به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 تیر 93 [ 01:49]
    سطح
    3
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

علاقه ای ناخواسته به همکلاسی!تکلیف چیست؟

دوستان من دختر 21 ساله هستم و ترم 6
    چن روز بیشتر نیس عضو شدم تو این مدت تاپیک های زیادی رو خوندم شاید یه چیزایی دستگیرم بشه که البته کمک زیادی هم بهم کرد،
    راستش نمیتونم خیلی موضوع رو باز کنم میترسم یه وقت اتفاقی به این سایت و این پست برخورد کنه اونوقت خیلی برام بد میشه :(
    دوستان مشکل من هم (که به وفور تو این سایت بهش برخورد کردم)علاقه ای کاملا ناخواسته به یک پسر همکلاسی هست که با نگاههای بیش از حد ایشون شروع شد و هنوز هم بعد از گذشت 3 سال ادامه داره هرچند که ما دیگه با هم همکلاسی نیستیم و درسهای مشترکمون تموم شده.تو این مدت هیچ وقت فرصت آنچنانی ای پیش نیومد که با هم صحبت کنیم حتی سلام علیک هم نداریم به جز چند موردی که یه بارشو تو آزمایشگاه استاد منو ارجاع داد به ایشون سر یه کاری(یعنی مجبوری شد) یه دو سه باری هم ایشون سر مسئله درسی اومدن که هیچ اتفاق خاصی نبود فقط باعث شد من و دوستم دقیق بتونیم رفتارهاشو آنالیز کنیم و مطمئن بشیم توهم نباشه یه وقت ،که مطمئن هم شدیم ،یه کم از خودم بگم،من دختری هستم بهتره بگم بودم که فک میکردم امکان نداره یه روز به یه پسر تمایلی پیدا کنم (تا این حد مغرور و از خود مطمئن)
    حتی وقتی این موضوع رو برای خواهرم گفتم تعجب کرد که ممکنه آناهیتا ام دل داشته باشه؟!
    به خدا ناخواسته بود ،من سرم به کار خودم بود حواسم به اطرافیانم نبود با پسرای دانشگاه کاری ندارم و نداشتم یعنی اصن اهل این حرفا نیستم ،کلا نمیتونم با پسرا ارتباط برقرار کنم تمایلی هم ندارم،بعضی وقتا فک میکنم خدا این آدمو سر راهم گذاشت که بگه انقد به خودت مطمئن نباش!
    متاسفانه با وجود علاقه ای که بهش دارم ولی وقتی میبینمش یا باهاش روبه رو میشم به قدری جدی و مغرور میشم که از خودم بدم میاد ولی دست خودم نیس حتی به خودم اجازه نمیدم یک ثانیه هم بهش نگاه کنم همش با خودم میگم زشته میفهمه!دانشگاه جای این کارا نیس!ولی در واقع باید بفهمه یعنی تا وقتی نفهمه نمیاد جلو،با شناختی که تو این مدت ازش پیدا کردیم با دو تا از دوستام،پسری نیس که بتونه بیاد حرف بزنه،ظاهرش مثبت نیس ولی فوق العاده مثبت و نجیب هست من بارها دقت کردم که به دخترای دیگه اصن و ابدا این نگاهها رو نداره که اگه داشت کلا فکرشو از سرم بیرون میکردم!ولی به قول دوستم میگه از اوناییه که میشینه مامانش یه نفرو براش پیدا کنه :(
    دوستام کچل شدن انقد به من گفتن یه سلام بهش بده یه حرکتی بکن اونم متوجه بشه ولی من اصلا بلد نیستم! :(
    فقط بلدم اخم کنم و با غرور از کنارش رد شم ،لعنت به من،از این همه ظاهر و باطن متضاد متعجبم به خدا!
    راستش من از علاقه ایشون به خودم تقریبا مطمئنم ولی نمیدونم آیا هیچ وقت جرات اینو پیدا میکنه بیاد حرف بزنه؟به نظر شما از من میترسه؟آخه اوایل وقتی منو میدید فوری از محل حادثه میگریخت به قول دوستم شاید میره آمادگی پیدا میکنه چون 5 دقه بعد برمیگشت.یه بارم من سر یه کاری با بدبختی بعد کلی کلنجار با خودم رفتم صداش کردم کنار دوستاش بود بنده خدا طوری جا خورد و یهویی سلام کرد که انگار من پلیسم در حال ارتکاب جرم گرفتمش!

