به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18
    عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: شوهرم مثل خانوادش خاله زنک شده

سلام خدمت مهسا جان دوستای خوبم
    خب دیگه مشخصه که کلا مادر شوهرت از پایه و اساس ایراد داره.تو ولش کن بسپارش به خدا.به نظرم یه مدتی بیخیال همه چیز بشو.زمان خیلی چیزا رو حل میکنه.قرآن زید بخون.یا چله زیارت عاشورا بگیر.به خدا همچین امام حسین جواب میده که میمونی.

تو یکیم حساس شدی.این حسایت به ضرر زندگیتونه.میفهمم درکت میکنم.سخته ولی نباید حساس بشی.

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

2. کاربر روبرو از پست مفید maryam123 تشکرکرده است .

maryam123 (سه شنبه 27 دی 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 آبان 93 [ 17:59]
    سطح
    32
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    52

تشکرشده 50 در 31 پست

Array

سلام بچه ها. حق با شماست. دیگه اونقدر همه جا به کارهای بیمارگونه مادر شوهرم فکر میکنم و توی ذهنم دنبال دلیل منطقی واسشون میگردم که بقول شما منم مثل اونا دارم خاله زنک میشم.

شاید مادرشوهرم بتونه با قرص اعصاب خودشو بیخیال کنه و همچنان به کاراش ادامه بده ولی حقیقتا من یکی بعنوان اولین عروس این خانواده حقیقتا کم آوردم دیگه............

از مریم جون عزیز هم خیلی تشکر میکنم. میدونم باید همچین آدمایی رو سپرد به خدا.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 شهریور 91 [ 10:21]
    سطح
    32
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    52

تشکرشده 53 در 32 پست

Array

مهسا جون
    دوستان درست میگن .من یه راه حل پیش گرفتم . هر وقت مادر شوهرم با زخم زبوناش و بی احترامیاش اعصابمو به هم میریزه تو دلم میگم : از این موجود استثنای توقعی بیشتر از این نمیره . فرهنگ و سوادش در همین حده که عروس رو باید اذیت کنه . بذار دلش خوش باشه.
    بعدم انگار نه انگار که حرفی شنیدم . میزنم به در نفهمی.اینجوری بیشتر میسوزه که واسم حرفا و کاراش مهم نیست
    در ضمن جاهایی که میبینم دیگه دخالتاش زیاد میشه مستقیم زنگ میزنم به پدر شوهرم و اعتراض میکنم و این خودش باعث میشه آبروش بره و تا یه مدتی دست برداره . ولی دقت کن که سر شوهرم کمتر غر میزنم و اعصابشو به هم میریزم.
    به قولی باید جوابشونو به خودشون داد نه اینکه شوهر بد بخت رو اذیت کرد.(شوهرم میدونه تقصیر مادرشه ولی در هر صورت ازش دفاع میکنه)
    به قول شوهرم با کدخدا بساز به شهر بتاز
    حالا تو هم سعی کن دل شوهرتو به دست بیاری و به اون مدیریت کنی کمکم تسلط تو به شوهرت بیشتر از خانوادش میشه.امتحان کن . جواب میده.
    از گذشته هم حرفی نزن و یه آینده قشنگ رو واسه شوهرت ترسیم کن. امیدوارش کن . همش این تکیه کلامت باشه : من که با خانوادت مشکلی ندارم و دوسشون دارم ... اما نمیدونم چرا اینطور میشه!!!!! همش سو تفاهمه و ...

5. 2 کاربر از پست مفید sara62 تشکرکرده اند .

sara62 (سه شنبه 27 دی 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 دی 92 [ 22:35]
    سطح
    23
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    24

تشکرشده 37 در 20 پست

Array

دوستان من چندروزيه كه عضوهمدردي شدم ميخواستم تاپيك ايجادكنم ولي وقتي ديدم مهساجون مشكلاتي شبيه مشكلات من داره خواستم هم همدردي كنم وهم اينكه برامسايلي كه برام پيش اومده وميادازتون كمك بخوام باوركنيدچندين بارتامرزطلاق رفتم وبخاطربعضي علتهامنصرف شدم حتي تنهاهم كه هستم احساس ميكنم اونادارن منوميپان.به خودشون اجازه ي هرنوع دخالت توي زندگي ماروميدن شوهرم هم ازدستشون ذله شده وسرهمين كارهاشون چندبارباهاشون بثشون شده امااونابازادامه ميدن لطفابه من هم كمك كنيدممنون

7. کاربر روبرو از پست مفید ستاره قطب تشکرکرده است .

ستاره قطب (سه شنبه 27 دی 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    52

تشکرشده 50 در 31 پست

Array

سلام خدمت همه ی عزیزان

اشکالی نداره ستاره قطبی عزیزم. انشالله با کمک دوستای خوبمون مشکلات جفتمون حل میشه. ولی عزیزم راه حل مشکل ما جدا شدن و طلاق نیست...........

