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array

مشکل با خواستگار قبلی نامزدم

نقل قول نوشته اصلی توسط jm.armin نمایش پست ها
    وقتی میرم پیاده روی این فکر میاد تو ذهنم که ای کاش الان پیشم بود و به خودم میام و میبینم یکی دیگه جای اونه
    میرم کنار دریا به این فکر میکنم چقدر دریا رو دوست داشت
    وقتی بارون میاد به این فکر میکنم چقدر عاشق بارون بود
    وقتی فیلم میبینم به این فکر میکنم الان اونم داره میبینه
    بعضی اوقات موقع تماشای فیلم انقدر تو فکر فرو میرم که صدای باران و نمیتونم بشنوم و تا به خودم میام میبینم داره صدام میزنه
    وقتی میرم سینما و باران و میبینم که چقدر میخنده به این فکر میکنم اگه اون بود الان چقدر خوشحال بودیم
    وقتی دلم میگیره و نماز میخونم به اون نماز هایی که دوتایی میخوندیم فکر میکنم و همیشه زود تر از من تموم میکرد
    وقتی میخوام و سعی میکنم مثل بقیه بخندم و خوشحال باشم این فکر میاد تو ذهنم نکنه الان که من خوشحالم اون ناراحت باشه

وقتایی که دلم خیلی تنگ اون میشه سراغ اینترنت میرم
    هنوز هم نوشته هاش و میخونم اروم تر میشم
    ولی عکس هاش و که میبینم دلم خیلی میگیره
    هنوز هم عکس هایی ازش تو سایت های اشتراکی مثل لینکدین و ... مونده
    نمیدونم واقعا چطور انسانسی بود
    از اینکه عکس شو تو فضای مجازی میبینم ناراحت میشم
    که چرا اینقدر راحت میتونه چیزهای شخصی شو تو این فضای عمومی بذاره
    به این فکر میکنم شاید اون طوری که من شناختمش نبوده
    شاید این فضای مجازی برای همسرش و خودش اهمتی نداره
    نمیدونم
    ولی تو هر چیزی باید اول از خودمون شروع کنیم
    اگه من به دیدن عکس همسرم تو اینترنت حساس هستم خوب اول باید خودم رعایت کنم
    و بعد از طرف مقابلم این انتظار و داشته باشم که رعایت کنه
    اگه انتظار انجام دادن کاری رو از کسی نداریم
    اول باید سعی کنیم خودمون اون کار و انجام ندیدم بعد این انتظار و از فرد دیگه ای داشته باشیم
    دختر داییم با اینکه چند سال هم کشور دیگه ای زندگی میکرد
    ولی هیچ چیز مورد داری نتونستم ازش تو اینترنت پیدا کنم حتی یه عکس ساده
    سلام من تازه عضو این انجمن شدم که مشکلمو مطرح کنم البته از افراد متخصص وکیل و مشاور کمک گرفتم ولی خواستم نظر کسایی ک اینجا هستن هم بشنوم. انا متاسفانه دیدم اینجا به خیلی نکات توجه نمیشه مایوس شدم چون افراد ک متخصص نیستن و ممکنه به اشتباه فکر فردی رو به سمتی سوق بدن انگار معصوم و بیگناهه و اون ادم تو اشتباهات خودش بمونه مثل اتیش زیر خاکستر

مشکل زندگی من میدونی چیه اقا؟ مزاحمت خواستگار قبلی نامزدم واسه ایشون! که فامیلشم هست
    میفهمی چقدر درد داره؟ میفهمی چقدر سخته؟ الان توی روند شکایت هستم و نتایج خوبی هم گرفتم و یه تاپیک میخوام باز کنم مفصلتر بگم در مورد ایت موضوع چون فکر نکنم کسی اینجا تبحر کمک اصولی داشته باشه، ولی تاپیکو میزنم که اینارو به همه همجنسای خودم بگم
    این چند روز چرخ زدم تو انجمن این مطلب شمارو که خوندم حرفا برام اشنا بود! رفتم بقیه مطالبتم کم و بیش خوتدم
    عجیب بود هی گفتی خودشو جا من نذاشت من فلان من عاشق من بیسار
    طرف مقابلت ادم نبود ؟ اون چی؟ نمیگی اون میخواست نمیخواست از چی ناراضی بود چرا نه گفت ؟ خودتو جالبه جای اون یا شوهرش نمی ذاری فقط میخوایی همه خودشونو جاتو بذارن
    این خود مظلوم پنداریا برا منی که نامزدم درگیر چنین چیزی اشناس

