به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 77
    عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 00 [ 00:15]
    سطح
    83
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 498
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,315

تشکرشده 3,200 در 813 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama_t نمایش پست ها
    راستش نمی خوام اقدام قانونی کنم نمیخوام من کسی باشم که راه دادگاهو پیش میگیره.. اگر اون میخواد که زندگیرو تمومش کنه خودش باید این راه هارو بره .. من تا لحظه آخر تو خونم میمونم و تلاشمو میکنم برای حفظ زندگیم اما اگر بره دادگاه و درخواست طلاق بده در اونصورت از یک ریال از حقوقم هم نمیگذرم و ذره ای هم ملاحظه شو نمیکنم.

آفرین دوست عزیز

به نظر من تصمیمت عاقلانه است. بزار اون اولین قدم رو در این مسیر برداره

حسابی خودت رو با کار و فعالیت سازنده و شاد مشغول کن. به صاحبخونه هم بگو لطفا در این مورد

با خود همسرم صحبت کنید چون قرارداد را ایشون بستند و خودت رو کنار بکش تا حد ممکن.

امیدوارم آنچه صلاح هست برایت اتفاق بیوفتد.

موفق باشی

2. 4 کاربر از پست مفید sanjab تشکرکرده اند .

parsa1400 (جمعه 28 شهریور 93), sama_t (جمعه 28 شهریور 93), Somebody20 (چهارشنبه 09 مهر 93), نیکا 55 (شنبه 10 آبان 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 بهمن 95 [ 18:24]
    سطح
    43
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    10

تشکرشده 916 در 198 پست

Array
    سمای عزیزم. حق داری هر کس جای تو بود رنج می کشید.
    ولی صبور باش. آدمی که خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نمی شه هیچ جوره بیدار کرد.
    اینکه اصلا خودش رو نشون نمی ده و نه عصباتیه و نه ناراحت و پشیمون و کاملا بی تفاوته...
    واقعا گیج کننده است...
    کاش دوستان بیان و در مورد مسائل حقوقی اطلاعات بدن. یا اگر بشه با یک وکیل مشورت کنی.
    در مورد نامه هم به نمیدونم با این بی تفاوتی که از خودش نشون میده و خودشو مخفی می کنه، شاید روش بی تأثیر باشه.
    صبور باش. بی تابی نکن. دوستان میان و کمکت می کنن.
    تنها نیستی گلم.

تا توانی دفع غم از خاطر غمناک کن
    در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

4. 2 کاربر از پست مفید Kamelia-94 تشکرکرده اند .

parsa1400 (جمعه 28 شهریور 93), sama_t (جمعه 28 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 تیر 97 [ 03:25]
    سطح
    41
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    آیا امکانش هست باالتماس وخواهش اورابرگردانی؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 دی 93 [ 09:51]
    سطح
    6
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 104 در 37 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سرگشته دوست نمایش پست ها
    آیا امکانش هست باالتماس وخواهش اورابرگردانی؟
    کاش یه دکمه ی unlike اینجا بود تا پستتو unlike میکردم.. سرگشته دوست هیچی با زور و التماس نمیشه اگه بشه هم دووم نداره..

7. کاربر روبرو از پست مفید Alp تشکرکرده است .

Somebody20 (چهارشنبه 09 مهر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 تیر 97 [ 03:25]
    سطح
    41
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    472

تشکرشده 247 در 75 پست

Array
    خیلی ممنون لطف داری منم همین طورشماراآنلایک می کنم
    نگفتم زور

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 اردیبهشت 95 [ 12:20]
    سطح
    71
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 365
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdrive1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    3,178

تشکرشده 1,387 در 220 پست

Array
    سلام سماء عزیزم، تاپیک قبلیتو خونده بودن و منتظر تاپیک جدیدت بودم گلم...من تنها کاری که میتونم بکنم اینه که واست دعا کنم،همونطور کة خودت میدونی منم حال و روزم بهتر از تو نیست عزیزم! توکل کن به خدا خودش هر چی صلاحمون باشه همونو واسمون ورق میزنه، ایمانتو قوی کن و فقط از خودش بخواه...
    گلم خودتم میدونی التماس کردن اصلا تو رو به اون نمیرسونه بلکه با این کار ازت دورتر میشه!
    امیدوارم بالهای صداقت و کارشناس های دیگه بیان و مارو کمک کنند، به قول کاملیا عزیز تو تنها نیستی،واست دعا میکنم! خدا بزرگه...

