به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 تیر 92 [ 15:02]
    سطح
    3
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsTagger Second Class31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 6 در 3 پست

Array

Tavajoh وابسته شدم ... تو رو خدا کمکم کنید...

سلام دوستان ...
    از اونجایی که چند وقت همینجا تاپیکی گذاشتم بنام دوستی با زن شوهر دار و این بود که از شوهرش ناراضی بود و قرار بود ازش طلاق بگیره و بعد از دانشگاهم با هم ازدواج کنیم ... واقعا عاشق هم بودیم ...اسمش مینا بود.
    دوستان و بقیه میگفتن ولش کن برات زن زندگی نمیشه و این حرفا ... که بهش پیشنهاد قطع دوستی رو دادم قبول نکرد ... منم ادامه دادم ... تا اینکه
    سر همین دوستی یه مشکلاتی براش پیش اومد که یه روز به من زنگ زد و گفت (( حامد ،،همه چی برام تموم شد ... امیر شوهر اصلیه منه ... درسته که عاشمه ولی با اینکه دوسش ندارم مجبورم برا همیشه باهاش باشم ... مجبورم باهاش سرکنم ... برات ارزوی خوشبختی دارم ... بدون که هنووزم عاشقتم ... تو این مدت خیلی بهم خوش گذشت ... فقط بدون هر جایی که هستی عاشقتم و برات ارزو خوشبختی دارم ...))
    واقعیتش منم زیاد اصراری برا موندنش نکردم .... تا اینکه 5 دقیقه بعدش اس ام اس داد که اگر هم چنانچه طلاقش دادم باهات هستم !!
    مینا تو این مددت دوستیمون واقغا مهربوون و دوست داشتنی بود ...حتی یه بار هم به اختلاف نخوردیم ... با اینکه الان ازم خداحافظی کرد و گفت این اخرین تماسمه ...الان شدیدا افسرده شدم و تنها .... تا دیروز با صدای زنگش بیدار میشدم ... اما الان تنهای تنها ...
    الان یه هفته ست ازش خبری ندارم ... واقعا برررام سخته دوریش ...
    وضعیتم ناجوره ... دوره پیش دانشگاهی هم هستم ...4تا درسم افتادم ... اصلا تمرکز برا امتحانای شهریور هم ندارم ... تو رو خدا کمکم کنین که چیکار کنم ...

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 11:18]
    سطح
    37
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 113
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    153

تشکرشده 2,575 در 920 پست

Array
    آقا حامد من مجبورم خیلی به صراحت حرف بزنم چون مشکل شما جدی است. شما می دانی پا در چه ورطه ای گذاشته ای؟ پس بگذار برایت بگویم که بنا به اعلام پلیس ایران در سال گذشته شانزده درصد کل قتل های ایران به دلیل همین روابط نامشروع اتفاق افتاده است. شما بسیار جوان هستی و این زن پست فطرت به راحتی توانست شما را فریب دهد و مایه ی تفریح خودش کند. مسبب بسیاری از این قتل ها که گفتم همین زنان فاسد هستند که پسرهای جوان را مایه ی امیال خود کردند. یا آنها را وادار کردند به نحوی همسرشان را از سر راه بردارند تا به این وسیله انتقام کور از همسر بگیرند و پسر بیچاره را به دست اعدام سپردند. یا همسرشان از قضیه باخبر شد و برای نجات خودشان دروغ به هم بافتند و شوهر زخم خورده را وادار به قتل آن پسرها کردند. اگر شما با یک دختر رابطه داشتی من این حرف ها را نمی زدم. اما جانت و زندگی ات در خطر است. از این گونه زنان خیانت پیشه هر کاری برمی آید.

3. 5 کاربر از پست مفید نوروزیان. تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 22 تیر 92), rozaneh (یکشنبه 23 تیر 92), roze sepid (یکشنبه 23 تیر 92), shervin (دوشنبه 24 تیر 92), دختر مهربون (دوشنبه 24 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 شهریور 93 [ 10:36]
    سطح
    3
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 32
    دستاوردها:
    Overdrive100 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    حامد جان می دونم داری چی میکشی ولی یک لحظه پیش خودت فکر کن یا بیا با هم فکر کنیم اون خانوم از اون اقا جدا میشد بعد خانواده تو حاظر به ازدواج کردن شما با اون خانوم بودن؟؟؟؟؟؟؟اگر خانواده شما دوستون داشته باشند که قاطعانه همین گونه هست نمی زاشتن پس از این جا فهمیدیم که به صلاح شما نبوده این دوستی
    ولی یک لحضه پیش خودت فکر کردی ایا درسته یه خانومی که از شما نمی دونم بزرگتر باید باشه چرا بیاد با شما دوست بشه یا عاشقت باشه ماشالله شما شاه پریونی؟؟؟؟؟یا خر پول منطقه؟؟؟؟؟؟؟؟پس از اینجا هم می فهمیم که بازم اشکال داشت رابطه خودت

