به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 آبان 95 [ 21:58]
    سطح
    43
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    3
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array

کمک برای داشتن یا نداشتن یک ؟؟؟؟؟ فوری

سلام
    من 24 سالمه و لیسانسه هستم و دنباله کار
    تو زندگیم با دختر زیاد بودم کلی هم رفتم تایلند و کارای بد کردم ...تو اینجا هم با کلی دختر بودم و از رابطه ساده تا ختمش رفتم ......ولی تابستان با یه دختری 17 ساله از طریق نت اشنا شدم و اوایل فقط باسه خوشگذرونی باهش بیرون میرفتم ...همزمان با یه نفر دیگه هم داشتم ....ولی فهمید و خواست رابطه رو قطع کنه ...از اولش هم قصد ازدواج داشت و من میگفتم بعدا ...ولی وقتی به خودم امدم که میخاد با دوس پسر قبلیش دوس بشه و من از دستش بدم ....یادم رفت که حس خوبی که تا حالا داشتم رو این دختر خانم بهم داده فقط(این خیلی مهمه) ....اینجا بود که شبش زنگ زدیم برای خواستگاری .....دو سه جلسه رفتیم و مادر و پدرم گفتن از لحاظ فرهنگی بهم نمیخوریم و ما بهم نمیخوریم و ما خوشمون نیموده .....ولی اگه تو بخای برات میگیریمش....منم چون اینده شغلی و کلا وابستگی مالیم رو دوش پدرمه موندم چی کنم ...از طرفی اون حس خوبی خیلی بهم چسبیده و جدام نمیکنه (جنسی نیست)...ولی با خانواده اش هم زیاد حال نکردم ....ولی خودشو میخام ...خلاصه امادگی ازدواج هم ندارم و دختره هم دوستی نمیخاد ...قراره بیان حالقه رو هم پس بدن
    من چی کنم ...اون حس خوبو چی کنم ....میترسم دیگه همچنین حسی پیدا نکنم (چون با افراد زیادی بودم اینو میگم)
    مرسی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    اگر چنین هستید ، صبر کنید ، ازدواج نکنید
    سلام. اینجا رو ببین. فکر کنم نکات مشترکی با این موارد داری.
    پندار نیک . گفتار نیک . کردار نیک

3. 4 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

amir_irani (سه شنبه 07 آبان 92), malakeh (سه شنبه 07 آبان 92), sanjab (دوشنبه 06 آبان 92), مدیرهمدردی (دوشنبه 06 آبان 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    ببخشید ولی من واقعا موندم!یعنی اصلا از گذشته خودتون هم پشیمون نیستین؟؟؟؟؟
    به نظر من این احساس شما ناشی از تنوع طلبیتون هست.بعد از یه مدت این حس هم کاملا براتون عادی میشه و وقتی یکی یه حس جدید بهتون داد به سمت اون می رید!!! و اون وقت اون دختر بی گناه....

اگر واقعا اون خانم دختر پاکی بوده و با کسی رابطه نامشروع نداشته(که با توجه به سن کمش بعید می دونم) خواهش می کنم وجدانا باهاشون ازدواج نکنید.

شما الان باید به فکر درست کردن تفکرتون باشید....
    چقدر تو این مدت تاپیک خیانت و... خوندم.واقعا دوست دارید در آینده یک مرد خیانتکار نسبت به همسرتون باشید؟
    اگر دوست ندارید باید نگرشتون را عوض کنید.و تو این مدت اصلا به ازدواج فکر نکنید و یک مدت چند سال کامل پاک بمونید.تا این تنوع طلبیتون کم بشه.
    اگر هم تعهد و وفاداری اصلا براتون مهم نیست که ازدواج خیلی پرهزینه هست براتون.روش قبلی راحت تر هستین.

5. 3 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

amir_irani (سه شنبه 07 آبان 92), majid_k (دوشنبه 06 آبان 92), واحد (سه شنبه 07 آبان 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,603

تشکرشده 37,102 در 7,012 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام و احترام
    حداقل الان این حس خوب رو دارید.
    بگذارید این حس خوب به عنوان یک تجربه جالب در ذهن و روح و قلبتان ماندگار شود.
    تجاربی که قبلا هم داشتید لذتهای مختلف را برایتان داشته است. اما به گفته خودتون این تجربه متفاوت است.

