به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    گناهت همینه که اونو دوست داری اون پسر بدی نیست من عین بقیه نمیگم بی لیاقت یا علافه یا بعدا بدبخت میشه نه همچین چیزی نیست چون تورو نمیخواد دلیل نمیشه بد باشه
    ببین ساناز یچیزی هست به اسم به دل نشستن تو قیافت بد نیست خوشگلم هستی با حساب تعریفاتت از خودت اما به دلش ننشستی نمیدونم چرا اما ننشستی و واقعا چرا فکر کردی پول و حقوقت و شغلت میتونه جذبش کنه؟شاید حالشو بدترم کرده که دختره میخواد با این کارا خودش به رخ بکشه یا انقدر اویزونه و عاشق که با این میخواد خودشو بندازه

راستش خیلی دور از ذهنه که دیده باشه و گریه کرده باشه تو دلش بگه ساناز عزیزم افرین تو چقدر موفق شدی من لیاقتت ندارم مجبورم ترکت کنم عاشقتم و..... شایدم گفته اما مهم نتیجست که نمیخواد باتو باشه چندتا تاپیک همه گفتن ساناز عالی خوبی با ارزشی اون بی ارزش نمیفهمه خب تو گوش تو اثر نکرد بازم تو ادامه قصه خودتو گفتی اوناهم حرفای تکراری خودشونو حالا خوب شد حالا اخرین تیرتم زدی به هدف خورد ممکنه تو واسه خیلی ادمای دیگه ادمایی مثل خودت مثل دکترای اداره خودت جذاب باشی چون تیپ شخصیتیتون مثل همه اما اون نه اون از جنس تو نیست شاید تورو واسه همسری تحسین کنه ولی شاید یه مدل دیگه میخواد یجوری خیلی متفاوت از تو

با این کارا فقط یچیز تو ذهنش میاری که وای خوب شد باهاش رابطه جنسی هم برقرار نکردم وگرنه دیگه تا ابد بلای جونم میشد وکنه تنم

حالا هی گریه کن هی گریه کن

2. 5 کاربر از پست مفید دختر جوان تشکرکرده اند .

donya. (یکشنبه 29 شهریور 94), fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), من او (شنبه 28 شهریور 94), zzzz (شنبه 28 شهریور 94), آی تک (شنبه 28 شهریور 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 22 اردیبهشت 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 91.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    526

تشکرشده 1,129 در 328 پست

Array
    ساناز بیام بزنم شل و پلت کنم دختر؟یعنی چی که از فیش حقوقیم عکس گرفتم واسش فرستادم

اصلا گیریم تو زشت ترین دختر دنیایی(که البته نیستی) ولی این دلیل نمیشه عزت نفس نداشته باشی و بخوای با نشون دادن فیش حقوقی یا قبولی تو دکترا از طرف اون پسر محبت و علاقه بخری.اون وقت باید آدمهایی که قیافه قشنگی ندارن بدون عزت نفس و آویزون این و اون باشن.

چرا فکر میکنی فقط تویی که مورد پسند یه پسر واقع نشدی؟؟؟؟؟به پیر به پیغمبر منم همچین مساله ای واسم پیش اومده،منم چند روز بابتش دپرس شدم ولی دیگه بیخیال شدم و به اون پسر هم حق دادم حق انتخاب داشته باشه.

میگی چرا بلاکت کرد و چرا رفتار مناسبی نداشت؟تو و ما مسئول رفتار اون نیستیم،همونطور که اونم مسئول رفتار تو نیست.

ساناز چرا خودتو اذیت میکنی؟باور میکنی من به خاطر تو الآن دارم حرص میخورم؟؟؟؟

بابا جون از کارت لذت ببر.از حقوقی که میگیری لذت ببر.هر ماه واسه خودت لباس خونه و بیرون بخر،واسه مادرت هر ماه یه هدیه یا یه لباس بخر.عضو انجمن های خیریه مثل محک و مهرانه شو و هر ماه یه مبلغی از حقوقت رو بهشون هدیه بده، باور کن خیلی حس خوبی به آدم میده.بعد از کار با خواهرت برو پیاده روی و خرید و کلی کارهای لذت بخش دیگه.

موفق باشی و حرص منو کم دربیاری
    ویرایش توسط آی تک : شنبه 28 شهریور 94 در ساعت 22:32

4. 6 کاربر از پست مفید آی تک تشکرکرده اند .

fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), hamed-kr (یکشنبه 29 شهریور 94), meinoush (یکشنبه 29 شهریور 94), zzzz (شنبه 28 شهریور 94), اثر راشومون (دوشنبه 30 شهریور 94), بانوی آفتاب (یکشنبه 29 شهریور 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    هیچ دلخوشی ندارم
    من اولش اینجورنبوذم صبر کردم بخدا دیدم اصن خبری ازش نیس اخه وقتی دیدم از دوستم پول میخواس گفتم حتما دنبال پوله ولی حتی ازم پولم نمیخواد اخه چرا
    دلم شکسته حس حقارت شدید دارم بشدت کوچیک شدم اصن یه درصدفکر نمیکردم این کارو کنه اخه چقدنامرده چقد بیرحمه مگه من چکارکردم میمرد میگف مبارکه امروز شیرنی گرفتم واس خونه زهرمارم شد فردام واس اداره گرفتم هیچی نمیخورم کوفتم کرد
    چکارکنم اخه ب دلش بشینم؟
    دختر جوان چکنم بگویادم بده
    اصن برگشتنی هس؟ میشه برگرده؟
    کاش ب دلش میشستم هیچکی هیچ دختری مدل من نیس میدونم که انقذاویزوون یه پسرباشه
    ازوقتی اومدم خونه اشک ریختم اخه چطور دلت اومد
    اصن هیچی نمیگفت وقتی فیشودید چرا اخه بلوکم کردی منکه کاربهت نداشتم
    کاش تجربش نکنی بدونی چ حس بدی ذارم نمیتونیددرک کنید
    دارم میسوزم هرکار کردم منو نمیخواد کاش لااقل ارزششوداش دلم نمیسوخت من فکر میکردم چون دنبال پوله اگه بیادسمتم خودم ازش فاصله میگیرم ینی دلموبزنه خواستم امتحانش کنم اما نکرد نیومد ازم متنفره:((

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 16:52]
    سطح
    22
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 36.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    69

تشکرشده 37 در 22 پست

Array
    حرف پول و سه میلیون شد من یاد دو چیز افتادم که هردوش درارتباط با یکنفر هست
    نزدیک خونه ما یه مغازه بود که داستان داره و مادرم خیلی ازش خوشش اومده بود یعنی از نگاه های هرزه ش به من خوشش اومد و بود و دو قرون پولی که داره. اصولا این جور مغازه ها در امدشون باید خوب باشه. ادمهای کم سواد رو اصولا میشه برشون حکومت هم کرد چون توی زن اصولادنبال دو چیزن زیبایی و .... مثل مادرم که به زندکی بابام حکومت کرده و داره حکومت میکنه

میدونی احساس من نسبت به این ادم حتی ندیده چیه ؟ چندش. البته یکبار یکی رو دیدم که اخر نفهمیدم اونه یا شاگرد مغازه ه اش . ولی اصلا قیافه ش برام مهم نیس چون ملاک یک من که سواده رو نداره و کلا از شغلش متنفرم

یه بار توی ماشین عمومی بودم یه خانم جوونی شروع کرد اول سر حرف رو باز کرد بعد رسید به اینکه این شغل همون شغل اون اقا ماهی لاال سه میلیون درامد داره و داشت داداشش رو میگفت. من اونزمان چون توی یک مسیر خاص اون خانم رو دیده بودم فکر نمیکردم شاید خواهرش بوده ولی شاید با خواهرش از در خونمون تو تعقیب بوده حالا این توضیحات اضافی بود که گفتم

من حتی حاضر نیستم از همچین ادمی یا امثالش سواستفاده کنم مثلا یه مدت باهاش بگردم و پولش رو خرج کنم. نه که پول دوست نداشته باشم . باشه روزی یکم میلیون خرج میکنم

البته من نگفتم احساس این اقا به شما چندشه . میگم نمیخواد
    حالا من نمیدونم ملاک شماره یک اون اقای طرف مقابل شما چیه ولی پول و تحصیلات ملاک شماره یکش نیست گویا.

والا ببخشید من خودم حال و روز خوبی ندارم ولی فکر نمیکنی داری دنبالی بهانه ای برای غصه خوردن میگردی؟ اخه تاجایی که من دیدم خیلیا بهتون گفتن که این ادم نمیخواد و فراموشش کنن. فکر نمیکنید به مشاور حضوری نیاز داشته باشید؟
    ویرایش توسط shabnam22 : شنبه 28 شهریور 94 در ساعت 22:53

7. 2 کاربر از پست مفید shabnam22 تشکرکرده اند .

zzzz (یکشنبه 29 شهریور 94), بانوی آفتاب (یکشنبه 29 شهریور 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 10 خرداد 96 [ 18:44]
    سطح
    26
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 63.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 9 در 8 پست

Array
    سلام سااز جان

به نظر من سادست چون پسرا منطقی ترن و کمتر احساساتی . و این کار رو نمیکنه یا تبریک نگفته چون میدونسته با این کارش به تو امید میده . امید بازگشت. و نمیخواد که برگرده و رابططتون شکل بگیره.
    باور کن به نظر من همین اقا سه سال دیگه حسرت تورو میخوره ولی اونوقت تویی که اون رو نمیخوای

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    یعنی عزیزم ایشون شمارو بخاطر حقوقتون میخواستن؟ یا شما میخواین بخاطر جقوقتون خواستنی باشید؟ مگه قرار بوده خرجی ایشون و شما بدید؟

کارتون بد بوده عزت نفستون و خیلی پایین آوردید!

یک نفر وقتی بلاکتون میکنه، یعنی شما چه خوب باشید چه بد، مزاحم افکارشون و روند زندگیشون هستید، برای همین میخواد تو زندگیشون نباشید، بلاک کردن یک نفر یعنی اصلا دوست ندارم حتی کوچیکترین ارتباطی بینمون وجود داشته باشه!
    یعنی میخوام برام بی ارزشترین باشید! یعنی بی ارزشترین چیزی هستید که در دنیا دارم
    !