10. کاربر روبرو از پست مفید سوده 82 تشکرکرده است .

sama_t (جمعه 28 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 95 [ 23:23]
    سطح
    51
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 134
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,079

تشکرشده 1,505 در 452 پست

Array
    سلام عزیزم...همسر شما باید بیاد و تکلیف شما رو روشن کنه شما دوست دخترش که نبودی که با یه خداحافظی همه چیز رو تموم کنه راستش من نمیدونم مشکل شما چی هست وتاپیک های قبلیتون رو نخوندم ولی چیزی که روشنه اینه که همسرت واقعا آدم بی مسئولیتیه ..شاید میخواد شما رو خسته کنه تا خودت بری درخواست طلاق بدی ...متاسفانه بعضی از آدم ها وقتی میبینن طرفشون باآبرو هستش به خودشون اجازه سوءاستفاده میدن....عزیزم چند ماه سکوت کردی چی دستگیرت شد؟؟؟/هزار سال دیگه هم صبر کنی هیییییییچ تغییری اتفاق نمیفته چرا؟؟ چون همسرت اصلا براش مهم نیست و نمیفهمه مسئولیت چیه؟؟همین فردا برو با یک وکیل خوب صحبت کن نه واسه جدایی واسه گرفتن نفقه...دیگه هم با خودش تماس نگیر بذار همسرت بفهمه که شما هم جدی هستی و شاید اینطوری به خودش بیاد ببین تا تو اقدام نکنی اونم هیچ کاری نمیکنه..من اجازه دخالت تو کار شما رو ندارم ولی وقتی چند ماهه که حتی باهات تماسم نداشته شما میخوای سالگرد ازدواجتون رو بهش تبریک بگی؟؟؟؟!!! که چی بشه ؟همسرت جوابت رو نمیده تازهاینطوری خیالش بیشتر راحت میشه که شما بخاطر دوست داشتنش از حق و حقوقت میگذری بجای این کار بهش بفهمون که این تو بمیری از اون تو بمیریها نیست بخدا علت اینکه نمیاد تکلیفت رو روشن کنه واسه اینه که رو شما شناخت داره اگر باهاش قاطعانه برخورد میکردی الان تو این وضع نبودی.. نه همسر شما و نه هیچ مرد دیگه با زور و التماس به زن نزدیک نمیشن که تازه دورتر هم میشن ببخشید زیاد صحبت کردم ایشالله که خدا مشکل شما و همه ی دوستان رو حل کنه..آمین

12. 2 کاربر از پست مفید رزا تشکرکرده اند .

mina36 (جمعه 04 مهر 93), parsa1400 (جمعه 28 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

من طرز فکر و منش شما رو تحسین میکنم . اینکه اون اول باید پا قدم بشه تو طلاق درسته

ولی بانو اگه صحبتهای منو به یاد بیاری بهتون گفته بودم که تالحظه طلاق برا وصال تلاش خواهیم کرد ولی خب به چه قیمتی

الان 5ماه گذشته گیریم تا شب عید نیومد حتی بهت زنگم نزد یا بهتره بگم اصلا براش مهم نبودی اصلا شاید دو یا سه سال همینطور نشستی آخرش چی ؟

در مورد من غلط فکر نکن من هرگز با طلاق موافق نیستم هرگز ولی وقتی میبینم هنوز صادقانه و پای عشقت نشستی و داری هر روز خودت رنج میدی و اون حتی بهت یه اسمس نمیده که مردی یا زنده ایی و اصلا برات ارزش قائل نیست دلم برات میسوزه .
    خود من وقتی دیدم همسرم به اون راحتی منو رها کرد و تو این 8 ماه حتی یه اسمس بهم نداده و سرش به لاینش گرمه و بجایی که اون فکر عواقب طلاق باشه من دارم درد میکشم . تصمیم گرفتم رهاش کنم . حتی از فکرم بیرونش کنم . و خدارو شکر کنم . برا اینکه امکان داشت بدتر باشه و آبروی منو طور دیگه ای ببره

در هر حال نصیحت من به شما خواهر رنج دیده اینکه برا طلاق پاجلو نذار چون شما خواهان پایان نیستی . ومن حرفتو قبول دارم .
    ولی گفتم اول برا برگشتش به قانون مراجعه کن .

