به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 دی 95 [ 21:19]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 7.0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Thumbsdown مشکلات کلی من

از کجا شروع کنم نمی دونم واقعا الان گیجم من یک پسر معمولیم مثل بقیه پسرا شاید یکی از مشکلات من اینه ک توی مدرسه همچین با حال نیستم یا با دیگران نمی تونم بسازم یا نه آره اونا از من خوششون نمیاد در حالی ک من توی فامیل بهترین دوستم رو دارم بی اف اف ( بهترین دوست برای همیشه) و خیلی هم با حالم خب ار یکی از آدمای خوب توی مدرسه(بقیه یا مثل اونی ک کل تابستون باهاش بودم عوضی شدن یا هستن ) حالا از اون ک آدم نسیتا بدی به حساب میاد اما من از بقبه بیش تر آدم حساب میکنم اونو چون ب هر کسی احترام میذاره حالا پرسیدم چرا نمی تونم با بقیه چ تو مدرسه چ تو بیرون چرا اینجوریم گفت تو ی پسر معمولی مثل بقیه ما عادی اما عادی رفتار نمی کنی فرهنگ غربیا رو بیشتر ترجیچ میدی (آره صد در صد من دوس دارم زندگیم عالی باشه دل جنس مخالفم رو برای ی ثانبه لذت نشکنم عاشق رقص با دختر مورد علاقمم و ...خیلی چیزای دیگه ک مثل ایناس ولی ن درباره مسایل جنسی).
    خودم فکر میکنم زشتم وبرای همین نمیرم مثلا دنبال دختر و متاسفانه در ایران شما بگی دختر فکر مردم همه جا مبره الا اینکه اینم جوون میتونه با دختر وقت بذاره باهاش بخنده درس بخونه حالا البته خودم هم خیلی حجالتیم.
    میگن عجیبم چرا تو مدرسه درس گوش میدم میرم خونه کاری نمیکنم اما چون یکمی موفقم خرخون ب حساب میام نمی دونم بحس رو چجوری برای صحبت باز کنم عاشق جمعم ولی نمیتوم قاطی شم.
    اوه آره خیلی بی مسعولیت شدم امسال کنکور دارم فتی حرفه ای حداقل باید یکم فرق کنم اما نه و...
    یچیز دیگه خسته شدم از ادای این مسخره بازی ها رو دربیارم این دپ بازیا و نیاز به کمک از شما دارم راهنماییتان راسطی شرمنده داستان نوشتم ببخشید این طوری فقط میتونستم مشکلم رو بیان کنم ... راسطی من رشتم کامپیوتر عاشق طراحی سایت و برنامه نویسیم اما دیوونه موریکم در حدی ک بعضب از دوستانم میگن من جای تو بودم میرفتیم موسیقی و همین طوز برای رشته هنر نظر شما چیه درست انتخاب کردم رشتمو؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 10 خرداد 96 [ 21:42]
    سطح
    7
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 5 پست

Array
    من زیاد متوجه نشدم روابط عمومی ضعیفی داری شاید که نمیتونی با دیگران خوب ارتباط برقرار کنی .در مورد علاقت به فرهنگ غربیها و دوست دختر داشتن و این مسائل هم ببین شما بهتره فعلا وارد این مسائل نشی مطمن باش یک روزی اتفاقی با یکی اشنا میشی . و دختر مورد علاقت را پیدا میکنی پس خودتو درگیر مسائل عاطفی و جنسی نکن چون باعث عقب افتادنت از زندگی میشه تا حالا فکر کردی چرا غربی ها اینقدر پیشرفت کردن؟ یکی از دلایلش اینه وقتی دانش اموزها کالج میرن یا دانشگاه میرن تنها چیزی که بهش فکر نمیکنن دوست دختر پیدا کردنه .چون برای اونها عادیه چیز شگفت انگیزی نیست رابطه بین دختر و پسر انها فکرشون بیشتر رو درسه چون از بچگی اینطور راحت بار اومدن اما برعکس جوانهای ایرانی نود درصد فکر وذهنشون همین مسائل هست که باعث عقب افتادن از همه چی میشه . برای همین انها از ما جلو تر هستن چون دوست داری مثل غربی ها باشی پس مثل اونها به این مسائل اهمیت نده و کار خودتو بکن به وقتش فرد مناسب پیدا میکنی .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 دی 95 [ 21:19]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 7.0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    خب چ جوری روابط عمومیم رو قوی کنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)