حالا چرا ناراحتی چرا یکم باید ادم از خودش خجالت بکشه ماشالله تحصیل کرده ی مملکت هستی و یه پا مهندسی و الان داری غصه می خوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا مرد باش با غرور بگو تموم شد مثل هر دیدار بگو از الان می خوام پرستیجمو ببرم بالا می خوام قلبمو برای یه کسی که بعد ها می خواد زنم بشه نگه دارم و تا وقتی هم که می خوای ازدواج کنی تن به این دوستی ها نده چه از خودت بزرگتر چه کوچک تر الان به قول معروف داغ دیده ای و اینا ولی فراموش کن عزیزم خودتم گول نزن عاشقی این جوری به درد نمی خوره جالبه یه حرفی که یکی بهم زد و دیشبم تو سریال مادرانه تکرارش کرد که اون کسی که با یه چشمک عاشقت میکنه با یه چشمک هم ولت میکنه این مال مربوط به شما نمی شد مربوط به همه ی دوستانی که امروزه عشقشو دارن که با یکی باشن عض می کنم و اینم بهت بگم اینجور ادما تو زندگیشون به هیج جا نمی رسن خودتم بهتر می دونی به هر حال خواستم کمکی کرده باشم بهت و از فکرش درا می دونم نمی تونی ولی سعی کن و فکر برقراری رابطه جدید برای تسکین روح و روانت چه با این خانوم چه با کس دیگه ای نباش

مرد باش پسر مرد

یا علی مرد

5. 2 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

roze sepid (یکشنبه 23 تیر 92), دختر مهربون (دوشنبه 24 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    در ضمــــن قبل از من سعی داشته ازش طلاق بگیره حتی دادگاه هم رفته ولی رضایت نداده ...
    هر چه بوود تمام شد ... خداروشکر ...فقط یه راه حل برا فراموش کردنش خواستم و موفقیت و تثبیت تمرکز برا درس خوندنم خواستم :(

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط نوپو نمایش پست ها
    آقا حامد من مجبورم خیلی به صراحت حرف بزنم چون مشکل شما جدی است. شما می دانی پا در چه ورطه ای گذاشته ای؟ پس بگذار برایت بگویم که بنا به اعلام پلیس ایران در سال گذشته شانزده درصد کل قتل های ایران به دلیل همین روابط نامشروع اتفاق افتاده است. شما بسیار جوان هستی و این زن پست فطرت به راحتی توانست شما را فریب دهد و مایه ی تفریح خودش کند. مسبب بسیاری از این قتل ها که گفتم همین زنان فاسد هستند که پسرهای جوان را مایه ی امیال خود کردند. یا آنها را وادار کردند به نحوی همسرشان را از سر راه بردارند تا به این وسیله انتقام کور از همسر بگیرند و پسر بیچاره را به دست اعدام سپردند. یا همسرشان از قضیه باخبر شد و برای نجات خودشان دروغ به هم بافتند و شوهر زخم خورده را وادار به قتل آن پسرها کردند. اگر شما با یک دختر رابطه داشتی من این حرف ها را نمی زدم. اما جانت و زندگی ات در خطر است. از این گونه زنان خیانت پیشه هر کاری برمی آید.
    در ضمــــن قبل از من سعی داشته ازش طلاق بگیره حتی دادگاه هم رفته ولی رضایت نداده ...
    هر چه بوود تمام شد ... خداروشکر ...فقط یه راه حل برا فراموش کردنش خواستم و موفقیت و تثبیت تمرکز برا درس خوندنم خواستم :(

