به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 13:17]
    سطح
    21
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array

چطور باید با طرفم حرف بزنم که بتونم بیشتر به سمت خودم جذبش کنم و میزان علاقشو بفهمم؟

سلام. نمیدونم چطور مشکلمو مطرح کنم شاید نتونم جزیئاتو به طور کامل شرح بدم . مدتیه با آقا پسری آشنا شدم و خیلی ازشون خوشم اومده با توجه به اینکه دختری نیستم که به هر پسری علاقمند شم. از خصوصیاتش بگم خیلی آدم رکی هست با اعتماد به نفسه.پسر زرنگیه دستش تو جیب خودشه .خیلی هم راحت حرف می زنه ظاهرش مورد پسندمه ولی نسبت به بعضی مسائل خودشو بی تفاوت نشون میده پسر خیلی مغروریم هست. من 25 سالمه اون 30 سالشه. از نظر تحصیلات از من پایینتره چون دنبال شغل آزاد رفته ادامه تحصیل نداده ولی تا حدودی خونوادشو میشناسم در سطح خودمونن ، برادرش پزشکه مامانو خواهرش کارمندن... از ابتدا رابطمون خیلی ساده بود هیچ وقتم بینمون صحبتی از دوس دختر یا دوس پسر باشیم نبود. 2 ، 3 بارم رابطمون کم شد دوباره بیشتر شد. من خیلی باهاش راحتم و راحت با هم حرف می زنیم اما مشکلی که دارم اینه که خیلی بهش علاقمند شدم اما اون اصلا پسر احساساتی نیست و حرفی از علاقه نمی زنه و به قول خودش اهل تریپ لاو نیست واقعا هم نیست من چندین بار امتحان کردم.منم رابطه احساسی نمیخوام میخوام رابطه جدی باشه برای ازدواج، می دونم که منو دوس داره ولی میزان علاقشو نمی دونم. خیلی دلم میخواد رابطم باهاش طوری باشه که به قصد ازدواج همدیگرو بشناسیم. حتی راجع بهش صحبت هم شد. اما اون غیر مستقیم امتناع می کنه . جالبم هست که بمن میگه تو شرایطت واسه ازدواج عالیه همه چیزت، دختر خوبی هستی، اما خودش هیچ پیشنهادی بمن نمیده حتی گاهی اشاره کرده که خودتو درگیر من نکن ، البته اینم میدونم قبلا با دخترای زیادی در ارتباط بوده، تا اینکه دیروز بمن گفته که اگه یه پسر خوب بهت پیشنهاد بدم قبول میکنی ؟ میشناسمش پسر خوبیه واسه تو عالیه ، بعد میگه باور کن چون دوستت دارم میگم چیزی هم بهش نمیگم و فک نکن دارم امتحانت میکنم حرفم جدیه!، من از چیزی که گفت ناراحت شدم ولی اصلا به روی خودم نیاوردم ، ولی اصلا نمیدونم چطور علتشو بفهمم که چرا این پیشنهادو داد انقد راحت ! یعنی به ازدواج فکر نمیکنه مشکلش منم یا چیزه دیگه با اینکه دوس داره با هم دوست باشیم گاهی فک میکنم قبلا ضربه خورده دیگه بیخیال شده... نمیدونم باید چی کار کنم . خیلی ام ازش خوشم میاد. لطفا کارشناسای محترم راهنماییم کنن. ممنون

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 آذر 92 [ 23:00]
    سطح
    14
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    47

تشکرشده 202 در 83 پست

Array
    بهتره واقعیت ها و نشانه ها رو ببینید و سعی نکنید به خاطر دوست داشتن یک طرفه خودتون ، خودتون رو توجیح کنید
    وقتی مردی زنی رو دوست داره ابراز علاقه میکنه تمایل داره باهاش تو رابطه باشه روی دختر غیرت داره
    ایشون حتما به خاطر سرگرمی یا حوصله سررفتن خواستند با شما تو رابطه باشند ولی شما خیلی جدی گرفتید رابطه رو
    وقتی یک اقایی دوست خودش رو به شما پیشنهاد میده خیلی واضحه که هیچ گونه فکری درباره رابطه با شما نداره
    بهتره به جای این که انرژیتون رو تلف این بکنید که ایشون رو جذب خودتون بکنید که در اخر هم ناکام خواهید موند
    با ایشون بهم بزنید و این انرژی رو صرف ادمی بکنید که برای دوست داشتن شما قدمی بر میداره و مایل به ازدواجه