بانو . مواردی که بهت میگم قابل شکایت میباشد نه به هدف طلاق بلکه برا برگشت همسرت . سما ج وقتی همسرت زبون نرم و پر محبت شما رو نمیشنوه و چشمای متورم و گلی رنگ شما رو نمیبینه و از کسی هم حرف شنوی نداره بهترین راه قانونه.

و این شما هستی که باید از یه جا شروع کنی چون اون رفته دنبال زندگیش واین شمایی که داره عمر و زندگیت حروم میشه .

1) اولین مورد پرداخت نفقه است شامل 1 مسکن 2 لباس 3 خوراک 4 اثاث منزل 5 هزینه های درمانی میباشد
    2)عسر و حرج . یعنی به وجود آمدن وضعیتی که برای زوجه تحمل آن سخت باشد 1 ترک زندگی زناشویی توسط زوج به مدت شش ماه ویا نه ماه متناوب در مدت یک سال بدون عذر موجه . 2 اعتیاد زوج به مواد مخدر یا مشروبات الکلی. 3 محکومیت قطعی زوج به حبس 5سال یا بیشتر .4 ضرب و شتم یا سو رفتار از جانب زوج . 5 بیماری زوج و صعب العلاج بودن آن . 6 و..7و 8و...............
    بانو بقیه اش مهم نیست فعلا برا شما هرچند کلا 12 بند میباشد که در عقد نامه شما کامل آمده

موارد فوق را در مرحله اول میتوان برا بازگشت به زندگی اجرایی کرد ولی میتوان با نقض موارد فوق و اثبات شما در دادگاه طلاق هم گرفت .
    بانو شما حتی میتونی مهر بذاری اجرا چون حق شماست و در مورد طلاق هم حرفی نزنی و از تمکین شوهرت هم خارج نشی

شما به هدف طلاق نرو دادگاه نیت شما سر به راه کردن همسرته پس خودتو ناراحت نکن . یادمه بهم گفتی برا خرجی به حسابت پول زده اولا این نشون میده که همسرتم با وکیل در ارتباطه و یه جورایی کاراشو کرده پس شما زیاد نمیتونی رو نفقه حساب باز کنی
    میمونه ترک منزل که این بهترین گزینه برا شکایت خواهد بود و اصل قانون در بالا با رنگ قرمز آمده ماده 1130 قانون مدنی که اثبات آن موجبات طلاق زوجه را هم فراهم مینماید. بانو من مطمعا هستم همسرت تو این دادگاه ها به خاطر این شکایت ها نمیاد تا شما در خواست طلاق بدی . اون رفته دنبال زندگیش .

این اصلی ترین راهیکه شما باید بری . بانو میدونم با این حرفایی که زدی داری خود خوری میکنی . عیبی نداره بازم برا رضایت دلت چند ماه دیگه اصلا تا شب عید صبر کن . پدرم میگه زن و شوهریکه سه شب قهر کردن و هموندیدن به هم حروم میشن و باید دوباره عقد کنن خنده داره ولی واقعیته وایی به حال من که چند ماهه همسرمو ندیدم
    همسرت هم زرنگه میخواد بری مهر بذاری اجرا تا تقسیطش بیاد بعد بره در خواست طلاق بده
    به خدا هنوز از دست دادن همسرمو اونم با این همه بی احترامی باور ندارم ولی وقتی میرم خونم میبینم نیست باورم میشه طلاق بدون دلیل مد شده .
    وقتی خودمو جای شما میذارم از قانونا حالم بهم میخوره وقتی هم جای خودم هستم بازم حالم بهم میخوره میدونی چرا ؟
    چون ما از جمله سوختگانیم و ربطی به قانون نداره هرکی همسرشو نخواد صبح به راحتی آب خوردن میره قانون اینه
    بدروووووود

14. 3 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

roozbeh220 (جمعه 28 شهریور 93), نیکا 55 (شنبه 10 آبان 93), رزا (جمعه 28 شهریور 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 28 مهر 97 [ 00:58]
    سطح
    45
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 190
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    143