دوستان کمکم کنید میخوام بدونم تکلیف و وظیفه من چیست؟فقط صبر ؟2 ترم بیشتر از درسم نمونده که اونم معلوم نیس اصلا ببینمش یا نه چون کلا کلاسهامون جداست :(

میخوام بدونم تو مخش چی میگذره؟یه پسر چه قد میتونه خوددار باشه؟آیا پسرها فقط نگاه کردن براشون کافیه؟یا ایشون واقعا منتظره مامانش دختر براش در نظر بگیره؟ :(

اصلا به این که شرایطشو نداره نمیتونم فک کنم چون دلیل قانع کننده ای نیس!

راستی سنش باید 25 -26 باشه.و یه چیز مهمم این که من یه دوست خیلی خوب دارم از روز اول دانشگاه همیشه ی خدا با هم بودیم،یعنی همه بچه های دانشگاه مارو دو قلو می پندارند!!!میخوام بگم هیچ وقت شرایط پیش نیومده که تو دانشگاه تنها باشم ولو یک لحظه!!!

آقایون عزیز اگه به دختری علاقه دارید توروخدا تا دیر نشده برید بهش بگید مطمئن باشید اونم منتظره شماس!اصلا موضوع کشش دو روح اجتناب ناپذیره باور کنید.

به قول دکتر انوشه : خداوند عالم این علاقه رو به عنوان یک ودیعه در وجود دختر و پسر قرار میده. :)

خدایا خودتم راه رسیدنشو بذار پیش رومون

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 19 آذر 95 [ 01:34]
    سطح
    51
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    405

تشکرشده 1,144 در 414 پست

Array
    دل سوی تو و دیده به جای دگرستم/ تا خصم نداند که تو را می نگرستم...

تجربه شخصی من میگه معمولا کارهای زیادی میشه کرد اما نمیشه به نتیجه هیچکدوم امیدوار بود.
    می تونین برین توی تمام انجمن هایی که عضو هستن عضو بشین تا مدام شما رو ببینن.
    می تونین به بهانه درس، کار... بهشون نزدیک بشید.
    می تونین از طریق دوستان مشترک و مورد اعتمادتون نظرشون رو یفهمید.
    می تونید برین با مادرشون آشنا بشین. :)
    می تونین برین مستقیم بهش بگین.
    می تونین...
    اما ممکنه با خودش فکر کنه چه دختر سبکی. چه دختر بیکاری، چه دختر آسونی، چه...
    ممکنه هیچکاری نکنید و بعدها پشیمون بشید که تلاشی نکردین. ممکنه یه کاری بکنید که به غرور یا آبرتون هم لطمه ای نزنه اما بعدا فکر کنید شاید اگه اینکارو نمی کردم خودش جلو میومد.
    گمونم یه چیزایی فقط به سرنوشت بستگی داره.

چون نیک بدیدم که نداری سر سعدی/ بر بخت بخندیدم و بر خود بگرستم!

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 36,005 در 7,404 پست

Array
    با سلام

این را مطمئن باشید که اگر پسری دختری را برای ازدواج بطور جدی خواسته باشد ، هرطور هست اقدام می کند ... و اگر واقعاً هدف ازدواج داشته باشد و جدی باشد و چنین نکند ضعفهایی دارد که در این صورت آماده ازدواج نیست یعنی به بلوغ کافی نرسیده . و در رابطه با ایشون هم از این دو حال خارج نیست و لذا شما بهتره همان رویه عادی دانشجویی خودت را داشته باشی و از تمرکز بیرون آیی اگر به قصد ازدواج وارد شد که شماره تماس پدرتان را به او بدهید و بگویید باید با خانواده ام صحبت کنید و اگر نه که شما هم با تمرکز روی ایشان درگیری ذهنی و آسیب روحی برای خودتان ایجاد نکردید و به زندگیتان رسیدید .

لینک زیر را هم بخوانید به دردتان می خورد :

40 موضوع موثر در پیدا كردن شوهر ؟!