3. 6 کاربر از پست مفید hamrahi تشکرکرده اند .

m_eros (سه شنبه 01 مرداد 92), فرانک بانو (شنبه 05 مرداد 92), پسرایرونی (یکشنبه 30 تیر 92), ویدا@ (دوشنبه 31 تیر 92), آبان دخت (یکشنبه 30 تیر 92), ایران بان (دوشنبه 31 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام عزیزم
    امکان نداره یه مرد از یه خانم خوشش بیاد ولی دس دس کنه که اونو از دست بده.100%علاقشو بروز میده
    شاید ایشون به شما علاقه داشته باشن ولی از خودت پرسیدی نوع علاقش چیه؟
    شاید فقط به عنوان یه دختر خانم خوب به شما نگاه میکنه نه یک معشوقه
    حتی اگه علاقه ای هم در کار باشه عزیزم باید با متانت و سنگینی منتظرباشی که با شما مطرحش کنه نه تنها درست نیست بلکه لازم هم نیست که شما کاری بکنید چون وظیفه ایشون است.
    وقتی میگی باهاش راحت حرف میزنی و..... پس اگه علاقه ای از طرف ایشون باشه 100%پاپیش میذاره چون با رفتار خوبی که با ایشون دارین دلیلی وجود نداره که نگران باشه و خواستشو مطرح نکنه.
    بلکه سعی میکنه شمارو به دست بیاره

بازم میگم الکی به خودت امید نده عزیزم,شاید واقعا علاقش از اون مدلی نباشه که شما فکر میکنید.اگه خدایی نکرده مشخص بشه بعدها خودتون اذیت میشین.مثل یه دخترخانم منطقی,فهمیده و با وقار همه جوانب رو بسنج که بعدها دچار مشکل نشی

ویرایش توسط dokhtare kordestan : یکشنبه 30 تیر 92 در ساعت 15:09

5. 4 کاربر از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده اند .

m_eros (چهارشنبه 09 مرداد 92), sima.aass (یکشنبه 30 تیر 92), فرانک بانو (شنبه 05 مرداد 92), ویدا@ (دوشنبه 31 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 دی 95 [ 15:53]
    سطح
    41
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranTagger Second Class
    تشکرها
    12

تشکرشده 48 در 26 پست

Array
    خیلی ها شاید با این حرف من مخالف باشن...
    ولی چه عیبی داره که دخترها پا پیش بزارن خودتون با ایشون بطور جدی حرف بزنید و علاقه ی خودتون رو بگید در این صورت ایشون مجبور میشن که نظر نهایی رو بدن در ضمن این بازی قدیمی هم که بعضی دخترا بلد بودن که می گفتن من خواستگار دارم و میخوام بهش جواب بدم هم رو این نمونه جواب میده و حساب کار دستش میاد....

برای یک جوان زمان بزرگترین امتیاز است حتی یک روز هم به کسی که حس می کنید علاقه نداره به شما فکر نکنید و نیروی خودتونو رو کسی دیگه بزارید..
    این خماری ها هم عادی است و به مقتضای سن هستش من تو دانشگاه با یه دختره درس میخوندم و گاهی نگاه های عاشقانه به هم داتشتیم ولی شما نمی دونید که اون دختره چه فکرایی میکرد و به همکلاسیاش چی می گفت....یعنی کار رو تموم شده می دونست؟؟؟؟؟

7. کاربر روبرو از پست مفید medaso تشکرکرده است .

m_eros (دوشنبه 31 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 23 آذر 98 [ 13:14]
    سطح
    46
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    109

تشکرشده 177 در 70 پست

Array
    m-erosعزیز ازت به خاطر رک بودنم توی این پست عذر میخوام..به نظر من اون آقا دنبال یه دوس دختر بوده واسه خوش بودن و وقت گذرونی...ولی متوجه شده شما به دوستی فکر نمیکنین...حالا میخواد یه جوری خودشو از این رابطه خلاص کنه ..

