به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 15 فروردین 96 [ 14:28]
    سطح
    52
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 79.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 406 در 145 پست

Array
    باورم نميشه!!!!!!
    شما اصلا بفرمايين احتمال برنده شدن يك نفر به ازاي هر دو نفر شركت كننده باشه! يعني چي كه زندگيتون رو همپاي يك قمار قرار دادين؟! شما طلاق دادن يا ندادن همسرتون رو مشروط به قبولي در يك بازي قماري مي كنين؟!!! اونم چه بازي! يه طوري از لاتاري صحبت مي كنين انگار بعدش فرش قرمز رو از ايران تا امريكا براتون پهن مي كنن!! كسي كه برنده ميشه و مهاجرت ميكنه بايد اونجا زندگيش رو از حد بسيار كمتر از اينجا، از سر بگيره! شما بدون اينكه هيچ برنامه درسي يا شغلي يا درآمدي براي اون كشور داشته باشين، ميگين اگه اين قمارو بردم، زنم رو ول مي كنم؟؟؟؟؟

اصلا متوجه رفتارتون نميشم! من بهتون توصيه مي كنم برين دست و پاي همسرتون رو ببوسين چون هييييييچ زني توانايي زندگي با شما رو نداره و ايشون بسيار صبور هستن!
    يه لطفي هم بكنين تشريف نبرين اين مملكت بيشتر به شما نياز دارن!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 خرداد 97 [ 21:53]
    سطح
    42
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    7

تشکرشده 84 در 50 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط setare_000 نمایش پست ها
    باورم نميشه!!!!!!
    شما اصلا بفرمايين احتمال برنده شدن يك نفر به ازاي هر دو نفر شركت كننده باشه! يعني چي كه زندگيتون رو همپاي يك قمار قرار دادين؟! شما طلاق دادن يا ندادن همسرتون رو مشروط به قبولي در يك بازي قماري مي كنين؟!!! اونم چه بازي! يه طوري از لاتاري صحبت مي كنين انگار بعدش فرش قرمز رو از ايران تا امريكا براتون پهن مي كنن!! كسي كه برنده ميشه و مهاجرت ميكنه بايد اونجا زندگيش رو از حد بسيار كمتر از اينجا، از سر بگيره! شما بدون اينكه هيچ برنامه درسي يا شغلي يا درآمدي براي اون كشور داشته باشين، ميگين اگه اين قمارو بردم، زنم رو ول مي كنم؟؟؟؟؟

اصلا متوجه رفتارتون نميشم! من بهتون توصيه مي كنم برين دست و پاي همسرتون رو ببوسين چون هييييييچ زني توانايي زندگي با شما رو نداره و ايشون بسيار صبور هستن!
    يه لطفي هم بكنين تشريف نبرين اين مملكت بيشتر به شما نياز دارن!
    موضوع مهاجرت فعلا منتفیه ، در ضمن قبلا هم گفتم اگر فقط میخواست زندگی کنه هیچ جا نمیرفتم و او هم از جریان مهاجرت خبر نداشت
    نمیدونم چجوری تصور کردید که
    هيچ برنامه درسي يا شغلي يا درآمدي براي اون كشور ندارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اون موضوع فعلا منتفیه ، شما در وضعیت من نیستید که هرقدر محبت کنید طرف مقابل بهتون بگه چون پولدار نیستی دوست ندارم و نمیخوام و از ازدواج پشیمونک
    براش گل بخرید بکوبونه توی صورتتون
    بهش بگی موبایل را بزار کنار و تا با هم کمی صحبت کنیم فحش حرومز*** بهتون بده
    و خیلی از موارد دیگه
    با همه این اوصاف من همسرم را دوست دارم و بازم تلاش میکنم
    نمیدونم شما اگه هر روز بدون استثنا با شوهرتون قهر بودید و تمکین نمیکردید ، شوهرتون بخاطر راحتی شما و بهتر شدن اوضاع عاطفی کار و موقعیت خودش را ترک میکرد و مستحق حقوق ماهیانه میشد ، تا حتی شوهرتون نمیتونست توی خونه با خانوادش صحبت کنه ، همیشه سرد مزاجی میکردید ، همیشه خانواده خودتون را در کارهای زندگی دخالت میدادین ، پدرتون بره شوهرتون را کتک بزنه و شوهرتون بخاطر مواردی که قبلا اشاره کردم کاری نکنه ، شوهرتون را ببرین توی شهر دیگه تنها رهاش کنید ، بگید فقط طلاق میخوام ، حرف هیچ بزرگتر یا مشاوری را هم گوش نمیکنم و فقط زمانی پیش مشاور میام که تجویز به طلاق بکنه ، دائم با تصمیمات اشتباه زندگی را به چالش بکشید ، ذره ای برای ادامه زندگی به شوهرتون امید ندید و همیشه در مقابلش باشید ، مخارج شوهرتون را اصلا درک نکنید و دائم ازش جواهرات و چیزهای مختلف بخواید ، اگه یکبار پول نداشت پیش همه ابروش را ببرید ، و خیلی پیزهای دیگخ
    چقدر شوهرتون شما را تحمل میکنه
    اینجا بیشتر خانم ها هستن و دائم از حق و حقوق خانم ها صحبت میکنن و منرا محکوم میکنن انگار من دارم چه جنایتی میکنم
    من فقط میخوام زندگی کنیم و هیچ چیزی را به زندگی با محبت ترجیح نمیدم
    قربانی هوس و خیال باطل شدم و دارم تلاش میکنم
    نمیدونم چرا زنم را دوست دارم و چون به خدا توکل دارم تلاش میکنم اما یادم هم هست بعضی جاها باید منطقی بود
    من منطق را اینجور بنا نهادم که تا زمانی مشخص برای زندگی همجور تلاش که به صلاح باشه انجام بدم تا بعدا شرمنده خودم نباشم
    از طرفی خدا در قران صراحتا دوبار اشاره کردند که پس از سختی اسانی میاد برای همینم امید دارم که اسانی من در این زندگی باشه
    امیدوارم منظورمو رسونده باشه
    اهل خاله زنک بازی نیستم ، اینجا این چیزا را مینویسم تا راهنمایی بگیرم و راهنمایی های خوبی هم گرفتم از جمله مشاوره و کتاب هاو بعضی رفتارها