در عجبم ینی یکی نبود اینجا به شما بگه که برادر من تو میری عکس یه کسی ک گفتی ۶ سال پیش ارتباط داشتی رو سرچ میکنی! میری نگاهش میکنی نه به چشم معمولی به چشم کسی ک حس داری بهش اونم ادم متاهل
    بعد میایی میگی چجور ادمیه عکسشو میذاره؟! خوب کرده ینی چی این فرهنگ ؟ یکی از بدیا دنیای مجازی همینه ادما پشت صفحههای دروغی قایم میشن اسم دروغی عکس دروغی پروفایل دروغی اطلاعات عوضی اونی ک عکس خودشو میذاره شجاعتشو داره خود واقعیشو نشون بده و اینکه برادر گرام... همرو که نباید با خودت مقایسه کنی تو به اون چشم نگاه اکن خانم میکنی بقیه مردا که لزوما مثل تو نیستن
    طرف شوهر داره تو هیچکاره ای خودتو محق میدونی !
    حالا به نظرت شوهرش چه حسی داره الان؟

متنفرم ازین نگاه بعضی همجنسای خودم که به خاطر نگاه مریض بعضیا زناشونو بخوان محدود کنن اونی که باید درست بشه چشم و نگاه و ذهن و عمل شماست نه بقیه رو خودت کار کن

یاد یه چیزی افتادم یه بنده خدا اشنای دور با چه سختی زندگی کرد تو بدبختی ، بیست سالش بود یکی اومد خواستگاریش الش اونقد محبت کرد فوری بعد لز عروسی شد دیو درو قفل میکرد میرفت سرکار،، نمیذاشت زنش بره دانشگاه درسش موند، تلفن و موبایلشو گرفت میومد خونه تمام اتاقا و کمدا رو چک میکرد! بدبخت یه برگه تبلیغ افتاده بود خونشون خانمه داشته اونو نگاه میکرده شوهره گرفته به باد کتک که میخوایی شمارشو حفظ کنی باهاش دوس شی!

بعد اینجای مطلبو داشته باش: این اقا دقیقا وقتی بچش دنیا اومد معلوم شد دو تا دوس دختر داشته! از قبل عروسی تا اون زمان! اعترافم کرد و عین خیالشم نبود! دخترم همچنان زندانی!

میخوام بگم قضیه افکار شما هم مثل همینه کسی که خودش حواسش نیست چقدر روی مخ دیگری میره با کاراش
    و عین اون مثاله تخم مرغ دزد شتر مرغ دزد میشه... ریشه این افکارت غلطه مشکلو ریشه ای باید حل کنی ادم نرمال اینجور نیست بهت برنخوره جاش برو دنبال کتاب و درک خودت و ایرادات و ضعفات و بدیات... تا درستش نکنی رفتارات درس نمیشن چون خودتو بیگناه و ساده و عاشق میبینی حتی ممکنه بدتر هم بشه کارات و ادامه بدی ازدواجم کنی ادامه بدی...
    بهانه میاری چون دوسش داری اینکارو میکنی ولی این عشق نیست اصلا شک نکن برو ببین چه تلههایی داری احتمال زیاد تله رهاشدگی داری سختته کسی ولت کنه میخوایی زوری نگهش داری سرچ کن بخون راجع بهش و بقیه تله هارم بخون خیلی کارا که ادما میکنن ریشه تو بچگی داره تو کمبودای کودکی همه هم دارن

تا بدونی چرا بودن اکن ادم رفتنش جواب ندادنش و غیب شدنش تو رو بیقرلر کرده اگه بود اونوقت دیگه عاشق نبودی چون داشتیش اینا عقدست نه عاشق

