به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array

1 توی این رمضان از خدا چی (خواسته معنوی) میخواهید؟

سلام به همه دوستای عزیز همدردی
    امیدوارم طاعاتتون قبول باشه
    اول از همه از خدا میخوام توی این ماه عزیز توفیق روزه و ثواب رو داشته باشیم
    میخوام توی این فرصت کوتاه نهایت استفاده رو داشته باشیم و از خدا در خواست معنوی داشته باشیم
    متاسفانه همه ما توی این ماه خواسته های مادی داریم ولی میخوام این بار معنوی باشه
    خواسته هاتون رو مطرح کنید و در طول ماه تداوم داشته باشید و به این تاپیک سر بزنید و درصد پیشرفت خودتون رو اعلام کنید
    خواسته خودم:
    میخوام توی این ماه خدا رو بیشتر دوست داشته باشم و به خدا نزدیک تر بشم
    میخوام یه دونه از گناهام رو ترک کنم "غیبت"
    تا حالا خیلی تلاش کردم ولی با فرهنگ اطرافیانمون خیلی سخته کنترلش
    از خدا میخوام کمکم کنه
    همون طور که می دونید روزه نماد صبر و مقاومته
    میخوام توی این ماه "صبورتر" باشم
    من توی شهر گرمسیر زندگی می کنم و چون شاغلم پس باید حتما بیرون از خونه باشم و سیستم بدنی من اینه که از گرما بیزارم
    بنابراین توی هوای گرم کلافه و عصبی میشم ولی میخوام امسال "اینطوری نباشه"
    خدایا خودت کمکم کن که میانه راه ناامید نشم و انگیزه زیادی داشته باشم!

برای خواسته های بقیه دوستان هم دعا کنیم و همدیگه رو تشویق کنیم

2. 14 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (یکشنبه 08 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), dokhtare kordestan (شنبه 04 مرداد 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), m.reza91 (یکشنبه 08 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (یکشنبه 08 تیر 93), آرام دل (یکشنبه 08 تیر 93), الهه آذر (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (یکشنبه 08 تیر 93), شمیم الزهرا (یکشنبه 08 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93), صبا_2009 (دوشنبه 09 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام من این دعاها رو خیلی دوست دارم دعاهای امام سجاد(صحیفه سجادیه)

خدايا، درود بر محمد و آل او فرست، و مرا از معاصى پرهيز ده و در طاعت خود استوار دار، و توفيق عطا كن كه به نيكوكارى باز گردم و به توبه پاكم كن و به حفظ و عصمت خود نيرو ده، و به سلامتى از معصيت پرهيزگارم گردان، و شيرين آمرزش را به من بچشان، و به عفو خود از بندم رها كن و به رحمت خود از بندگى آزاد گردان و براى من خط امان بنويس از خشم خود و مژده آن را به من برسان تا بدان آگاه شوم و نشانه آن را آشكار ببينم.

خدايا مرا طاقت تحمل رنج نيست و تاب شكيبايى بر بلا ندارم و تحمل تنگ دستى نمى توانم، پس روزى خود را از من وامگير، و مرا به خلق خود وامگذار، بلكه تو خود حاجت مرا برآور.

خداوندا بر من منت گذار و فرزندان مرا نگهدارى كن و آن ها را نيكو گردان و مرا از آن ها برخوردار دار. خدايا! عمر آنها را دراز گردان، و اجل آنها را به تاءخير انداز، و كوچك آنها را برومند و ناتوان آنها را نيرومند كن، و آنها را تندرستى بخش و به دين حق و خوى نيكو بار آور و تن و جان آنها را از گزند و آسيب و از هر چه انديشناك باشم درباره ايشان محفوظ دار و روزى من و روزى آنها را به دست من به فراخى عطا كن.
    ویرایش توسط آرام دل : یکشنبه 08 تیر 93 در ساعت 23:32

4. 12 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (دوشنبه 09 تیر 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), Nilofar mordab (جمعه 03 مرداد 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (یکشنبه 08 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 214
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,467

تشکرشده 2,190 در 377 پست

Array
    سلام بر همدردان،

حلول ماه رمضان را به شما عزیزان تبریک عرض می‌کنم.

