به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: تنهاترین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مهر 87 [ 18:12]
    سطح
    39
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 31
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

تنهاترین

با سلام خدمت به همه ی عزیزان
    آقای مدیر خسته نباشید یه مدت نتونستم بیام مریض بودم دانشگاه هم نمی تونستم برم و بعد کلاس بیام پیش دوستان همدردی
    آقای مدیر ماه پیش کتابی که گفته بودید رو تهیه کردم شروع کردم به خوندن و کار کردن بعد یک ماه اومدم بگم نتونستم موفق بشم و نتیجه ایی بگیرم واقعا کم آوردم دیگه. یکی دو جلسه رفتم مشاوره حضوری اما دیگه به خاطر هزینه بالاش نتونستم ادامه بدم نمی دونم دیگه کدوم راهو برم که نرفتم کاملا خودمو باختم خیلی خیلی ضعیف شدم نمی دونم چه سرنوشتی در انتظاره منه می ترسم روزی برسه که وقتم تموم شده باشه و من به آرزوهاو حقیقتی که میخواستم نرسیده باشم روزگارم خرابه و متاسفانه در شرایطی هستم که منو بیشتر به سمت عقب سوق میده تا به جلو و پیشرفت واقعا خسته شدم دوستان میخوام دل سوزانه راهنماییم کنید دارم نابود میشم نمی دونم کدوم در ر. بزنم که تا حالا نزدم خدا هم جواب فریاد منو نمیده خسته شدم کمکم کنید خسته شدم

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 اردیبهشت 87 [ 17:56]
    سطح
    38
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    تشکرها
    9

تشکرشده 9 در 5 پست

Array

RE: تنهاترین

سلام اگه کسی راهی پیدا کرد منم نیاز مبرم به تغییر وتحول دارم کمکم کنید لطفا

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 17 شهریور 91 [ 18:32]
    سطح
    55
    Level completed: 95%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    157

تشکرشده 160 در 86 پست

Array

راستش منم دارم دیونه میشم دیگه زندگی خیلی برام سخت شده چیزی نیست که شادم کنه روز به روز بی انگیزه تر میشم دیگه تحمل خودمو ندارم خونه که هستم یه وضعیت دانگاهم که مییام عین یه تیکه گوشت از این کلاس به اون کلاس هفته به هفته ام درسم ضعیفتر میشه
    خسته ام خسته ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

دوستان گلم سلام کجایید چرا تحویل نمی گیرید قدیما مهربونتر بودید منتظر محبت گرمتون هستم

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 18:50]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,596

