به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 14 اردیبهشت 03 [ 00:17]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 94.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,393

تشکرشده 6,401 در 1,794 پست

Array
    سلام.

ازخانم صبوری تشکرمیکنم بخاطرایجاد این تایپیک.

آرزوهام نصف ونیمه برآورده شد.اول آرزوم بود سردردم کامل خوب بشه که تاحدودی بهترشد ولی کامل نه.

بعدش رسیدن به یک وضعیت رضایت بخش دینی ومعنوی که لطافتش رو مثل گذشته های دورتر باقلبم لمس کنم که اینم خوب پیش رفت اما اونجورکه آرزوم بود نه(فکرکنم تلاشم کم بود و منابع خوب وپرمغزی برای مطالعه انتخاب نکردم)

آرزوی بعدی که نصفه نیمه برآورده شد نزدیک شدن به مرحله خواستگاری که هنوزتوی بودو نبود دومعیارمهم برای انتخاب به نتیجه محکم نمیرسم.

برای اعضا؛ همیشه وقتی دختری تایپیک بازمیکنه وازتنهایی شاکیه واقعا ناراحت میشدم چون ذاتشون احساسات وعواطف هست دراین شرایط بیشترازیک پسرممکنه اذیت بشن،اما فکرمیکنم در هر رده ی سنی پسریامرد مجردهم هست(باتوجه به آمارکلی جمعیت ذکور) پس امیدوارم مشکلات رفع بشه ودرسال جدید شاهد ازدواجهای پربرکت باشیم ...تاموقع ازدواج هم این دخترها بیشتر لبشون خندان باشه وبه خودشون سخت نگیرن...

اما خانم تنهایی وخانم رهااا دو خواهرمتأهل خوبی بودن که مشکلاتی داشتن ،از خانم رها خبرندارم ... امیدوارم قلب وفکر هر دو به حل مشکل روشن بشه... ‏

2. 13 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 24 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), sara 65 (شنبه 24 اسفند 92), shabnam z (یکشنبه 25 اسفند 92), terme00 (یکشنبه 25 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 26 اسفند 92), پونیو (شنبه 24 اسفند 92), پونه (شنبه 24 اسفند 92), مصباح الهدی (شنبه 24 اسفند 92), بی نهایت (یکشنبه 25 اسفند 92), دختر بیخیال (شنبه 24 اسفند 92), ستیلا (شنبه 24 اسفند 92), شیدا. (شنبه 24 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان عزیز
    من خیلی از آرزوهام تو سال 92 براورده شد.
    ولی آرزو داشتم که یک مقاله علمی بنویسم که درگیری های فکری اجازه نمی داد ذهنم متمرکز بشه و هنوز هم درگیری های ذهنی بهم اجازه نمی ده.
    خیلی خیلی دوست داشتم توی این سال خانم مجرد متاهل بشه ! و ما باهاش شوخی کنیم. واقعا دختر خوبیه و لیاقت یک همسر پاک را دارد.دلم می خواد نتیجه توبه خالصانه اش را ببینم.
    دوست داشتم که همسر آیندم توی این سال از من خواستگاری کنه.
    دوست داشتم تو سال 92 دخترای این تالار همه باهم موقعیت ازدواجشون جور بشه و چند تا تاپیک اینجا بزنند و همه تاپیک ها یکی یکی به نتیجه ازدواج برسه و ما این تالار را تبدیل به تالار عروسی کنیم!!!
    می گم چقدر جالب میشه مثلا ریحانه جان ازدواج کنه و ما روند عقد و عروسی و بچه دار شدن و... را در همدردی در جریان می بودیم.ببینیم این تالار چقدر می تونه به صورت عملی در زندگی یک نفر تاثیر مثبت بذاره!حالا ان شاالله این آرزو در سال بعد براورده بشه!!!
    دوست دارم تو این سال 92 یک دفعه مدیر همدردی بیاد و بگه خانم مصباح الهدی تا آخر عمر هر چه قدر خواست و تو هر تاپیکی می تونه پست بذاره !!! بدون اینکه نیاز به خرید شارژ داشته باشه!!! محدودیت پست هم کلا برداشته میشه!
    یک چیز دیگه هم دوست دارم:
    این که با خانم یکی از آقایون اینجا هم تو این تالار آشنا بشم!!! حدس بزنید:
    .
    .
    .
    (الان آقای 1234567 میاد میگه منظور خانم مصباح الهدی خانم آقای خاله قزی است!!!
    آفرین حدستون درست بود!!! از کجا فهمیدین؟!)
    اصلا آقای خاله قزی خانمتون از حضورتون تو این تالار خبر داره؟
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

4. 12 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

1234567 (دوشنبه 26 اسفند 92), abi.bikaran (شنبه 24 اسفند 92), ammin (یکشنبه 25 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), sara 65 (شنبه 24 اسفند 92), toojih (یکشنبه 25 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 26 اسفند 92), پونیو (شنبه 24 اسفند 92), آزرم (یکشنبه 25 اسفند 92), دختر بیخیال (شنبه 24 اسفند 92), ستیلا (شنبه 24 اسفند 92), شیدا. (شنبه 24 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام مصباح الهدی جان.