9. 2 کاربر از پست مفید پسرایرونی تشکرکرده اند .

dokhtare kordestan (دوشنبه 31 تیر 92), m_eros (چهارشنبه 09 مرداد 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 تیر 00 [ 10:36]
    سطح
    67
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 147
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    388

تشکرشده 576 در 165 پست

Array
    عزیزم تمومش کن.اگه پسری دختری رو بخواد زمینو زمانو به هم میزنه که به دستش بیاره.اون داره برای از دست دادنت تقلا میکنه.بیشتر از این خودتو اذیت نکن و به دوستت دارم ها شون حتی ثانیه ای هم محل نذار

11. 3 کاربر از پست مفید hanie_66 تشکرکرده اند .

m_eros (چهارشنبه 09 مرداد 92), nikafarid (سه شنبه 01 مرداد 92), فرانک بانو (شنبه 05 مرداد 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 مرداد 92 [ 02:26]
    سطح
    3
    Level completed: 18%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points7 days registered
    تشکرها
    4

تشکرشده 30 در 10 پست

Array
    یشتر اوقات به‌خصوص در خانواده‌های سنتی می‌گویند یک خانم باید منتظر بماند و نباید پیش‌دستی کند و…چون ممکن است به او صفت‌های ناروا نسبت داده شود یا… حتی اگر ما این فرض را قبول کنیم اما باید بدانیم در زندگی‌مان کم پیش می‌آید فرد مناسبی را پیدا کنیم که مطابق با معیارهایمان باشد و ویژگی‌های لازم را نیز داشته‌ باشد، پس چرا وقتی چنین موقعیتی پیش می‌آید از انتخابمان دفاع نکنیم و به سمت آن حرکت نکنیم که به دستش بیاوریم؟! در اینجا باید روی این نکته اساسی تاکید کنیم که هر فردی چه خانم و چه آقا باید برای به‌دست آوردن چیزی که آن را درست و صحیح می‌داند تلاش کند، بنابراین برای به‌دست آوردن کسی هم که او را به درستی بررسی کرده‌، به او علاقه‌مند‌ شده و او را برای ادامه زندگی مناسب می‌داند باید تلاش کرد به قولی حداقل باید یک چراغ سبز نشان داد تا طرف مقابل متوجه این علاقه و قصد ازدواج شود. وقتی هیچ اقدامی نکنید به راحتی ممکن است یکدیگر را از دست بدهید و به‌نظر شما اگر چنین اتفاقی بیفتد آیا تا آخر عمر حسرت از دست دادن این رابطه را نخواهید خورد؟

- - - Updated - - -

این‌که شما چگونه از فرد مورد نظرتان درخواست کنید کاملا بستگی به خانواده و فرهنگی دارد که در آن بزرگ شده‌اید؛ این‌که کاملا سنتی است یا نه و این واقعا مهم است وقتی شما تفکری سنتی دارید و ترجیح می‌دهید که همه چیز ابتدا از فیلتر خانواده عبور کند بنابراین بهتر است ابتدا به خانواده‌تان بگویید تا از طریق آن‌ها مثلا پدر یا برادر یا مادر درخواست‌تان را مطرح کنید. اما اگر به این قائل هستید که خودتان ارتباط برقرار کنید ابتدا باید در ذهن‌تان فرد را سبک و سنگین کنید و ببینید آیا او با معیارهای شما مطابقت دارد و وقتی از این مورد مطمئن شدید، حالا می‌توانید از او سوال کنید که آیا شما مایل هستید ما بیشتر با هم آشنا بشویم؟آیا این موقعیت را دارید؟ در اینجا نیازی نیست احساساتی بیان شود و بگویید که به او علاقه‌مند شده‌اید چون او خود تا حدی متوجه خواهد شد. با این سوال شما چند چیز را متوجه می‌شوید اول اینکه آیا او آمادگی ازدواج دارد؟ یا آیا کسی در زندگی او وجود دارد که شما خبر ندارید؟ و…. وقتی شما فرض رابطه را بر آشنایی بیشتر برای ازدواج بگذارید مواظب هستید از به‌وجود آمدن علاقه بیشتر جلوگیری ‌کنید و در نتیجه می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید. البته بهتر است خانواده‌ها نیز در جریان این آشنایی قرار بگیرند و اینکه چنین شخصی در زندگی شما وجود دارد و شما در حال فکر کردن به ازدواج هستید.

