به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 دی 92 [ 14:21]
    سطح
    1
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered
    تشکرها
    6

تشکرشده 5 در 2 پست

Array
    سلام
    همونطور که از عنوان موضوع شما مشخص است شما قصد پایان دادن رابطه را دارید و به نظر نمیرسد دوست داشتنی از طرف شما وجود داشته باشد.
    به نظر من شما خیلی دنبال این نباشید که چطور به ارتباطتان پایان دهید فقط هر چه سریعتر این کار را بکنید بهش زنگ نزنید پیام ندید و به تماس هایش پاسخ هم ندهید البته قبلش بگویید که تصمیم گرفته اید دیگر با هم نباشید
    خواهش میکنم دلتان هم برای گریه هایش نسوزد......
    این کار را بکنید او خودش میفهمد که دوستش نداشتید که رفتید. براش سخت است خیلی سخت تر از چیزی که تصورش را بکنید اما به هرحال بهتر از این وضعیت است که به پای شما بماند و فرصت هایش را از دست بدهد به امید روزی که شما بخواهید با او ازدواج کنید
    ببخشید اگر لحنم تند بود ولی از نظر من به عنوان یک دختر و شاید از نظر خیلی ها شما دوستش ندارید اگر داشتید کنارش میماندید شرایط خودتون را برای خودش و خانوادش توضیح میدادید
    همه تلاشتون را میکردید....................................

2. 2 کاربر از پست مفید الناز68 تشکرکرده اند .

simai (چهارشنبه 02 بهمن 92), شیدا. (پنجشنبه 03 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 21 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    43
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 31 در 18 پست

Array
    دقيقا همينطوره
    ولي اون دختر واقعا ميشكنه و خيلي طول ميكشه تا به حالت عاديش برگرده

4. کاربر روبرو از پست مفید drfam تشکرکرده است .

شیدا. (پنجشنبه 03 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 02 اسفند 92 [ 13:54]
    سطح
    4
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    21

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    جسارت داشته باشین و برین بهش بگین امروز بهتر از فرداست 2 سال تموم زمان هدر داده کافیه براش نگران نباشین آدمی که قدرت عاشق شدن داره قدرت جمع و حور کردن خودشم داره.
    خودتم سرزنش نکن دلم واسه مردا هم می سوزه اونام تو این جامعه خیلی تحت فشارن ولی پسر خوب دفعه بعد تا وقتی که از خودت مطمئن نشدی کسی رو نزار بهت وابسته شه اگه خودتو از نظر عاطفی کنترل کنی طرف مقابلم اگه وابسته شد تقصیر تو نیست
    آخر شو مثل مردا تموم کن حتما چون اون تموم شدن تو ذهنش اثر می زاره دلیل اصلی تو بگو و صادق باش مشخصه که دوسش نداری اینو بهش بگو نگو شرایط و ........
    علی یارت

6. کاربر روبرو از پست مفید simai تشکرکرده است .

شیدا. (پنجشنبه 03 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaaa نمایش پست ها

ببین drfam عزیز هر پسر یا دختری که پیشنهاد داشتن ارتباط با جنس مخالفشو بدون ایجاد تعهد (مثل دوستی به قصد ازدواج یا موارد مشابه که همه میدونیم) قبول می کنه باید اینو بدونه که داره ریسک می کنه و هیچ تضمینی دقت کنید هیچ تضمینی وجود نداره که هر لحظه یکی از طرفین به هر علتی نزنه زیره همه چیز و منصرف نشه!! این یک چیزه کاملا واضح هست که تا زمانی تعهدی مثله عقد داده نشده دو طرف رو هوا هستن و ریسک بسیار زیاده پس دختر یا پسری که سره این میزه قمار میشینه خودش خواسته و باید احتمال باختن رو هم بده!!چیزی که زیاده گزینه های خیلی بهتر از قبلی برای طرفین و انسان هم زیاده خواه و جاه طلب و البته جایزالخطا!! پس تضمینی نیست که پسر یا دختر با دیدن شرایط بهتر یا دلایل دیگه پایبند طرف قبلیش بمونه همانطور که اگه برای شما یک خواستگار اوکازیون میومد بعید میدونم صبره ایشون رو می کردین!!
    وای به حال من که استدلال مردهای هموطنم اینه !!!!!!! موقعیت بهتر و خواستگار اکازیون و ....
    یه زمانی حرف مرد، سند بود و نیازی به برگه و امضا و تعهد نبود. حرف مرد و قول مرد از صد تا کاغذ و رسید و امضا معتبرتر بود.