یکی از دلایل مهم دیگه هم که ادامه میدم و بیشتر تلاش میکنم اینه که چون سنم از همسرم بیشتره خودم را مقصر اصلی میدونم و نباید بدون شناخت از بنیان های روانی همسرم ازدواج میکردم و از عقلی که خدا بهم داده خوب استفاده نکردم ، از همسرم هم میخوام بعدا پشیمون نشه تا حتی اگه طلاق گرفت بعدا اعتماد بنفس داشته باشه که بهترین تصمیم را گرفته ، مسئولیت خودم را خیلی بیشتر حس میکنم بخاطر همینم میگم خیلی از ناملایمات حق منه و اگه دانش کافی داشتم پیش نمی امد ، شما شاید با دقت نوشته ها را نخوندین چون من برای ارامش فکری همسرم فقط یکبار در چندماه قبل بهش گفتم خارج میای اونم گفت نه و دیگه نگفتم و رفتارهای همسرم ربطی به خارج رفتن نداره
    رفتارهای من و همسرم مسائل پیچیده ای نیست و فقط تفاهم و گفتگو میخواد
    ، همونجور که خانم باربارا دائم اشاره میکنن در مورد هر موضوع لیستی تهیه کنید و با همسر خود صحبت کنید
    جریان ما با صحبت منطقی حل میشه
    این زندگی را حفظ میکنم و به همه اعضای این سایت و دوستان و فامیل ثابت میکنم که با منطق میشه کارها را پیش برد
    اگه این زندگی را درست نکردم مرد نیستم این حرف هم با خارج رفتن تناقضی نداره
    اگه یک روی خوش و امید برای زندگی ببینم همه دنیا را ازش میگذرم
    سعی میکنم این امید را پدید بیارم و منتظر معجزه نیستم در خانه مترو اتوبوس دائم مطالعه میکنم
    منکه خودم تا این سن رسیدم فقط کتاب های تخصصی رشته خودم را خوندم و یک کتاب در مورد خانواده نخوندم چطور میتونم از همسرم انتظار داشته باشم بخونه
    البته کسی بمن پیشنهاد خوندنش را هم نداد اما همسرم ائضاعش بهتره و برای مطالعه و پیدا کردن راه درست مشوق داره و مشکل در تشخیص صلاحت موضوع از نظر همسرم هست
    بقول جناب اقای دکتر حبشی ازدواج که بخواد بر پایه فردیت اداره بشه حتما به چالش کشیده میشه که دیگران تجربه هاش را کردن
    من میخوام تا میتونم همسرم را درک کنم و مخلصشم هستم

3. کاربر روبرو از پست مفید meghdad تشکرکرده است .