من اون خانمو نمیشناسم و شمارم نمیشناسم از کسیم نمیخوام دفاع کنم یا محکوم کنم
    ولی واقعا تعجبم ازین طرزفکرا چرا یه مرد یه هن جنس من باید فکر کنه خودش حق واره عاشق یکی باشه و عاشق کس دیگه نشه ولی اون طرف ادم نیس که عاشق یکی دیگه باشه اگه عاشق کسی باشه ادم بدیه! خب همینجوری فکر میکنن که میبینی ازار و اذیت میکنن دختر مردمو زن مردمو چون همش حقو به خودشون میدن
    یا مادرایی که قربون بچشون میرن بمیرم برات که ردختره دلتو شکست و ..... اینا محبت نیس خیانته داری به بچت میگی کسی حق نداره که تو رو نخواد! ولی واقعا چرا؟ هیچ دلیلی لازم نیس... ما ادمیم اصن یکی خوبارین ادم دنیا شاید کلا بهش جذب نشیم حق نداریم؟ اگه ما حق داریم زنها هم حق دارن

اونقدر بدن میاد و شاکیم ازین فرهنگ گندی که فکر کنی هرچی پاپیچ طرف بشی ینی خیلی عاشقی نه خیر... مزاحمی نه عاشق
    دیدم یه جا هم نوشته بودی پیامی دادی عکسشو برداشته دیلیت کرده رفته
    بعد نوشتی فراموشم کرده وایی چجور ادمی بود که فراموش کرده نرمال نبوده کارش مرد حسابی؟ این نرماله یا همکارت که باعث شد قرص بخوری؟
    ۶ سال گذشته هنوز میری پیام میدی بهش
    بنظرت عکسشو برداشته ینی چی؟ ینی شناخته ولی دوس تداشته مزاحمش بشی دوس نداشته عکسشو تو ببینی در این حد شاکی بوده که دیلیت کرده ترجیح داده کلا بره ازینجا میشه حدس زد چقد مزاحم بنده خدا شدی که فراریه ازت

با هنه همجنسای دیگه خودمم هستم که اینجورن
    درک داشته باشید
    قرلر نیس همه ادما ونیا عاشق شما باشن همونجوری که شما عاشق هنه نمیشین وقتی یکی جوابتونو نمیده محل نمیده ینی دوست تداره! نمیخوادت! لازم نیس حتما نامه رسمی بنویسه که نمیخوادت! که به هم نمیخورید یا هرچی به هر دلیلی به خودش مربوطه زوری که نیس پس اینو بفهم و برو پی زندگیت
    مثل همون همکاری که گفتی با بی توجهی نشون دادی که نمیخوایی و نمیفهمه مستقیمم گفتی نمیفهمه و اونقد اعصابتو خورد کرده بود
    خدا خواست ببینی چقد عذاب اوره!
    وایی به حالی که طرف ازدواجم کرده باشه جی قبیحار از این یه جور با افتخار میگی بهش فک نیکنم میرم اینترنت وقتی دلتنگشم انگار هیچ زشتی و کثیفی تو این کار نمیبینی وایی به حال روزی که شوهرش یا برادر و پدرش بفهمن فقط....