- - - Updated - - -

گاهی این ذهنیت برای خانم‌ها به‌وجود می‌آید که اگر درخواست‌شان را مطرح کنند ممکن است خودشان را تحمیل کنند و بعدا در زندگی مشترک سرزنش شوند و احساس امنیت را در زندگی زناشویی از دست بدهند، گاهی خانواده‌ها نیز همین مسئله را بیان می‌کنند اما من فکر می‌کنم ما باید مسئولیت انتخاب‌های‌مان را قبول کنیم حالا یک جا آقا درخواست می‌کند یک جا خانم، فرقی ندارد، نکته دیگر اینکه شما درخواست ازدواج نکرده‌اید و فقط درخواست کرده‌اید که همدیگر را بیشتر بشناسید تا در نهایت با یکدیگر به این نتیجه برسید که آیا برای ازدواج با هم مناسب هستید یا نه. البته اگر شما به‌عنوان یک دختر بخواهید درخواستی را مطرح کنید اول باید ببیند آیا او آدم سوء‌استفاده‌گری هست یا نه؟ و اگر هم او بعدا سوء‌استفاده کرده و شما را سرزنش کند به راحتی می‌توانید به او بگویید که شما باهم به این نتیجه رسیده‌اید که با یکدیگر ازدواج کنید.

13. 2 کاربر از پست مفید دیو مهربان تشکرکرده اند .

m_eros (دوشنبه 31 تیر 92), فرانک بانو (شنبه 05 مرداد 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 31 تیر 92 [ 03:06]
    سطح
    3
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 34
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 22 در 8 پست

Array
    رابطه شما صرفا یک رابطه دختر و پسری هست که چیزی وسط نیست.شک نکن پسری حتی اگر 50 درصد هم شک داشته باشه که یکی مناسب ازدواجش هست یا نه(با معیاراش میخونه یا نه؟!)، اصلا اجازه نمیده کسی بهش فکر کنه،تو ذهن اقایون یک سری قانون هست که ازش به غیرت تعبیر میشه،غیر ممکنه تو مغز یک پسر این اتفاق بیفته که یکی رو دوست داشته باشه یا حتی نسبتا دوست داشته باشه و پیشنهاد آشناییش دختر به پسر دیگه ای بده!! پسر باغیرت و بی غیرت نداریم.هر مدلیش باشه،این غیر ممکنه.

پس مطمئن باش فعلا تو رو برای ازدواج نمیخواد.

اما اگر دوسش داری و میخوایش برای ازدواج،به نظر من بهتره در مرحله اول ار باهاش نسبتا صمیمی هستی،از معیار های ازدواجش بپرسی و از هم راستا بودن معیاراتون به صورت غیر مستقیم بگی تا بهش الهام بشه که ازش خوشت اومده.

پیشنهاد مستقیم دادن به پسر برای ازدواج تو 10 درصد پسرا جواب میده و 90 درصدشون اصلا آنزیم های لازم برای هضم کردن پیشنهاد یک دختر به پسر رو ندارن!
    همونطور که پیشنهاد دادن غیر مستقیم یک پسر به دختر از طریف واسطه و... توسط 20 تا 30 درصد دخترا خوشایینده و باقی خانم ها به حساب بی عرضه بودن پسر یا خجالتی بودن و...موارد دیگه میذارن(البته شاید مثال متقابل خوبی نبود که زدم،اما ....)
    ویرایش توسط angry_boy : دوشنبه 31 تیر 92 در ساعت 02:10

15. 4 کاربر از پست مفید angry_boy تشکرکرده اند .

m_eros (دوشنبه 31 تیر 92), nikafarid (سه شنبه 01 مرداد 92), sara 65 (سه شنبه 01 مرداد 92), فرانک بانو (شنبه 05 مرداد 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array
    مرسی از همه دوستان که نظر دادن اما اول باید اینو بگم که من خودم به عشق های آتشین که ازش میگین اعتقادی ندارم با اینکه خودم نسبتا دختر احساساتی هستم ولی به نظرم پسری که خودشو به ابو اتیش بزنه زیادم صلاحیت رابطرو نداره چون به همون اندازه اون عشق میتونه فروکش کنه ، این اعتقاد خودمه دنبال اینم نیستم که عاشقم بشه،