ستاره زیبا (پنجشنبه 16 اردیبهشت 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 19 خرداد 97 [ 21:53]
    سطح
    42
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    7

تشکرشده 84 در 50 پست

Array
    امروز صبح بعد از نماز نوشته های زیر برای همسرم در تلگرام را نوشتم و ظهر هم تماس میگیرم و باگل و شیرینی میرم دنبالش
    میارمش

سلام خانمم امیدوارم حالت خوب باشه
    خانم مهربونم میام دنبالت هر شرطی برای بهتر شدن زندگی داری بگو تا منم بدونم
    انجامش میدیم , انشااله نصمیم های درست بگیری
    هرچی میخوای در هر موردی بگو انجامش میدم
    بهم نزدیکتر بشیم
    درسته من در بعضی کارها یکطرفه قضاوت کردم ازین به بعد با مشورت تو هرکاری را انجام میدم
    میام دنبالت ببا خونه
    از پدرت و مادرت هم معذرت خواهی میکنم
    هر وقت خواستی برو یا بیا , موافقم
    میخوای ارایشگری بری , من بازم صلاح نمیدونم اما خودت میخوای و دوست داری برو
    تو را با دنیا عوض نمیکنم
    پوشش و لباست هرجور دوست داری باشه , چادری , مانتو یا هرجور صلاح میدونی
    من چادری بیشتر دوست دارم اما خوشحالی تو مهمتره
    با هرکس میخوای پیام بده , صحبت کن , توی جمع هرجا دوست داری با هرکس بشین و منو تنها بزار , حرفی ندارم فقط تو خوشحال باش
    من دوست دارم پیشم باشی اما راحترم که تو خوشحالتر باشی
    کار خونه و غذا پختن اگه دوست داشتی انجام بده , نداشتی خودم بعد اینکه از سرکار اومدم انجام میدم
    وقتی هم خونه بابات میری تا هر ساعتی دوست داری بمون و نیازی نیست برای کارهای خونه خودتو بزحمت بندازی
    از سرکار بیام انجام میدم
    دوست دارم خونه باشی و دست پخت خوشمزه تو را بخوریم اما هرجور صلاح میدونی , شاید دست پخت منم خوشمزه باشه اونا میخوریم اصلا نمیخورم مهم اینه که تو خوشحال باشی
    هر جایی هم تونستم با خانوادت میریم و موافقم
    عیدها فرخی یا هرجایی تو میخوای میریم
    اصلا تفریح ها را با نظر تو میریم
    پول هم تا جایی که بتونم بهت میدم و قرض میکنم نمیزارم بی پول بشی
    کلید خونه را به خانوادت بده تا هروقت صلاح دونستن بیان
    اصلا من کاری ندارم , هرچی تو صلاح میدونی
    امسال فرصت بده قسطا را بدم سال بعد مهرماه هر رشته ای دوست داری برو دانشگاه
    باشگاه هم هرچی میخوای برو , جودو, دفاع شخصی
    اصلا خودم وای میسم هرچی دوست داری منا بزن
    هرچی کتک بخورم حق منه
    هر وقت دلت گرفت و خواستی جلوی هر کس یا هر جا تحقیر با مسخرم کن , هر فحشی خواستی بده , امکان نداره مخالفت کنم , فقط خوشحال باش
    هر لباسی تو بخوای میپوشم
    رانندگی هم یاد میگرم و موتور میخریم
    اگه راضی بودی و دلت بحالم سوخت هر وقت صلاح دونستی سری هم به خانوادم بزنیم و اگر نخواستی اصلا هیچوقت پیششون نمیرم
    اگه تو دوست داشتی اینجا بیان و اگه میلت نبود میگم نیام , اصلا چه معنی داره پدر مادرم هر چند ماه بخوان اینجا ببان , اصلا نیان , مهم اینه که تو خوشحال باشی
    هرچی هم خواستی در مورد خونمون به خانوادت بگو , هر چی میخوای بپرس تا جواب بدم
    در مورد هم خوابیمونم هرچی میخوای به مادر پدرت بگو , اونا که محرم هستن اصلا هر چند روز از هم خوابیمون فیلم میگیریم بهشون نشون بده تا نظرشونو بگن و من خودمو اصلاح میکنم تا اونا خوشحال باشن
    هر وقت پول دستم بیاد برات گردنبند مقداد , زنجیر , یا هرچیزی بخوای میخرم
    دست باباتم میبوسم ازش معذرت میخوام که بی احترامی کردم و میگم غلط کردم و یا هر چی تو بخوای میگم
    شماره تلفن که وقتی حقوق میریزن را شماره موبایل بابات میدم تا همیشه در جریان درامدم باشن و هرجور شما صلاح دونستین خرج کنیم
    هرجا تو خانوادت صلاح بدونین مهمونی میریم و من اصلا سگ کی باشم بخوام نظز داشته باشم
    هر چیزی تو بگی توی زندگی انجام میدیم
    اگه موافقی هر جور دوست داری, پیام بده یا تماس بگیر میام دنبالت میارمت
    در اختیار تو هستم
    مقداد کی هست که بخواد نظر داشته باشه تا حالشم توهم داشتم و بیخودی و از روی نادونی بخودم بها میدادم , تو ارزشمندی و هرجور تو صلاح بدونی زندگی میکنیم
    اگر دوست داری فامیل را بگیم و جلوی اونا بابات چندتا توی گوشم بزنه یا با همون دسته جارو برقی هرقدر دوست داره بزنه تا تو خوشحال بشی , فدای سرت که درم میگیره , بعدا خوب میشه فقط تو راضی باش
    دردم
    سرکار هم هرجا خانوادت صلاح بدونن میرم و هر وقت خواستن بگن تا بیرونم کنن و یا هر وقت تو ناراحت شدی صبح دم در محل کارم منتظر وای میسم تا اول خانوادت کتکم بزنن بعد اگه خوشحال شدن و صلاح دونستن و منم بخاطر کتک خوردن ها اگه جون توی بدنم بود سرکار برم وگرنه که یه جای دیگه , هرجا شما صلاح بدونید
