به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 مرداد 89 [ 05:37]
    سطح
    37
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 9 پست

Array

+من 2ساله كه عاشقه دختري هستم اما... از دختراي خوبه تالار ميخوام كمك

سلام خانومها و اقايون خوبه تالار . راستش من تازه با اين سايت اشنا شدم ولي وقتي فهميدم كه يه عده ادم جمع ميشن اينجا تا هم مشكلشونو حل كنن و هم به هم كمك كنن واقعن لذت بردم و شما هم ميتونيد به خودتون افتخار كنيد چون كمك كردن به هم يكي از كاراييه كه خداوند واقعن دوست داره . اميدوارم منم بتونم جبران كنم . خب زياد سرتونو درد نيارم ميرم سره اصله مطلب ... آه
    اول يه كوچولو خودمو بشناسونم بهتون . من پسري هستم 20ساله . دانشجو . كمي جدي . كمي مهربون . عاشقه خدا . نماز خون . مقتدر . محكمو قاطع . يه كوچولو غد هم هستم . يه كوچولو خوشگلم . توي دنيا جز خدا از هيچي نميترسم . با تمامه دخترايي كه رفتو امد دارم فوق العاده جديو سرد هستم به جز دختريو كه دوست دارم . وضعه ماليه خانوادم متوسطه . الان موقعيته ازدواجو ندارم . ميخوام شروع كنم به كار كردن (همزمان با اينكه درسمم ميخونم) كه لااقل تا سه چهار ساله ديگه خودمو از لحاظه مالي يه كوچولو به جايي برسونم . (دوستان اگه بعضي جاها از خودم تعريف كردم ببخشيد . از اين كار واقعا بدم مياد . فقط احساس كردم اينجا لازمه . براي شناخته بيشتر) در ضمن بايد بگم كه هر ادمي عيبو بديهايي هم داره اگه نگفتم دليل بر اين نيست كه ندارم . حالا ميخوام داستانمو براتون بگم . از دوستانه گل مخصوصن دختر خانوما (احساس ميكنم خانوما بهتر ميتونن راهنماييم كنن) خواهش ميكنم با دقت بخونيدو اگه نظري داريد حتمن بهم بگيد . مطمئنن چند تا عقل بهتر از يه عقل تصميم ميگيره .
    من الان 2سالو چند ماهه كه عاشقه دخترخالمم . اندازه ي يه دنيا دوسش دارم . براش ميميرم . ماجرا از 2ساله پيش شروع شد كه من عاشقش شدمو تصميم گرفتم بعده يه دو سه ماهي موضوعو باهاش در ميون بذارم . البته اولاش فكر ميكردم اونم دوسم داره ولي... اون نداشت . با اجازتون دخترخالم يك سال از من بزرگتره . و به خاطره اين يك سال ما كلي با هم بحث داريم . البته بايد بگم كه من چند سال زودتر از سنم مرد شدم . و خدارو شكر خدا اونقدر بهم عقل داده كه ياد بگيرم توي زندگيم بجنگم . تلاش كنم .يه جورايي بزرگتر از سنمم .... خلاصه وقتي من قضيه رو بهش گفتم جز بهونه اوردنو نه گفتنو اينكه زوده و نميشه و هزار تا چيزه ديگه . من واقعن دوسش داشتمو دارم و حدوده يك سالو شيش ماه نازشو خريدم تا كم كم نرم شد . الان حدوده هفت ماهه كه رابطه داريم . الان با هم صميمي هستيم . يك عالمه با هم اسه مساي يواشكي داريم . بعضي شبا با هم چت ميكنيم . با هم ميريم بيرون (خيلي كم . ماهي يك بار) . چون اون نميتونه . بعضي وقتا بهش اسه مس نميدم دلش برام تنگ ميشه و كلي از دستم دلخور ميشه كه چرا دلم واسش تنگ نشده بود . شايد الان پيشه خودتون بگيد كه همه چي كه عاليه پس چرا من از شما راهنمايي خواستم
    راستشو بخوايد اون منو اونقدري كه بايد و شايد دوست نداره ميخواد دوست داشته باشه ولي نميتونه .
    حتي به خوده منم گفته كه كمكش كنم تا حسه عشق درونش به وجود بياد ولي من نميدونم چه جوري بايد عشقو درون يه دختر به وجود بيارم . من خيليييييييييييييييييييييي يييييي دوسش دارم اما اون نه چي كار كنم ؟ (راستي من فقطه فقط هدفم ازدواجه)
    از هر كسي كه اين نوشته رو تا اخر خوند يه دنيا ممنونم اميدوارم خدا كمكش كنه . اگه نظري داشتيد راهنماييم كنيد . ممنون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 22:24]
    سطح
    47
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    932