راه درست این نیس که یه سری میان میگن طرفت اخ بود که تو رو نخواس لیاقت نداش و فلان
    جای متهم و شاکی رو عوض نکنید! چون این حرفا هموناییه که باعث پررو شدن این افراد میشه خودشونو تو جایگاه مظلون میبینن و طرفی که رفته دنبال زندگیش ظالم! هی به خودش حق بده و خدانکنه اگه کسی مستعدش باشه پاشه بره اذیت کنه طرفو به جرم اینکه دوسش نداره کم ازین چیزا تو کشورای عقب موتده ما نیست.
    مقصر اصلی اونه که زورکی میخواد کسیو و این همه سال ادامه میده این کجاش عشقه اخه؟
    باید به این مردا یاد واد مرد باشن نه نامرد خودخواه و خودپسندی دورانش سر اومد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط jm.armin نمایش پست ها
    وقتی میرم پیاده روی این فکر میاد تو ذهنم که ای کاش الان پیشم بود و به خودم میام و میبینم یکی دیگه جای اونه
    میرم کنار دریا به این فکر میکنم چقدر دریا رو دوست داشت
    وقتی بارون میاد به این فکر میکنم چقدر عاشق بارون بود
    وقتی فیلم میبینم به این فکر میکنم الان اونم داره میبینه
    بعضی اوقات موقع تماشای فیلم انقدر تو فکر فرو میرم که صدای باران و نمیتونم بشنوم و تا به خودم میام میبینم داره صدام میزنه
    وقتی میرم سینما و باران و میبینم که چقدر میخنده به این فکر میکنم اگه اون بود الان چقدر خوشحال بودیم
    وقتی دلم میگیره و نماز میخونم به اون نماز هایی که دوتایی میخوندیم فکر میکنم و همیشه زود تر از من تموم میکرد
    وقتی میخوام و سعی میکنم مثل بقیه بخندم و خوشحال باشم این فکر میاد تو ذهنم نکنه الان که من خوشحالم اون ناراحت باشه

وقتایی که دلم خیلی تنگ اون میشه سراغ اینترنت میرم
    هنوز هم نوشته هاش و میخونم اروم تر میشم
    ولی عکس هاش و که میبینم دلم خیلی میگیره
    هنوز هم عکس هایی ازش تو سایت های اشتراکی مثل لینکدین و ... مونده
    نمیدونم واقعا چطور انسانسی بود
    از اینکه عکس شو تو فضای مجازی میبینم ناراحت میشم
    که چرا اینقدر راحت میتونه چیزهای شخصی شو تو این فضای عمومی بذاره
    به این فکر میکنم شاید اون طوری که من شناختمش نبوده
    شاید این فضای مجازی برای همسرش و خودش اهمتی نداره
    نمیدونم
    ولی تو هر چیزی باید اول از خودمون شروع کنیم
    اگه من به دیدن عکس همسرم تو اینترنت حساس هستم خوب اول باید خودم رعایت کنم
    و بعد از طرف مقابلم این انتظار و داشته باشم که رعایت کنه
    اگه انتظار انجام دادن کاری رو از کسی نداریم
    اول باید سعی کنیم خودمون اون کار و انجام ندیدم بعد این انتظار و از فرد دیگه ای داشته باشیم
    دختر داییم با اینکه چند سال هم کشور دیگه ای زندگی میکرد
    ولی هیچ چیز مورد داری نتونستم ازش تو اینترنت پیدا کنم حتی یه عکس ساده
    سلام من تازه عضو این انجمن شدم که مشکلمو مطرح کنم البته از افراد متخصص وکیل و مشاور کمک گرفتم ولی خواستم نظر کسایی ک اینجا هستن هم بشنوم. انا متاسفانه دیدم اینجا به خیلی نکات توجه نمیشه مایوس شدم چون افراد ک متخصص نیستن و ممکنه به اشتباه فکر فردی رو به سمتی سوق بدن انگار معصوم و بیگناهه و اون ادم تو اشتباهات خودش بمونه مثل اتیش زیر خاکستر

مشکل زندگی من میدونی چیه اقا؟ مزاحمت خواستگار قبلی نامزدم واسه ایشون! که فامیلشم هست
    میفهمی چقدر درد داره؟ میفهمی چقدر سخته؟ الان توی روند شکایت هستم و نتایج خوبی هم گرفتم و یه تاپیک میخوام باز کنم مفصلتر بگم در مورد ایت موضوع چون فکر نکنم کسی اینجا تبحر کمک اصولی داشته باشه، ولی تاپیکو میزنم که اینارو به همه همجنسای خودم بگم
    این چند روز چرخ زدم تو انجمن این مطلب شمارو که خوندم حرفا برام اشنا بود! رفتم بقیه مطالبتم کم و بیش خوتدم
    عجیب بود هی گفتی خودشو جا من نذاشت من فلان من عاشق من بیسار
    طرف مقابلت ادم نبود ؟ اون چی؟ نمیگی اون میخواست نمیخواست از چی ناراضی بود چرا نه گفت ؟ خودتو جالبه جای اون یا شوهرش نمی ذاری فقط میخوایی همه خودشونو جاتو بذارن
    این خود مظلوم پنداریا برا منی که نامزدم درگیر چنین چیزی اشناس

