به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 21 اسفند 00 [ 13:12]
    سطح
    87
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 349
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,250

تشکرشده 1,509 در 535 پست

Array
    سلام دوست عزیز

اون آقا متاهل هستن یا مجرد؟

2. کاربر روبرو از پست مفید آنیتا123 تشکرکرده است .

miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    خواهشا اقایونی که میاید اینجا و راهنمایی های خوب میزارید وقتی دستتون به دهنتون رسید و پول و موقعیت براتون تکراری شد سعی کنید مثل امروزتون باشید

4. 4 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), khaleghezey (سه شنبه 13 بهمن 94), miss seven (سه شنبه 13 بهمن 94), mohamad.reza164 (سه شنبه 13 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 01 اسفند 94 [ 22:44]
    سطح
    5
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    سلام. یه چندتا جواب بدم اول
    چرا کاربر جوادیان ناراحت شده؟ من منضوری تداشتم .گفتم توروخدا خوب بمونید. این اقایی که هرکسی اسمی واسش میزاره مثل شماها بوده کلی تلاش کرده تا به اینجا رسیده از مادر که متولد شده که مدیر نبوده ولی حالا براش تکراری شده بعد از چندبار دیدن یک دختر بهش پیشنهاد فلان میده

خیلی ممنونم هاز همه.از حرف هیچکسی ناراحت نشدم چون از اول با خجالت اومدم اینجا. البته من گفتم من خیلی جذب این اقا شدم وبهش میل پیدا کردم نگفتم نیاز دارم.فکر میکنم میل با نیاز فرق بکنه.
    خواستم راهی پیش پام بگذارید که از مهر این ادم پیش خودم خلاص بشم که اومدن و حرفای خوبی زدن. خیلی خجالت کشیدم وقتی یکنفر گفت بابا اینا کارای اولیه مخ زدن هست گفتم چقدر احمقم من.

الان که میلم هم خیلی بهش کمه چون بهش فکر نمیکنم.هیچ نیازی هم به رابطه داشتن با هیچکسی از جمله این اقا ندارم
    , iوهیچ علاقه ای به رابطه داشتن با مرد متاهل ندارم و حالم هم بهم میخوره از همچین چیزی.مگه من مریضم

6. 5 کاربر از پست مفید mehrii68 تشکرکرده اند .

baitollah-abbaspour (یکشنبه 25 بهمن 94), Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), miss seven (چهارشنبه 14 بهمن 94), mohamad.reza164 (چهارشنبه 14 بهمن 94), شمیم الزهرا (چهارشنبه 14 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 15 تیر 98 [ 21:00]
    سطح
    57
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 66.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    808

تشکرشده 404 در 138 پست

Array
    سلام به همه دوستان همدردی
    و شما مهری خانم عزیز
    دیروز ک تاپیکتون رو دیدم خیلی متاسف شدم.بیشتر به خاطر عکس العمل شما تا رفتار اون ادم....ادم ک نبود جانوری بود در قالب ادم.
    اینکه برای فراموش کردنش راه کار خواستید از ی روانشناسی شنیدم وقتی تصویر چیزی به ذهنتان می اید و شما میخواهید انرا از بین ببرید یا فراموش کنید به این صورت عمل کنید ک اول چشمهایتان را ببندبد بعد ان تصویر را در ذهنتان خط خطی کنید بعد کوچکش کنید کم کم انقدر کوچک کنید تا محو شود.
    چند بار ک این عمل را تکرار کنید فراموش تان میشود.
    البته در کنار بضی باید ها و نباید های دیگر.
    بیشتر حواستان باشد
    موفق باشید

چون گفتید ناراحت نمیشوید میخواهم جسارت کنم و سوالی بپرسم
    وقتی ان اقا (بلانسبت اقایون)خواسته اش را مطرح کرد داشتید فکر میکردید ک شوخی میکند یا جدی میگوید؟؟؟!!!!! چون گفتید:که فکر میکردم شوخی میکنه ولی وقتی دیدم جدیه

