به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 شهریور 92 [ 01:07]
    سطح
    2
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 17 در 9 پست

Array

1 دوتا از تاپیکای منو بستین فقط به خاطر نظرات مخالف شما،متاسفم (جای این تاپیک همینجاست)

واقعا واقعا واقعا متاسفم
    کدوم قانون رو رعایت کنم عزیز من؟؟اینکه هر چی خواستید به خورد این بچه های معصوم بدید با افکار اشتباهتون و کسی هم دم نزنه
    من نقد و اعتراضمو همینجا میگم که همه ببینن این سایت نه تنها نمیتونه کمکشون بکنه بلکه براشون مضر هم هست البته خداییش اگه یه سری از بچه ها اینجا نبودن و چندتا راهننمایی مناسب نمیکردن شما مدیرای سایت فقط افکار خودتونو به خرج اینایی میدادین که کمک میخوان نه راه درسته مقابله با مشکلو.
    هر کیم اینو میخونه دوتا از تاپیکای بسته شده ی منو بخونه ببینه آیا واقعا درسته که به خاطر نظر مخالف
    بسته بشه
    خداییش قضیه انرژی هسته ای داره تکرار میشه اینجاهم،میگید چطوری:
    ببینید ما ایرانیا الان کاملا ار علم هسته ای آگاهی داریم و همه تجهیزاتم در اختیارمونه ولی آمریکایی ها نمیخوان قبول کنن که یه ایرانی با این پیشرفت میتونه وجود داشته باشه برا همینم هس که همش با ایران مخالفت میکننو تحریم میکنند
    درست همین اتفاقم داره تو داخل کشور در مورد یه سری موضوعات مث رابطه ی دختر و پسر میفته
    که ما جوونا الان با جوونای دهه های گذشته فرق کردیم و شماها(همونایی که دوتا از تاپیکای منو بستن)باید قبول کنید و این گونه تحریم هارو بزارید کنار و با فکر و روش درست کنار بیاید
    بازم جای تاسفه برای من که هنوز بعضیامون تحمل حرف مخالف رو نداریم و با یه بهانه های واهی میخایم کسی مخالف ما حرف نزنه
    میگید جنبه چالشی!!خب اگه منطق درست دارید جلوی عموم از نظرات خودتون دفاع کنید

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    فکر کنم این بار دیگه بشی Banned User

هرچند امیدوارم نشی

3. کاربر روبرو از پست مفید asemani تشکرکرده است .

amadmiral (شنبه 16 شهریور 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    دوست عزیز

این یک سایت خصوصیه و گردانندگان اون مایل هستند به این شکل اداره اش کنند.
    شما نمی تونی نظرت را بهشون تحمیل کنی. به هر دلیلی دوست ندارند در اون زمینه مورد نظر شما مشاوره بدن.
    می تونی یک سایت بزنی و در زمینه ای که دوست داری فعالیت کنی.

5. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

mohammad6599 (دوشنبه 18 شهریور 92), shapoor (شنبه 16 شهریور 92), دریا72 (یکشنبه 17 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    یکم با هم مهربون تر باشیم و اگر کسی حرف منطقی زد سعی کنیم با منطق جوابشونو بدیم نه اینکه بگیم مال خودمونه دلمون نمیخواداین کارو بکنیم!!!،اینجا یه سایت برای عمومه پس هر کسی میتونه نظراتشو بگه،درست نیس به هر بهانه ای جلوی حرف مخالفو گرفت
    در ضمن خانوم شیدا. شما خودت میگی من نمیتونم نظراتمو تحمیل کنم،خب درست نیس دیگرانم این کارو بکنن دیگه هر چند سایتم مال اونا باشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 03 آبان 92 [ 14:11]
    سطح
    5
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 47 در 29 پست

Array
    الان شما میگی ارتباط دختر و پسر باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
    افراد این سایتم میگن باشه اما با اطلاع خونواده کجای این حرف به ضررکسی تموم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    جز اینه که این حرف علاوه بر نداشتن ضرر به نفعمونم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. 2 کاربر از پست مفید 721 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 16 شهریور 92), دریا72 (یکشنبه 17 شهریور 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 آذر 94 [ 23:23]
    سطح
    35
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    1,117

تشکرشده 633 در 254 پست

Array
    دوست من مدیران این سایت به هردلیلی که برای خودشون منطقیه راجع به مسائل جنسی هم مشاوره نمی دن در حالی که خیلی از آمارهای طلاق به خاطر این موضوعه! من یا شما هم نمی تونیم بگیم چرا چون سایت یه سری قوانین داره که هرکس با عضو شدن در اینجا اونارو قبول میکنه!

