سلام خسته نباشید.من اسمم سینا دو ماه هستش که عقد کردیم.خانووم من ۱۸ سالشه و من ۲۳ سالمه.من با خانومم سر حجابش مشکل دارم و همه ی مشولاتمونم بنظرم از همینجا شروع شده و چند تا چیز دیگه.روز خاستگاری بهش گفته بودم برا حجاب حساسم و چادر رو عنوان مردم.گفتم تیپ و ظاهر الان که بیرون میری چیه؟گفت چادر میپوشم گفتم برا چی چادر میپوشی گفت بخاطر بابام.گفتمش اگر من ازت خواهش کنم چی؟ میپوشی؟گفت آره گفتم پس حله.خلاصه عقد کردیم و بعد از یه هفته دیدم بحث شد سر اینکه من چادر نمیپوشم وچادر مال املهاس و ازین حرفا.گفتم باشه چادر برا من ملاک نیست اگر مانتوهات تنگ و کوتاه نباشه و حجابتو رعایت کنی.گفت باشه.اما الان میبینم که موهاش بیرون میاد از زیر شال.دختر خوبیه و اصلا قصد خودنمایی نداره اما چند بار که بهش تذکر دادم
میگه حالا یه لاخه مو رو ببینن چی میشه؟خلاصه از این بابت ازش راضی نیستم و حالا که عقد کردیم تازه دارم میفهمم.
علاوه بر این خودمم ایراداتی دارم و چون از دستش ناراحتم مثل ثابق نیستم باهاش.میگه بهم بی احترامی میکنی و لحن بدی داری .نه اینکه فحش بدما نه.میگه طرز حرف زدنت بامن درست نیست.
راست میگه بعضی وقتا یه حرفایی میزنم که مفهومش اون چیزی نیست که میخ،ام بگم.و اشتباه برداشت میکنه از حرفام.
بهش میگم بیا بریم پیش مشاور میگه خودمون عقل داریم خودمون حلش میکنیم.
وقتی از دستم ناراحت میشه و فقط سکوت میکنه حتی یه سوالم ازش بپرسم جواب نمیده و بدتر منو عصبانی میکنه.
الانم که میگه تنها راه اینه که باید یک ماه از هم دور باشیم و نباید بیای پیشم همو ببینیم .پیام ندیم زنگ نزنیم تا دوری همو حس کنیم و به اشتباهات هم پی ببریم! اما من مطمئنم این روش غلطه. ممنون میشم کمکم کنید آقایون و خانومای متاهل فقط.ممنون