درضمن خواهشا صفت مهربان را برای هر کسی به کار نبرید

ویرایش توسط هلیاجون : چهارشنبه 14 بهمن 94 در ساعت 00:15

8. 2 کاربر از پست مفید هلیاجون تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 14 بهمن 94), الهام 5566 (چهارشنبه 14 بهمن 94)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 07 اردیبهشت 03 [ 00:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,392

تشکرشده 6,389 در 1,793 پست

Array
    خانم مهری تایپیکتون رو طوری مدیریت کنید که از موضوع اصلی دور نشه وبه حاشیه کشیده نشود.

روابط با نامحرم دارای چارچوبها و اصولی هست که اگه دنبال حفظ حریم و عفت خود هستید این چارچوبها رو باید رعایت کنید.هیـچ دلیلی برای صمیمیت بیشتر وجود نداره.مخصوصا که حالا این شخص امتحان خودش رو هم پس داده.

به حرفها یا مهربانی ورفتارهای اغوا کننده او فکر نکنید شما از همین حالا اجازه ندیدهیچ استثنایی قائل نشو این اول به آرامش خودت کمک میکند.
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.

10. 4 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

alireza198 (چهارشنبه 14 بهمن 94), baitollah-abbaspour (یکشنبه 25 بهمن 94), Ehsaan (پنجشنبه 15 بهمن 94), mohamad.reza164 (چهارشنبه 14 بهمن 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    دستاوردها:
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    یعنی دختراهای مملکت من اینقدر ساده هستن؟من خودم متولد 70هستم و مثل شما شاغلم و هر روز تو این جامعه هستم اینهمه اطلاعات پیشرفت کرده اینهمه رسانه... باز چطور شما در مورد مثلا مهربانی یه آدم کثیف حتی فکر میکنی؟
    در اینکه باید فراموشش کنی شکی نیست این آقا اصلا در حدی نیست که بخوای براش وقت بذاری.منم تو شرکتی که کار میکنم همه اقا هستن اما با همه خیلی سرد برخورد میکنم دلیلی نداره بخاطر ترس از اخراج شدن به لبخند همه جواب بدم برعکس وقتی تو این شرایط و روزگار کار میکنی باید خیلی در برابر همچین گرگایی هشیار باشی.اینارو برا بعده هاتون میگم.این آقا با پیشنهادی که به شما داده بزرگترین بی احترامی رو کرده من بودم نه یه کلام باهاش حرف میزدم نه دیگه تو صورتش نگاه میکردم با خودم میگفتم منو چی فرض کرده که همچین جسارتی کرده.کلا فراموشش کن دوست من ازینجور ادما زیادن میخوای هر روز به مهربونیشون فکر کنی و جذبشون شی؟داری خودتو گول میزنی؟این دوستی خاله خرسه هست فقط باید جذب مهربونی پدر و همسر آینده ت شی همینو بس

12. 3 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

Ehsaan (پنجشنبه 15 بهمن 94), Hadi99g (یکشنبه 18 بهمن 94), khaleghezey (چهارشنبه 14 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    سلام اقای امین اگه میشه پست شماره 15 من رو پاک کنید .
    من دیگه به اون شرکت نرفتم دوستای عزیز.اون شرکت خودم نیست.کارای اون شرکت رو یکی دیگه از همکارانم الان انجام میده.خیلی ممنونم از دلسوزی همتون.برام ارزشمنده .منظور من فقط خشک برخورد نکردن بود نه هیچگونه صمیممیت خاص. دیگه هم اینکار رو درمورد هیچ مدیر یا کارمنددیگه انجام نمیدم.بازم ممنون از مهربونی و حرفای خوب شما
    خانم هلیاجون پینهاد شمار و هم درمورد نوع برخورد با اینجور افراد میشنوم.بفرمایید

14. کاربر روبرو از پست مفید mehrii68 تشکرکرده است .

