به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 55

Threaded View

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 دی 91 [ 18:29]
    سطح
    2
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 19 در 10 پست

Array

RE: هیچ وقت برای من وقت نداره

Tutu
    چرا اما اگه در روز 5 بار زنگ میزدی الان 2 بار زنگ بزن و اگه 10 تا اس ام اس میدادی الان 2 تا اس ام اس بده! همینطور که هاجس گفت مشکل اینه که خیلی بهش بها میدی!

اصلا نگران نباش! مطمئن باش که بدتر از این نمیشه! ببین راحت میخوام باهات حرف بزنم! یکم خودتو بگیر براش! تا گوشیت زنگ خورد جواب نده( سخته ها ولی برای بهتر شدن و تعادل رابطت میتونی!) بذار 2 بار میس کال بشه! بذار 2 تا اس ام اسش بی جواب بمونه! فقط اینو بهت بگم اینجور افراد، توی این شرایط شروع میکنن به باج گیری کردن ازت مثلا بهت میگه: دیگه منو دوست نداری که جواب نمیدی، دیگه من برات مهم نیستم.... و از این قبیل حرفا، نترس اینا برای اینه که تورو برت گردونه به حالت قبلت، که همش سرویس عاطفی میدادی و هیچی نمیگرفتی! من خیلی ناراخت شدم که شب یه اس ام اس میده که دوسم داری توهم میگی آره! یه بار بهش بگو از دستت ناراحتم! بگو دوست ندارم چون رفتارای قشنگی نمیکنی! دوست ندارم چون بهم بی احترامی میکنی، وقتی اس ام اس میدم جواب بده!( کم زنگ بزن کم اس ام اس بده، اونوقت متوقع باش که من 1 اس بهت میدم انتظار دارم جواب بدی!)
    بعدم گفتم که به کارای خودت برس تا اینقدر ذهنت درگیرش نباشه! مطمئن باش وقتی تغییر رفتارتو ببینه متوجه میشه!

و اینم بگم نگران نباش! اگر اشتباه باشه انتخابت خیلی بهتره که هرچی زودتر متوجهش بشی تا بعد ازدواج! چرا آدمی که بهت بی احترامی میکنه رو دوست داری؟ خودتو کم نبین!
    این دوست داشتن نیست! این وابستگیه احساسیه به آدمی که فقط از تو نوازش میگیره و هیچ نوازشی بهت نمیده! اینو یادت باشه رابطه کاملا دو طرفست!!!! کاملا!!!!!

به خودت برس! خیلی محسوس کم اس ام اس بده! بگو کار داشتم، بیرون بودم، گوشیم توو اتاق بود، و روی تلفن هم نخواب!!!! که تا زنگ نخورده جواب بدیش! 1 بار بزار میس کال بشه، دفه ی بعدی جواب بده! چند روز سخته! بازم میگم ازین ور به خودت برس و کارات، ازون طرف رفتارتو تغییر بده باهاش! هر دو باهم!!!!!!!

2. 4 کاربر از پست مفید rockboy5570 تشکرکرده اند .

tutu (سه شنبه 12 دی 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)