در عجبم ینی یکی نبود اینجا به شما بگه که برادر من تو میری عکس یه کسی ک گفتی ۶ سال پیش ارتباط داشتی رو سرچ میکنی! میری نگاهش میکنی نه به چشم معمولی به چشم کسی ک حس داری بهش اونم ادم متاهل
    بعد میایی میگی چجور ادمیه عکسشو میذاره؟! خوب کرده ینی چی این فرهنگ ؟
    یکی از بدیا دنیای مجازی همینه ادما میتونن پشت صفحههای دروغی قایم میشن اسم دروغی عکس دروغی پروفایل دروغی اطلاعات عوضی عین مزاحمی که خانم من به خاطرش مجبور شد هرچی صفحه درست کرده بود بنده خدا ببنده واسه اینه میفهمم چی کشیده
    پس اونی ک عکس خودشو میذاره شجاعتشو داره خود واقعیشو نشون بده و کارش درسته که از خودش اطمینان داره و صادقه نه پشت چیزای دروغی مزاحم دیگران بشه...
    برادر گرام همرو نباید با خودت مقایسه کنی همه نمیرن بشینن عکس مردمو ببینن تو به اون چشم نگاه اکن خانم میکنی بقیه مردا که لزوما مثل تو نیستن
    طرف شوهر داره تو که هیچکاره ای خودتو محق میدونی !
    حالا به نظرت شوهرش چه حسی داره الان؟

متنفرم ازین نگاه بعضی همجنسای خودم که به خاطر نگاه مریض بعضیا زناشونو بخوان محدود کنن اونی که باید درست بشه چشم و نگاه و ذهن و عمل شماست نه بقیه رو خودت کار کن

یاد یه چیزی افتادم یه بنده خدا اشنای دور با چه سختی زندگی کرد تو بدبختی ، بیست سالش بود یکی اومد خواستگاریش الش اونقد محبت کرد فوری بعد لز عروسی شد دیو درو قفل میکرد میرفت سرکار،، نمیذاشت زنش بره دانشگاه درسش موند، تلفن و موبایلشو گرفت میومد خونه تمام اتاقا و کمدا رو چک میکرد! بدبخت یه برگه تبلیغ افتاده بود خونشون خانمه داشته اونو نگاه میکرده شوهره گرفته به باد کتک که میخوایی شمارشو حفظ کنی باهاش دوس شی!

بعد اینجای مطلبو داشته باش: این اقا دقیقا وقتی بچش دنیا اومد معلوم شد دو تا دوس دختر داشته! از قبل عروسی تا اون زمان! اعترافم کرد و عین خیالشم نبود! دخترم همچنان زندانی!

میخوام بگم قضیه افکار شما هم مثل همینه کسی که خودش حواسش نیست چقدر روی مخ دیگری میره با کاراش
    و عین اون مثاله تخم مرغ دزد شتر مرغ دزد میشه... ریشه این افکارت غلطه مشکلو ریشه ای باید حل کنی ادم نرمال اینجور نیست بهت برنخوره جاش برو دنبال کتاب و درک خودت و ایرادات و ضعفات و بدیات... تا درستش نکنی رفتارات درس نمیشن چون خودتو بیگناه و ساده و عاشق میبینی حتی ممکنه بدتر هم بشه کارات و ادامه بدی ازدواجم کنی ادامه بدی...
    بهانه میاری چون دوسش داری اینکارو میکنی ولی این عشق نیست اصلا شک نکن برو ببین چه تلههایی داری احتمال زیاد تله رهاشدگی داری سختته کسی ولت کنه میخوایی زوری نگهش داری سرچ کن بخون راجع بهش و بقیه تله هارم بخون خیلی کارا که ادما میکنن ریشه تو بچگی داره تو کمبودای کودکی همه هم دارن