حالا قرآنی که این چنین است، اگر به این طریقه که می‌گویم بخوانید، همین قرآن به جوری که عقل مبهوت می‌گردد، منقلب می‌شود.
    آن طریقه این است که از این تاریخ که ختم قرآن را شروع کردید، در هر ماه نیتتان این باشد که من این ختم را می‌خوانم فقط برای امامِ زمان (ع). اگر این کار را بکنید، اثرش چیست؟
    طبق حدیث صحیحی که همهٔ مشایخ مثل کلینی، مثل شیخ مفید، مثل سید بن طاووس نقل کرده‌اند، جزای آن کسی که این کار را بکند؛ یعنی قرآن را برای امام زمان (ع) ختم کند، این است که از امام زمان (ع) جدا نخواهد شد.
    کیست که قدر این نعمت‌ها را بداند؟ عمرمان گذشت اگر تا به حال نفهمیده‌ایم، لااقلّ از امروز بفهمیم و ختم قرآن برای امامِ زمان (ع) را شروع کنیم. اثرش را در چه زمانی می‌فهمید؟ اثرش را در شب قدر می‌فهمید.
    اگر هر ماه در دورهٔ سال، یک ختم قرآن برای امامِ زمان (ع) کردی، شب قدر که دفتر عملت را نزد او می‌برند، وقتی نگاه کرد دید که در یک سال هر ماه برای او یک ختم قرآن کردی، آیا آن سلیمانِ عالمِ وجود که تمامِ آنچه ۱۲۴ هزار پیغمبر از مناقب داشتند، همه در وجود اوست، آیا او با تو جوان چه خواهد کرد؟ این گوهرها از دست ما رفت و عمر گذشت و ما نفهمیدیم.
    قرآن، آن هم فقط به این قصد و نیّت: هدیه به امامِ عصر (ع)؛ قطب دائرهٔ امکان؛ آن کسی که "بیُمنِهِ رُزِقَ الوَری… وَ بوُجُودِهِ ثَبَتَت الارضُ و السَّماء"

نفس نفیس خاتمیّت - برگرفته از بیانات حضرت آیت‌اللّه وحید خراسانی / صفحه ۳۱۸

من هم در این ماه از خداوند، توفیق ختم قرآن برای امام زمان (ع) را خواهانم.

التماس دعا.

6. 12 کاربر از پست مفید مسافر زمان تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (دوشنبه 09 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (یکشنبه 08 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان عزیز

سلام مرجان جان.
    چقدر خوب که می خواهی روی ترک غیبت تمرکز کنی.بهترین کارها در ماه مبارک ترک گناه است.
    آفرین. حدیث داریم غیبت 36 بار از زنا بد تره و شنونده غیبت 70 برابر گناهش از غیبت کننده بیشتره.
    من خودم که سعی می کنم غیبت نکنم.ولی شنونده غیبت نبودن تو جمع زنان خیلی سخته.
    ببین من یه چند تا راهکار برای خودم دارم گفتم شاید به درد شما هم بخوره:
    1) عوض کردن بحث و بهانه پیدا کردن برای ترک مکان.
    2) تو مهمانی ها اگر جمع خیلی خاله زنکی باشه و نشه کاری کرد و بحث علمی چیزی راه انداخت می رم با بچه ها بازی می کنم که غیبت بلد نیستند.
    3) دوستان خودمبهشون رک می گم غیبت نکنید.اخلاقم دستشون اومده. اولاش ناراحت می شن ولی بعدش می فهمن چقدر نیتم خوبه و تازه براشون قابل اعتماد میشم.
    ولی با این حال گاهی متاسفانه نمیشه.مثلا وقتی بزرگتر هست و... فقط این جاها میشه آدم سرش را بندازه پایین و خودش را علاقه مند به ادامه موضوع نشون نده و سریع مثلا بحث را عوض کنه که تا آدم می خواد بحث را عوض کنه طرف غیبتش را کرده.
    خدایی خیلی سخته. خدا از سر تقصیراتمون بگذره.
    .................................................. .................................................. .................................................. ..
    و اما دعای من:
    من می خوام توی این ماه مبارک روی نماز اول وقتمکار کنم. یعنی یه جور که تا اذان دادند به سمت نماز بشتابم.
    نماز صبحم که خدا را شکر به خاطر سحری اول وقت میشه.نماز ظهرم هم همین طور. نماز مغرب هم با اینکه خیلی موقع اذان گشنگی بهم فشار میاره و واقعا خون به مغزم نمی رسه می خوام اول وقت بخونم.
    خدا بهم کمک کنه که بتونم از این ماه برای پیدا کردن همچین عادت خوبی استفاده کنم و تا آخر دیگه همه نمازهام به خصوص صبح اول وقت بمونه. همین طور سی دی به نام ( چگونه یک نماز خوب بخوانیم؟) از آقای پناهیان دارم گوش می دم.که به دوستان و شما هم توصیه می کنم.
    ...........................