4. 5 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), m.reza91 (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), setare sorbi (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), بی نهایت (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), ذمانح (یکشنبه 21 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آبان 95 [ 19:37]
    سطح
    27
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 174 در 61 پست

Array
    سلام anahita -a

به نظر من اگر واسطه ای مورد اعتماد و مشترک دارید اون رو جلو بفرستید

واسطه فقط شما رو معرفی کند و مزه دهان طرف دستش بیاد - به نظر من بهترین واسطه ها خانوم های متاهل هستن

در هر صورت نکته خیلی مهم اینکه باید توان نه شنیدن رو در خودت تقویت کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    با سلام

این را مطمئن باشید که اگر پسری دختری را برای ازدواج بطور جدی خواسته باشد ، هرطور هست اقدام می کند ... و اگر واقعاً هدف ازدواج داشته باشد و جدی باشد و چنین نکند ضعفهایی دارد که در این صورت آماده ازدواج نیست
    یعنی به بلوغ کافی نرسیده . و در رابطه با ایشون هم از این دو حال خارج نیست و لذا شما بهتره همان رویه عادی دانشجویی خودت را داشته باشی و از تمرکز بیرون آیی اگر به قصد ازدواج وارد شد که شماره تماس پدرتان را به او بدهید و بگویید باید با خانواده ام صحبت کنید و اگر نه که شما هم با تمرکز روی ایشان درگیری ذهنی و آسیب روحی برای خودتان ایجاد نکردید و به زندگیتان رسیدید .

سلام

لطفا برای قسمت قرمز رنگ دلیل بیاورید

فرضا اقای x دختری رو واقعا برای ازدواج میخواهد اما به دلیل مشکلاتی همچون اقتصاد ، تفاوت فرهنگ و عدم اگاهی از نوع برخورد و . . . نمیتواند پا پیش بگذارد ایا به چنین فردی میتونیم برچسب به بلوغ فکری نرسیدن زد ؟

6. کاربر روبرو از پست مفید ذمانح تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (یکشنبه 21 اردیبهشت 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    کچل شدن انقد به من گفتن یه سلام بهش بده یه حرکتی بکن اونم متوجه بشه ولی من اصلا بلد نیستم! :(
    فقط بلدم اخم کنم و با غرور از کنارش رد شم ،
    وقتی چراغ قرمزه کسی رد نمی شه،شما هم الآن چرا غ قرمزی·

- - - Updated - - -

کچل شدن انقد به من گفتن یه سلام بهش بده یه حرکتی بکن اونم متوجه بشه ولی من اصلا بلد نیستم! :(
    فقط بلدم اخم کنم و با غرور از کنارش رد شم ،
    وقتی چراغ قرمزه کسی رد نمی شه،شما هم الآن چرا غ قرمزی·🚦

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

بنده هم با صحبت های بانو فرشته مهربان موافقم و هم نظر فرهنگ 27 عزیز و دوست داشتنی(البته جدیداد مشکوک تشکر و لایک میزنه)

شما لطف کنید برای دفعات بعدی که با ایشون ملاقات داشتید حداقل سلام کردن بدون اخم جواب سلام ایشون را بدید سعی کنید یکم اجتماعی تر برخورد کنید فرق نداره با ایشون یا با دیگران ولی حریم ها را کاملا حفظ کنید.

کلا یه پسر اگه دختری را بخواهد البته واقعا و برای ازدواج شرایطش هم جور باشه اقدام میکنه.
    بانو ذمانح:یه پسر وقتی یه دختر را بخواهد همه کار یانجام میدهد تا زودتر به شرایط مناسب برای تشکیل زندگی برسه.درسته حرف شما که سخت شده ولی این بهانه نیمشه برای اینکه پسر تلاش و کوشش نکنه.بلوغ از نظر فکری و استقلال مالی هستش با چندتا مورد دیگه که بهتره بانو فرشته مهربان خودشان جواب بدهند.
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

9. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

sanjab (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), ذمانح (یکشنبه 21 اردیبهشت 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 تیر 93 [ 01:49]
    سطح
    3
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahasty نمایش پست ها
    دل سوی تو و دیده به جای دگرستم/ تا خصم نداند که تو را می نگرستم...