از صبح تا حالا این صبوری منتظرتون بود.خوب کجا بودید؟؟؟

یعنی موندم دیگه چه کسی رو میخواست خبرداره کنه و نتونست.

صبوری جان برو دنبال پررنگها شاید فرجی شد و میشل جان هم اومدن.

از میشل عزیز دعوت میکنم هرچی زودتر بیاد و ارزوهاشو بگه.یه فنجان چایی مهمون صبوری باش
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

6. 6 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), sara 65 (شنبه 24 اسفند 92), toojih (یکشنبه 25 اسفند 92), مصباح الهدی (شنبه 24 اسفند 92), آزرم (یکشنبه 25 اسفند 92), شیدا. (شنبه 24 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 12 تیر 93 [ 18:53]
    سطح
    9
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    Tagger Second Class250 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    57

تشکرشده 89 در 30 پست

Array
    سلام.
    میگن آدمها رو باید از جنس آرزوهاشون شناخت !
    اول بگم چه قد الان خوشحالم که به بعضی آرزوهایی که سالهای قبل میخواستم نرسیدم و خدا الان بهترش رو بهم داد.

سال 92 واسم عالی بود . اول میخوام از داشته هام بگم و از خدای مهربونم ممنونم .
    درسم به یه مرحله ای رسید، ازدواج کردم و از ازدواجم راضی ام ، یه کوچولوی دوست داشتنی به خانوادمون اضافه شد و بابت همش خدا رو شاکرم.
    همین چند دقیقه پیش مامانم گفت امسال که مهتاب کمتر خرید رفت و بیشتر خونه بود و کمک مامانش کرد یعنی سال نود و سه عالیه، خب این رضایت مامانم واسم عالی بود
    امسال حس کردم بهتر میتونم بقیه رو درک کنم، از اون من وجودیم میتونستم بیشتر بگذرم.
    ----------------------
    چون ازدواج کردم از گرفتن مدرک زبان و اون چیزی که تو درسم انتظار داشتم، برآورده نشد.
    در کنار مشغله هایی دارم میخوام به آرامش روحی و روانی برسم اما نمیدونم چرا مدام نزدیک میشم باز دور میشم.
    امسال اصلا نرسیدم خارج از درسم مطالعه کنم، مثنوی رو تموم نکردم.
    آرزوم خوشبختی یکی از دوستام بود که فعلا نشده، ایشالا سال بعد یه اتفاق خوب واسش رخ بده.
    آرزو بر جوانان عیب نیست، میخواستم بورسیه بشم، البته اروزی ماههای اول سال بود تا ازدواج نکرده بودم الان دیگه آقامون نمیذاره ولی خب میخوام تلاش کنم استاد دانشگاهمون یا یه دانشگاه دیگه یا اصلا معلم :دی
    واقعا دوس دارم چهره های مردم رو شاد ببینم، نمیدونم چرا ما مردم دوس داریم غمگین باشیم خیلی ناراحت میشم وقتی چهره های غمزده و پر از خستگی و ملالت مردم رو میبینم اینکه هیچ رضایتی در اونها نیست.
    اینکه اهل فکر باشیم و بیشتر فکر کنیم تا بیشتر صحبت کنیم.
    و در آخر اینکه قیمت ماشین پایین بیاد که نیومد

راستی دوستان فک کنید ببینید این دور دورانی چقد به ادم آرامش میده، این سال نو اینکه میگیم همه چی نو میشه، کاش میشد واقعا هر روزمون روزی نو باشه !

برای همه ی بچه های اینجا سالی خوب و پر از شادی آرزو میکنم، ایشالا همه به اروزهایی که امسال میخواستن و اگه تا اخرین روزها بهش نرسیدن سال بعد برسن، دلتون شاد و لبتون خندون .
    قدرتِ کلماتت را بالا ببر نه صدایت را؛
    این باران است که باعث رشد گلها میشود نه رعد و برق !!