تا بدونی چرا بودن اکن ادم رفتنش جواب ندادنش و غیب شدنش تو رو بیقرلر کرده اگه بود اونوقت دیگه عاشق نبودی چون داشتیش اینا عقدست نه عاشق

من اون خانمو نمیشناسم و شمارم نمیشناسم از کسیم نمیخوام دفاع کنم یا محکوم کنم
    ولی واقعا تعجبم ازین طرزفکرا چرا یه مرد یه هن جنس من باید فکر کنه خودش حق واره عاشق یکی باشه و عاشق کس دیگه نشه ولی اون طرف ادم نیس که عاشق یکی دیگه باشه اگه عاشق کسی باشه ادم بدیه! خب همینجوری فکر میکنن که میبینی ازار و اذیت میکنن دختر مردمو زن مردمو چون همش حقو به خودشون میدن
    یا مادرایی که قربون بچشون میرن بمیرم برات که ردختره دلتو شکست و ..... اینا محبت نیس خیانته داری به بچت میگی کسی حق نداره که تو رو نخواد! ولی واقعا چرا؟ هیچ دلیلی لازم نیس... ما ادمیم اصن یکی خوبارین ادم دنیا شاید کلا بهش جذب نشیم حق نداریم؟ اگه ما حق داریم زنها هم حق دارن

اونقدر بدن میاد و شاکیم ازین فرهنگ گندی که فکر کنی هرچی پاپیچ طرف بشی ینی خیلی عاشقی نه خیر... مزاحمی نه عاشق
    دیدم یه جا هم نوشته بودی پیامی دادی عکسشو برداشته دیلیت کرده رفته
    بعد نوشتی فراموشم کرده وایی چجور ادمی بود که فراموش کرده نرمال نبوده کارش مرد حسابی؟ این نرماله یا همکارت که باعث شد قرص بخوری؟
    ۶ سال گذشته هنوز میری پیام میدی بهش
    بنظرت عکسشو برداشته ینی چی؟ ینی شناخته ولی دوس تداشته مزاحمش بشی دوس نداشته عکسشو تو ببینی در این حد شاکی بوده که دیلیت کرده ترجیح داده کلا بره ازینجا میشه حدس زد چقد مزاحم بنده خدا شدی که فراریه ازت

با هنه همجنسای دیگه خودمم هستم که اینجورن
    درک داشته باشید
    قرلر نیس همه ادما ونیا عاشق شما باشن همونجوری که شما عاشق هنه نمیشین وقتی یکی جوابتونو نمیده محل نمیده ینی دوست تداره! نمیخوادت! لازم نیس حتما نامه رسمی بنویسه که نمیخوادت! که به هم نمیخورید یا هرچی به هر دلیلی به خودش مربوطه زوری که نیس پس اینو بفهم و برو پی زندگیت
    مثل همون همکاری که گفتی با بی توجهی نشون دادی که نمیخوایی و نمیفهمه مستقیمم گفتی نمیفهمه و اونقد اعصابتو خورد کرده بود
    خدا خواست ببینی چقد عذاب اوره!
    وایی به حالی که طرف ازدواجم کرده باشه جی قبیحار از این یه جور با افتخار میگی بهش فک نیکنم میرم اینترنت وقتی دلتنگشم انگار هیچ زشتی و کثیفی تو این کار نمیبینی وایی به حال روزی که شوهرش یا برادر و پدرش بفهمن فقط....