تجربه شخصی من میگه معمولا کارهای زیادی میشه کرد اما نمیشه به نتیجه هیچکدوم امیدوار بود.
    می تونین برین توی تمام انجمن هایی که عضو هستن عضو بشین تا مدام شما رو ببینن.
    می تونین به بهانه درس، کار... بهشون نزدیک بشید.
    می تونین از طریق دوستان مشترک و مورد اعتمادتون نظرشون رو یفهمید.
    می تونید برین با مادرشون آشنا بشین. :)
    می تونین برین مستقیم بهش بگین.
    می تونین...
    اما ممکنه با خودش فکر کنه چه دختر سبکی. چه دختر بیکاری، چه دختر آسونی، چه...
    ممکنه هیچکاری نکنید و بعدها پشیمون بشید که تلاشی نکردین. ممکنه یه کاری بکنید که به غرور یا آبرتون هم لطمه ای نزنه اما بعدا فکر کنید شاید اگه اینکارو نمی کردم خودش جلو میومد.
    گمونم یه چیزایی فقط به سرنوشت بستگی داره.

چون نیک بدیدم که نداری سر سعدی/ بر بخت بخندیدم و بر خود بگرستم!

mahasty عزیز
    خیلی خیلی ممنونم از پاسخ شما،راستش منم به سرنوشت اعتقاد دارم ولی به قول حافظ :
    گرچه وصالش نه به کوشش دهند/هرقدر ای دل که توانی بکوش

اما در مورد راههای پیشنهادی:
    1.متاسفانه جای خاصی عضو نیست یعنی زیاد اینترنتی نیس البته فقط حدس میزنم :)
    2.متاسفانه هیچ بهونه ای وجود نداره همونطور که گفتم ما کلا چیز مشترکی نداریم درسهامون از ترم پیش کاملا جدا شده!
    3.دوست مشترک هم نداریم نه ایشون با دحترها دوسته نه من با پسرها!!!
    در مورد اینم که مستقیم بخوام اقدامی بکنم با شناختی که از خودم دارم امکان نداره!

تک بیت ها خیلی زیبا بودن واقعا ممنونم

- - - Updated - - -

با سلام

این را مطمئن باشید که اگر پسری دختری را برای ازدواج بطور جدی خواسته باشد ، هرطور هست اقدام می کند ... و اگر واقعاً هدف ازدواج داشته باشد و جدی باشد و چنین نکند ضعفهایی دارد که در این صورت آماده ازدواج نیست یعنی به بلوغ کافی نرسیده . و در رابطه با ایشون هم از این دو حال خارج نیست و لذا شما بهتره همان رویه عادی دانشجویی خودت را داشته باشی و از تمرکز بیرون آیی اگر به قصد ازدواج وارد شد که شماره تماس پدرتان را به او بدهید و بگویید باید با خانواده ام صحبت کنید و اگر نه که شما هم با تمرکز روی ایشان درگیری ذهنی و آسیب روحی برای خودتان ایجاد نکردید و به زندگیتان رسیدید .

خیلی مچکرم،بله من اینو مطمئن هستم که اگر بخواهد می آید.
    ولی برام سواله پسری که شرایطشو نداره پسری که آمادگی نداره پسری که کلا قصد ازدواج نداره به چه حقی به خودش اجازه میده رفتاری کنه که توجه یه دخترو جلب کنه؟منظورش چیه؟آیا از آزار دادن خوشش میاد؟چه طور باید متوجهش کنم رفتاراش داره اذیتم میکنه؟کاش عادی بود مثل بقیه بود اینجوری منم راحت بودم!

- - - Updated - - -

با سلام

خیلی مچکرم،بله من اینو مطمئن هستم که اگر بخواهد می آید.
    ولی برام سواله پسری که شرایطشو نداره پسری که آمادگی نداره پسری که کلا قصد ازدواج نداره به چه حقی به خودش اجازه میده رفتاری کنه که توجه یه دخترو جلب کنه؟منظورش چیه؟آیا از آزار دادن خوشش میاد؟چه طور باید متوجهش کنم رفتاراش داره اذیتم میکنه؟کاش عادی بود مثل بقیه بود اینجوری منم راحت بودم!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ذمانح نمایش پست ها
    سلام anahita -a

به نظر من اگر واسطه ای مورد اعتماد و مشترک دارید اون رو جلو بفرستید

واسطه فقط شما رو معرفی کند و مزه دهان طرف دستش بیاد - به نظر من بهترین واسطه ها خانوم های متاهل هستن