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    حامد جان می دونم داری چی میکشی ولی یک لحظه پیش خودت فکر کن یا بیا با هم فکر کنیم اون خانوم از اون اقا جدا میشد بعد خانواده تو حاظر به ازدواج کردن شما با اون خانوم بودن؟؟؟؟؟؟؟اگر خانواده شما دوستون داشته باشند که قاطعانه همین گونه هست نمی زاشتن پس از این جا فهمیدیم که به صلاح شما نبوده این دوستی
    ولی یک لحضه پیش خودت فکر کردی ایا درسته یه خانومی که از شما نمی دونم بزرگتر باید باشه چرا بیاد با شما دوست بشه یا عاشقت باشه ماشالله شما شاه پریونی؟؟؟؟؟یا خر پول منطقه؟؟؟؟؟؟؟؟پس از اینجا هم می فهمیم که بازم اشکال داشت رابطه خودت

حالا چرا ناراحتی چرا یکم باید ادم از خودش خجالت بکشه ماشالله تحصیل کرده ی مملکت هستی و یه پا مهندسی و الان داری غصه می خوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا مرد باش با غرور بگو تموم شد مثل هر دیدار بگو از الان می خوام پرستیجمو ببرم بالا می خوام قلبمو برای یه کسی که بعد ها می خواد زنم بشه نگه دارم و تا وقتی هم که می خوای ازدواج کنی تن به این دوستی ها نده چه از خودت بزرگتر چه کوچک تر الان به قول معروف داغ دیده ای و اینا ولی فراموش کن عزیزم خودتم گول نزن عاشقی این جوری به درد نمی خوره جالبه یه حرفی که یکی بهم زد و دیشبم تو سریال مادرانه تکرارش کرد که اون کسی که با یه چشمک عاشقت میکنه با یه چشمک هم ولت میکنه این مال مربوط به شما نمی شد مربوط به همه ی دوستانی که امروزه عشقشو دارن که با یکی باشن عض می کنم و اینم بهت بگم اینجور ادما تو زندگیشون به هیج جا نمی رسن خودتم بهتر می دونی به هر حال خواستم کمکی کرده باشم بهت و از فکرش درا می دونم نمی تونی ولی سعی کن و فکر برقراری رابطه جدید برای تسکین روح و روانت چه با این خانوم چه با کس دیگه ای نباش

مرد باش پسر مرد

یا علی مرد
    ((اون کسی که با یه چشمک عاشقت میکنه با یه چشمک هم ولت میکنه)))
    اینو قبول دارم اره ... دقیقا ...
    مرسی از نظر قشنگت ...فقط چطوری تمرکز پیدا کنم به درسم ...آخه حواسم پیش اونه همش

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 04 تیر 93 [ 23:45]
    سطح
    15
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    500 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    49

تشکرشده 43 در 18 پست

Array
    جناب حامد

اولا خوشحالم که می خواهی از وضعیتت بیرون بیای، پس تلاش کن و به کارهای واجب خودت برس، تابستان هم که هست و وقت تفریح و استراحت کنار خانواده و صد البته پاس کردن دروسی که افتادی، بی بهانه و با ذوق و شوق آنکه قبول می شوی و ادامه تحصیل در رشته دلخواهت، بخوان، بهترین خواندن،

واقعا متاسف شدم که حرف های شما را، درباره ارتباط و وابستگی به زن شوهردار را خواندم، اون خانوم اشباه و خیانت بزرگی هم به همسرش، به شما و خودش کرده که خدا ازش بگذره و شما هم به زندگی و آینده خودت بد کردی ولی یادت نره که یه رابطه اشتباه را کنار گذاشتی و تمام.

برای فراموشی و خارج شدن از این وضعیت، با 4 تا درس افتاده بهتره، با صدای مادرت از خواب بیدار بشی یا نه، زنگ بیدار باش ساعت، نه چیز دیگه(خدا را هزار بار شکر کن که کارت به جاهای باریک نکشید و بدتر از این نشد، پسر خوب جون سالم به در بردی ها )

پسر خوب، جای داداش خودم هستی، دوره پیش دانشگاهی و در آرزوی قبولی دانشگاه و مهندسی و کلی آرزو که انشاله باید با تلاش و همت خودت به همه آنها برسی امیدوار باش و تلاش کن

تو خوب باش، مطمئن باش خدا بهترین دختر پاک را برات قرار داده و اون هم به زمان خودش در کنارت قرار میده ولی الان وقت درس و تلاشه و ساختن آینده

زمان بندی واسه درس خوندن و تفریح را واسه خودت بزار و از تابستان خودت هم استفاده کن، اول درس بعدش ورزش، فوتبال و ...