تشکرشده 37,095 در 7,008 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام بر sania و بقیه دوستان
    مسائل مربوط به خلق و خوی از جمله افسردگی ، خوشبختانه بسیار شناخته شده بوده و کاملا هم قابل درمان است. اما متاسفانه یک نکته بسیار مهم دارد که افراد افسرده آن را نادیده می گیرند.
    نکته مهم اینست که از نشانه های افسردگی پائین آمدن انرژی ، بی انگیزگی، کسالت و دست از تلاش برداشتن است. لذا هر راهکار درمانی، هر مشاوره ای و هر راهی نیمه رها می گردد.
    اینکه sania می گویند، کتاب خواندند، مشاوره رفتند و هر راهی رفتند نتیجه نگرفته اند ، مبین این نکته مهم است که ایشون به همه جا سرک کشیده است. تا وقتی که ما هر راهی را انتخاب می کنیم و یا دنبال راه جدید می گردیم ، طبیعی است که مشکلمون حل نشود.
    راه چاره چیست؟
    به جای اینکه سراسیمه به هر در بزنیم کافی هست که که یک راه صحیح را زیر نظر یک متخصص تا آخرش بپیمائیم که مطمئن از نظر زمانی طول می کشد. یعنی شما طی چندهفته یا چند ماه نمی توانید کاملا مشکل خود را حل شده بدانید، اما به تناسب روزهایی که می گذرد تغییر می کنید( البته اگر دقیقا آن بینشها و مهارت را کسب کنید).
    مثلا کتابی که بنده به سانیا معرفی کردم کتاب از حال بد به حال خوب دکتر دیوید برنز هست که یک کتاب کار هست.
    خود من اگر دقیقا بخواهم تمام این کتاب و کارهای خواسته شده را انجام دهم، علیرغم آشنایی که دارم شاید حدود یکسال طول بکشد. حالا تعجبم از اینست که چگونه sania یک ماه آنرا هم مطالعه کرده و هم کار کرده و هم از عدم مفید بودن آن آگاهی یافته است. جالبه که در بعضی از تمرین های این کتاب از فرد خواسته شده که یک هفته یا یکماه فلان تمرین را انجام بده....
    پس می بینید که نیمه کار یا سطحی کتاب مطالعه شده، و چون بی حوصله و ناامید و بی انرژِی بودید آنرا رها کردید و دنبال یک راه ساده تر می گردید.
    مثل بیماری که از نزد پزشکی که برای داروی تزریقی تجویز کرده است ، می گریزد و دنبال راه درمان دیگر می گردد.
    در جلسات حضوری مشاوره هم همین موضوع حاکم است. یعنی وقتی شما به جلسه ای می روید هیچ نتیجه ای در تغییر خود نمی یابید مگر اینکه مجدانه مو به مو تکالیف و کارهای خواسته شده توسط مشاور را اجرا کنید. در حالیکه هر گونه درمان افسردگی نزد یک روانشناس بالینی بین 8 تا 12 جلسه طول می کشد، شما چگونه با 2 جلسه متوجه عدم تاثیر آن شدید؟!
    فراموش نکنید اگر خودتان نخواهید روش های گفته شده را عمل کنید و به سبک و روش خودتون و احساستون عمل کنید، باز هم به همین جا می رسید که اکنون رسیده اید.
    اگر می خواهید اوضاع متفاوت شود، باید متفاوت از این ذهنیات خود عمل کنید. لذا هم کتاب و هم مشاوره را شروع کنید، و کاری به نتیجه آن نداشته باشید و تمام تمرین ها و تکالیف را یکبار تا انتها مو به مو و با دقت انجام دهید تا متوجه نتیجه آن بشوید.

6. کاربر روبرو از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده است .

مدیرهمدردی (یکشنبه 29 اردیبهشت 87)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

آقای مدیر سلام متشکرم از اظهار لطف شما درسته که با 2 جلسه رفتن به مشاوره مشکلی حل نمیشه اما من دیگه توانایی مالی نداشتم که جلسه ایی 13 تومان برا مشاوره بدم مشاور من بهم گفت برا اینکه روحیه ام عوض بشه و بتونم از افکار ناجورم رها بشم برم کلاس موسیقی که بازهم من موندم و مشکل مالی
    بله وقتی دری رو می زنم و ناامیدی رو میبینم وقتی حتی راه حلی که مشاور بهم میگه رو به خاطر یه سری مشکلات دیگر نمیتونم ادامه بدم چیز واضحیه که روز به روز نیروی من برا ادامه دادن کاسته میشه

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 آذر 90 [ 18:55]
    سطح
    41
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 16 در 7 پست

Array

سلام ساینا اگر برات امکان داره ورزش کن اونهم دسته جمعی یا تیمی پیاده روی توی پارک خرج زیادی نداره با خانواده صبح نشد عصر نشد شب ولی حتما تحرک داشته باش حتی هفتهای یک ساعت دعا بخون و بی رودربایستی و به زبون مادریت با خدا صحبت کن خیلی تاثیر داره

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

با سلام خدمت به همه دوستان گلم مرسی از فلاح به خاطر راهنماییشون
    ورزش هم می کنم اما ورزش که درد منو دوا نمی کنه در ضمن اگه با خدا صحبت نمی کردم هیچ چیزیو نمی تونستم تحمل کنم ممنون از لطف تون

10. کاربر روبرو از پست مفید sania تشکرکرده است .

