به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

Threaded View

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 دی 92 [ 01:58]
    سطح
    30
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 83
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,315

تشکرشده 1,426 در 250 پست

Array

روزهای اول هم خونه شدن با همسر و مشکلاتش

از وقتی یادم میاد مامانم همیشه بهترینارو میپوشید بهترین آرایش پیرایش رو میکرد بهترین غذا، خونه مرتب، همیشه داشت کار میکرد از صبح تا شب تو آشپزخونه و....
    آخه میگفت مامانش که میشه مامان بزرگ من میگفته دخترم اول شوهرت دوم شوهرت آخر شوهرت مبادا رو حرفش حرف بزنی مبادا ازش چیز زیادی بخوای واسش آب بیار ثواب مکه داره واسش نون بیار ثواب فلان داره
    باباش میگفته بدون اجازه شوهرت بیرون نری فرشته ها لعنتت میکنن اگه به شوهرت بد نگاه کنی اقت میکنم هرچی میاره تو خونه تشکر کن ازش چیز زیادی نخواه
    خانم سخنران دوره قرآن مامانش میگفته زن باید مطیع شوهر باشه زن باید شوهرشو تمکین کنه زن باید......
    مامانم همه این کارارو کرد همه سختیارو کشید اما بابا زیاد تحویلش نگرفت سالهاست مثل یه دستمال کاغذی مچاله شده افتاده گوشه ی این زندگی
    وای مامانم
    حالا این زن این مامان با همه خستگیش از زندگی باز به من میگه دخترم مواظب شوهرت باش غذا خوب بزار جلوش لباساشو بشور اومد خونه برو بدرقش زیاده خواه نباش بدون اجازش بیرون نرو خوب بپوش آخه دخترای خوشگل تو خیابون زیادن مواظب زندگیت باش و چشمتو به روی بدیای شوهرت ببند و....................

کدومتون حرفمو میفهمین؟؟؟کدومتون تجربه مامانبزرگمو بعد مامانمو و حالا منو دارین؟؟

ببینم تاحالا دیدید پدری پسرشو به گذشت و فداکاری توصیه کنه؟
    کدوم پدرو مادریو دیدید به پسرشون بگن پسرم درسته از صبح میری از خونه بیرون اما وقتی اومدی خونه خستگیاتو بزار بیرون و با لبخند وارد خونه شو؟
    کدوم پسری از مادرش یاد گرفته که به خانومش حتی اگه بوی سیر و پیاز میده وقتی رسید خونه بگه خانومم ول کن اون اشپزخونه رو بیا بشین کنارم دلم واست تنگ شده؟
    کدوم مردی واسه یه بارم شده یه لیوان چای میریزه واسه خانومش!!!!!

نمیگم نیست هست مخصوصا پسرهای جون این روزا اما واقعا چشم گیره ؟!!!!!
    من 2هفته و 2روزه با همسرم همخونه شدم
    خودم صبح تا ساعت 2 سرکارم خسته مونده میرسم خونه میرم تو اشپزخونه همسرم ساعت کاریش تا 5 بعدازظهره اما معمولا تا 7 شرکت میمونه
    همیشه غذامون به راهه بهترین سفره رو میچینم کلی سلیقه به خرج میدم هرروز خونه رو یه جور میچینم تا حدی که میگه برو دوره های چیدمانو دکوراسیون تو استعدادشو داری!!!به خودم میرسم اما...
    وقتی میرسه خونه با صدای ایفون کلی ذوق میکنم اما همونجا میگم فائزه زیاد خودتو خوشحال نکن قراره بیاد بزنه تو ذوقت!!!!!!!!!!
    وقتی میاد با خنده وارد میشه از بوی غذا تعریف میکنه و یه بوس کوچولو هر روز یه نوع نوشیدنی واسش میارم و بعد میره میچسبه به شوفاژ و تلوزیون و کارای شرکت اصلا توجهی به من نداره از هیچی تعریف نمیکنه منم خدا نکنه بهم بر بخوره شب هردومون زهرمیشه دست خودم نیست توقع دارم بعد اینهمه زحمت و خستگی دورم باشه باهام سر به سر بزاره بخندیم حرف بزنیم اما....شام میخوریم و واسه خواب حسابی اشتیاق نشون میده

ما کلی برنامه واسه زندگیمون داشتیم تمرین زبان ادامه تحصیل کوه گردش مهمونی اما....
    من اصلا اهل کار خونه نبودم فقط درس کار اما حالا حس میکنم عمرم قراره به کار خونه بگذره تحمل کثیفی و بی برنامگیو ندارم اما اون ....
    دلم میخواد صدای خنده هامون مثل دوران عقد به 4تا کوچه اونورتر برسه اما این روزا داریم به بحران جدیدی نزدیک میشیم

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

2. کاربر روبرو از پست مفید فائزه_م تشکرکرده است .

فائزه_م (شنبه 11 آذر 91)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)