حالا هم انقدر مرد هستی که بگی اون قضه تمام شده و ادامه زندگی من، فقط خودم

موفق باشی

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط رها92 : یکشنبه 23 تیر 92 در ساعت 10:18

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 دی 93 [ 22:34]
    سطح
    38
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 12
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,635

تشکرشده 911 در 430 پست

Array

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    افرین حامد خوشم اومد ادمی هستی که می دونی چی میگم

ببین مرد تنها کاری که می تونی انجام بدی اولش خودتو دوست داشته باش و اون قلبتم نگه دار واسه زن اینده ات دارم شوخی نمی کنم جدی می گم دلتو به کسی نده

بعد خوش باش حال کن از زندگیت با جون و دل بشین درستو بخون به چیزای خوب فکر کن علاوه بر این که از فکرش در میای تازه بهت هم مزه میده در مورد اولویت های مهمی که بعد درس یهشون احتیاج داری مثل کار فکر کن ولش کن دخترو عشقو حالتو کن

درستم خوب بخون نگو نمیشه که خوب هم میشه ولی بهت گفتم وقتی که رفتی تو فکر اون یا پاشو به دوستات اس ام بزن و باهاشون بگو و بخند یا میوه اینا بخور بلاخره خودتو سرگرم کن دیگه با این کارا در حدود 1هفته از فکرشم در میای و ازتم خواهش دارم که خط موبایلتم عوض کن یک عاملی که میره رو مخ تو همین خط تلفنته بعد از این شماره اون خانومو از فکرت از گوشیت از دفترچت پاک میکنی تا راحت بتونی فراموشش کنی

گرفتی مرد؟

10. 2 کاربر از پست مفید بی وفا تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), roze sepid (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط رها92 نمایش پست ها
    جناب حامد

اولا خوشحالم که می خواهی از وضعیتت بیرون بیای، پس تلاش کن و به کارهای واجب خودت برس، تابستان هم که هست و وقت تفریح و استراحت کنار خانواده و صد البته پاس کردن دروسی که افتادی، بی بهانه و با ذوق و شوق آنکه قبول می شوی و ادامه تحصیل در رشته دلخواهت، بخوان، بهترین خواندن،

واقعا متاسف شدم که حرف های شما را، درباره ارتباط و وابستگی به زن شوهردار را خواندم، اون خانوم اشباه و خیانت بزرگی هم به همسرش، به شما و خودش کرده که خدا ازش بگذره و شما هم به زندگی و آینده خودت بد کردی ولی یادت نره که یه رابطه اشتباه را کنار گذاشتی و تمام.

برای فراموشی و خارج شدن از این وضعیت، با 4 تا درس افتاده بهتره، با صدای مادرت از خواب بیدار بشی یا نه، زنگ بیدار باش ساعت، نه چیز دیگه(خدا را هزار بار شکر کن که کارت به جاهای باریک نکشید و بدتر از این نشد، پسر خوب جون سالم به در بردی ها )

پسر خوب، جای داداش خودم هستی، دوره پیش دانشگاهی و در آرزوی قبولی دانشگاه و مهندسی و کلی آرزو که انشاله باید با تلاش و همت خودت به همه آنها برسی امیدوار باش و تلاش کن

تو خوب باش، مطمئن باش خدا بهترین دختر پاک را برات قرار داده و اون هم به زمان خودش در کنارت قرار میده ولی الان وقت درس و تلاشه و ساختن آینده

زمان بندی واسه درس خوندن و تفریح را واسه خودت بزار و از تابستان خودت هم استفاده کن، اول درس بعدش ورزش، فوتبال و ...

حالا هم انقدر مرد هستی که بگی اون قضه تمام شده و ادامه زندگی من، فقط خودم

موفق باشی

- - - Updated - - -
    ممنونم ازت دوست عزیز ... واقعا بهم امید دادی ...
    ایشالا که بتووونم درسامو بخوبی پاس کنم....برام دعا کن ...
    حتم دارم خدا یه مشکلاتی که سر راهم میذاره از حکمتشه ... :)

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط آسمان روشن نمایش پست ها
    دعاااا کن برام دوست گرام
    مرسسسسسسی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط بی وفا نمایش پست ها
    افرین حامد خوشم اومد ادمی هستی که می دونی چی میگم