تشکرشده 968 در 217 پست

Array

RE: من 2ساله كه عاشقه دختري هستم اما... از دختراي خوبه تالار ميخوام كم

سلام اقا محسن
    چه جاي خوبي اومدي .چند روز ديگه مي بيني كه اينجا اكيپ روانشناسها و تجربه كارهاس و همه به يه نوعي دارن بهت كمك مي كنن. منم بعدا جوابتو مي دم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

دوست عزيز سلام:
    آنچه دختران تمایل دارند پسران بدانند

این می‌تواند احساس خیلی از شماها باشد: خسته شده اید. احساس می‌کنید که هر کاری که لازم است را برای به دست آوردن زنی بااصالت با ویژگی‌های ممتاز انجام می‌دهید اما خانم‌ها به شما جواب نمی‌دهند. تصور شما این است که خانم‌ها معمولاً دنبال مردی کامل هستند که در واقعیت وجود خارجی ندارد.

اما اگر از دوستان سؤال کنید، مطمئناً پاسخ دیگری دریافت خواهید کرد. درست است که آنها زیبایی ظاهری، جذابیت و رمانتیک بودن را در مرد ایدآلشان دوست دارند، اما آنقدرها هم که شما فکر می‌کنید درگیر این مسائل نیستند. اگر میخواهید بدانید واقعاً به چه فکر می‌کنند، به مطالب زیر توجه کنید.

کمی احترام بگذارید. وقتی نوبت به احترام گذاشتن به خانم‌ها می‌رسد، مردهای ایرانی فرقی با بقیه مردهای جهان ندارند. خانم‌ها وقتی بشنوند که طرفشان در مورد زنان دیگر غیرمحترمانه صحبت می‌کند، خیلی سریع عقب می‌کشند. من با مردان زیادی روبرو بوده ام که به خاطر اینکه علاقه ای به طرفشان نداشتند، به خودشان اجازه میدادند که وقتی زن زیبایی می‌بینند آنها را جذاب قلمداد کنند یا زنانی که جذابیت کمتری دارند را به عناوین ناخوشایند بخوانند. حتی اگر این نحوه صحبت کردن به صورت شوخی هم بیان شود، باز اگر خانم‌ها ببینند که طرفشان زنان را نوعی شیء قلمداد می‌کند، آزرده خاطر خواهند شد.

مردها به صورت‌های دیگر هم می‌توانند احترامشان را به خانم‌ها نشان دهند. وقتی در را برای خانم‌ها باز می‌کنند، به آنها صندلی تعارف می‌کنند، یا او را تا اتومبیلش همراهی می‌کنند، در نظر خانم‌ها بسیار مؤدبانه می‌آید. اکثر مردها وقتی با یک خانم قرار ملاقات میگذارند، چنین رفتارهایی از خود نشان می‌دهند، اما با دوستان دختر معمولیشان چنین برخوردی ندارند.

با همه مهربان باشید. ممکن است تعجب کنید اگر بفهمید که خانم‌ها شما را حتی در عادی ترین برخوردهایتان با دیگران هم ارزیابی می‌کنند. آنها نه تنها به رفتار شما با خودشان، بلکه به نحوه برخورد شما با دیگران هم توجه می‌کنند. مهربانی، بخشندگی، و خدمت رسانی، از دیدگاه آنها خصوصیاتی قابل تحسین است.

به دنبال مشاوره و راهنمایی‌های معنوی باشید. خیلی از مردها از اینکه می‌بینند خانم‌ها به دنبال مردان باایمان و معنوی هستند تعجب می‌کنند. آنها تصور می‌کنند که ایدآلی که خانم‌ها دنبال آنند، وجود ندارد اما من از زبان خانم‌های زیادی شنیده ام که این ویژگی برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم‌ها معتقدند که افراد باایمان و متقی، در ازدواج هم کمتر مرتکب گناه می‌شوند و بیشتر می‌توان به آنها اعتماد کرد.

خانواده تان را دوست داشته باشید. خانم‌ها همچنین به نحوه برخورد آقایون با مادر، خواهر و حتی مادربزرگشان هم دقت میکنند. آنها از اینکه می‌بینند مردی با زنان خانواده خود نیز رفتار خوبی داشته و به آنها علاقه دارد، احساس امنیت بیشتری میکنند و تاحدودی مطمئن می‌شوند که با آنها نیز رفتاری پایین تر از آن نخواهند داشت.

