به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 بهمن 91 [ 15:11]
    سطح
    7
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 5
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 14 پست

Array

RE: نياز جدي به راهنمايي دارم .همسرم دنبال يك دليل محكه پسند براي جدايي است

با سلام
    به فکر کوچولویت باش و پس از بدنیا آمدن بچه تصمیم بگیر . کاش قبل از باردار شدن فکر می کردی . بنظر من همسر شما باید به روانپزشک مراجعه کنه و دارو مصرف کنه . چون من مشابه شرایط شما را دارم این مورد را گفتم و من چون دارای یک بچه هستم تصمیم گیری بسیار مشکل است و متاسفانه زندگی با این آدمها مشکلتر . انشااله
    خدا کمک کند و تصمیم درستی بگیرید ولی منتظر زمان و معجزه نباشید.

2. کاربر روبرو از پست مفید rana91 تشکرکرده است .

rana91 (سه شنبه 19 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 07 مهر 93 [ 18:06]
    سطح
    29
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    73

تشکرشده 42 در 22 پست

Array

RE: نياز جدي به راهنمايي دارم .همسرم دنبال يك دليل محكمه پسند براي جدايي است

دوستان خواهش مي كنم كمكم كنيد من واقعا در برخورد با اين آدم درمانده ام . مي دانم بيمار است ولي قطعا راه حلي براي رفتار با يك آدم بيمار هم وجود دارد . من هر لحظه و هر ثانيه توسط همسرم در حال چك شدن هستم .اگر توي مهماني حرف بزنم به فكر خود نمايي هستم اگر حرف نزنم به فكر مظلوم نمايي هستم .اگر باهاش قهر باشم به فكر خيانت بهش هستم . اگر سر قضيه ايي داد بزنم مي گه معلوم نيست چي كار كردي كه دچار عذاب وجدان شدي اينطوري بهم ريختي .اگر بهش محبت كنم مي گه معلوم نيست چي كار كردي كه حالا با من اينقدر مهربان شدي نمي دانم چرا اين قدر دنبال اثبات علاقه من به خودش است . از زجر كشيدن من خوشش مي ايد مي گويد مي خواهم بدانم بعد از رفتار هاي من باز هم مرا دوست داري يا نه . براي خودش ميل جعلي درست مي كنه و از اون ميل هاي عاشقانه براي خودش مي فرسته تا عكس العمل من را ببينه و بعد از يك دعواي حسابي و بهم ريختگي و داغون شدن من مي گه كار خودش بوده تا ببينه من چقدر بهش اهميت مي دم . مي دانيد اون خودش داره داغون مي شه و من بيشتر از هر چيز ناراحت همين قضيه هستم چون تمام مدت در حال نقشه كشيدن و فكر كردن است اين را هم بگم من واقعا همسرم را دوست دارم ولي ديگه انرژي براي اين توضيحات ندارم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 بهمن 91 [ 12:52]
    سطح
    19
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 96
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    328

تشکرشده 332 در 115 پست

Array

همسرت هم دوستت داره خيلي م دوستت داره
    ولي از دوست داشتن شما مطمئن نيست ، اينكه مدام داره نقشه ميكشه واسه اينه كه ميخواد بهش ثابت بشه كه دوسش داري
    فكر كنم اين كارام به خاطر شكستيه كه تو زندگي اولش خورده
    شما گفتين واسه همسر سابقتون خيلي مايه گذاشتين تا خوب بشه و اعتيادش رو ترك كنه و اين اقا به خاطر همين از شما خوشش اومده بود
    شايد انتظار داره كه مث همسر اولتون به اونم اهميت بدين
    اين كار رو ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. کاربر روبرو از پست مفید هاجس تشکرکرده است .

هاجس (چهارشنبه 20 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 08 آذر 94 [ 06:20]
    سطح
    45
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 109
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    373