البته شما درست می گید و موافقم که هیچ دختری نباید به وعده ی مردها و قولهای خارج از ازدواج پای بند بشه و باور کنه. صددرصد موافقم.
    ولی خیلی متاسف شدم که پست شما را خوندم.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 27 مرداد 96 [ 02:11]
    سطح
    32
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    94

تشکرشده 76 در 26 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    وای به حال من که استدلال مردهای هموطنم اینه !!!!!!! موقعیت بهتر و خواستگار اکازیون و ....
    یه زمانی حرف مرد، سند بود و نیازی به برگه و امضا و تعهد نبود. حرف مرد و قول مرد از صد تا کاغذ و رسید و امضا معتبرتر بود.

البته شما درست می گید و موافقم که هیچ دختری نباید به وعده ی مردها و قولهای خارج از ازدواج پای بند بشه و باور کنه. صددرصد موافقم.
    ولی خیلی متاسف شدم که پست شما را خوندم.
    عیبی نداره!! متاسف شدن الان شما خیلی بهتر از پشیمان شدن فردای شما و هم جنس هاتون در ارتباط با یک پسر هست شما و هر دختری که داره این واقعیت رو می خونه الان متاسف بشید بهتره تا اینکه خدایی نکرده فردا روزی تاپیک بزنه که فلان پسر داره ترکم می کنه به فلان دلیل حالا من چیکار کنم!!
    درسته شما هم می گید که هیچ دختری نباید به حرف مرد دیگه اعتماد کنه ولی قدری هم انصاف داشته باشید کم هم نیستن دخترایی که همین رفتار رو با پسرا انجام میدن حالا به هر دلیل که می تونه استفاده از موقعیت مادی یا اجتماعی یا هر چیزی مشابه این باشه و در آخر هم خیلی راحت می ذارن و میرن انگار نه انگار که دلی رو شکستن!!
    تمامه حرف من اینه که کاش روزی برسه که هیچ دختری با هیچ پسری دوستی و وابستگی به قصد ازدواج نداشته باشه هرچه هست صرفا یک دوستی ساده باشه بدون هیچ امید و تعهدی وگرنه خودشو و زندگیشو وارد یک ریسک بزرگ کرده که معمولا هم 90% فرجام خوشی نداشته و نداره!!

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    اقا نیما اگه دیدگاه همه پسرای جامعه ما این باشه واقعا متاسفم ولی دیدگاه اکثریت دخترا این نمیتونه باشه اون به قصد قمار وارد رابطه نمیشن وبه قصد ازدواج وارد میشن اصلا دوستی پسر و دختر بدون قصد ازدواج تو فرهنگ ما جایی نداره . وهر دو طرف رو نابود میکنه

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 95 [ 18:19]
    سطح
    27
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 6 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaaa نمایش پست ها
    عیبی نداره!! متاسف شدن الان شما خیلی بهتر از پشیمان شدن فردای شما و هم جنس هاتون در ارتباط با یک پسر هست شما و هر دختری که داره این واقعیت رو می خونه الان متاسف بشید بهتره تا اینکه خدایی نکرده فردا روزی تاپیک بزنه که فلان پسر داره ترکم می کنه به فلان دلیل حالا من چیکار کنم!!
    درسته شما هم می گید که هیچ دختری نباید به حرف مرد دیگه اعتماد کنه ولی قدری هم انصاف داشته باشید کم هم نیستن دخترایی که همین رفتار رو با پسرا انجام میدن حالا به هر دلیل که می تونه استفاده از موقعیت مادی یا اجتماعی یا هر چیزی مشابه این باشه و در آخر هم خیلی راحت می ذارن و میرن انگار نه انگار که دلی رو شکستن!!
    تمامه حرف من اینه که کاش روزی برسه که هیچ دختری با هیچ پسری دوستی و وابستگی به قصد ازدواج نداشته باشه هرچه هست صرفا یک دوستی ساده باشه بدون هیچ امید و تعهدی وگرنه خودشو و زندگیشو وارد یک ریسک بزرگ کرده که معمولا هم 90% فرجام خوشی نداشته و نداره!!
    حرفتون واقعا درسته مشکل منم بایه خانوم دقیقا اینه که خیلی دلسنگه و براحتی میذاره میره..آقا پسرا دختر خانوما این کارا بخدا عاقبت نداره .. تا سنتون از 24 فراتر نرفته عاشق نشید و تا زمانی ام که یه وضعیت نمیگم خیلی عالی ولی معمولی واسه ازدواج ندارید نرید جلو..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)