    هر جور تو صلاح میدونی
    خیلی چیزهای دیگه هم هست اما من احمق هستم و شما بهتر میدونید
    اونا را هم بگو تا انجام بدم
    اگر دوست داشتی و دلت خنک میشه پیش خودت با ابجی و مادرم تماس میگیرم بهشون فحش میدم و میگم دیگه در مورد زندگی ما مزخرفات نگن و با همشون قطع رابطه میکنم
    همونجورکه قبلا خواستی و من از از احمقیت مخالفت کردم , توی خونمون زن سالاری راه میندازیم و هرجور تو صلاح بدونی و به امر و دستور و خواسته تو زندگی میکنیم
    البته هر جایی که تو صلاح بدونی و به دستور تو منم نظرمو در مورد هرکاری که تو بگی میگم اما حرف اخر را شما میگید و تصمیم نهایی را شما بگیر
    اصلا من چه میدونم کار درست چیه
    میام دنبالت گل و شیرینی میارم
    اون دسته جارو برقی را هم میارم اول منا بزنید تا دلتون خنک بشه
    فقط معذرت میخوام شاید اشکم در بیاد ناراحت بشین , نه اصلا حقمه گریه کنم اصلا من باید بخاطر کتک کاری خانواده خانمم همیشه بدنم زخمی باشه , فقط تو خوشحال باش
    خونه هم خر وقت ثدرت خواست نمیام و شب را توی کوچه میمونم , اصلا حقمه , منکه از خودم چیزی ندارم , احتیارم دست شماست
    هر وقت تو صلاح دونستی بچه دار میشیم , پنج سال , ده سال , من چیکاره ام پیشنهاد بدم , هر جور تو صلاح دونستی
    اسم بچه هم هر چی تو بگی میزاریم
    باران,گندم,نصرت اله,ملودی,اهنگ یا هرچی تو خواستی , من فقط با اجازه تو اسمم به عنوان پدر توی شناسنامه باشه
    دندونت هم بریم اولین فرصت که شما صلاح دونستی درستش کنیم
    خونتون میام روی زمین دراز میکشم همتون روی من با کفش لگد کنید بعدم تو پاتو بزار روی سرم و عکس بگیرید بعدس بزار توی هرگروهی که صلاح میدونی زیرشم بنویس داماد همیشه حرفای ما را گوش میکنه و همه ببینن که با داماد مزخرفی مثل مقداد باید چیکار کرد
    نمازتم هر وقت خواستی بخون یا نخون , با خدا دوست باش یا قهر باش , من چیکاره ام بخوام نظر بدم
    اگه دستم بخدا برسه حسابشو میرسم که چرا تاحالا باعث ناراحتی تو شده , اصلا خدا باید همیشه هرچی تو میخوای را انجام بده
    من و خدا و دیگران بیخودی خودمون را مهم فرض کردیم
    هر جور تو صلاح بدونی
    مثل قبلا خر وقت دوست و همچی برنظرت بود خدا عبادت کن وگرنه مثل قبلا باهاش قهر کن
    خدایی که صلاح تو را ندونه و ندونه چجوری تو خوشحال تر میشی اصلا لیاقت عبادت کردن نداره
    منم لیاقت احترام ندارم
    هر شب از سرکار اومدم اول دم در کنار یخچال می ایستم چندتا فحش ابدار بزن و چندتا حرف که حسابی دلم بشکنه بگو تا خوشحال بشی بعد میام تو خونه اگر هم صلاح دونستی میرم توی خیابون میخوابم
    شایدم اگه برم خانوادت هم چندتا فحش ابدار بهم بدن و یا شاید اونا شکستن دلمو بهتر بلد باشن , میرم اگه صلاح دونستن باهات تماس بگیرن تا توی خونت راهم بدن
    ازت هم ممنونم که اجازه میدی از جهزیت استفاده کنم
    همونجور که خواسته بودی سیسمونی بچه را هم خودم میگیرم و نمیزارم بابات پول خرج کنه البته پولش را میدم و اونا به اسم خودشون بدن
    هر ماه هم به فامیل میگم کلی پول از پدر زنم قرض میکنم و اگه کمک ها و راهنمایی های اون نباشه من میمیرم و به خاک سیاه مینشینم
    پیش فامیل هر بی احترامی دوست داری بکن و منم میگم حقمه , اگه کسی بکار تو اعتراض بکنه , بهش تذکر میدم که تو بهترین کارها را انجام میدم و خدا هم حق اعتراض نداره
    مقداد بنده حقیر و گنهکار خداوند مهربان , از شما همسر گرامی طلب بخشش دارم و ازتون میخوام که بنده را به غلامی خودتون و نوکری خانواده محترمتون قبول کنید
    ازتون عاجزانه درخواست میکنم که به منزل خودتون تشریف بیارید و بنده را با خدمتگذاری بخودتون خوشحال کنید
    ذهنم خوب کار نمیکنه و همونجور که میدونی من انسان احمقی هستم , شاید خیلی از موارد را ننوشته باشم , شما ببخش , هروقت بگید انجام میدم
    ازت بازم خواهش میکنم که اصلا ملاحظه اقتدار منرا نداشته باش و هرجور صلاح میدونی بشکنش
    فقط خوشحال باش اصلا به معنای آیة شریفة "الرجال قوامون علی النساء"
    توجه نکن , اون برای خودش گفته , خونه ما تو هستی و همچی حله
    ممنون که هستی
    هرچی بگی , هرچی بخوای , فقط میگم چشم
    دیگه با خانوادم تماس هم نمیگرم تا تو بزحمت نیوفتی که بخوای قطعش کنی , اصلا همشون برن بدرک
    خانواده من مهم نیستن , اون اگه شعورشون میرسید پسرشونا تربیت میکردن
    بهترین در دنیا خانواده زنم هستن و ازتون ممنونم که مقداد که خیلی انسان مزخرفی هست را به دامادی قبول کردین , من بنده زاده و غلام خانوادتونم
    لطفا منا راهنمایی کنید تا بتونم نوکری خانوادتت را بکنم
    ازت خواهش میکنم منا برای همه ابلهی, احمقی, و نادانی, ظلم, کوتاه فکری, مزخرف کاری ببخش