sania (چهارشنبه 08 خرداد 87)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    39
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

سلامی گرم خدمت آقای سنگ تراشان
    خسته نباشید مرا از جنوب سوزان پذیرا باشید یه کمی گلایه داشتم یا شاید هم درد دل
    روزی که وارد سایت شدم همه صمیمانه خوش آمد گفتند و شما خودتان گفتید که جای خوبی رو برا درد دل کردن و عشق ورزیدن پیدا کرده ام اما الان چی ؟
    از دردم می نویسم کسی پاسخم را نمی دهد نمی دانم دیگه برا حل مشکلاتم جز راه حل خای قبلی کدوم راه رو برم واقعا کم آورده ام و از شما دوستانه میخوام که شرایط منو حداقل شما درک کنید ازتون ملتمسانه احساس کمک کردم نمی گم که شما جواب نداید بلکه بسیار در حق من لطف داشتید اما حال که جواب نگرفتم چه کار کنم می ترسم از آیسنده ایی که پیش رو دارم از اینکه دیگه کاملا نسبت به ادامه دادن سرد بشم هنوز ذره ایی نیرو توی وجودم می بینم اما نمی دانم چطور این نیرو به سمت درست هدایت کرده و بواسطه این افزایشش بدهم در طول روز 80% کارهایی که انجام میدم در جهت عقبه که به جا اینکه باعث پیشرفتم بشه داره نابودم می کنه 50درصد وقتم را برای جنس مخالفم گذاشتم 20درصد خوابم وبقیه هم بیهوده تلف میشه به خدا از این اوضاع خسته شدم خیلی ناراضیم اما چه کار کنم؟
    موفق و پیروز باشید
    التماس دعا یا حق
    كاش عشق را زبان سخن بود

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 فروردین 90 [ 16:16]
    سطح
    45
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 116
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    442

تشکرشده 467 در 211 پست

Array

سانيا جان سلام
    بابا چه خبره همتون افسرده و غمگين شدين مگه دنيا تموم شده يا آسمون به زمين چسبيده كه اينهمه ناراحتين عزيزان يكمي شاد باشيد بخنديد ببينيد اين همه زيبايي كه خدا آفريده درسته كه توي زندگي مشكلات و سختي زياده دليل نمي شه كه به اين زودي كم بيارين و جا بزنين و زود افسرده بشين شما چطوري مي خواين بار يك زندگي رو به دوش بكشيد چطوري مي خواين به همسراتون و فرزندانتون اميدواري بدين پس به دنيا با يك ديد خيلي زيبا نگاه كنيد خدا رو شاكر باشيد كه تن سالمي به شما داده فكر و عقل داده كه بتوانيد راه درست را تشخيص بدهيد براي هر مشكل راه حلي پيدا كنيد نه اينكه زانوي غم بغل بگيريد و بدون تلاش منتظر باشيد كه فرجي بشه عزيزان فكر كرديد ما توي اين دنيا چقدر مهلت زندگي كردن داريم پس حداقل بگذاريد همين چند صباحي كه زنده هستيم با شادي و آن طوري كه دوست داريم بگذرد تا بر گذشته خود حسرت نخوريم طمئن باشيد كه اطرافيانتان و دوستانتان از اينكه شما افسرده باشيد ناراحت مي شوند و همه دوست دارند با انسانهايي بشاش و سرزنده برخورد كنند من گاهي وقتا انسانهايي را مي بينم كه با ديدن آنها واقعا روحيه مي گيرم ...

سانيا جان ، مهاجر جان و رضا صفايي عزيز
    براي زندگي خود برنامه ريزي درستي را انجام بدهيد .
    وقت كمتري را به خواب اختصاص بدهيد .
    ورزش را جزئي از برنامه هر روزتان قرار بدهيد .
    سعي كنيد به موضوعاتي كه باعث ناراحتي شما مي شود كمتر فكر كنيد .
    در جمع دوستان قرار بگيريد .
    سعي كنيد بخنديد تا دنيا به شما بخندد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)