به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 اردیبهشت 95 [ 15:45]
    سطح
    31
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    204

تشکرشده 130 در 52 پست

Array
    دوست خوبم خدا رو شکر... که رابطه شما قابل ترمیم هستش باید تلاشتو بکنی ....اول سعی کنید از لحاظ عاطفی روی ایشون تاثیر بزارین ..سعی کنید محیط خونه برای ایشون شاد باشه مثلا اهل خوردن غذا هستند سعی کنید براشون تو این مسئله عالی باشید...ازشون بپرسید دوست دارید چگونه باشید (چاق ولاغر ورنگ مو ارایش و.....) خودتون رو به ایده ال ایشون نزدیک کنید دوستم چرا تا الان بچه دار نشدی...؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید سنجاقک ابی تشکرکرده است .

مصباح الهدی (دوشنبه 23 دی 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1234567 نمایش پست ها
    خود من برای اینکه دل همسرمو نشکونم اگر ازدواج کردم و نتونستم رابطه جنسی مورد نظرمو برآورد کنم شاید همین کار رو میکردم یعنی رو به این فیلم ها میآوردم (1)

ولی لطفا به طور مستقیم بهش نگید که من عوض میشم یا چی بپوشم یا چیکار کنم تو رابطه چون اینطوری حس میکنه دارید یه رابطه ساختگی میسازید و کار بدتر میشه

هفتم : اگه زیباترین زن دنیا باشید با یک رفتار زننده و سرد کننده همسرتون از رابطه با شما خود داری میکنه.....(2)

اما یه چیزی میگم برای 90 درصد مردها همینطوریه (میخواستم بگم همه ولی میدونم یه عده میان میگن ما اینطور نیستیم در حالی که هستن و بحث بالا میگیره)
    مردها بعد از 6 ماه تا نهایتا 2 سال دیگه لذتی از رابطه با همسرشون نمیبرند و تقصیر شما نیست (3)
    2سال کجا و 8سال کجا
    آقای 1234567 راهنمایی های خوبی کردین اما من می خوام دیدگاه خودم را در مورد بعضی از صحبت هاتون بگم:
    1)اول اینکه من فکر می کنم زن و شوهر شریک زندگی هم هستند.چه در خوشی چه ناخوشی و چه در افکار و احساسات و چه در عمل.
    پس زن و شوهر باید با هم روراست و صادق باشند.نزدیک ترین کس هم باشند.لباس هم باشند.بهترین دوست هم باشند.بهترین دوست عیب های دوستش را بهش می گه.
    من اگر در آینده همسری داشته باشم که به خاطر دلیل بچه گانه ای مثل اینکه نکنه من ناراحت بشم حرف دلش را به من نگه وبه جای آن بره از طریق غیر مشروع نیازش را برطرف کنه؛نه تنها منو به اوج ناراحتی می رسونه بلکه هیچ وقت هم او را نخواهم بخشید.چون با من روراست نبوده!به من اعتماد نکرده!
    پس اصلا چرا با من ازدواج کرده؟ پس نقش من این وسط به عنوان شریک یک فرد چیه؟
    من دوست دارم آدمی را انتخاب کنم که هم خودم و هم او بتونیم بدون نگرانی از اینکه طرفمون رفتار و واکنش غیر منطقی به حرفمون نشون بده؛راحت حرف دلمون را به هم بزنیم.
    این طوریه که ازدواج آرامش میاره.
    2)مگه ما آدم ها خوب مطلق هستیم؟ به هرحال هممون یه کاستی هایی داریم.تو زندگی مشترک ممکنه یکی یک رفتار اشتباه و سرد هم انجام بده!خب گذشت را برای چی گذاشتند؟!!! این اصلا مجوزی برای همسر آینده من نخواهد بود.همسر آینده من باید در مورد احساسش نسبت به رفتار من در یک موقعیت مناسب و با لحن مناسب صحبت کنه!نه که مثل بچه ها اولین راهی که به ذهنش می رسه و راحت تره را انتخاب کنه.مثلا یک مرد باید قابلیت مدیریت یک خانواده را داشته باشه.باید بلوغ فکری داشته باشه!
    3)این جملتون اشتباهه! پس چرا آقایون بی خودی ازدواج بکنند؟
    من جملتون را این طور تصحیح می کنم:
    در اوایل ازدواج چون دختر و پسر میل جنسی خود را قبل از ازدواج حفظ کرده بودند و الان دارن احساس جدیدی را تجربه می کنند؛لذت بیشتری از هم می برند.بعد از مدتی به تعادل می رسند و دیگه اون تشنگی اولیه کم می شه.و به یک ثبات و آرامش نسبی می رسن.وگرنه اگر شور و هیجان اول ازدواج نمی خوابید دیگ هیچ کسی نمی تونست فکرش را به کار و فعالیت های ذهنی بده و مدام به فکر نیاز جنسی بود!
    جایی خوندم که از 168 ساعت هفته 2 ساعت از وقت روابط بین زن و مرد به رابطه جسی می گذره و بقیه ساعات باید زن و مرد رابطه عاطفی خوبی با هم داشته باشند و از این جهت از هم لذت ببرن.که این رابطه عاطفی در کیفیت رابطه جنسی تاثیرگذاره!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    در ضمن پاکی از نظر هر کس معیاری دارد.
    یک عده به اسم روشنفکری و آزادی رابطه قبل از ازدواج را بدون مانع می بینند و می گن طرف دلش باید پاک باشه.
    یک عده همین که رابطه جنسی خارج از ازدواج نداشته باشن خودشون را پاک می دونن.که این حداقل پاکی است.
    یک عده حتی در فکر و نگاهشون هم به همسرشون وفادار و متعهدند.
    قرآن گفته مردان پاک برای زنان پاک و برعکس. باید ببینیم خودمون در کدام گروه هستیم و همون انتظار را از نظر پاکی از همسرمون داشته باشیم.
    برای خود من اصلا پذیرفته نیست همسرم از طریقی به جز من(فیلم یا...) درصدد رفع نیازهاش بربیاد ! و اصلا هم تلاشی نکنه و خیلی راحت...
    من دوست دارم با کسی ازدواج کنم که به غیر از زیبایی های ظاهریم جذابیت های وجودی من را ببینه.این طوری هیچ وقت عشقمون کم نمیشه.
    همون طور که در لینک زیر خانم باربارا می گن:

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 1234567 نمایش پست ها
    ببینید اشتباه نکنید رابطه جنسی بخشی از عشقه نه همش
    پس اگه 50 سالتون شد و دیگه تمایلی به رابطه جنسی با همسرتون نداشتید عاشقش نیستید ؟
    یا اگهیک مشکل باعث شد دیگه با هم رابطه جنسی نداشته باشید عاشق هم نیستید؟
    چطور این دوتا رو با هم قاطی میکنید
    منم یه پسرم
    از بس در مورد زن های شوهر دار که دوست پسر دارند
    یا دختر هایی که قبل از ازدواج با صد نفر بودن
    شنیدم که دارم دیوونه میشم

اما اینا دلیل بر بدی همه دخترا نیست
    چون اینجا محل بیان مشکلات هستش پس کلی مشکلات بزرگ و کوچک بیان میشه و نباید شما فکر کنید همه مرد ها یا زن ها اینطورین

البته بگم آمار طلاق داره روز به روز میره بالاتر
    پس باید با چشم باز همسرتو انتخاب کنی

شمایی که به یه پسر ساده و معمولی که بیپوله جواب رد میدید بعد با یه آدم پولدار و خیلی زیبا ازدواج میکنی باید هم منتظر مشکلاتی مثل صیغه و دخالت خانواده و .... باشی
    هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه
    نمیگم هرکی پولداره و خوشتیپه بده اما پسری که معمولیه و عاشق شماست مطمئنا خیلی راحت از شما جدا نمیشه و فاصله نمیگیره

شما بین یک پسر با چشم های آبی پوست صاف و اندام زیبا که پولداره و همه خصوصیات ظاهری شما رو داره اما مغروره و خودشو بالاتر از شما میبینه و غرورش مانع میشه بیشتر به شما ابراز محبت کنه با یه پسر معمولی که عاشقتونه و خیلی دوستون داره و همیشه به زبان میاره کدوم رو انتخاب میکنید

خوب معلومه که پولدار و زیبا رو انتخاب میکنید و بعد از مدتی دخترای دیگه هم میخوان همسر شما رو بدست بیارن (حتی دوستای نزدیکت)
    انقدر دختر هست که بخاطر پول هر کاری میکنه یا زن بدون شوهر

پس معیار ازدواجتو درست انتخاب کن و در کنار پول و زیبایی محبت و عشق رو هم در درجه بالاتر در نظر بگیر در این حالت از هیچی نترس

بله شما راست می گین! من حاضرم قسم بخورم اگه مطمئن باشم که طرفم انسان با اخلاقی است.پاک است(البته با معیار خودم ها نه اینکه فقط رابطه جنسی نداشته باشه!!!). صادق است.عاطفی است.با ایمان است.با حیاست؛با منطق و اهل مطالعه هست؛شاداب هست ؛معیار ظاهر و پول را فقط در حداقل در نظر می گیرم.
    ظاهر در همین حد که به دلم بشینه و مادیات در این حد که بفهمم طرفم اهل کار و تلاش هست.(البته باور کنید که اگر همسر من این چنین باشد که ذکر کردم در نزد من از برد پیت هم زیبا تر و از بیل گیتس هم ثروتمند تر هست!!!)
    این درحالیه که من خودم هم زیبا هستم و از نظر مادی در خانواده متوسط خوبی بوده ام.
    در موقعیتش هم بودم که خواستگاری داشتم که پولدار و بسیار زیبا باشه اما ایمان نداشت و جواب منفی دادم.
    اما آیا آقایون هم می تونن این قدر ظاهر گرا نباشن و وقتی خانمشون یکم پیر شد سراغ فیلم و نگاه ناپاک نرن؟ می تونن این قدر متعهد باشن؟
    می تونن تو انتخابشون ملاک ظاهر را در حد همین به دل نشستن قرار بدن؟ یا اینکه بین یک دختر با ایمان با قیافه متوسط دلنشین و یک دختر غیر مذهبی ولی بسیار زیبا کدوم مورد را انتخاب می کنند؟
    این آقایون هم درست مثل اون خانومایی که شما وصفش را کردین؛نباید بعد ازدواج از همسرشون حیا و نجابت بخوان!
    ای کاش زیبایی و جذابیت و ثروت را در چیزهای باقی می دیدیم نه فانی!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)