5. کاربر روبرو از پست مفید meghdad تشکرکرده است .

baitollah-abbaspour (جمعه 17 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    بی خیال بابا ،این حرفا چیه میزنی، شاید خیلی دلت تنگ شده و دوست داری برگرده این خیلی خوبه که بااحساسی ولی این حرفا باعث نمیشه برگرده یا منطقی برگرده ، بجای این حرفا طوری رفتار کن که خانمت بتونه بعنوان یه مرد بهت تکیه کنه، با آرزوی خوشبختی و شادی

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 بهمن 95 [ 04:00]
    سطح
    33
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    101

تشکرشده 183 در 100 پست

Array
    اشتباه در حد بنزززززززز.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 02 [ 06:41]
    سطح
    82
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    1,911

تشکرشده 947 در 322 پست

Array
    ببخشید اینو میگم ولی من از جایگاه یک زن بیشتر بنظرم میرسه مسخرش کردین تابگین عوض شدین.الان میدونم خیلی احساساتی شدین وگرنه انشالله اگه آشتی کردین چندتااز گفته هاتونو میتونین عملی کنین؟!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    سلام آقای مقداد

من تاپیک شمارو جسته گریخته خوندم ولی این پست آخرتون خیلی از موضع ضعف نوشته شده بود.من خودم یه دختر هستم و تا اونجایی که از خانمهای اطرافم شناخت دارم مردهای ضعیف و بدون اعتماد به نفس خیلی واسمون جذابیت ندارن.بعضی جملات شما در پارادوکس شدید با جذابیت های مردونه هست مثل این جملات:هر چقد دوس داشتی منو بزن تو جمع ها منو تنها بذار و ....