ازدواج را جدی بگیرید. برای خیلی از آقایون، ازدواج چیزی است که هیچوقت از آن صحبت نمی کنند. حتی اگر در خیالشان باشد که یک روز ازدواج کنند، معلوم نیست که هیچ برنامه ای برای آن داشته باشند.

یکی از دوستان من یکسال پیش ازدواج کرد. کمی بعد از ازدواجشان اتفاقی برای آنها افتاد که مجبور می‌شدند به فرانسه رفته و آنجا زندگی کنند. بعد از سه ماه دیدم که آماده رفتن شده اند. وقتی از او پرسیدم که چطور به این سرعت توانستند مشکلات مادیشان را حل کرده و برنامه رفتن را جور کنند، دوستم رازی را با من در میان گذاشت. او گفت که همسرش از سالها قبل از ازدواج برای زندگی خانوادگی خود در آینده پس انداز میکرده است، به همین ترتیب بوده که توانسته بود بدهی شهریه دانشگاه او و همچنین ماشین‌های هردوشان را بپردازد.

من واقعاً چنین دوراندیشی را تحسین می‌کنم. بااینکه همه ی آقایون ممکن است قادر به رسیدن به چنین اهداف مالی نباشند، اما برداشتن قدم‌هایی کوچک هم که به خانم‌ها نشان دهد خود را برای ازدواج آماده می‌کنند، هم خوب است.

یکی دیگر از نشانه‌های میل به ازدواح، آمادگی پذیرفتن مسئولیت است. خیلی از مردها می‌خواهند با همان آزادی و بی بند وباری که در دوران دانشگاه داشتند، تا آخر عمر زندگی کنند و از قبول مسئولیت‌های جدید سر باز می‌زنند. این آدم‌ها باید بدانند که خانم‌ها دنبال یک پسربچه نیستند، آنها دنبال مرد زندگیشان هستند، کسی که بتواند از آنها حمایت کرده و از خیلی جهات تامینشان کند.

پیشقدم شوید. وقتی از خانمی خوشتان می‌آید و احساس او را نسبت به خودتان نمی دانید، این شما هستید که باید پیشقدم شوید. خیلی از مردها را می‌شناسم که از روی غرور هیچوقت جلو نمی روند و از باب آشنایی را با زن مورد علاقه شان باز نمی کنند. خیلی دیگر از اینکه طرف مورد نظر دست رد به سینه شان بزند می‌ترسند و جلو نمیروند. گروه اول باید بدانند که با غرور هیچوقت به آنچه میخواهند، نمی رسند و گروه دوم هم باید به خدا توکل داشته باشند و بدانند اگر خواست خدا در آن باشد، حتماً موفق می‌شوند.

ریسک کنید. خیلی اوقات مردها باعث می‌شوند که رابطه شان بر هم بخورد چون وقتی که نوبت به تصمیم گیری می‌رسد، اقدامی نمی کنند. آنها باید بدانند که شجاعت و جسارت مردان برای خانم‌ها ارزش زیادی دارد. با طرفتان روراست باشید و حرفی که می‌خواهید بزنید را بدون این پا و اون پا کردن به او بگویید. رک و راست بودن همیشه مورد تحسین خانم‌ها بوده است.

شما آقایونی که فکر میکنید خانم‌ها به دنبال مرد کامل و رویایی توی قصه‌ها هستند، بدانید که اشتباه می‌کنید. شما تصور درستی از خواسته‌های خانم‌ها ندارید. آنها به دنبال مهربانی و محبت، احترام و توجه، و صداقت و ابتکار عمل هستند. آنها به دنبال آن مرد کاملی هستند که درون شما وجود دارد، پس معطل نکنید
    5 مرحله تكامل عشق
    مرحله تكامل عشق

عشـق مـیـان دو فـرد طــی چنـــدین مرحله متفاوت تكامل می‌یـابد كه به مـنـظور بــقای عشق هر كدام ازاین مراحل اهمیت خاص خود را دارا می‌باشد این مراحل شامل:

مجذوب شدن، دلربایی،اشتیاق مفرط، صمیمیت و تعهد است:

1- مرحله مجذوب شدن

واكنــش مـثـبـت نسـبت به یك شخص است كه خود به دومرحله تقسیم بندی می‌گردد:

* مجذوب شدن فیزیكی: هنگامــی روی مـی‌دهد كه جـسم شمـا نــــسبت به یك شخص از خود واكنش نشان می‌دهد. واكنشهایی همچون: افزایش ضربان قلب، افزایش درجه حرارت بدن، تعریق كف دستها و دلهرگی. این مرحله سطحی‌ترین و ابتدایی‌ترین مرحله عشق می‌باشد اما در عین حال یكی از قدرتمند ترین عوامل است.