دعای دیگرم که به نظرم هم معنوی ترین و هم دنیایی ترین دعاست اینه که از خدا یک همسر خوب می خوام.همسری که بتونیم همو خیلی خوب درک کنیم. به نظر من همسر خوب بهترین دعاست .
    می گن از پیامبر پرسیدند که منظور از فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه (در دعای قنوت: ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه و قنا عذاب النار ) چیه؟ 3 چیزگفتند یکیش همسر صالح!
    یعنی همسر صالح آدم داشته باشه هم این دنیاش آباده و هم اون دنیاش! و آدم می تونه از عذاب جهنم هم دور بشه.
    دعا می کنم تمام مجردان به خصوص بچه های همدردی،( فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه) نصیبشون بشه.

دوستان عزیز به شدت محتاج دعاهای خیرتان هستم.

خواهرتون مصباح الهدی
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

8. 12 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (دوشنبه 09 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    همچنان زندگیم حول خودم میچرخه تنها خودم
    فعلا این بزرگترین سد معنویتم شده
    میخام کمکم کنه رد شم.

گاهی ادم یه حالتهایی پیدا میکنه که دلیلش براش مشخص نیست
    این روزا دلم مثل مومه میتونم به هرسمتی جاریش کنم
    ولی اختیار اشکامو ندارم دیروز صبح ساعت 3یه اتفاقی تو دلم افتاد...دوس دارم بشناسم این حس و حال ها رو.
    دوس دارم بدونم چمه ! دوس دارم به خودم برگردم همونی که خیلی ازش راضی بودم.

میخام خدا به چشمام توانایی بده تا حس وحال چند سالم رو در قالب اشک هام به درگاهش ببرم چون نمیشه کنترلش کرد
    جالب اینه حالم خوب شد و اینطور شدم.
    حالم خوبه خدایا حال خوب حقیقیو نصیب بنده هات کن من نیز هم.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

10. 11 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (دوشنبه 09 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 مرداد 95 [ 11:31]
    سطح
    36
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    320

تشکرشده 515 در 170 پست

Array
    مرسی از مشارکت همه دوستان
    چه دعاهای خوبی داشتید
    امیدوارم که همه ما با دست پر این ماه رو به اتمام برسونیم
    شاید باورتون نشه ولی من همیشه سالهایی که ماه رمضون معنوی رو گذرونده باشم سال پر برکتی برام هست امیدوارم امسال هم از این سالها باشه
    فراموش نکنیم که برای برآورده شدن دعامون حتما در حق همدیگه دعا کنیم
    خداوند به موسای نبی فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکردی تا دعایت مستجاب گردد
    موسی عرض کرد: چگونه؟ خداوند فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند چون تو با زبان آنها گناه نکردی!

مرسی مصباح جان راه حل های خوبی رو پیشنهاد دادی ولی واقعا یه وقتایی که توی جمع بزرگترا هستیم نمیشه کاری کرد یعنی مجبوری شنونده باشی ولی من برای این کار هم راه حل خوبی دارم این مواقع به چیزای دیگه فکر می کنم انقدر غرق در فکر میشم که صداشونو نمی شنوم
    اگر هم وسطش باهام حرف بزنن جواب میدم ولی دقیقا یادم میمونه که تا کجا فکر کردم
    امیدوارم توی این ماه خدا کمک کنه که بتونم این گناه زشت رو کنار بگذارم و البته به اطرافیان هم گوشزد کنم
    ضمنا دعای خیلی خوبی در حق مجردهای همدردی کردی امیدوارم که فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه شامل حال ما هم بشه

- - - Updated - - -

مرسی از مشارکت همه دوستان
    چه دعاهای خوبی داشتید
    امیدوارم که همه ما با دست پر این ماه رو به اتمام برسونیم
    شاید باورتون نشه ولی من همیشه سالهایی که ماه رمضون معنوی رو گذرونده باشم سال پر برکتی برام هست امیدوارم امسال هم از این سالها باشه
    فراموش نکنیم که برای برآورده شدن دعامون حتما در حق همدیگه دعا کنیم
    خداوند به موسای نبی فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکردی تا دعایت مستجاب گردد
    موسی عرض کرد: چگونه؟ خداوند فرمود: به دیگران بگو برایت دعا کنند چون تو با زبان آنها گناه نکردی!