ببین مرد تنها کاری که می تونی انجام بدی اولش خودتو دوست داشته باش و اون قلبتم نگه دار واسه زن اینده ات دارم شوخی نمی کنم جدی می گم دلتو به کسی نده

بعد خوش باش حال کن از زندگیت با جون و دل بشین درستو بخون به چیزای خوب فکر کن علاوه بر این که از فکرش در میای تازه بهت هم مزه میده در مورد اولویت های مهمی که بعد درس یهشون احتیاج داری مثل کار فکر کن ولش کن دخترو عشقو حالتو کن

درستم خوب بخون نگو نمیشه که خوب هم میشه ولی بهت گفتم وقتی که رفتی تو فکر اون یا پاشو به دوستات اس ام بزن و باهاشون بگو و بخند یا میوه اینا بخور بلاخره خودتو سرگرم کن دیگه با این کارا در حدود 1هفته از فکرشم در میای و ازتم خواهش دارم که خط موبایلتم عوض کن یک عاملی که میره رو مخ تو همین خط تلفنته بعد از این شماره اون خانومو از فکرت از گوشیت از دفترچت پاک میکنی تا راحت بتونی فراموشش کنی

گرفتی مرد؟
    باشه دوست عزززیزم .... واقعا گلی ...
    نظر و پیشنهادت واقعا کامل و به جا بود .... ایشالا همه این کارا رو انجام میدم تا بتونم به راحتی فراموشش کنم ... گرچه که یکم سخته ولی باااااااااید فراموش بشه ...
    یه چیزی که هیچ وقت فکر نمیکردم که به این زودی بهش برسم این بود که تو این سن بشینم گاهی نا خود اگاه نفس هایی عمیق از ته دل بکشم...
    که واسه کشیدنشون حالا زود بود...!!!خـــــیلی زود...

12. کاربر روبرو از پست مفید hamed1993 تشکرکرده است .

roze sepid (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    157

تشکرشده 226 در 130 پست

Array
    عیب نداره ولی الان تجربه شد برات که دور هر چی دختر خط بکشی همه چی زمان داره این کارا زمونی به دردت می خوره که با اگاهی خانواده ها پیش بره اونوقت مطمئن باش طعم عشق واقعی و میچشی و بعد به خودت میگی این دوستمون راست میگفتا

منم برات دعا خواهم کرد انشالله تموم درساتم پاس کنی در ضمن مارو هم بی خبر نزار

مـــــــــــــــرد باش و ازش لذت ببر

یا علی
    ویرایش توسط بی وفا : یکشنبه 23 تیر 92 در ساعت 12:52

14. کاربر روبرو از پست مفید بی وفا تشکرکرده است .

roze sepid (یکشنبه 23 تیر 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 01:37]
    سطح
    38
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    146

تشکرشده 406 در 140 پست

Array
    سلام حامدجان
    وای وای از دست این خانمای عجیب و غریب
    حامدجان مطلقاباهاش ادامه نده,این خانم نه احساس داره نه آبرو پس اگه ادامه بدین چیزی از اون کم نمیشه چون چیزی واسه از دست دادن نداره ولی شما خیلی چیزا دارینازقدیم گفتن از کسی که چیزی واسه باختن نداره باید ترسید
    بشین و دراستو بخون.
    همچنانکه بی وفای عزیز گفت شمارتو عوض کن و همه ی راههای ارتباطی رو که باهش داشتی ببند.
    بیشتر با خانواده سرگرم شو که فرصت فکرکردن نداشته باشی
    اگه شد واسه تابستون یه کار پیداکن خیلی خیلی بهت کمک میکنه حتی اگه درامد نداشته باشی مهم نیست چون هدف شما مشغول شدن و فراموش کردن اون خانم است.بیکاری علمل همه افکار بد و مشکلات است
    موسیقی غمگین اصلا گوش نده عزیزم

نماز بهت آرامش قلبی میده پس حتما حتما نماز یادت نره
    این نکته رو از من داشته باش:
    از زنی که به شوهرش وفا نداره انتظار وفا نداشته باش

16. 4 کاربر از پست مفید dokhtare kordestan تشکرکرده اند .

bahar.65 (شنبه 03 خرداد 93), hedye63 (چهارشنبه 07 خرداد 93), roze sepid (دوشنبه 24 تیر 92), sima.aass (یکشنبه 30 تیر 92)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)