دیو مهربون مرسی از نظرت خیلی به حرفات فکر کردم و به نظرم منطقی اومد چون منم میخوام تکلیفمو بدونم ، چیزی که برام سواله اینه که چرا دنبال ازدواج نیست چرا با اینکه من گزینه ی خوبی هستم از نظرش نمی خواد بهش فکر کنه ، همه ی پسرا یه جور نیستن ، ممکنه مسائل مالی باشه چون من ازین چیزاش بیخبرم ، شایدم منو از خودش از بعضی جهات بالاتر میدونه ، شاید.... خیلی چیزای دیگه که نمیدونم ، البته اینو بگم آدمیه که خیلی زندگی رو راحت میگیره یا حداقل اینطوری نشون میده بارها بمن گفته زندگی ارزش هیچ ناراحتی رو نداره البته اینم بگم 14 15 سالیه که پدرش فوت کرده و در واقع رو پای خودش بزرگ شده ،یه خصوصیت خوب دیگشم اینه که فوق العاده پر انرژیه و بیشتر اوقات شاده...

من دختر سخت پسندیم به این فکر می کنم چرا راحت باید از کسی که حس میکنم خیلی از معیارامو داره بگذرم حداقل اگه واقعا علاقه ای به بودن با من نداره می خوام ازین بابت مطمئن شم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط دیو مهربان نمایش پست ها
    یشتر اوقات به‌خصوص در خانواده‌های سنتی می‌گویند یک خانم باید منتظر بماند و نباید پیش‌دستی کند و…چون ممکن است به او صفت‌های ناروا نسبت داده شود یا… حتی اگر ما این فرض را قبول کنیم اما باید بدانیم در زندگی‌مان کم پیش می‌آید فرد مناسبی را پیدا کنیم که مطابق با معیارهایمان باشد و ویژگی‌های لازم را نیز داشته‌ باشد، پس چرا وقتی چنین موقعیتی پیش می‌آید از انتخابمان دفاع نکنیم و به سمت آن حرکت نکنیم که به دستش بیاوریم؟! در اینجا باید روی این نکته اساسی تاکید کنیم که هر فردی چه خانم و چه آقا باید برای به‌دست آوردن چیزی که آن را درست و صحیح می‌داند تلاش کند، بنابراین برای به‌دست آوردن کسی هم که او را به درستی بررسی کرده‌، به او علاقه‌مند‌ شده و او را برای ادامه زندگی مناسب می‌داند باید تلاش کرد به قولی حداقل باید یک چراغ سبز نشان داد تا طرف مقابل متوجه این علاقه و قصد ازدواج شود. وقتی هیچ اقدامی نکنید به راحتی ممکن است یکدیگر را از دست بدهید و به‌نظر شما اگر چنین اتفاقی بیفتد آیا تا آخر عمر حسرت از دست دادن این رابطه را نخواهید خورد؟

- - - Updated - - -

این‌که شما چگونه از فرد مورد نظرتان درخواست کنید کاملا بستگی به خانواده و فرهنگی دارد که در آن بزرگ شده‌اید؛ این‌که کاملا سنتی است یا نه و این واقعا مهم است وقتی شما تفکری سنتی دارید و ترجیح می‌دهید که همه چیز ابتدا از فیلتر خانواده عبور کند بنابراین بهتر است ابتدا به خانواده‌تان بگویید تا از طریق آن‌ها مثلا پدر یا برادر یا مادر درخواست‌تان را مطرح کنید. اما اگر به این قائل هستید که خودتان ارتباط برقرار کنید ابتدا باید در ذهن‌تان فرد را سبک و سنگین کنید و ببینید آیا او با معیارهای شما مطابقت دارد و وقتی از این مورد مطمئن شدید، حالا می‌توانید از او سوال کنید که آیا شما مایل هستید ما بیشتر با هم آشنا بشویم؟آیا این موقعیت را دارید؟ در اینجا نیازی نیست احساساتی بیان شود و بگویید که به او علاقه‌مند شده‌اید چون او خود تا حدی متوجه خواهد شد. با این سوال شما چند چیز را متوجه می‌شوید اول اینکه آیا او آمادگی ازدواج دارد؟ یا آیا کسی در زندگی او وجود دارد که شما خبر ندارید؟ و…. وقتی شما فرض رابطه را بر آشنایی بیشتر برای ازدواج بگذارید مواظب هستید از به‌وجود آمدن علاقه بیشتر جلوگیری ‌کنید و در نتیجه می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید. البته بهتر است خانواده‌ها نیز در جریان این آشنایی قرار بگیرند و اینکه چنین شخصی در زندگی شما وجود دارد و شما در حال فکر کردن به ازدواج هستید.

