به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کمک،کمک...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 مهر 93 [ 04:18]
    سطح
    3
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    1

تشکرشده 25 در 13 پست

Array

Thumb کمک،کمک...

سلام میدونم الان آقای خاله قزی میگن چراهمش موضوع جدید پیش میکشم اماچاره ای نداشتم پنج شنبه باخانواده شوهرم رفتیم رامسر تازه داشتم به حرفاو نکات با احتیاط عمل میکردم امابا دعوایی که مادرشوهرم انداخت همه چی خراب شد سر چیزی که اصلا مقصرش من نبودم همه چی داشت خوب پیش میرفت تاروزشنبه قرارشد واسه ناهاربریم بیرون من تواتاق داشتم لباساموجمع وجورمیکردم روسری سرم نبود به جاریم گفتم دروببنده تابرادرشوهرم که داشت وسیله میبرد نبینه اونم بست که یکدفعه دیدم رضا اومدبادادو بیدادکه چراشماقیافه میگیرید خشکم زد تا اینکه فهمیدم مادرش بهش گفته که من دروبه روش بستم خلاصه مادرشوهرم هرچی دوست داشت بارم کرد اماشوهرم هیچی بهش نگفت با اینکه فهمید من درونبستم تاشب نه چیزی خوردم نه حرفی زدم فقط اشک ریختم بیشترحرصم ازاین بودکه مادرشوهرم مارو دعوا انداخت پاشد رفت دریا تاشب اومد اتاق بغلم کرده میگه دوست دارم داشتم دیوونه میشدم امابازگذشتم بخاطربچه ام تا اینکه موقع برگشتن به مادرشوهرم گفتم مامان بخدامن درو نبستم چی بگه خوبه؟ میگه من ندیدم! آتیش گرفتم اخه اگرندیده کی بوده چرا من ورضارو بجون هم میندازه وقتی رسیدیم خونه بارضابحث مفصلی داشتیم خلاصه دیگه طاقت نیاوردم جلواونهمه ادم بیخودی رسوام کرد زندگیموخراب کرد حالا اومدم خونه بابام البته نه واسه قهر واسه اینکه اروم بگیرم حالا نمیدونم چیکارکنم کم آوردم عصبی وضعیف شدم دلم به خودم میسوزه دلم به عسل میسوزه نمیدونم چه بایدکنم.؟

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:29]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,587

تشکرشده 37,089 در 7,005 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام

متاسفانه شما خلاف قوانین همدردی، عنوان نامناسب انتخاب کردید. لذا اعضاء و مدیران نمی توانند در این تاپیک به شما کمک کنند.
    لطفا عنوان تاپیک را با توجه به محتویات مشکلتون شفاف، واضح انتخاب کنید.
    مثل موضوع انشاء که در مدرسه مشخص می کردند و شما برآن اساس مطلب می نوشتید.
    لطفا پس از مشخص کردن عنوان آن را از طریق لینک تماس با ما ارسال فرمایید و صبور بمانید تا عنوان تاپیک شما اصلاح شود و تاپیک شما باز شود.

با تشکر

=============
    پاورقی:
    برای اینکه علاوه بر صبوری که بسیار برای شما نیاز هست، کار مهم دیگری هم در رابطه با مشکلتان انجام شود، لطفا تا هنگام باز شدن تاپیک خود هم تکلیف ذیل را انجام دهید.

1 - با خود فکر کنید. که چه روشها، یا اقداماتی به هنگام جمع آوری لباس ها در اتاق می توانستید انجام دهید که این اتفاق نیفتد؟
    2 - یا چه اقداماتی می توانستید انجام دهید که چنین آتشی را بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه خاموش کنید؟
    3 - کلا چه هنرها و مهارتهای آتش نشانی (منظور فرونشاندن سوء تفاهم، درگیری، دعوا و ....) را شما می توانید به اجرا در آورید

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

3. 2 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 16 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (چهارشنبه 17 اردیبهشت 93)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)