به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 خرداد 94 [ 20:14]
    سطح
    1
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

خواهر شوهرم با 3تا بچه هروز اینجاست!

سلام به همه دوستای گلم....
    25 سالمه تحصیلات لیسانس همسرم 33 ساله لیسانس..... پسر خالم هست.... با هم اشناییه کامل داشتیم قبل از ازدواج.... عاشق هم بودیم. یک سال و نیم عقد بودیم و الان یک سالی هست که ازدواج کردیم....

همسرم واقعا ادم خوبیه.... خیلی دوستم داره.... بهم میرسه.... شوخه....و کلا با هم هیچ مشکلی نداریم....
    ایشون تک پسر خانوادست.... 6 ساله که بود پدرش به رحمت خدا رفت....و خلاصه همسرم مرد این خونست....2تا خواهر داره یکیشون 39 ساله ازدواج کرده با 3تا بچه.... دومی 31 ساله مجرد....چون ایشون تنها مرد خانوادن ما با خانواده شوهرم زندگی میکنیم...که با این هیچ مشکلی ندارم.... چون هیچ دخالتی تو زندگیمون ندارن......خالم کلا زن بی ازاریه.... دختر خالم هم سرش تو کاره خودشه... (زیاااااد با هم صمیمی نیستیم.....)
    و اینکه من اتاقم طبقه بالاست....ولی خوب سره یه سفره میشینیم و تو کارایه خونه بالاخره به خالم کمک میکنم...
    راااستی..... 2 ماه هم هست که باردارم
    هرچند ویار خییییییییییییییییییلی بدی دارم... نسبت به همه چی!! و هیچ بویی به مشامم خوشایند نمیاد...... به بوی همسرم هم شدییدا حساس شدم......

حالااااا.... مشکل این روزا که شدیدا داره ازارم میده خواهر شوهر بزرگم هست که دیگه واقعا شورشو در اورده......
    ایشون به خاطر مشکلات مالیی که همسرش به خاطر ورشکستگی داشت 3 سالی با خانواده همسرم زندگی میکرد که قبل از عروسی مثلا! مستقل شد خونه اجاره کرد که با خونه ما 15 دقیقه راهه.....
    ایشون از همون صبحی که همسرش میره سره کار ساعت 9-10 با 3تا بچه هاش میاد اینجا تاااا غروب.....اوایل گفتم شاید چون تازه از خانوادش جدا شده خوب دلش تنگ میشه و هروز باید ببینتشون..... ولی این یک سال هیچ تغییری نکرده...... فکرشو بکنید مردم روزهایی که شوهراشون تعطیل هستن که معمولا اخر هفتس میان خونه خانوادهاشون.... ایشون دقیقا برعکسه.... فقط جمعه ها واسه ناهار اینجا نیست که عصر جمعه هم باز سرو کلش پیدا میشه....... یعنی من ایشون رو باید هفت روزه هفته ببینم.....

بچه هاش شدییییدا شلوغ میکنن..... خالم هم شدیدا به نوه هاش علاقه منده..... هرچند... باور کنید ایشونو از در بکنید بیرون از پنجره میاد تو.....یه بار به همسرم بحثش شد گفت دیگه نمیام...... ولی در کمال نا باوری پس فرداش اینجا بود

یه بار که خیلی محترمانه به همسرم گفتم گفت نمیشه که بندازیمش بیرون وقتی میاد.... تو اگه اذیت میشی بیا بالا استراحت کن.....
    منم که نمیتونم نسبت به کاره خونه بیخیال باشم.... بالاخره خوشم نمیاد توی خونه که پر از ریختو پاشه زندگی کنم..... در ضمن خالم هم توقع داره تو کاره خونه کمکش کنم.... چون اشپزیو ایشون میکنه.... که بالاخره وظیفمه.... بیچاره چشماش مشکل داره و تا حالا 2 بار عمل کرده......

وقتی نیستن خونه واااقعا در ارامشه....با بچه هاش نمیشه زیاد حرف زد میترسم بهش بربخوره.....

واقعااا نمیدونم چه رفتاری داشته باشم.... از یه طرف همسرم و دختر خالم هم خیلی بهشون وابسته شدن!! و میدونم نمیتونم شکایتی بکنم....

میدونم بالاخره بارداری هم داره بیشتر حساسم میکنه..... ولی خب این کار به هر حال درست نیست..... نمیدونم ایشون بالاخره کی میخواد واقعا!! مستقل بشه!

منتظره راهکارهای دوستان گلم هستم......
    یادم رفت بگم من از خانوادم دور هستم و یک شهر دیگه زندگی میکنم.....
    ویرایش توسط khosh bakht : چهارشنبه 06 خرداد 94 در ساعت 20:14

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 29 خرداد 94 [ 15:03]
    سطح
    4
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    عزيزم ببخش كه خيلى رك بهت ميگم با تمام احترام و متانتم خدمت شما من اگه جاى شوهرتون بودم خودتونو بيرون ميكردم البته منظورم ناراحت كردن شما نيست اما در قبال اين موضوع نظر خودمو ميگم. راستش اونجا خونه ى خودشه اصلا هروقت كه بياد . اگه مشكل داريد با هم خيلى بهت فحش ميده يا اينجورياست كه فرق داره اما با اينكه دعوا هم كرده باشى ولى شوهرت كار اشتباهى ميكنه كه به شما اينطورى گفته . شما هم بايد با خواهر شوهرت صميمى باشى با خالت هم صميمى باشى. يعنى چه درمورد خونواده شوهرتون اين طورى حرف ميزنيد شما بايد با اونا مثل دخترشون تا كنيد خواهر خودتون مشكل داشت ميومد خونه شما مثلا خودتو جاى شوهرت بزار چى به زنت مى گفتى؟؟؟ خيلى خدا رو شكر كن تو كه مشكلى ندارى تازه شوهرتم چه قدر عاجزانه و محتقر و مودبانه جواب شما رو دادن . اصلا الان يه جنجالى شده همه مى خوان از خونه شوهرشون جدا شن . عجب دورو زمونه اى شده . شما بايد عين دخترشون باشى با اونا بعدشم تا ابد اون خونه تو هست و اونا خونوادتون تو با شوهر كردن بايد اينى مى پذيرفتى.
    با تشكر خواهر عزيز ببخش اگه خيلى رك حرف زدم اما واقعيته.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 05 آبان 00 [ 02:20]
    سطح
    83
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,156

تشکرشده 742 در 286 پست

Array
    خانم خوشبخت خواهرشوهرتون هر روز میاد خونه ی مادرش و هیچ اعتراضی بهش وارد نیست. درک میکنم که تحمل بچه های شلوغ خیلی سخته. درک میکنم که باردارید و میخواید آرامش داشته باشید. درک میکنم که دیدار هر روزه با خواهر شوهر به خاطر حاشیه هایی که همیشه بین عروس و خواهر شوهر وجود داره آسون نیست اما شما نمیتونید به خواهرشوهرتون بگید که خونه ی مادرش نیاد. اگه از نظر مالی توانش رو دارید در نزدیکی خونه ی مادرشوهرتون خونه ی مستقلی تهیه کنید که خانواده اش هم تنها نمونن. به نظر من این بهترین راهه. موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)