- - - Updated - - -

گاهی این ذهنیت برای خانم‌ها به‌وجود می‌آید که اگر درخواست‌شان را مطرح کنند ممکن است خودشان را تحمیل کنند و بعدا در زندگی مشترک سرزنش شوند و احساس امنیت را در زندگی زناشویی از دست بدهند، گاهی خانواده‌ها نیز همین مسئله را بیان می‌کنند اما من فکر می‌کنم ما باید مسئولیت انتخاب‌های‌مان را قبول کنیم حالا یک جا آقا درخواست می‌کند یک جا خانم، فرقی ندارد، نکته دیگر اینکه شما درخواست ازدواج نکرده‌اید و فقط درخواست کرده‌اید که همدیگر را بیشتر بشناسید تا در نهایت با یکدیگر به این نتیجه برسید که آیا برای ازدواج با هم مناسب هستید یا نه. البته اگر شما به‌عنوان یک دختر بخواهید درخواستی را مطرح کنید اول باید ببیند آیا او آدم سوء‌استفاده‌گری هست یا نه؟ و اگر هم او بعدا سوء‌استفاده کرده و شما را سرزنش کند به راحتی می‌توانید به او بگویید که شما باهم به این نتیجه رسیده‌اید که با یکدیگر ازدواج کنید.
    من راه اینکه متوجه این بشم که چی میخواد رو نمیدونم.... نمیدونم باید مستقیم متوجه بشم یا غیر مستقیم .... وقتی بمن میگه تو دختری هستی که هر پسری دوس داره باهاش ازدواج کنه و ارزوشه از هر نظر موقعیتت عالیه اینو 2 3 بار تا حالا بهم گفته این یعنی چی!!!! پس دلیل اینکه پا پیش نمیذاره چیه !!! اصلا اقدامی واسه رابطه نمیکنه خودشو درگیر نمیکنه ، درگیر کارو زندگی خودشه ، اون چراغ سبزیم که بچه ها میگن من نشون دادم بهش اما میفهمم که الان به ازدواج و رابطه جدی فک نمیکنه ولی دلیلشو نمیدونم !!!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط دیو مهربان نمایش پست ها

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من راه اینکه متوجه این بشم که چی میخواد رو نمیدونم.... نمیدونم باید مستقیم متوجه بشم یا غیر مستقیم .... وقتی بمن میگه تو دختری هستی که هر پسری دوس داره باهاش ازدواج کنه و ارزوشه از هر نظر موقعیتت عالیه اینو 2 3 بار تا حالا بهم گفته این یعنی چی!!!! پس دلیل اینکه پا پیش نمیذاره چیه !!! اصلا اقدامی واسه رابطه نمیکنه خودشو درگیر نمیکنه ، درگیر کارو زندگی خودشه ، اون چراغ سبزیم که بچه ها میگن من نشون دادم بهش اما میفهمم که الان به ازدواج و رابطه جدی فک نمیکنه ولی دلیلشو نمیدونم !!!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    182

تشکرشده 105 در 70 پست

Array
    خیلی آشفته شدم همش فکر میکنم مشکلش چیه ، نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی از لحاظ شرایط همه چیزم خوبه کار تحصیل مالی قیافه خونواده اخلاق تعهد... خیلی از پسرا شاید آرزوشون باشه با من باشن خودشم اینو میدونه وگفته.. همین 2 روز پیش یکی از همکارام واسه داداشش ازم خواستگاری کرد.... اما متاسفانه من تو انتخاب سختگیرم و باید اون آدم به دلم بشینه و تاحدی معیارامو داشته باشه.. دوس دارم بدونم چطور باید با این پسر حرف بزنم که تاثیر گذارتر باشه و دلیل کارشو دقیقا متوجه شم ...از فرشته مهربونم خواهش میکنم اگه قابل میدونه سری به تاپیکم بزنه ممنون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)