یکی از دلایلش یه خاطر اینه این بحثا خیلی جنجالی و چالش برانگیزه و همه دوست دارن توش نظر بدن در حالی که اینجا یه سایت مشاوره ایه برای همینه مسئولین تاپیکو حذف نکردن بلکه به جایی که می دونن درسته منتقلش کردند!
    پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت
    من چرا ملک جهان را به جوی نفروشم

10. 3 کاربر از پست مفید shapoor تشکرکرده اند .

mohammad6599 (دوشنبه 18 شهریور 92), فرهنگ 27 (شنبه 16 شهریور 92), دریا72 (یکشنبه 17 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    721 عزیز
    شما بخونی اون دوتا تاپیکی که بسته شدو نظرات من کامل میاد دستت(نه افراط نه تفریط)

shapoor خان محترم
    خواهشا بحث ها رو با هم قاطی نکنید،اینجا یه تاپیکه به اسم ارتباط دختر و پسر،پس هر چیزی در این موارد ذکر بشه هم حتما شامل میشه،این درست نیس که به هر بهانه ای بگید جاش اینجا نیستو منتقل شد آنجا که عرب نی انداخت!اینجا بهترین جاست (خود مدیران سایت باید این موضوعاتو میزاشتن)که حالا من گذاشتم،در ضمن خب همه بخوان نظر بدن،مگه تو موضوعات دیگه اینجوری نیس که همه نظراتشونو میگن!!!؟

در ضمن بهتره فک کنید منم این مشکلا رو دارم والان تو دوراهی گیر کردم مث همه بچه ها که اینجا هستن،اگه در مورد حرفای من(اصل موضوع تاپیک) نظر منطقی دارید بفرمایید شاید واقعا من دارم اشتباه میکنم
    اگه ندارید که بحثش جداس بازم این یکی تاپیکم ببندید،بازم همون آش و همون کاسه

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array
    سلام، ( هرچند این بحث مشکل فردی شما نیست و طبیعتا مربوط به انجمن آزاد است، با کسب اجازه از مدیران سایت پاسخی می دهم)
    خب می خواهید راجع به چه موضوعی صحبت کنید؟ اینکه دختر خانمی با آقا پسری دوست بشوند بده یا نه؟ خب می توانند دوست باشند! اما سوال اساسی اینجاست که چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا این افراد می توانند رابطه رو به همون شکل آرمانی که شما در تاپیک قفل شده خود، مطرح کردید می توانند این رابطه رو کنترل کنند؟
    خب بیا ببینیم این رابطه باید کنترل بشه یا خیر؟ خب طبیعی است که اگر کنترل نشه، اتفاقاتی که می افته ابتدا در سطح احساسی خواهد بود... احساس دو طرف به شدت درگیر می شه، بعد اگر کمی این احساس شدیدتر باشه، چه بخواهیم و چه نخواهیم، در سطح جنسی برقرار می شه! خب... سوال اینجاست که مگه اشکالش چیه؟ بر قرار بشه... اما واقعیت رو باید از کسانی شنید که در همین مراحل قرار دارند.
    ما با 4 وضعیت روبرو هستیم:
    وضعیت اول: روابط جنسی برای انسانها جذابیت خاصی داره و این مربوط به فرهنگ و یا آیین خاصی نیست! یکی از انواع لذتهای انسان است که خداوند در اختیار او گذاشته... پس می تونه یک رابطه خیلی سریع به این سطح برسه! اما در وضعیت اول مفروضاتی مطرح است، فرض بر اینه که این روابط اگر ناسالم باشه چی؟ مثلا فرض کنیم که پسری/دختری برای رسیدن به هدف رفع نیاز جنسی، با دختری/ پسری ارتباط بر قرار می کنه، در سطح احساسی ایشون رو درگیر می کنه، و وقتی روابطش وسیع شد، ارتباط جنسی رو برقرار می کنه! عملا به هدفش رسیده و اینجا پایان رابطه برای اوست... اما به نظرتون پایان رابطه برای دختر یا پسر هم که این هدفش نبوده، همین زمان است! مسلما خیر! پس در این وضعیت که هدف: برقراری روابط جنسی است! دختر خانم بسیار آسیب می بیند و آقا پسر، بدون اینکه بداند دچار آسیبهای روانی می شود! پس در وضعیت اول که روابط مدیریت نمی شه، نتایج ناراحت کننده بوده و به آسیبهای روانی ختم می شوند
    وضعیت دوم: رابطه جنسی هدف نیست و در جایگاه خودشه! رابطه جنسی ابزاری برای افزایش صمیمیت زوجهاست! اما واقعیت اینه که دخترها و پسر ها ، احساساتشون به یک شکل درگیر نمی شه! وقتی احساسات درگیر می شه، عواطف شکل می گیره و رفتارها بوجود می آد... اگر شیوه درگیری این احساسات شبیه به هم نباشه، رابطه جنسی در موقعیتی رخ بده! و بعدش دختر و یا پسر، وقتی از سطوح هیجانات اولیه به سطح هیجان ثانویه و پایدارتر رسیدند که معمولا پس از ارتباطات جنسی خواهند رسید، و یکی از افراد متوجه شد که دیگری براش جذابیتی نداره، تکلیف چیست؟ آیا پسر و یا دختری که تمام وجود و روحش در این رابطه درگیره ضربات جبران ناپذیر احساسی نمی خوره؟ تجربه مشاوره، نشون می ده که این افراد به شدت آسیب می بینند! تازه در این در شرایطی است که تمامی روابط جنسی از همه نظر کنترل شده باشه!
    وضعیت سوم: بی بند و باری اخلاقی است که اصلا موضوع بحث نیست. زمانی که هم مرد و هم زن، هدفشون از رابطه ارتباط جنسی باشه که به نظرم ارزشی برای صحبت کردن نداره
    وضعیت چهارم: ارتباط بدون کنترل برقرار می شود. احساسات شدید می شود و به رابطه جنسی می انجامد یا حتی نمی انجامد... و در نهایت یک عشق شدید بین دختر خانم و آقا پسر شکل می گیرد! این عشق شدید حاصل رابطه ای است که هیچ مدیریتی در اون نشده... شاید منجر به ازدواج هم بشه! اما می تونید ببینید که این ازدواج اگر در مراحلی قبل از ازدواج کنترل نشه، بدون شک، ازدواج خرسند کننده ای نخواهد بود! چون تب و تاب عشق اولیه، که بدون مهارت کنترل نشده است... زود سرد می شود و جذابیتها از بین می رود!
    این چهار وضعیت ، واقعیتهایی است که وجود داره و زمانیست که دختر و پسر نتوانند ارتباط رو کنترل کنند. پس با توجه به اینکه در هر چهار وضعیت ارتباط به سرانجامی صحیح نمی رسه این ارتباطات مدیریت نشده، منع می شه! چون موجب ناراحتی، ضربه های روحی و اختلالات شخصیتی خواهد شد که از نظر همه افراد مطلوب نیست