ammin (چهارشنبه 14 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 15 تیر 98 [ 21:00]
    سطح
    57
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 66.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    808

تشکرشده 404 در 138 پست

Array
    سلام به همه دوستان همدردی
    از جمله شما مهری خانم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrii68 نمایش پست ها
    هلیاجون باید چه عکس العملی نشون میدادم تا شما متاسف نشید؟
    حالا اون تاسف بماند ....از خوندن پست 7اینجوری شدم دقیقا

نمیتونستم به یه ادم بالاتر از خودم که باهاش مراوده دارم بی احترامی کنم و یا فجش بدم
    افرین کار درستی کردین....فحش دادن ک در شان شما نیست و یا مثلا زیر گوشش خوابوندن هم در شان اون نبود!!!!!!
    کسی رو میتونی بیدار کنی ک خوابیده باشه نه کسی رو ک خودشو زده به خواب!

سعی کردم با ادب و با ارومی ازش بگذرم.
    خب...همین باادبو اروم ک از کنارش گذشتی اشتباه کردی...
    ببخشید ک رک گفتم. وقتی میای تاپیک میزنی خب یعنی اماده ای ک هر انتقاد و راهنمایی بشنوی .شایدم اون نظر و راهنمایی غلط باشه در نهایت این شمایید ک درستی و نادرستی نظرات رو معلوم ونتیجه گیری میکنید. باز داشتن از کار غلط خودش منجر میشه به راه درستو رفتن.
    اون جانور ک خودش نجیب و باشرافت نیست ک کار شما رو درست معنا کنه و به پای نجابت بذاره ....و البته سادگی.
    برای همین جرئت کرده ی بار دیگه ازت بخواد
    خب دختر خوب فک میکنی وقتی احترام گذاشتی و هیچی نگفتی(نمیدونم حالا لبخند هم داشتی اون لحظه یا نه؟) اون جانور با خودش چی فک میکنه؟؟
    یا اینکه میگی: فهمیدم ک جدیه دیگه ازش دوری کردمو...دیگه سعی کردم اونجا نرم!!!!!!
    فک نمیکنی بیشتر میاد دنبالت تا به خواستش برسه؟؟؟اون نادون الان داره فک میکنه ک ناز میکنی!!!!پس باید بیشتر خرجت کنه!!!!

چون گفتی درجه شغلیش از شما بالاتره احتمال اینکه همه تقصیر ها گردنت بیفته و ی تهمت هم بهت بزنن بیشتر بوده،
    کار خوبی کردی ک اون لحظه نذاشتی کسی بویی ببره و نمیدونم بعدا هم به کسی گفتی یا نه؟
    در هر حال چون اگه اون جانور میدید ک ابروش در خطره چه تهمتها ک بهت نمیزد . بقیه هم ک معلوم نبود چه قضاوتی بکنن. حالا باید میومدی بی گناهیتو اثبات میکردی...

حالا در مورد برخورد با خود اون جانور:
    نباید اروم میموندی باید تمام نفرت و انزجارتو از این جانور تو صورتت تو صدات چشمات نشون میدادی. ک حساب کار بیاد دستش . بفهمه ک اشتباه گرفته. ازش چندشت میشه در موردت غلط فک میکرده تا دیگه جرئت نکنه....

ی سری چیزها به عقاید و دین و مذهب ادمها مربوطه و خب هر کی نظری داره و قابل احترامه.
    اما ی سری چیزها هم به انسانیت مربوطه جدا از اینکه پیرو چه فرقه و ایین و مذهبی هستی.
    پشت کار این جانور ی مخالفت و انزجار بین المللی هست

عنوان تاپیک میگه ک میل به اون جانور داری همین ک پی ببری به زشتی این کار و اون جانور ،میلت هم از بین میره

ببینم فقط با نرفتنت بهش جواب نه دادی؟؟؟؟؟درست متوجه شدم؟؟؟؟
    خب دختر خوب همون لحظه میگفتی محکم نه. قاطعانه.
    نخیر جانور در موردم اشتباه فک کردی. پاتو از حدت فراتر گذاشتی. بهش میگفتی شرافت و انسانیتتو با هیچی معامله نمیکنی. متاسفی ک تو اتاقی نفس میکشی ک اون با نفسهاش الوده کرده و...