* مجذوب شدن عاطفی: هنگامی كه اوضاع و احوال مساعد و مطلوب باشد شكل می‌گیرد. پس از آنكه شما از لحاظ فیزیكی مجذوب شخصی گردید سپس باب گفتگو را با وی خواهید گشود و اگر متوجه شدید كه اشتراكاتی با یكدیگر دارا می‌باشید از قبیل سرگرمیها، طرز تفكر، ایدئولوژی، شغل، تحصیلات، علایق و دیگر زمینه های مشترك سپس از لحاظ احساسی مجذوب یكدیگر خواهید گشت.

همچنین مجذوب شدن از لحاظ عاطفی حتی می‌تواند در فقدان مجذوب شدن از لحاظ فیزیكی نیز به وقوع بپیوندد. در این صورت پیوند و رابطه مستحكم‌تری ممكن است میان دو فرد ملاقات كننده پدید آید. زیرا پیشداوریها و پیش فرضهای مبتنی بر ظاهر فیزیكی دیگر وجود نخواهند داشت.

2-دلربایی

در اصل به عمل تلاش برای تاثیرگذاری و جلب توجه و نظر فردی دیگر توسط توجه متقابل و اهدای هدایا و غیره اطلاق می‌گردد. دلربایی نیز دو قسم است:

دلربایی خودخواهانه و دلربایی غیر خودخواهانه و با خلوص نیت.

دلربایی خود خواهانه: هنگامی روی می‌دهد كه شما اقدام به اعمال رمانتیك می‌زنید صرفا به منظور منفعت شخصیی خودتان. مانند هدیه دادن برای تحت تاثیر قرار دادن شریك خود. در واقع شما دلربایی را بعنوان یك آلت و به عنوان معامله بكار می‌برید.

دلربایی خالصانه:هنگامی روی می‌دهد كه شما تنها برای دلخوشی و لذت شریكتان دست به اعمال رمانتیك می‌زنید. شما نیز تنها از خوشحالی و لذت شریك خود ابراز خوشنودی می‌كنید.

دلربایی (و یا عشق) خودخواهانه خیلی زود به سردی گراییده و زایل می‌گردد. اما دلربایی ( و یا عشق) عاری از هر گونه خودخواهی تداوم خواهد یافت. از آنجایی كه دلربایی و رمانتیك بودن یك عمل می‌باشد بسیاری از افراد كه مدت زیادی را با یكدیگر گذرانده اند آن را به دست فراموشی می‌سپارند اما با تلاش آگاهانه قادر خواهند بود شعله های آن را مجددا افروخته سازند.

3- مرحله اشتیاق مفرط

آرزوی داشتن فردی، تا آن حد كه جدایی از آن فرد غیر ممكن می‌گردد. این هنگامی است كه رابطه احساسی مبدل به رابطه فیزیكی می‌گردد. این مرحله بسیار حائز اهمیت است. این مرحله لحظه ای است كه رابطه به یك دو راهی منشعب می‌گردد كه دو فرد می‌باید یكی از آن دو راه را برای ادامه مسیر برگزینند: یك راه كه به تباهی می انجامد و مسیر دیگر كه به مرحله والاتر منتهی می‌گردد.

4- مرحله صمیمیت

به یك ارتباط تنگاتنگ و بسیار نزدیك اطلاق می‌گردد. دو فرد افكار، عقاید، احساسات و رویاهایشان را با یكدیگر قسمت می‌كنند. در یك صمیمت حقیقی چیزی برای پنهان ساختن از یكدیگر وجود نخواهد داشت. صمیمیت یك پدیده ناگهانی نبوده بلكه یك روند تدریجی و پیشرونده می‌باشد كه هیچگاه متوقف نمی‌گردد. هرگاه صمیمیت در یك رابطه وجود نداشته باشد ممكن است آن رابطه برای مدتی دوام بیاورد اما همیشگی نخواهد بود.

