به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 اسفند 92 [ 22:09]
    سطح
    1
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 0%
    تشکرها
    0

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    من اون لحظه خیلی هول شده بودم و از طرف دیگه یکی از دوستای من که از این اقا خوشش میاد داشت نگامون می کرد اون لحظه تنها چیزی که به فکرم میرسید این بود که بایدزود قضیه رو بپیچونم! و اون نباید در مورد خونوادم چیزی بفهمه واسه همین گفتم که من به ازدواج فکر نمی کنم و هنوز امادگیشو ندارم و تا اومد یه چیزی بگه من گفتم که ببخشید امتحانمون داره شروع میشه و بعدش هم که نابستون شد و ویگه ندیدمش....

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 دی 93 [ 23:35]
    سطح
    20
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 12
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 91 در 49 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatima86 نمایش پست ها
    سلام
    قبل ازاینکه به خانواده خودت اطلاع بدی به ایشون بگین شرایط شمااینه وخودشون اقدام به این بکنن که خانوادتون رو درجریان بزارن...
    من یادمه تو دوران دانشجوییم یکی ازپسرای دانشگامون ازمن خواستگاری کرد وبه من گفت که خانوادتون رو درجریان بزارین بعدمنم رفتم به پدرومادرم گفتم که یه همچین شخصی ازم خواستگاری کرده واین باعث شدکه این قضیه واسم رسمیت بیشتری پیداکنه وبیشتربهش فکرکنم..وخیلی منتظربودم که با خانوادش بیان اما سرکاری بود..منم ضایع شدم پیش خانوادم
    پس سعی کن همه چیودست خودش بسپاری اگه واقعا بخوادت گیرآوردنه آدرس یا شماره تلفن خونتون کارسختی نیست...

اوایل آشنایی شایدزیاد اختلاف طبقاتی به چشم نیاد ولی بعدا خیلی مطرح میشه.......
    اولا شما هم ازیه قشر خوب هستین خودتون رو دست کم نگیرین...امامنطقی باشین وخودتون روباطرف مقابل مقایسه کنید..
    من الان میخوام طلاق بگیرم یکی ازدعواهای من باشوهرم سرمسائل اقتصادی بود...مثلا دوسال پیش اون برای من یه حلقه ی دوملیون تومنی خریدولی حلقه ی اون ششصدهزار تومن شد...سراین بامن دعوامیکردمیگفت تو برام حلقه ی ارزون خریدی...بایدببینی طرف مقابلت اگه وضعش بهتره آیا توی زندگیش حساب دودوتا چهارتامیخواد باهات داشته باشه..یانه...یا مثلاشوهرمن میگفت مادرمن برای خواهرام جهیزیه کامل کامل کرده...ازمبلمان گرفته ومیزنهارخوری تا کولروتلویزیون وبه منم میگفت توهم بایداینکارها روبکنی... ببین خانواده طرف مقابلت این طورین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته تا زمانی که رسما باخانوادش نیومده درمورد هیچی فکرنکن...
    بعدکه خواستن بیان خبرمون کن تا چندتانکته روبهت گوشزد کنیم
    باشه...منتظرتم

دخترا هنوز خواستگاره نیومده واسه خودشون خیال پردازی میکنن...ومیرن توجلسه ی خواستگاری و چیزای دیگه...
    عزیز من خواهرکوچیک من.. تایه پسرو با خانوادش جلوی خانوادت تو خونتون ندیدی....بهش فکرنکن....میدونم الان منتظر اول مهری دانشگاهها بازبشه دوباره ببینیش...
    اما ممکنه دیگه نیاد..ممکنه زن گرفته باشه...توی حال زندگی کن !!!!!!!و از رویا بیا بیرون !!!!!!!!!هروقت اومدباخانوادش به خواستگاریت...بعدا فکرکن در موردش...باشه !!!!؟؟؟؟

3. کاربر روبرو از پست مفید fatima86 تشکرکرده است .

دختر بیخیال (چهارشنبه 27 فروردین 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)