اما خب شاید شما و یا هر کسی دیگه بگویندکه: رابطه رو کنترل می کنیم! رابطه رو مدیریت می کنیم! این مدیریت و کنترل رابطه نیازمند ابزاره! آیا این ابزار می تونه احساسات شما باشه؟ بدون شک خیر! این ابزار کسب اطلاعات و مهارتهای زندگی و رفتارهای جرات مندانه، آداب گفتگو، کنترل تعارض، شیوه ارتباط، بیان احساسات، کنترل احساسات منفی ، مهارتهای مراقبت از خود بطور ویژه می باشد. اینها ابزارهای کنترل و مدیریت رابطه دختر و پسر هست! وقتی این مهارتها وجود داره، نه کسی ضربه ای می خوره و نه ضربه ای می زنه... و البته طرفین این رابطه درگیر احساسات غیر قابل کنترل هم نمی شوند! و رابطه در سطح قابل قبولی قرار می گیره که البته منجر به شناخت طرفین از هم شده و شاید منجر به ازدواجی موفق هم بشه! اما وضعیت کاملا پایداره! در این حالت حریمها کاملا حفظ می شه... و وضعیت کاملا به گونه ای دیگره! امکان سو استفاده به کمترین وضعیت می رسه!
    شما چند نفر رو از اطرافیانتون سراغ دارید که این مهارتها رو داشته باشند؟
    دوستی نوشته بود که این ارتباطات باید با اطلاع خانواده ها باشه... به نظرم اگر زیر نظر گشت ارشاد هم باشه، زیر نظر دهها دوربین و ... هم باشه، باز هم تا مدیریت نشه، قابل کنترل نیست و عوارض جبران ناپذیری رو در هر سن و موقعیتی خواهد داشت