در هر صورت نکته خیلی مهم اینکه باید توان نه شنیدن رو در خودت تقویت کنی

سلام

لطفا برای قسمت قرمز رنگ دلیل بیاورید

فرضا اقای x دختری رو واقعا برای ازدواج میخواهد اما به دلیل مشکلاتی همچون اقتصاد ، تفاوت فرهنگ و عدم اگاهی از نوع برخورد و . . . نمیتواند پا پیش بگذارد ایا به چنین فردی میتونیم برچسب به بلوغ فکری نرسیدن زد ؟
    خیلی ممنون دوست عزیز
    بارها به این موضوع فک کردیم ولی نشدنیه و اینکه من توان نه شنیدن هم ندارم!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود

بنده هم با صحبت های بانو فرشته مهربان موافقم و هم نظر فرهنگ 27 عزیز و دوست داشتنی(البته جدیداد مشکوک تشکر و لایک میزنه)

شما لطف کنید برای دفعات بعدی که با ایشون ملاقات داشتید حداقل سلام کردن بدون اخم جواب سلام ایشون را بدید سعی کنید یکم اجتماعی تر برخورد کنید فرق نداره با ایشون یا با دیگران ولی حریم ها را کاملا حفظ کنید.

کلا یه پسر اگه دختری را بخواهد البته واقعا و برای ازدواج شرایطش هم جور باشه اقدام میکنه.
    بانو ذمانح:یه پسر وقتی یه دختر را بخواهد همه کار یانجام میدهد تا زودتر به شرایط مناسب برای تشکیل زندگی برسه.درسته حرف شما که سخت شده ولی این بهانه نیمشه برای اینکه پسر تلاش و کوشش نکنه.بلوغ از نظر فکری و استقلال مالی هستش با چندتا مورد دیگه که بهتره بانو فرشته مهربان خودشان جواب بدهند.
    آخه ایشون اصلا سلام نمیکنه وگرنه من با کله جوابشو میدم تا حال همسایه هاشونم میپرسم!کلا ،گفتم سلام علیک نداریم با هم!

- - - Updated - - -

دوستان،من رو از نظراتتون بهره مند کنید.حتی اگه راهنماییه خاصی به ذهنتون نمیرسه یه جمله هم بگید به من کمک کردید.
    حرفهای شما واقعا برام ارزشمنده که اگه احتیاج نداشتم به این فروم نمیومدم.
    مخصوصا که من متوجه شدم اعضای اینجا همه یکدیگرو درک میکنند و منطقی پاسخ میگن.
    میخوام افکارمو منسجم کنم و با حرفهای شما به یک نتیجه گیری کلی برسم و با خودم کنار بیام.
    ممنون میشم هرکی حتی اگه یه جمله هم به ذهنش میرسه بیان کنه.
    من دختر انتقاد پذیری هستم بگید میشنوم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    راستش یه سوال برای من پیش اومد چطور اون اقا 26 سالشه و دانشجوی ترم شش هست !!!

پیشنهاد من این هستش یه لحظه هم به کسی فکر نکنید کسی از شما خوشش بیاد میاد خواستگاری..و...
    الکی که نیست..باید خانواده شما بپسندند خانواده ی اونا قبول کنند..

یه روز به خودتون میاید که کلی افسوس می خورید..

کلا من دیروز به این نتیجه رسیدم و کلی افسوس خوردم..

12. کاربر روبرو از پست مفید فدایی یار تشکرکرده است .

فرشته مهربان (دوشنبه 22 اردیبهشت 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    راستش یه سوال برای من پیش اومد چطور اون اقا 26 سالشه و دانشجوی ترم شش هست !!!
    دانشگاه مثل مدرسه نیست که از بک سن خاص شروع بشه و تو هر کلاس همه با هم

هم سن باشن.

14. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

anahita -a (دوشنبه 22 اردیبهشت 93), فدایی یار (یکشنبه 21 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 21 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 22:56]
    سطح
    74
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,154

تشکرشده 1,301 در 451 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27 نمایش پست ها
    دانشگاه مثل مدرسه نیست که از بک سن خاص شروع بشه و تو هر کلاس همه با هم

هم سن باشن.
    سلام جناب فرهنگ 27.ممنونم که بهم فهموندید که دانشگاه با مدرسه فرق میکنه !!

منظور من این بود کسی که 26 سالش باشه و هنوز دانشجوی ترم 6 باشه یا باید سربازیشو تموم کرده باشه و توی باراز یه درامدی کسب کرده باشه و خلاصه سایر چیزاش درست باشه که الان اومده مدرگ بگیره در غیر این صورت برای ازدواج مناسب نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)