8. 15 کاربر از پست مفید mahtaaab تشکرکرده اند .

abi.bikaran (شنبه 24 اسفند 92), ammin (یکشنبه 25 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), paiize (دوشنبه 26 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 25 اسفند 92), shabnam z (یکشنبه 25 اسفند 92), toojih (یکشنبه 25 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 26 اسفند 92), پونیو (شنبه 24 اسفند 92), مصباح الهدی (شنبه 24 اسفند 92), آزرم (یکشنبه 25 اسفند 92), بی نهایت (یکشنبه 25 اسفند 92), دختر بیخیال (شنبه 24 اسفند 92), ستیلا (یکشنبه 25 اسفند 92), شیدا. (شنبه 24 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 18:50]
    سطح
    32
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    839

تشکرشده 437 در 171 پست

Array
    سلام . مرسی خانم صبوری جان از تاپیکی که زدین و آرزویی که واسم کردین
    آرزو هایی که داشتم بهشون نرسیدم نه کلاس زبان رفتم نه رانندگی یاد گرفتم خیلی تنها بودم ..... خب به هدفم نرسیدم افسردگی و بی انگیزگی نرفت از زندگیم بیرون . الان که به چیزای که بهشون نرسیدم فکر میکنم گریم گرفته هر سال که میگذره وتموم میشه دلم خیلی میگیره .....
    امیدوارم همه ی آدما مهربون،با عشق و آرامش در کنار هم زندگی کنن .

- - - Updated - - -

سلام . مرسی خانم صبوری جان از تاپیکی که زدین و آرزویی که واسم کردین
    آرزو هایی که داشتم بهشون نرسیدم نه کلاس زبان رفتم نه رانندگی یاد گرفتم خیلی تنها بودم ..... خب به هدفم نرسیدم افسردگی و بی انگیزگی نرفت از زندگیم بیرون . الان که به چیزای که بهشون نرسیدم فکر میکنم گریم گرفته هر سال که میگذره وتموم میشه دلم خیلی میگیره .....
    امیدوارم همه ی آدما مهربون،با عشق و آرامش در کنار هم زندگی کنن .

10. 13 کاربر از پست مفید پونیو تشکرکرده اند .

1234567 (دوشنبه 26 اسفند 92), abi.bikaran (یکشنبه 25 اسفند 92), ammin (دوشنبه 26 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), paiize (دوشنبه 26 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 25 اسفند 92), shabnam z (یکشنبه 25 اسفند 92), toojih (یکشنبه 25 اسفند 92), پونه (شنبه 24 اسفند 92), مصباح الهدی (یکشنبه 25 اسفند 92), آزرم (یکشنبه 25 اسفند 92), ستیلا (یکشنبه 25 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 26 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

(الان آقای 1234567 میاد میگه منظور خانم مصباح الهدی خانم آقای خاله قزی است!!!

آفرین حدستون درست بود!!! از کجا فهمیدین؟!)

اصلا آقای خاله قزی خانمتون از حضورتون تو این تالار خبر داره؟
    درود بانو مصباح بله که خبر داره تازه براش گزارشم میدم کلاس آموزشی هم براش میزارم شبا کنفرانس میگیرم توی خونه اتفاقا اونم خیلی دوس داره بیادش این کامپیوتر یه قطعش خراب شده راستی اینو یادم رفت

ایشالله این مادربورد کامپیوتر ما هم درست بشه خانومم بیادش همدردی دوتایی پست بدیم البته همسرم مثل من نیستا اگه به نظراتش بانوان محترمه توجه کنن فکر کنم مدیر جان بتواند یه باشگاه دختران نینجای سایت همدردی افتتاح کنه

راستی تا یادم نرفته اتفاقا داستان خواستگار های شما و ماجراهاش رو خیلی هم پیگیره
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 11 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 25 اسفند 92), abi.bikaran (یکشنبه 25 اسفند 92), paiize (دوشنبه 26 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 25 اسفند 92), toojih (یکشنبه 25 اسفند 92), پونه (یکشنبه 25 اسفند 92), مصباح الهدی (یکشنبه 25 اسفند 92), بی نهایت (یکشنبه 25 اسفند 92), ستیلا (یکشنبه 25 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 26 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 25 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    سلام، خانم صبوری شما که دیروز صبح این تاپیک رو باز کردین تازه متوجه شدم که من امسال هیچ آرزویی نداشتم! کارهایی بوده که شروع کردم و تموم نشده ولی اونها اینطوری نبوده که برای سال 92 برنامه ریزی کرده باشم. با این حساب یه جورایی وضعم در مورد آرزوهای برآورده نشده لااقل از نظر آماری نسبت به بقیه خیلی خوب بوده چون الان هیچ آرزویی ندارم که توی سال 92 تحقق نیافته باشه!!

ولی این ایده خوب شما باعث شد تا یک نظمی به آرزوهام برای سال بعد بدم. ممنون.