اما در مورد خودتون، شما هم مهارتهای لازم رو کسب نکرده اید چون نتوانستید درخواست خودتون رو بصورت جرات مندانه مطرح کنید و جواب بگیرید. شما هم باید نسبت به کسب مهارتها تلاش کنید تا بتوانید ارتباطات موفق تری داشته باشید.
    در مورد مواردی که گفتید که همدردی ناتوان بوده و نمی تواند مشکل کسی رو حل کنه، من با نظر شما مخالفم! همدردی به دلیل نوع مشاوره مجازی شاید نتونه تاثیرات مشاوره چهره به چهره رو داشته باشه، اما در بسیاری موارد توانسته سر خطهایی رو برای افراد روشن کنه تا اونها در مشاوره های حضوری، هزینه کمتری بپردازند و بهره بیشتری ببرند. بعضی از مراجعین مشکلشون بطور کامل حل شده و بعضی با تمرین و تلاش برای زندگیشون سعی می کنند مشکلاتشون رو حل کنند! این در شرایطی است که اگر بخواهند همین مشاوره رو بصورت حضوری دریافت کنند، اگر به خطا نروند، باید هزینه هایی بالغ بر 100 ها هزار تومان پرداخت کنند. همین که شما اینجا مطلبی می نویسید و اشخاصی برای شما دقیقه ای، حتی ثانیه ای وقت می گذارند و مطلبی می نویسند، ارزشمند نیست!؟ آیا شما جای دیگری رو برای بیان اندیشه های خودتون دارید؟ اگر دارید حتما اونجا هم مطرح کنید و بازخوردهای جامعه رو مورد بررسی قرار بدید...
    آیا اینکه شخصی که از نظر مالی در تنگنا قرار داره و نمی تونه هزینه های مشاوره های طولانی مدت رو پرداخت کنه، اینجا مشاوره ای کاملا رایگان و گاهی تخصصی می گیره، براش مضره؟ بهش هیچ کمکی نمی شه؟ آیا دختری که به دلیل آبروش، مورد سو استفاده پسری قرار گرفته و مطالبش رو هیچ کجا نمی تونه بگه، از اینجا کمک می گیره و توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیره، ضرر می کنه؟ به نظرم باید کمی تجدید نظر کنید... همدردی یک سایت مشاوره ای است و به تعبیر من تا کنون توانسته راهگشای بسیاری از افراد باشه!
    حالا با توجه به همه واقعیتهای فوق، اگر فکر می کنید که باید روابط دختر و پسر، در سطحی غیر قابل کنترل و مدیریت باشه و باری به هرجهت باشه و در نهایت آسیبهای روانی داشته باشه، مثل راننده ای می مونید که اومده کلاس رانندگی گواهینامه بگیره، و بعد بگه چرا من نباید تند برم؟ چرا اگر زدم به کسی باید بایستم، دوست دارم از روش رد شم! چرا اجازه ندارم قوانین رو رعایت نکنم؟ چرا افسر می ذارن سر چهار راه؟؟ ماشین خودمه دوست دارم هر جوری که دلم می خواد رانندگی کنم... جواب به این نوع تفکر اینه که : این راه، این شما و این هم ماشین شما! چه نیازی به گواهینامه و کلاس رانندگیست؟ برای اینکه روابط دختر و پسر رو در هر کدوم از سطوح غیر قابل کنترل و مدیریت، بخواهید ببینید یا تجربه کنید نه نیازی به همدردی دارید و نه کسب مهارت... می تونید در سطح هر جامعه ای چه در ایران و چه در هر کشوری این روابط رو تجربه کنید و البته باید مسئولیت اشتباهات خودتون رو بپذیرید.... ( اگر خطابم به شما بود، منظورم شخص شما نبود بلکه هر کسی که اینگونه فکر می کند و احساس می کند این سایت بدون دلیل و برای ایجاد محدودیتهای غیر منطقی و غیر علمی این روابط رو منع می کند)