اگر براشون باارزش بودید حتی اگرم خودتون ازشون میخواستید هیچوقت تبدیل به جنس بی ارزشی نمیشدید! هیچوقت در بلاک لیستشون قرار نمیگربفتید ،همیشه دوست داشنن ازتون خبر بگیرند حتی همون آنلاین و آفلاین شدنتون هم براشون مهم میبود! !!!!!

ببینید براشون چقدر بی ارزشید! !!!!! پس چرا ایشون باید براتون اینقدر با ارزش باشن؟

پس شما هم همینکارو کنید بلاکشون کنید نه فقط از گوشیتون از ذهنتون، از زندگیتون!
    خاطرهاشون و تبدیل به بی ارزش ترین ها در زندگیتون بکنید!
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : یکشنبه 29 شهریور 94 در ساعت 00:37

10. 6 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

anisa (یکشنبه 29 شهریور 94), fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), مهرااد (یکشنبه 29 شهریور 94), zzzz (یکشنبه 29 شهریور 94), آی تک (یکشنبه 29 شهریور 94), ستاره زیبا (یکشنبه 29 شهریور 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    من تاپیکهای قبلیتون رو نخوندم اما تقریبا متوجه جریان شدم. میخوام خیلی رک بهتون جواب بدم.
    چند وقت پیش یکی از آشنایان قدیمی عکس نتیجه کنکورش رو توی ف گذاشته بود و منم بی‌نهایت از موفقیتش خوشحال شدم. حتی همون لحظه بلند گفتم آفرین.
    اما اگه بر میداشت کارنامش رو برای من ایمیل میکرد میگفتم "عقده‌ای! خب که چی؟ به من چه؟" اگه راحت بودیم براش ایمیل میزدم که منظور؟! اگه نه فقط نادیدش میگرفتم.

تازه این در مورد نتیجه کنکوره که بالاخره همه ازش خبردار میشن و توی جمع دوستان من هم مایه افتخاره. نه چیزی مثل میزان حقوق که به شدت و در همه دنیا خصوصیه. پز دادن با پول هم که واقعا زشته. اونم به این نحو. میخوای بخریش مگه؟!

بدون تعارف اگر شما زیباترین زن عالم هم بودید ایشون واکنشی بهتر از این نشون نمیدادن.

12. 3 کاربر از پست مفید mahasty تشکرکرده اند .

fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), mercedes62 (یکشنبه 29 شهریور 94), ستاره زیبا (یکشنبه 29 شهریور 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    خانم محترم ، تو رو خدا خودتو جمع و جور کن. نه تنها برای اون پسر برای هر کسی که پست هاتون رو می خونه با دیدن چنین شخصیت آویزون و فاقد هر گونه عزت نفسی تنفر انگیز خواهید بود.

اون پسر حق داره از شما فاصله بگیره.

برای خودت کمی ارزش قائل شو. در تعجبم به فکر دکترا هستی و اینقدر بچه گانه رفتار می کنی.

بزرگ شو.

14. 2 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), مهندس خانوم (یکشنبه 29 شهریور 94)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    ازخودم متنفرم میدونید توچه فشاری بودم؟مجبورشدم اینکارو کنم
    فکرمیکنید رفتارش بخاطرفرستادم فیشم بوده؟ ینی قبلا اینجوری نبود؟نخیر
    قبلانم که بیخیالش بودم همینجور بود خودش میادومیره هر دوماه منو وابسته میکنه بعدکات میکرد
    من فکرمیکردم دنبال پوله چونکه ب دوستم گفته بود منو ازنظرمالی ساپورت کن برام هدیه بخرمنم باهات هستم ب اون دوستم که رفته بود باهاش دوس شده بود گفته بود بعد اونم بلاک کرد چرا ازمن نمیخواد؟ شماره کارت بر اون میفرستاد
    ینی اونو دوس داشته ک ازون پول میخواس؟ینی ازم متنفره ک ازم پول نمیخواد؟من گیجم یکی جواب بده خب من فکر کردم جواب میده نمیدوتیدچطوری خودشو کوچیک کرد ب دوستم میگف برام کفشو شلوار بخر ینی اونو دوس داشته؟البته دوستم براش هیچی نخرید اونم کات کرد
    رفتاراش عجیبه بخدا فکرکردم دنبال پوله پس حتما ج میده یامثل پسرای دیگه ک دنبال تیغ زدن دختران اما این ازم یه قرون نمیخواد مثلا من دوستم باپسری نامزد کرد پسره ده میلیون پولشو خورد و ولش کرد توروخدا جوابذسوالامو بدید شاید اروم شم

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    وقتی کسی خوابه می شه بیدارش کرد اما زمانی که خودشو زده به خواب بیدار کردنش غیر ممکنه.

17. 4 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

fahimeh.a (سه شنبه 22 تیر 95), user0 (دوشنبه 30 شهریور 94), zzzz (یکشنبه 29 شهریور 94), بانوی آفتاب (یکشنبه 29 شهریور 94)

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)