تشکرشده 699 در 298 پست

Array

سلام عزیزم. چقدر سخت.
    این چیزایی که شما میگی اگه به طور مداوم باشه روان آدم رو نابود میکنه...من نمونه هایی از این رفتار ها رو تو شوهرم دیدم ولی نه همیشه مثلا هر از گاهی که دعوامون میشد... ولی تحمل همونقدرش هم برام سخت بود حتی سخت تر از آزار فیزیکی...شما گفتی که نمیتونی ترکش کنی... ولی چون بارداری به آرامش احتیاج داری...و چون دوستش داری قطعا آرامشت در گرو آرامش و رفتار شوهرته...ولی شما نمیتونی آرومش کنی چون ریشه مشکل جای دیگه است. از ایشون بخواه بره مشاوره و اگه مقامت کرد که حتما میکنه سعی کن یه جوری مشغولش کنی که ذهنش گرد این مسائل نچرخه و شما رو راحت بذاره...
    هر انسانی به یه چیزی علاقه داره ....هنر...فیلم...سفر...چی دوست داره؟ خودت فراهم کن. چند تا فیلم خوب جور کن...از این سریال های پخش خانگی که هر هفته تو همه سوپری ها میفروشن...بعد با مهربونی بگو واسش گرفتی چون میدونستی علاقه داره!
    به هر طریقی بلدی سرش رو گرم کن. البته این راه حل ها موقته ها...فقط تا زمانی که بارداری ...اونم واسه اینکه کمتر گیر بده ... بعد باید ریشه ای حلش کنی...تو این مدت حواس خودتو پرت کن...سعی کن به حرفاش اهمیت ندی و کاری بهش نداشته باشی (گرچه میدونم خیلی وقتا شما کاری نداری و ایشونه که ول نمیکنه خودم تجربه کردم) ولی چاره ای نیست

هاجس عزیزم...
    من کاملا شرایط این خانوم رو درک میکنم. اینجور افراد فقط جریان ذهنی و موهوم خودشون رو دنبال میکنن و به هیچ وجه کاری به انوااااع عکس العمل های طرف مقابل ندارن... اون جریان ذهنی هیچ وقت متوقف نمیشه و بیمارگونه ادامه پیدا میکنه... درمان میخواد که کار ایشون نیست. الان چون بارداره باید هرچی انرژی داره صرف خریدن آرامش برای خودش کنه...
    کاش از شاخه سرسبز حیات ،

گل اندوه مرا می چیدی ...

"فروغ فرخزاد"

7. 2 کاربر از پست مفید گل آرا تشکرکرده اند .

ahrmb (چهارشنبه 20 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    73

تشکرشده 42 در 22 پست

Array

ممنون بچه ها بابت راهنمايي هايتان. من كاري جز توجه به اون ندارم !چون كس ديگري برايم نمانده . من با هيچ كدام از دوستانم در ارتباط نيستم .ولي مشكل اينجاست كه توجهي كه اون مي خواد نشدنيه. يك مغز ازاد مي خواد كه بشينه فقط باهاش حرف بزنه.هميشه از اين گلايه داره كه وقت بذار با من حرف بزن منظورش حرف زدن يك ساعت نيست 20 ساعتس.و من توان اينكه در مورد يك موضوع اينقدر حرف بزنم را ندارم.شما هم باشيد خسته مي شيد البته بعد از بارداري بسيار كم تحمل شدم و اين قدر شرايط جسماني بدي دارم كه فرصت براي حرف زدن كمتر شده.ولي باور كنيد تمام تلاشم رو براي محبت بهش مي كنم به طوري كه مادرش ديگه صداش در اومده كه تو خيلي اون رو لوس مي كني .مي دونيد اگر 10 روز محبت كنم و يك روز نكنم اون ده روز را اصلا بياد نمي اره اين را جدي مي گم و براي من عجيبه كه چقدر اين ذهن بيمار فعال عمل مي كنه كه در عرض يك روز به اين سرعت اون همه خاطره خوب را از بين مي بره.اتفاقا همسرم در زمينه فيلم ديدن بسيار فعاله به طوريكه من فكر نمي كنم فيلمي توي سالهاي اخير در دنيا توليد شده باشه كه اون نديده ولي فكر نكنيد وقت كم مي ياره ديشب تا ساعت 6 صبح بيدار بود و داشت بررسي رفتار من را مي نوشت اين را وقتي رفت سيگار بكشه ديدم .صبح بهم مي گه بزار يك كد بهت بدم( انقدر هم خودش را قبول داره انگار داره با بچش حرف مي زنه و اون را راهنمايي مي كنه) مي گه رفتارهاي توديگر برام مهم نيست با كي بياي بري حرف بزني هر وقت يك زندگي به اينجا برسه فاتحه اون زندگي را بايد خوند و اين نشون مي ده كه طرف مقابل يك مشكلي داره و بايد بهش شك كرد

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 اردیبهشت 93 [ 15:23]
    سطح
    33
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    227

تشکرشده 409 در 163 پست

Array

همسر شما دچار مشکلات شدید روحی و روانیه و برام عجیبه که تا حالا متوجه نشدین و با شک و شبهه صحبت مبکنین. دلتون میخواد با همچین آدمی زندگی کنین؟ بستگی به خودتون داره همه چیز.