چون فقط یک پست دیگه برام باقی میمونه و باید اون رو نگهدارم تا احتمالا به مراجعی کمک کنم که برای یافتن راه درست زندگیش به نظر ارزشمند من احتیاج پیدا خواهد کرد!!! همینجا از مدیران و کاربران سایت به خاطر چیزهایی که ازشون توی یکسال گذشته یاد گرفتم تشکر میکنم. من این کاربران رو به دو دسته تقسیم میکنم. اونهایی که از نوشته هاشون استفاده کردم و اونهایی که علاوه بر نوشته هاشون شخصیت شون هم به زندگیم چیزهایی اضافه کرد که قبلا اینقدرها برام مهم نبود.

من مدیر رو نماینده دسته اول و خاله قزی رو نماینده دسته دوم میگیرم. از آقای مدیر عزیز به عنوان نماینده دسته اول و گروه همراهشون تشکر میکنم چون با خوندن پستهاشون نکته های جدیدی در اون پیدا کردم و به ذهن سپرم تا در موقعیتهای مختلف زندگیم ازشون استفاده کنم.

از آقای خاله قزی عزیز و هم گروهی هاشون هم خیلی ممنونم که با خوندن پست هاشون از این همه صداقت، شادابی، حس نوع دوستی و شور زندگی لذت بردم. جناب آقای خاله قزی، من از وقتی با شما اشنا شدم یه جورایی تعریفم از اینکه باید چطور آدمی باشم عوض شده و در زندگی واقعی خودم هم جاهایی هست که میبینم به سمت رفتارهایی تمایل پیدا کردم که منرو به شما شبیه تر کنه! این گل زیبا هم که مثل خودتون زیبا هست و براتون تهیه کردم رو تقدیم میکنم. خیلی ناقابله
    ویرایش توسط toojih : یکشنبه 25 اسفند 92 در ساعت 10:56 دلیل: حذف یکسری واقعیات!

14. 13 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

1234567 (یکشنبه 25 اسفند 92), abi.bikaran (یکشنبه 25 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 25 اسفند 92), paiize (دوشنبه 26 اسفند 92), shabnam z (یکشنبه 25 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 26 اسفند 92), پونیو (یکشنبه 25 اسفند 92), پونه (یکشنبه 25 اسفند 92), مصباح الهدی (یکشنبه 25 اسفند 92), بی نهایت (یکشنبه 25 اسفند 92), ستیلا (یکشنبه 25 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 26 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 25 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 اردیبهشت 03 [ 16:22]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,987

تشکرشده 6,466 در 1,463 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام
    آرزو؟؟؟من خیلی آرزوها دارم
    شایدباورتون نشه اما زمانی که مجردبودم اینقدربه آرزوهام فکرنمیکردم.یاشایدزیادواسم مهم نبودن. یاشایدهم راحت بهشون میرسیدم نمیدونم چی بگم!به نظرخودم زیادهدفمندنبودم اما الان خیلی بهشون فکرمیکنم.وتلاش بیشتری میکنم
    یادمه چندسال پیش هرآرزوی کوچیک وبزرگی که برآورده میشدتوی تقویم روی دیواراتاقم اون روز روعلامت میزدم وبایه رنگ خوشگل رنگش میکردم.
    اما امسال تصمیم گرفتم بازهم اینکاروکنم اما افسوس که فقط یکی دو روزش رنگی شده!!!
    بازهم خداروشکر.امسال هم اینکارومیکنم به امیدروزهای رنگی بیشتر.
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

16. 6 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 26 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 26 اسفند 92), toojih (دوشنبه 26 اسفند 92), پونیو (دوشنبه 26 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 26 اسفند 92), صبوری (دوشنبه 26 اسفند 92)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    یادمه چندسال پیش هرآرزوی کوچیک وبزرگی که برآورده میشدتوی تقویم روی دیواراتاقم اون روز روعلامت میزدم وبایه رنگ خوشگل رنگش میکردم.
    اما امسال تصمیم گرفتم بازهم اینکاروکنم اما افسوس که فقط یکی دو روزش رنگی شده!!!
    بازهم خداروشکر.امسال هم اینکارومیکنم به امیدروزهای رنگی بیشتر.
    متشكرم پاييز جان از حضورت و صحنتهات.

منم حتما اين كار رو امسال انجام ميدم رنگي كردن روزهاي مهم زندگيم.

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

18. 6 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

1234567 (دوشنبه 26 اسفند 92), khaleghezey (دوشنبه 26 اسفند 92), paiize (دوشنبه 26 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 26 اسفند 92), toojih (دوشنبه 26 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 26 اسفند 92)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)