مرسی مصباح جان راه حل های خوبی رو پیشنهاد دادی ولی واقعا یه وقتایی که توی جمع بزرگترا هستیم نمیشه کاری کرد یعنی مجبوری شنونده باشی ولی من برای این کار هم راه حل خوبی دارم این مواقع به چیزای دیگه فکر می کنم انقدر غرق در فکر میشم که صداشونو نمی شنوم
    اگر هم وسطش باهام حرف بزنن جواب میدم ولی دقیقا یادم میمونه که تا کجا فکر کردم
    امیدوارم توی این ماه خدا کمک کنه که بتونم این گناه زشت رو کنار بگذارم و البته به اطرافیان هم گوشزد کنم
    ضمنا دعای خیلی خوبی در حق مجردهای همدردی کردی امیدوارم که فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه شامل حال ما هم بشه

12. 7 کاربر از پست مفید mis-marjan تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (پنجشنبه 02 مرداد 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام،دلم میخاد همه چی مثل قبل بشه ،همین...

14. 8 کاربر از پست مفید samanft تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    چه تایپیک دلنوازی واقعا ممنونم.

منم دعامیکنم که خداوند توفیق بندگی خاصانه خودش رو به من و همسرم عطا کنه.
    خدا در این ماه عزیز تقدیر من و همسرم رو به گونه ای قرار بدن که رشد معنوی هردومون رو در پی داشته باشه و دلهامون رو به هم عاشقتر کنه و مارو به خدا و ائمه ع نزدیکتر کنه و (بعد اینکه اینکارو کرد!!!) فرزندان گوگولی و صالح و شیعه و محب اهل بیت ع نصیبمون کنه (هرچی بیشتر بهتر البته فقط از نوعه صالحش ها!)

و در آخر هم از خدا میخووام سختی های شیعیان جهان رو که هر روز از گوش و کنار دنیا میشنویم (عراق، بحرین... و حتی مشکلات عزیزان این تالار که اگر امام و راهنمای معصوممنون پیشمون بودن خیلی اوضاع ما فرق داشت) با ظهور حجتش (عج) هر چه سریعتر خاتمه بده.

دیشب جاتون خالی حرم امام رضا ع بودم و برای بچه های این تالار و به خصوص بهار عزیز که روزهای سختی رو میگذرونه دعاگوتون بودم.
    التماس دعا از همه شما خوبان دارم

16. 8 کاربر از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), shenevande (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 اسفند 95 [ 16:48]
    سطح
    35
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1

تشکرشده 162 در 54 پست

Array
    روزهای سختی رو داشتم و خوب می دانم روزهای سختی در انتظارم هست ولی نا امید از لطف خدا نیستم امیدوارم حداقل یه راهی جلوی پام بگذاره که کمی به آرامش برسم. خیلی ها دلم رو شکستند از خیلی ها زخم زبان شنیدم آبرویم رفت شخصیتم خورد شد ذلیل شدم هر وقت اول ماه رمضون اول عید می شه بی اختیار بغض می کنم و اشکام بی امان می باره. فقط امیدوارم ماه رمضان سال آینده بیام اینجا بنویسم زندگیم رو به راه شده ...
    با آرزوی برآورده شدن همه حاجات دوستان

18. 8 کاربر از پست مفید امیدوار92 تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    از خدا می خوام مشکل همه دوستای همدردیم حل شه و آرامش داشته باشن ....
    از خدا می خوام به منم آرامش بده روزهای سختی رو می گذرونم .
    التماس دعا
    پشت هر کوه بلند، سبزه زاری است پر از یاد خدا, و در آن باغ کسی می خواند, که خدا هست، دگر غصه چرا ؟

20. 10 کاربر از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده اند .

.saber. (پنجشنبه 12 تیر 93), ammin (پنجشنبه 02 مرداد 93), del (دوشنبه 09 تیر 93), mis-marjan (دوشنبه 09 تیر 93), Somebody20 (پنجشنبه 12 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مسافر زمان (دوشنبه 09 تیر 93), آزرم (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), شمیم الزهرا (دوشنبه 09 تیر 93)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)