5- مرحله تعهد

به التزام برای صادق و وفادار ماندن به همسر خود در سراسر سختیها و خوشیهای زندگی اطلاق می‌گردد. اگر شما قادر بوده اید تا این مرحله از عشق پیشروی كنید پس چرا می‌خواهید به همه چیز پشت پا بزنید؟ به یكدیگر گوش دهید، با یكدیگر سازش كنید و به خاطر داشته باشید كه برای دستیابی به این مرحله و موفقیت مسیر دشواری را پیموده اید. بنابراین قدر جایگاه خود را بدانید.

اميدوارم سازنده و مفيد باشد .
    موفق باشيد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 91 [ 22:24]
    سطح
    47
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 68
    دستاوردها:
    تشکرها
    932

تشکرشده 968 در 217 پست

Array

سلام اقا محسن
    ديدي هنوز چند روز نگذشته جوابهايي مي شنوي كه قابل قبوله. از بال تكين بخاطر توضيحات بسيار زيبا و كاملش تحسين مي كنم و مي گم عالي بود خانم. و اضافه مي كنم كه اول اقا محسن بياد و تعريفي از ازدواج و ملاكهاش داشته باشه بعدا دنبال زوجي باشه كه مي خواد براي زندگي انتخاب كنه.
    مي خوام كه اقا محسن بدون اينكه فكر بكني، هر انچه به ذهنت مياد رو صادقانه بگي. بگو كه بنظر تو ملاكهاي ايده ال يه زن از شوهر ايندش چي مي تونه باشه؟ جواب بده تا منم راه بعدي رو نشونت بدم.
    شاداب باشيد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 9 پست

Array

سلام دوستان عزيز . ازتون ممنونم كه برام وقت گذاشتيد . خانومه بال تكين از نوشته هاتون ممنونم . هاله خانوم از شما هم ممنونم .
    ببينيد دوستان من الان با دختر خالم راحتم . با هم صميمي هستيم . مشكلامونو به هم ميگيم . با هم دردودل ميكنيم و خيلي چيزاي ديگه
    ولي الان مشكله اصليه ما اون عشقست . حسه عشقي كه درونه دخترخاله ي من وجود نداره و به وجود نيومده .
    بعده يك سالو شيش ماهي كه من نازشو ميخريدم (البته ناز نبود يه جور ترس بود)(ببينيد وقتي ميگم نازشو خريدم يعني واقعن دوسش داشتمو با وجوده اينكه اون كوچكترين محلي به من نميذاشت به خاطره علاقه اي كه بهش داشتم يك لحظه جا نزدم) الان ما حدوده شيش ماهه كه رابطه داريم . البته منظورم از رابطه همون اسه مسو چته . تلفنو ديدار خيلي كمه .
    ببينيد هاله خانوم ملاكايي كه من براي دختري كه ميخوام باهاش باشمو (مثله متانت . وقار . سرو سنگيني . ا خلاق . حجاب . ايمان و ...) اينارو همرو دختر خالم داره وگرنه كه من عاشقش نميشدم
    راستي هاله خانوم من دنباله زوج نيستمو هيچ وقتم دنبالش نميرم چون دختر خالمو دوست دارم . الان مشكله من اينكه چه جوري اين حسه عشقو درونش به وجود بيارم ؟ اون خودشم ميخواد كه عاشق بشه . عاشق باشه . ولي نميدونم چرا نميشه ؟ آه............... ممنون از همدرديت

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 اردیبهشت 89 [ 17:13]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام اقا محسن ممنون از اینکه راهنمایی کردی
    خیلی جالبه شما هم عاشق دختر خالتون هستید ولی با اینکه سنتون از من کمتره ولی یک پله از من جلوتر هستید( شیطون) راستش همه چیزهایی که نوشتی را خوندم و دوست داشتم کمکت کنم ولی حیف که اولا دختر نیستم بعدشم هنوز این مراحل را رد نکردم در هر حال بهتره هر چی زودتر این موضوع را حل کنی . برات دعا می کنم شما هم برای ما دعا کن.