موفق باشید
    ویرایش توسط sci : شنبه 16 شهریور 92 در ساعت 21:18

13. 18 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

amadmiral (شنبه 16 شهریور 92), ammin (شنبه 16 شهریور 92), Aram_577 (یکشنبه 17 شهریور 92), asemani (شنبه 16 شهریور 92), aysu (یکشنبه 17 شهریور 92), heaven65 (یکشنبه 17 شهریور 92), Mehr92 (شنبه 16 شهریور 92), mohammad6599 (دوشنبه 18 شهریور 92), mohsenazizi (یکشنبه 17 شهریور 92), shapoor (شنبه 16 شهریور 92), she (یکشنبه 17 شهریور 92), soheil2 (شنبه 16 شهریور 92), tamanaye man (یکشنبه 17 شهریور 92), فرهنگ 27 (شنبه 16 شهریور 92), فرانک بانو (سه شنبه 19 شهریور 92), فرشته مهربان (یکشنبه 17 شهریور 92), مهرااد (یکشنبه 17 شهریور 92), بی وفا (یکشنبه 17 شهریور 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    بازم خدا روشکر که یه نفر جواب منطقی داد!!
    خب منم میگم به جای اینکه صورت مساله رو پاک کنیم و فورا هر رابطه با جنس مخالف رو منع کنیم بیایمو راه و روش درست رو یاد بدیم که مشکلات آخرش به وجود نیاد
    چرا شما ته هر دوستی رو به ارتباط جنسی می رسونید!!؟بله من خودم کسایی رو میشناسم که به وضوح تونستن خودشون و احساساتشون رو کنترل کنند (همون مثالی که در مورد دوست صمیمیه خودم نوشتم و موارد دیگه) و با هم مث دوتا انسان دوست هستند نه دوتا نری و مادگی
    در مورد این وضعیت هایی هم که نوشتید(من نفهمیدم که کلا داشتین منع میکردید رابطه دختر وپسرو یا نه!!)
    من گفتم اول دوستی به عنوان انسان،به محض اینکه دیدید احساس درگیر شد فورا به اطلاع طرف مقابل برسه و یقین پیدا کنید که میتونید به عنوان همسر بهش نگاه نکنید،بعد از اون حتما اطلاع خانواده لازمه(چون احساس درگیر شده و عقل نمیتونه کنترلش کنه)بعدش که از نظر عقلی طرف مقابل به تایید خود شخص و خانواده رسید،دوباره از نظر قلبی و احساسی مورد تحلیل شخص قرار بگیره و بعدشم که مبارکه(اگرم خانواده مخالفت کرد که مشکلیه که همیشه هست و نمیشه کاریش کرد،وگرنه باید آدم بشینه خونه و منتظر باشه یه شاهزاده سوار بر اسب سفیدو خدا برسونه)،اگرم تو مرحله آخر طرف مقابل رد شد،که فک نکنم هیچ مشکلی پیش بیاد چون خود شخص با قلبش ردش کرده و احساسی دیگه وجود نداره)
    سعی کنیم این باورو که هر پسر یا دختری به طرف مقابلش حتی لبخندم زد تعبیر به عشق بشه برای کسی رو از بین ببریم(چن نفر میان میگن طرف به ما نگاه میکنه فک کنم دوسم داره)
    اینا همه به خاطر همین پرهیزاای بی موردیه که امثال شما به جوونا دادن که طرف هیچ دختری نرید و اگه برید آخرش میشه ارتباط جنسی،وگرنه، اگه تو مرحله دوستی برای دوستی(مث دوستی هم جنس ولی با رعایت یه حریمایی و اینکه ) کسی فکر عاشق بودن طرفشون رو نکنه و با هم ارتباط داشته باشن هیچ کدوم از این مشکلایی(ته هر رابطه ای رسه به ارتباط جنسی) که میگید پیش نمیاد
    در ضمن همینجا تاکید میکنم
    هر پسری قبل از ازدواج به هر ختری پیشنهاد ارتباط جنسی داد(اول به خاطر اینه که یه حریم هایی رو خود دختر رعایت نکرده) بزنید تو گوشش و رهاش کنید،
    اگر رابطه درست باشه هیچ وقت به سکس قبل از ازدواج ختم نمیشه

15. کاربر روبرو از پست مفید amadmiral تشکرکرده است .

Mehr92 (شنبه 16 شهریور 92)

کارشناس افتخاری

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,934

تشکرشده 5,973 در 1,154 پست

Array
    دوست عزیزم،
    سپاسگزارم که توجه کردید.
    من نه منع کردم و نه توصیه کردم... این کار رو هم هرگز نمی کنم! خودتون تصمیم بگیرید / نگفتم همه روابط به رابطه جنسی ختم می شه، گفتم رابطه جنسی جذابه و می تونه حتی بعنوان نقش واقعی خودش در ارتباط زوج، یعنی ابزاری برای افزایش صمیمت زوج، استفاده بشه! شاید هم نشه... وضعیت چهارم رو بخونید! خیلی با عجله خوندید! یک بار دیگر بخونید!
    ضمنا من کسب مهارتها رو پیشنهاد می کنم و مواردی که گفتم... که البته همدردی در اینباره خیلی به افراد مشاوره داده و همین الان که برای شما می نویسم، خیلی ها دارن مشاوره در همین رابطه می گیرن! یک بار دیگه پست من رو بخونید

موفق باشید

17. 5 کاربر از پست مفید sci تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 16 شهریور 92), asemani (شنبه 16 شهریور 92), shapoor (یکشنبه 17 شهریور 92), فرهنگ 27 (شنبه 16 شهریور 92), مهرااد (یکشنبه 17 شهریور 92)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)