تشکرشده 263 در 86 پست

Array
    سرگشته دوست عزیز, حرف طلاقو اول من زدم اما وقتی که دیدم قبول کرد و خیلی هم جدی بود شوک شده بودم گریه می کردم التماسش می کردم که نره و یه فرصت دیگه به زندگیمون بده اما خب اشتباه بود ... سوده جان ممنونم گلم .. منم همیشه به یادتم و هرروز برات دعا میکنم گلم, فکر میکنم داری خوب پیش میری شکر خدا. رزا جان, همسرم الان بیکاره جای درست و حسابی نداره وضعیت خوبی اصلا نداره , اما با این حال هر چقدر که ازش پول بخوام دریغ نمیکنه اگه نمیگیرم به خاطره اینه که میدونم وضعیتش خیلی بدتر از منه.. البته اینم میدونم که مقصر خودشه و اون بوده که این وضعیت و ایجاد کرده. دلش میخواد که توافقی جدا بشیم که من به اینکار راضی نیستم .حدود یک ونیم در ماه داره اجاره اینجا رو میده در حالیکه اگر اقدام به طلاق کنه فکر میکنم خیلی کمتر از این مجبور باشه قسط مهریه بده به همین دلیل میگم نمی دونم چرا اقدام نمیکنه. نگفتم میخوام تبریک بگم سالگرد ازدواجو ,گفتم میخوام یه حرفایی رو بهش بزنم. مشاورین این سایت به من گفتن که ابراز علاقه داشته باش بهش به همین دلیل می خواستم بهش اس بدم. آقا پارسا میدونم خیلی از حرفایی که میزنید واقعیت داره اما باورم نمیشه که همسرم بخواد انقدر اذیت بشم که خودم بذارم برم.. باورم نمیشه آدمی که هفت سال باهاش زندگی کردم همچین آدمی باشه.. هر چند تو این مدت خیلی کارا ازش دیدم که هیچ وقت باورم نمیشد از اون ببینم.. بله درست میگید با وکیل در ارتباطه چون خیلی از اقوام نزدیک و دوستانش وکیلن. وقتی حرفای شما رو میخونم تنم میلرزه چون میدونم که خیلیهاش حقیقت داره .. میدونم که ممکن چند سال از عمرم بگذره و جوونیم تموم شه اینجا , اما نمی تونم برم دادگاه .. چون خیلی کارا رو هنوز نکردم هنوز حتی یک بار هم خودمون یا خانواده هامون درباره این مشکل حرف نزدیم که بخوام برم دادگاه درخواست نفقه یا مهریه کنم. دارم رو حرفتون که گفتین با پدرم صحبت کنم تا بره سراغ همسرم فکر میکنم. اما خیلی نگرانم هنوز جرات انجامشو ندارم.شما مرد هستید میدونید که شرایط زندگی بعد از طلاق برای شما خیلی راحت تر از منه.. دعا میکنم که شما هم به آرامش و خوشبختی برسیدممنونم از دوستانی که وقت گذاشتن و نظرشونو بیان کردن.

16. 4 کاربر از پست مفید sama_t تشکرکرده اند .

parsa1400 (شنبه 29 شهریور 93), نیکا 55 (شنبه 10 آبان 93), رزا (جمعه 28 شهریور 93), سوده 82 (شنبه 29 شهریور 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    بانو نمیخواستم ناراحت کنم ولی پدرت عقلانی ترین کار تو این وضعیت . نه بانو وضعیت من بعد طلاق بهتر از شما نیست چون من سوختم .
    ایکاش میتونستم بیخیال باشم ایکاش میتونستم دوباره به دختری اطمینان کنم . نه بانو برا منم سخته مگه دختریکه 4 سال پیش رفتم خاستگاریش عاشقم نبود مگه با تموم وجودش منو نمیخواست پس چیشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا چطوور دوباره میتونم به دختری اطمینان داشته باشم . نه فکر نکنم خیلی میترسم هرچی همسر آیندم بیشتر بگه دوست دارم من بیشتر میترسم . من هرگز پای سند جدید نخواهم رفت . هرگز چیزی به نام خودم نخواهم کرد .

نمیدونم شاید روزی دوباره عاشق شدم . عاشق کسیکه ازم سند نخواد ازم پول نخواد منو برا خودم بخواد منو برا آرامش بخواد منو برا خودش بخواد شاید اونوقت تمام دنیامو ریختم به پاش ولی همچین کسی وجود نداره . پس من میمونمو ویلام و ماشینم . تک تنها بدون وجود پارسا

برا زندگیت دست از تلاش برندار .

18. 2 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

sama_t (شنبه 29 شهریور 93), رزا (شنبه 29 شهریور 93)

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)