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 10 تیر 89 [ 09:31]
    سطح
    38
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 120
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

متنتو خوندم و از جوابها هم فتو گرفتم
    حالا یه چیزی بگم؟ اگه بگم تو رابطه من قضیه برعکسه چی؟ من چه کار کنم؟
    امیدوارم سوال من به درد محسن جونم بخوره

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 اردیبهشت 88 [ 18:29]
    سطح
    44
    Level completed: 51%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 13 در 8 پست

Array

سلام محسن جان.
    راستش خیلی دوست دارم تا اونجایی که می تونم به دوستان عزیز کمک کنم. نظر شخصی بنده حقیر :
    از طرفی دختر خاله ی محترم شما میترسه ! به خاطر اینکه شاید بعد ها که تصمیمتون واسه ازدواج جدی شد خانواده ها به خاطر اختلاف سنیتون مخالفت کنن !شاید هم دختر خالت دوست داره ولی خودشم نمیدونه.
    ببین محسن جان, من فکر میکنم دختر خالت راه های ابراز احساسات رو بلد نیست ! تو از خودت مطمئنی که کم نمیذاری ؟ آیا واقعا عشقو تو رفتارت و کارهات نشون میدی ؟ تا حالا که رابطتون ادامه داشته, مرد بودن خودتو بهش ثابت کردی ؟ یه کاری کردی که به عنوان یه تکیه گاه روت حساب کنه و بتونه در هر شرایطی به تو تکیه کنه و از تو کمک بخواد ؟
    وقتی تو بهش اس ام اس نمیدی اون نگرانت میشه ! اینو خودت گفتی پس مطمئنا دوست داره.
    خلاصه :
    به نظر من اون یا می ترسه ( دلیلشو بالا عرض کردم ) یا روش ابراز احساسات رو بلد نیست و یا هنوز بهش ثابت نشده که تو میتونی بعنوان یه تکیه گاه واسش باشی.
    موفق باشی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    37
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 14 در 9 پست

Array

سلام دوست من . اول اينكه به اندازه ي يه دنيا ازت ممنونم كه واست مهم بود كمك كردنه بهم . ايشاالله خدا بهت كمك كنه .
    دوسته من . من تا اونجايي كه تونستم همه كاراييو كه گفتي بهش ثابت كردم (مثله مرد بودن . محكم بودن توي زندگي . نشون دادن عشق توي رفتارام)
    ولي متاسفانه من فرصت هيچيو نداشتم . فرصت اينو نداشتم كه عشقو توي دلش ايجاد كنم . تمامه رابطه ي ما اسه مس بودو جديدنا چتم ميكرديم . ما توي اين دو سال رو هم رفته دو سه بار بيشتر نرفتيم بيرون . دخترخالم عشقه منو باور كرده . خيلي هم باور كرده . ميدونه چقدر دوسش دارم . ميدونه براش ميميرم . اينو بارها بهم گفته و ميگه
    من الان ديگه . از دوستاي گلي كه ميخوان كمكم كنن سواله قبلمو ندارم . ميدونيد چرا ؟ چون دختر خالم ديروز بهم گفت ادامه ي رابطه بي فايدست . گفت بهتره بيشتر از اين ادامه نديم . گفت اگه قرار بود عشقي به وجود بياد تا حالا اومده بود . وقتي داشتيم با تلفن از هم خدافظي ميكرديم داشت گريه ميكردو ميگفت دوست نداشت كه اينجوري بشه . منم كه نميتونستم زوري ازش بخوام كه وقتشو با كسي كه دوسش نداره تلف كنه و خودشو حرومه من كنه . اون گفت بيا همه چيو بسپاريم به خدا . ميگفت ما اگه قسمته هم باشيم دوباره سره راهه هم قرار ميگيريم . منم چاره اي نداشتم جز اينكه قبول كنم .
    نميتونيد حالمو بفهميد . دارم از غم ميتركم . من عاشقشم ولي نميتونم عاشقش كنم . جز اون هيچ كسو نميخوام . و تا روزي كه با كسي ازدواج نكرده منتظرش ميمونم .
    از اين دوسته گلمم يه دنيا ممنونم

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 21 آذر 88 [ 19:37]
    سطح
    52
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    تشکرها
    26

تشکرشده 33 در 16 پست

Array

سلام محسن جان
    به نظر من بال تكين (مثل عسل) لپ كلام و بهت گفت ولي اينو ميدونم دخترا ذاتشون لطيفه و با كمي صبر و حوصله و نيت پاك اگه به اون خانوم نزديك بشي و از همه مهمتر دروغ اصلا" تو حرفات نباشه(كه اين يه قلم خيلي مهمه چون اين خانوما تو مچ گيري هم سر رشته دارن) مطمئن باش اونم يه روزي عاشقت ميشه
    اميدوارم كه به خواستت برسي
    يه چيز ديگه ما پسرا خوشگل نيستيم خوش تيپيم
    يا علي

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)