به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 تیر 96 [ 14:03]
    سطح
    17
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 64
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

خسته شدم انقد تحت درمان بودم و رفتارم عوض نشد و اوضاع بدتر شد

سلام به همه ی دوستان سری میرم سر اصل مطلب
    من حدودا 20 سالمه و دانشجو مهندسی تو یه دانشگاه خوب تهران هستم. مشکل من اضطراب شدید و تاثیر داروهایی که مصرف میکنمه. من از اول دبیرستان به دلیل رفتارام و افت تحصیلی پیش روانپزشک رفتم و گفت بیش فعالی و یه سری دارو داد. چون اون موقعه اصلا برام مهم نبود و تو باغ نبودم برام مهم نبود چه دارویی داده و به اصرار مامانم مصرف میکردم. البته درسم پیشرفت کرد و رفتارم عوض شد . تا اینکه وسطای سال دوم کلا رفتارام عوض شد و ادم گوشه گیر و خیلی خیلی کم حرفی شدم از همون موقعه اضطرابم گرفتم. تازه اون موقعه فهمیدم برای یکی از دارو هایی که مصرف میکنم اسمش ریتالینه. قرص معروفی هم هست. تا همین الانم مصرف میکنم البته دکتر برای اضطرابم دارو هایی بم داد که همشون اضطربم و کم کردن ولی به دلیل شدید بودن اضطرابم زیاد تاثیری ندارن. الانم از اون موقعه همین جوری داره اوضاعم بدتر میشه. الان حدودا 6 ساله دارم ریتالین مصرف میکنم و دیگه نه مثل اون اوایل میتونم بیشنم پای درسم و اضطرابم هم خیلی شدید شده جوری که مثلا تو کلاس اگه استاد ازم سوال بپرسه یا حتی نگام کنه سرم چشام سیاهی میره و صدا ها رو نمیشنوم و نمی تونم حرف بزنم و صدام در نمیاد. از طرفی به خاطر حالتی که وقتی ریتالین مصرف میکنم دارم نمیتونم ارتباط برقرار کنم و از جمع فراریم و الان کلا دیگه با هیچ کدوم از دوستام ارتباطی ندارم و با اینکه نمی خوام ازشون فراریم و خیلی تنهام . البته اگر ریتالین مصرف نکنم مشکلی به اون صورت تو ارتباط با دوستانم و جمع ندارم ولی بازم روابط اجتماعیم اون قدر خوب نیست. اینم بگم دیگه الان نمیتونم ریتالین مصرف نکنم چون اون جوری اصلا نمی تونم درس بخونم مثلا دو ترم اول دانشگاهم مصرف نکردم و مشروط شدم ولی همون تور که گفتم بعد از گذشت این چند سال با ریتالینم به اون صورت نمیتونم درسم کامل بخونم ولی لاقل دیگه افتضاح نیستم. دکترم میگه کاری نمشه کرد. اینم بگم که من از اول راهنمایی خود ارضایی میکنم و خیلی اذیتم میکنه و فکر کنم بخشی از اضطرابم هم به همین دلیله. الان نه میتونم مصرف نکنم نه میتونم خالت ها و عوارضش و تحمل کنم و کلا نمیدونم چی کار کنم و لطفا کمکم کنید.

2. کاربر روبرو از پست مفید amir222 تشکرکرده است .

skyzare (یکشنبه 29 فروردین 95)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام واقعا قرص خوردن سخت ولى سخت تر از اونم ممکن پىش بىاد.ممکن دستگاه تى ام اس به درد شما بخوره درمان به وسىله امواج.الکترو مغناطىس است.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 96 [ 15:14]
    سطح
    45
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    163

تشکرشده 177 در 80 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir222 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان سری میرم سر اصل مطلب
    من حدودا 20 سالمه و دانشجو مهندسی تو یه دانشگاه خوب تهران هستم. مشکل من اضطراب شدید و تاثیر داروهایی که مصرف میکنمه. من از اول دبیرستان به دلیل رفتارام و افت تحصیلی پیش روانپزشک رفتم و گفت بیش فعالی و یه سری دارو داد. چون اون موقعه اصلا برام مهم نبود و تو باغ نبودم برام مهم نبود چه دارویی داده و به اصرار مامانم مصرف میکردم. البته درسم پیشرفت کرد و رفتارم عوض شد . تا اینکه وسطای سال دوم کلا رفتارام عوض شد و ادم گوشه گیر و خیلی خیلی کم حرفی شدم از همون موقعه اضطرابم گرفتم. تازه اون موقعه فهمیدم برای یکی از دارو هایی که مصرف میکنم اسمش ریتالینه. قرص معروفی هم هست. تا همین الانم مصرف میکنم البته دکتر برای اضطرابم دارو هایی بم داد که همشون اضطربم و کم کردن ولی به دلیل شدید بودن اضطرابم زیاد تاثیری ندارن. الانم از اون موقعه همین جوری داره اوضاعم بدتر میشه. الان حدودا 6 ساله دارم ریتالین مصرف میکنم و دیگه نه مثل اون اوایل میتونم بیشنم پای درسم و اضطرابم هم خیلی شدید شده جوری که مثلا تو کلاس اگه استاد ازم سوال بپرسه یا حتی نگام کنه سرم چشام سیاهی میره و صدا ها رو نمیشنوم و نمی تونم حرف بزنم و صدام در نمیاد. از طرفی به خاطر حالتی که وقتی ریتالین مصرف میکنم دارم نمیتونم ارتباط برقرار کنم و از جمع فراریم و الان کلا دیگه با هیچ کدوم از دوستام ارتباطی ندارم و با اینکه نمی خوام ازشون فراریم و خیلی تنهام . البته اگر ریتالین مصرف نکنم مشکلی به اون صورت تو ارتباط با دوستانم و جمع ندارم ولی بازم روابط اجتماعیم اون قدر خوب نیست. اینم بگم دیگه الان نمیتونم ریتالین مصرف نکنم چون اون جوری اصلا نمی تونم درس بخونم مثلا دو ترم اول دانشگاهم مصرف نکردم و مشروط شدم ولی همون تور که گفتم بعد از گذشت این چند سال با ریتالینم به اون صورت نمیتونم درسم کامل بخونم ولی لاقل دیگه افتضاح نیستم. دکترم میگه کاری نمشه کرد. اینم بگم که من از اول راهنمایی خود ارضایی میکنم و خیلی اذیتم میکنه و فکر کنم بخشی از اضطرابم هم به همین دلیله. الان نه میتونم مصرف نکنم نه میتونم خالت ها و عوارضش و تحمل کنم و کلا نمیدونم چی کار کنم و لطفا کمکم کنید.
    سلام .

ان شاالله هر چه سریع تر خوب بشید . فقط امیدتون رو از دست ندید ..

من نمیدونم پیش چه روانپزشکی رفتید ...ولی به نظرم یک سر هم پیش دکتر سید هادی معتمدی برید من ایشون رو خیلی قبول دارم . داخل برنامه های تلوزیونی هم

میاد نمیدونم بشناسید یا نه ولی خیلی مهارت در کارش داره ....توی تهران هست می تونید با سرچ توی نت مطبش رو پیدا کنید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)