اما اگر به ازدواج ختم شود. به خاطر تفاوتهای اساسی و تجاربی که قبلا داشتید، منجر به جدایی و طلاق و مسائل و درگیری ها و مشکلات خودش می شود.
    لذا اگر می خواهید همه چیز را خراب نکنید، از ازدواج با او صرفنظر کنید.
    شما نه آمادگی ازدواج را دارید. نه با این خانم و خانواده اش تناسب دارید و مطمئناً آبتون با آنها در یک جوی نمی رود.
    شما فقط با این خانم حال می کنید.
    اما ازدواج پیوند دو خانواده هست. پدرخانم دار می شوید، مادر خانم، خواهر خانم، برادر خانم. عموی خانم، دایی خانم، خاله خانم عمه خانم. همچنین پدر شما وارد این ارتباطات می شود ، مادرتان و سایر اقوامتان.
    دو فامیل با هم نسبت پیدا می کنند.
    دیگر مسئله لذت بردن تنهای شما در میان نیست. مسئولیت ها و هماهنگی های دو فامیل و مسئولیت زندگی به عهده شماست.
    و اگر معیارهایتان با هم تناسب نداشته باشد، که با گفته های شما کاملا مشخص هست که ندارد، آنگاه از روز بعد از ازدواج به جای حس های خوب ، باید دنبال حل مشکلات و درگیرها باشید، که با این تجربه که من از توانایی های شما متوجه شدم، باید بگویم نمی توانید از عهده اش برآیید. و جز پشیمانی چیزی در انتظارتان نیست.

ازدواج ساز و کارش کاملا با دوست دختر و پسری فرق می کند.
    اولی ساختار یک زندگی بر اساس معیارهای مشخص و مسئولیت های خودش هست. و نوع حس و حالش و لذتهایش از نوع دیگری هست. مانند لذت از علم و لذت از مطالعه می باشد که به مرور بیشتر و پایدار می شود و عمق زیاد دارد و نتایجش سودمند و هم غبطه می خورند.
    اما لذت دوست دختر و پسری از نوع دیگری هست مثل لذت از دود کردن یک سیگار، یا نوشیدن یک لیوان مشروب، یا لذت کشیدن مواد، که هم ایجاد مشکلات می کند، هم اعتیاد می آورد و هم با تکرارش لذتش کم می شود و عادی می شود.

لذا اولی (ازدواج) نتایج لذت بخشش در استمرار زمان و انجام دقیق مسئولیت ها و پایدار ظاهر می شود.
    اما دومی( حس ارتباط با یک جنس مخالف، ) لذتش همان لحظه بوده و موقتی و بدون مسئولیت هست.

شما برای ازدواج شرایطش را ندارید. و اگر ازدواج کنید، ناگزیر از مسئولیت های آن هستید و اگر نتوانید مسئولانه تحمل کنید و صبور باشید. عواقبش برایتان تجربه تلخی خواهد داشت.
    اما انتخاب با شماست که با زندگی خود چه می کنید.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

7. 9 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

amir_irani (سه شنبه 07 آبان 92), Aras (سه شنبه 07 آبان 92), gisu (سه شنبه 07 آبان 92), kamran2007 (سه شنبه 07 آبان 92), majid_k (دوشنبه 06 آبان 92), malakeh (سه شنبه 07 آبان 92), sanjab (سه شنبه 07 آبان 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 07 آبان 92), مصباح الهدی (دوشنبه 06 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 آبان 95 [ 21:58]
    سطح
    43
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    3
    تشکرشده 2 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید ولی من واقعا موندم!یعنی اصلا از گذشته خودتون هم پشیمون نیستین؟؟؟؟؟
    به نظر من این احساس شما ناشی از تنوع طلبیتون هست.بعد از یه مدت این حس هم کاملا براتون عادی میشه و وقتی یکی یه حس جدید بهتون داد به سمت اون می رید!!! و اون وقت اون دختر بی گناه....

اگر واقعا اون خانم دختر پاکی بوده و با کسی رابطه نامشروع نداشته(که با توجه به سن کمش بعید می دونم) خواهش می کنم وجدانا باهاشون ازدواج نکنید.

شما الان باید به فکر درست کردن تفکرتون باشید....
    چقدر تو این مدت تاپیک خیانت و... خوندم.واقعا دوست دارید در آینده یک مرد خیانتکار نسبت به همسرتون باشید؟
    اگر دوست ندارید باید نگرشتون را عوض کنید.و تو این مدت اصلا به ازدواج فکر نکنید و یک مدت چند سال کامل پاک بمونید.تا این تنوع طلبیتون کم بشه.
    اگر هم تعهد و وفاداری اصلا براتون مهم نیست که ازدواج خیلی پرهزینه هست براتون.روش قبلی راحت تر هستین.
    انصافا خودم و خودش قول داریم زود اقدام کردم ...در ضمن این خانم قبلا دوس پسر داشته و تا مقداری هم با هم صمیمی بودن ولی رابطه نداشته و اونا هم ولش نمیکنن....و اینکه تا حدودی از رابطه های قبلی من با خبره و عکس های تایلندم رو هم دیده!...خودم میدونم ازدواج الان به موقع نیست ولی اصن دوست ندارم این دختر با پسر دیگری باشه و من از دسش بدم حداقل تا موقع ازدواجش ....خیلی دوس دارم مراقبش باشم و نیاز های عاطفیشو پوشش بدم ...خیلی با احساسه .....دوستم باقی نمی مونه ...اصن فکر نمکیردم اینطوری بشه ......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)