10. کاربر روبرو از پست مفید samanis تشکرکرده است .

samanis (یکشنبه 24 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 بهمن 91 [ 04:14]
    سطح
    5
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    44

تشکرشده 44 در 25 پست

Array

من روانشناس نیستم ولی از روی تجربه آدمی مشابه همسر شما که رابطه نزدیکی با من داشت فکر میکنم که همسرتون توهم داره و قانع کردن همچین آدمی غیر ممکنه و به دلیل شرایط سختی که در زندگیش به هر صورتی وجود داشته بوجود اومده و تنها راه حلش درمانپزشکه و کاملا هم درمان پذیره شوهرتون اینو مطمئن باشید اینم بگم که حدودا بعد یکی دوماه داروها اثر خودشون رو تا حد زیادی نشون میدن و شخص کاملا نرمال میشه . اگر میتونید از طریق یه دوستی کسی قانعش کنید که داروهاشو مصرف کنه . ببینید خانوم اکاشا این بیماری مثل تمام بیماری های دیگست و درمان پذیره یعنی از اون اعتیادیم که گفتید همسر سابقتون داشته و درمانش کار واقعا مشکلیه بسیار درمانش راحت تره و وظایف همسرهام اینه که تو بیماری ها به هم کمک کنند وگرنه ازدواج بی معنی میشه بنابراین تنها مشکل شما در حال حاضر به نظر من اینه که شوهرتون رو به خوردن داروهاش از یک راهی قانع کنید و تمرکزتون بعد از بچه روی این قضیه باشه . راستش این دوره زمونه با این همه مشکل و استرسی که هر روز به آدم وارد میشه و این وضع مواد غذایی هممون در معرض ابتلا به این بیماری ها هستیم .

12. کاربر روبرو از پست مفید باران27 تشکرکرده است .

باران27 (یکشنبه 24 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 28 مرداد 92 [ 23:09]
    سطح
    7
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 38 در 20 پست

Array

سلام
    خیلی سخته با چیزایی که گفتید...........
    الان دارم خدا رو شکر میکنم که شوهرم اینحوری نیست اگه بود من چه خاکی به سرم میکردم نه تحمل شما رو داشتم و نه صبر..................
    فقط میتونم دعا کنم که مشکلتون زودتر حل بشه انشالله و با اومدن نی نی کوچولو زندگیتون رنگ و روی شادی به خودش بگیره

14. 2 کاربر از پست مفید abjirahele تشکرکرده اند .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    73

تشکرشده 42 در 22 پست

Array

سلام دوستان ممنون از راهنمايي هاي همگي . من مي دانم كه اون بيمار و توي اين قضيه هم هيچ شكي ندارم مي دونيد دكترش هم همين را به من گفت كه اون بيمار تو مي خواي چيكار كني؟ من هم در جوابش گفتم شايد اوايل تلاش براي اثبات بي گناهي خودم مي كردم ولي ديگه اين كارو نمي كنم ولي من نگران خودشم كه اينجام وگرنه من كاري جز بي محلي نمي تونم بكنم .يك مشكلي كه چند ماه شب و روز من را بهم زده مسئله فروش ماشين . البته تا حدودي حق با همسرمه . اون مي گه ما وقتي از پس هزينه هاي ماشين بر نمي ايم بايد اون را بفروشيم و يك ماشين متناسب با توانايي خودمان بخريم راست هم مي گه هزينه هاي ماشين ما خيلي بالاست بطوريكه الان دو ماه از بيمش گذشته وما 800 تومان بيمه را نتوانستيم پرداخت كنيم يا هزينه يك لاستيك عوض كردنش يك تومان شد.حالا هزينه بنزينش كه ديگه بماند . ولي من نگرانم بسيار نگران.مي دونم اگر بفروش بره همه پولش دود مي شه .چون پدرش سر ساخت خانه ايي كه چند واحدش به نام همسرمه به پول نياز داره و مطمئنا كه قسمتي از اين پول را از ما مي خواد و ما نمي تونيم نديم قسمتي را هم كه حتما دوباره مي ريزه توي بورس و ...
    ولي همسر من دقيقا مصداق ضرب المثل كچل چي داري كلاهيه. مي گه ماله خودم و اختيارش را دارم چند بار تا حالا مشتري اورده و من با داد و بيداد پشيمانش كردم ولي تا كي . ديشب هم باز بحث كرديم و من گفتم ديگه برام اهميتي نداره من تمام تلاشم رو كردم كه تو ماهيگيري ياد بگيري ولي تو تا اين را هم از دست ندي خيالت راحت نمي شه . به نظر شما باز هم مقاومت كنم يا نه؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    73

تشکرشده 42 در 22 پست

Array

چرا هيچكس من و دوست نداره چرا كمكم نمي كنيد

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)