راه درست این نیس که یه سری میان میگن طرفت اخ بود که تو رو نخواس لیاقت نداش و فلان
    جای متهم و شاکی رو عوض نکنید! چون این حرفا هموناییه که باعث پررو شدن این افراد میشه خودشونو تو جایگاه مظلون میبینن و طرفی که رفته دنبال زندگیش ظالم! هی به خودش حق بده و خدانکنه اگه کسی مستعدش باشه پاشه بره اذیت کنه طرفو به جرم اینکه دوسش نداره کم ازین چیزا تو کشورای عقب موتده ما نیست.
    مقصر اصلی اونه که زورکی میخواد کسیو و این همه سال ادامه میده این کجاش عشقه اخه؟
    باید به این مردا یاد واد مرد باشن نه نامرد خودخواه و خودپسندی دورانش سر اومد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 شهریور 97 [ 17:47]
    سطح
    10
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    2
    تشکرشده 3 در 1 پست
    Array
    اینو چرا تاپیک کردید؟! چه کاریه؟ این جوابی به اون اقا بود حداقل میذاشتید عنوان تاپیکو خودم انتخاب کنم!
    مشکلم رو در تاپیک دیگه میگم

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام

مشکل چیه من نفهمیدم....کسی پست شما رو تاپیک کرده ؟غیر از خودتون؟
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام اقای aryo
    تاپیک شما رو امروز دیدم
    چرا دیگه در مورد مشکلی که داشتید تاپیکی نزدید ؟
    اگر امکان داره یه سری توضیحات هست که بهتره از طریق پیام شخصی بهتون بگم و اگه خواستید میتونم در مورد مشکل تونم کمک تون کنم
    منتظر پیام شما هستم
    فقط اینکه اگه امکان داره زود تر بگید
    چون فقط تا هفته دیگه میتونم جواب شما رو بدم
    ممنون
    ......دگر حوصله ای نیست

5. کاربر روبرو از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده است .

miss seven (دوشنبه 23 بهمن 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام اقای aryo
    تو این مدت با وجود کارزیادم فکرم به نوشته شما بود
    احساس کردم که رابطه دوست قبلی خانمتون کمی مشابه رابطه منه
    و به خاطر همین اینقدر عصبانی بودید و حرفایی زدید که....
    ولی من اصلا مزاحم اون خانم نشدم
    تنها کاری که انجام دادم فقط این بود که تو اینستا واسشون پیام گذاشتم که جواب ندادن
    وقتی هم فهمیدم ازدواج کرده دیگه اصلا سمتش نرفتم و کاری به ایشون نداشتم
    دوست داشتم باهاتون بیشتر در ارتباط بودم تا مشکلتون و بهتر حل میکردید
    من که نتونستم واستون پیام خصوصی بذارم
    اگه دوباره انجمن اومدید واسم پیام بذارید تا وقتی برگشتم با هم صحبت کنیم
    اگه تو این مدت دوباره انجمن اومدید نوشته های منو بخونید
    به دلیل وقت کمی که دارم الان واستون مینویسم
    زمانی که برگشتم و اگه دوست داشتید بیشتر صحبت میکنیم
    ----------------------------------
    اون نوشته که تو تاپیک حال و احوال گذاشتم و خیلی از قسمت هاشو حذف کردم ت
    میدونید نصفه شب ها چقدر از سر دلتنگی نوشتم و پاک کردم و نمیتونستم با کسی در میون بذارم
    ولی اون نوشته رو نتونستم و دلم خیلی پربود
    حرف هایی که به هیچ کسی نمیتوستم بگم
    تو این چند ماه انقدر دلم از دست اون خانم ناراحت بوده
    هنوز هم دلیل اصلی کارش و نفهمیدم
    از یه طرف جلو پام شرط گذاشت و میگفت نباید تو این سن ازدواج کنی و بذار سنت بره بالاتر
    از یه طرف این همه سال شماره قبلی منو نگه داشته بود و حواسش به زندگی من بوده
    حتی الان که بیشتر فکر میکنم تو دورانی که ازدواج هم کرده بود باز هم به سایت من سر میزد
    و نوشته هایی که از سر دلتنگیم مینوشتم و میخوند
    نمیدونم چرا همون موقع یه پیام نذاشت که ازدواج کرده تا لااقل من هم تکلیف خودم و بدونم
    تو کارهایی که انجام میداد خیلی تناقض داشت
    اگه اون هم علاقه ای داشت چرا اینقدر زود ازدواج کرد اون هم بدون اینکه به من چیزی بگه
    اگه علاقه ای در کار نبود پس چرا منو اذیت میکرد و من هم با کارهاش فکر میکردم
    اون هم به من علاقه داره و به من زمان میده تا بتونم زندگی خودم و بسازم