من اگه جای همسر شما بودم واقعا این حرفها منو بیشتر از همسرم دلزده میکرد.

مخصوصا اینکه لفظ "به درک" رو در مورد خونواده خودتون به کار بردید انتظار هر گونه بی احترامی به خونوادتون رو بعد از برگشت همسرتون به سر خونه و زندگیش داشته باشید چون خودتون این اجازه رو بهش دادید.من به شخصه اگه یه روزی ازدواج بکنم و همسرم به خونواده خودش بی احترامی بکنه اون مرد دیگه از چشم من میفته، مردی که به خونواده خودش پشت میکنه در آینده با منی که تازه دو ماهه یا دوساله وارد زندگیش شدم چیکار میخواد بکنه.

جسارت میکنم خدمت شما ولی به نظرم شما خودتون در مورد انتظاراتتون از همسرتون و نحوه بیان اونها مشکل اساسی دارید و همینها باعث بودجود اومدن اصطکاک بین شما و همسرتون شده و بهتره حتما زیر نظر یه مشاور خبره اول روی خودتون کار بکنید و بعد با کمک مشاور، مشکلات خونوادگیتون رو با همسرتون حل کنید.

موفق باشید

10. کاربر روبرو از پست مفید آی تک تشکرکرده است .

سمیراه (یکشنبه 19 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    52
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    625

تشکرشده 345 در 183 پست

Array
    دوستان عزیز یعنی واقعا نفهمیدید نامش کنایه آمیز بوده و اشتباهات خانمشو اینطوری گوشزد کرده؟وگرنه ببخشید مگه روانیه همچین کارای بکنه؟

- - - Updated - - -

این پست ساعت یک و 38 دقیقه نوشتی رو من اسکرین گرفتم مقداد عزیز و سر فرصت کامل میخونم ولی شما الان پاکش کن چون اینجا خانوم میادنظر میده تو تاپیکت اخه این چ ادبیاتیه استفاده کردی واقعا متاسفم برات فک کن خواهر و مادر خودت اینجان

12. کاربر روبرو از پست مفید baitollah-abbaspour تشکرکرده است .

اثر راشومون (شنبه 18 اردیبهشت 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 03 تیر 96 [ 07:33]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    343

تشکرشده 431 در 213 پست

Array
    هر کی جای تو بود همینقدر عصبانی میشد حق داری، با یه بچه لجباز طرف شدی که خودشم نمیفهمه داره چکار میکنه، یه کاری رو انجام بده که اعصابت آروم بشه، دنیا که به آخر نرسیده، تو حق داری که ناراحت باشی ولی خب حق نمیگی، این زن تو از نادونیشه که اینکارارو میکنه و از زرنگیش نیست میخوای برگرده مثه مردای دیگه تهدید کن چرا التماس میکنی؟ این زبون کنایه هم نمی فهمه بچه است و لجباز
    ویرایش توسط آخیش : جمعه 17 اردیبهشت 95 در ساعت 13:32

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آذر 95 [ 11:32]
    سطح
    33
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 103
    Overall activity: 44.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    179

تشکرشده 278 در 136 پست

Array
    من کاری به دعواتون ندارم ولی پستتون خیلی بی ادبانه بود. در ضمن بدون که تو کشورهای اروپایی و آمریکایی مرد و زن حقوق برابر دارند و خبری از مسائلی مثل حق طلاق فقط برای مردان، اجازه برای خروج از منزل و کار و تحصیل و این مسائل نیست. در فرهنگ عمومی شونم هم مسائلی که اینجا به راحتی ازش عبور می شه (کتک کاری، همسر دوم داشتن ) بسیار زشته و جرم تلقی می شه.

15. کاربر روبرو از پست مفید Amina تشکرکرده است .

baitollah-abbaspour (جمعه 17 اردیبهشت 95)

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)