مهری خانوم
    لطفا حرفهامو به حساب دلسوزی بذار اینجا هیچ کس هیچ کس رو نمیبینه و البته نمیشناسه
    اگه هنوزم فک میکنی اشتباه تاسف خوردم و حق داشتی و همه حرفهام بی حسابه و مهمتر اینکه من بد قضاوت کردم
    همین جا جلوی جمع ازت معذرت میخوام.!!!

16. کاربر روبرو از پست مفید هلیاجون تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (شنبه 17 بهمن 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 16 در 8 پست

Array
    سلام .اومدم جوابتون رو بدم . ببینید قطعا لبخند بهش نزدم ولی همونطور که قبلا گفتم هیچگونه توضیحی نمیشد به این ادم داد چون نه جاش بود و نه درست بود و همونطور که گفتم فکر میکرد اگه با اون نیستم حتما با یک یدیگه رابطه دارم. ینی اصلا تتوخیالشم نبود من از این چیزا نمدونم و اهلش نیستم

بله شاید من توی بعضی رفتارها مشکل دارم مثلا نمیدونم چطوری به کسی بفهمونم خیلی بیشعوره یا چشم غره رفتن یا مثلشو بلد نیستم

درضمن هلیاجو اینقدر جلو نرید حالا که اتفاقی نیفتاده.اینقدر نگران کردن نداره. گذشته از اون مردم همیشه پشت سرهم حرف میزنن توی اداره هام همیشه بخصوص خانما پشت سربقیه حرف میزنن بخصوص پشت سر دخترای مجرد.اونم درسته بله اون ادم حتما بلده بعدا همه چیو بدندازه گردن دختر.دختر م که تو جامعه ما طرفش ضعیفه .من تاجایی که دیدم خودما ا به هم دیگه به چشم بد نگاه میکنیم چهه برسه به وقتیکه موقعیت قضاوت کردن و اینا بشه که همه عقده هامونو سر دختره خالی میکنیم.
    ویرایش توسط mehrii68 : شنبه 17 بهمن 94 در ساعت 00:09

18. کاربر روبرو از پست مفید mehrii68 تشکرکرده است .

هلیاجون (شنبه 17 بهمن 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    43
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 31 در 18 پست

Array
    سلام عزیزم منم بعد اینکه همسرم اومد محل کارم منو کتک زد همکارای اقامون هی اول بهم نزدیک میشدن و بعد تز چند ماه که مطمئن شدن قصدم جداییه پیشنهاد ه سفر و ازدواج و ... میدادن من جوابم منفی بود ولی بدلیل شغلم زیاد ازم سوال میپرسیدن حتی سواللی نامربوط من به خواست خودم مجبور شدم محیط کارم رو عوض کنم که اینجا هم شرایط همینجوره در واقع من انگار فقط صورت مسئله رو پاک کرده بودم
    متاسفانه یا خوشبختانه باشرایط جامعمون یجورایی بعضی اقایون و حتی بعصی خانوما خیلی راحت این پیشنهاد رو میدن یعنی همون اول میرن سر اصل مطلب تااینکه دوسه ماه کافی شاپ بازی و پیامک بازی کنن اشکال هم نداره خوبه که شما قبل اینکه باایشون وارد رابطه عاطفی بشید متوجه نیتشون شدید اون فکرا هم که در ذهنتون هست رو بایاد خدا دور کنید و این یه برگ برندست شما جلوی نفس خودتون رو گرفتید پس منتظر یه جواب خوب از خدا باشید
    موفق باشی دوست من

20. کاربر روبرو از پست مفید drfam تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (پنجشنبه 29 بهمن 94)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)