تو این چند ماه انقدر اذیت شدم و حتی امکان داشت کارم و از دست بدم
    انقدر فکر و خیال بد میومد تو ذهنم
    حتی فکر های تلافی کردن و ......
    ولی من هیچ موقع ادم کینه ای نبودم که بخوام کاری رو برای اذیت شدنش انجام بدم
    حتی خط ده سالمو خاموش کردم با وجود اینکه خیلی دوسش داشتم و اکثر دوستان قدیمیم با اون در ارتباط بودن
    نمیخواستم با خانمی که ازدواج کرده صحبت کنم وگرنه واسم کاری نداشت که شماره شو پیدا کنم
    با وجود اینکه راحت میتونستم با کمک دوستان پدرم .....
    شاید خیلی ها جای من بودن و شرایط منو داشتن راحت تو زندگیش سنگ مینداختن
    بدون اینکه اون خانم اصلا بدونه از طرف کی بوده
    ولی خدا میدونه تو این چند ماهه فقط نگران زندگی اون خانم بودم
    که تو چه شرایطی داره زندگی میکنه و کمکی هست که بتونم بهش بکنم و کمتر به خودم فکر میکردم
    تو این چند ساله هم همیشه تو دعاهای من بوده و خوبی شو از خدا خواستم
    بگذریم
    اون خانم هم انتخاب خودش و کرده و از خدا باز هم فقط خوشبختی شو میخوام
    اگر هم یه موقع دلتنگش میشم سعی میکنم به این فکر کنم که مثل یکی خواهرهای من بوده ولی فراموش کردنش خیلی سخته
    فقط حرفای اخرش خیلی اذیتم کرد با وجود اینکه فهمید این همه سال دوسش داشتم و حاضر شدم این همه سال و صبر کنم
    ولی اون در جوابش برگشت بهم چه حرفایی زد .......
    اشکالی نداره
    این روزها میگذره ولی فراموش نمیشه
    دارم سعی میکنم فکرم و معطوف زندگی خودم و دختر داییم بکنم
    ولی کاش میتونستم دختر داییم و هم مثل اون دوست داشته باشم
    بگذریم
    زیاد از رابطه خودم گفتم
    فقط خواستم بدونید تو این شرایط امکان داره فکر های خیلی بدی حتی انتقام به ذهن طرف مقابل خطور کنه
    نمیدونم رابطه خانم شما و دوستش تا چه حدی بوده که اون اقا هم الان ......
    کاش بیشتر توضیح میداد
    ولی سعی نکنید درگیری درست کنید یا بخواهید با دعوا و جر و بحث مشکلتون و جلو ببرید
    اگر هم اون اقا خیلی واستون مشکل ایجاد میکنه میتونم کمکتون کنم تا تلفن و ادرس شو پیدا کنید
    من اگه جای شما بودم بدون اینکه خانمم متوجه بشه میرفتم و با اون اقا صحبت میکردم
    سعی میکردم با صحبت کردن قانعش کنم تا سعی کنه با قضیه کنار بیاد
    و اگه دل اون خانم پیش اون اقا بود با فرد دیگه ای ازدواج نمیکرد
    چون خودم شرایط اون اقا رو میتونم درک کنم به خاطر همین میگم واسه دو طرف بهتره که با صحبت کردن مشکل و حل کنن
    وگرنه با شکایت و دعوا کردن ممکنه شرایط بدتر میکنه
    فقط امیدوارم الان که دارید این متن و میخونید مشکلتون حل شده باشه
    فقط کاش ما ادم ها میتونستیم قبل از انجام کاری یا گرفتن تصمیمی به عواقب اون کار خوب فکر میکردیم
    و میتونستیم همدیگرو بیشتر درک کنیم
    موفق باشید
    ......دگر حوصله ای نیست

7. کاربر روبرو از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده است .

محیا ناز (سه شنبه 01 اسفند 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)