از دوست خیلی خوبم سارا واقعا ممنونم. عزیزم شوهر و پدر شوهر من برعکس پدرشوهر شما کاملا طرف مادرشوهرم هستند. با اینکه خیلی با کاراش مخالف هستند ولی در ظاهر باهاش مخالفتی نمیکنند.شاید لذت میبرند میبینند داره انتقامشونو از من میگیره.

حالا واقعا به این تنیجه رسیدم که کلا سیستم خانواده شوهر من اینجوریه که همیشه هروقت یکی از اعضای خانواده با کسی مشکلی پیدا کنه، در هر شرایطی و بدون استثنا اون طرف مقابل مقصره.

9. کاربر روبرو از پست مفید mahsa_456_2005 تشکرکرده است .

mahsa_456_2005 (سه شنبه 27 دی 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام خدمت دوستای خوبم

با نظر مهسا جان موفقم.طلاق راه درستی نیست.اصلا اونا این کارا رو میکنن که کار ماها به طلاق بکشه.به قول مادر شوهر من از وقت علی(شوهر من) ازدواج کرده عیدا نمیاد خونه تکونی کمکم کنه.مادر شوهرم جلو من ادای تمیزا رو درمیاره و دائما میگه من وسواس دارم(نمیدونه وسواس یه بیماری روانیه.فکر میکنه کلاس داره و شیکه).ولی بچه ها هر بار سرزده رفتم خونه شون...با یه خونه کثیف و بهم ریخته و..مواجه شدم.بگذریم.

ستاره قطبی عزیز درکت میکنم.نمیدونم چرا بعضی ادما اینجورین.به خدا بابا تو یه وجب جا میخوان بذارنمون.کی میخوایم بفهمیم.مادر شوهر من 63 سالشه.ولی به خدا از یه آدم 10 ساله هم کمتر میفهمه.

بارها بهم گفته فکر کردی چادر سرت میکنی خیلی مثلا زن موفقی هستی تو زندگی؟زندگی رو از دخترای من یاد بگیر!!!

بچه ها انقدر یکی از خواهر شوهرام اذیتیم کرد.که من شب قدر تا صبح فقط گریه کردم.انقدر اعصاب شوهرمو ریخت بهم که برای بار اول شوهرم رو من دست بلند کرد.منم تا صبح گریه کردم.و فقط میگفتم خدایا به این زن درد بی دوا و درمون بده.زندگی خودشو بپاشون.

یک ماه بعد فهمید سرطان سینه خیلی خیلی پیشرفته داره و 15 ساله که متوجه نشده.دو ماه بعدشم فهمید که شوهرش معتاد شده.نمیگم من ادم خوبی هستم و اهم میگیره.میگم خدا جای حق نشسته.

بسپرید به خدا
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

11. کاربر روبرو از پست مفید maryam123 تشکرکرده است .

maryam123 (چهارشنبه 28 دی 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 شهریور 91 [ 10:21]
    سطح
    32
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 24
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    52

تشکرشده 53 در 32 پست

Array

سلام مهسا جون
    پدر شوهر منم همچین مهربون نیست و کلا طرف اوناست اما حرفای من باعث میشه به خودش بیاد و یه تکونی به خودش بده.جلو من که ازشون شدیدا طرفداری میکنه ولی میدونم پشت سر به خاطر اینکه جلوی من کم آورده (منطقی صحبت میکنم) و آبروش رفته و میدونه که مقصره ، یکم دست و پاش جمع میکنه و با بقیه هم برخورد میکنه.
    آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی گفتی مریم جان
    منم قبول دارم و کاملا باهات موافقم. مادر شوهر من هم اوایل منو خیلی اذیت میکرد و شوهرمو چپ و راست بر علیه من میشوروند و دعواهای اساسی راه مینداخت . یه شب که دلم شکست از خدا خواستم به حال خودش رهاش نکنه .نفرین نکردم . چند وقت بعد خواهر شوهر جوانم عمل قلب باز شد. البته بیمار بود ولی دیگه عمل شد. خون از چشماش میامد این زن . انقد زجر کشید. با خودم گفتم چوب خدا صدا نداره . البته دلم واسش سوخت . ولی هر کی بدی کنه بی شک بدی هم میبینه.
    منم به خدا واگذار کردمشون.

13. کاربر روبرو از پست مفید sara62 تشکرکرده است .

sara62 (چهارشنبه 28 دی 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    52

تشکرشده 50 در 31 پست

Array

سلام

با تشکر از دوستای گلم. حق با شماست عزیزان. از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری. من که همه چیزو به خود خدا سپردم فقط. امیدوارم خودش هرجوری که میدونه جوابشون رو بده........

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)