به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 26 123456789101121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 259
    عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array

~~ صندلی داغ سری هفتم ~~

سلام به همگی.

بنا به صلاح دید مدیران عزیز تالار، ادامه ی صندلی داغ رو در این تاپیک خواهیم داشت.

امیدوارم این نو شدن تاپیک، باعث هر چه داغ شدن صندلی موجود بشه.

نفر بعدی رو اعلام میکنم.

دوست خوبمون، مهاجر بینشان.

امیدوارم میزبان های خوبی برای شما باشیم :D

اوقات خوشی براتون آرزومندم

2. 13 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

دختر مهربون (جمعه 29 مهر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 10 بهمن 93 [ 13:30]
    سطح
    57
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Created Blog entryTagger Second ClassVeteran5000 Experience PointsSocial
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

RE: ~~~~ صندلی داغ سری هفتم ~~~~

سلام به همه دوستان

من آماده هسم ٰ وای چقدر دلشوره دارم ٰ خدایا به امید تو

راستی با اولین پستم تو صندلی داغ میشم عضو کوشا ٰ خوب بید ٰ نه ؟

با تموم قوا آماده ام .......... یا علی ...

4. 9 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (شنبه 30 مهر 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

سلام

اسم حقیقی؟

سن؟

شغل؟

متاهل؟

این (') چیه می ذاری؟بدجوری رو اعصابمه.باعث می شه تمرکزمو از دست بدم.

علا ای دختر مهربون،نفرات چطوری انتخاب می شن؟اعلام آمادگی کنیم یا خودت

هر دفعه یکی رو انتخاب می کنی؟

برام عجیبه که فقط دخترا صندلی داغو راه می ندازن.

6. 5 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (دوشنبه 12 دی 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    57
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهنگ 27
    سلام

اسم حقیقی؟ باید بگم ؟ اگه باید بگم میگم ولی نگم بهتره ٰ بذار نگم ٰ ولی اگه اصرار کردید میگم

سن؟ 31 سال

شغل؟ جزء اسرار بید . ولی بذار اینو بگم دیگه ٰ چکار کنم ٰ مبلغ دین هسم ...

متاهل؟ متاهل هسم و دو فرزند دارم ٰ یک دختر 2 ساله و یه پسر 6 ساله

این (') چیه می ذاری؟بدجوری رو اعصابمه.باعث می شه تمرکزمو از دست بدم.
    اینم که گفته بودی چیه و رو اعصابمه ٰ همون کاما هست ولی اینجوریه دیگه ٰ بعدا درستش میکنم ( مشکل از کیبورده )

8. 4 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (دوشنبه 12 دی 90)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 08 تیر 98 [ 05:40]
    سطح
    88
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 163
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger Second Class1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    7,910

تشکرشده 7,657 در 1,487 پست

Array

دوباره سلام.

دوستان لطفاً سوالایی که افراد مجبور بشن هویت اصلیشون رو عنوان کنن، نپرسید. قوانین یادتون هست که؟
    مهاجر بینشان عزیز، اصرار زیاد باعث نشه شما توی رودرواسی بمونید و ... :)
    قدرت نه گفتن به درد همین وقتا میخوره:)

فرهنگ عزیز، پرسیده بودی که:
    نفرات چطوری انتخاب می شن؟اعلام آمادگی کنیم یا خودت
    هر دفعه یکی رو انتخاب می کنی؟
    هر کس تمایل داشته باشه میتونه با پیام خصوصی به من اطلاع بده.
    سعی میکنم از افرادی که شارژ دارن و ابراز آمادگی نکردن و تا به حال در صندلی داغ شرکت نکردن هم، خودم بپرسم تا کسی جا نمونه و اگه تمایل داشته باشه شرکت کنه.
    ضمناً مدیران عزیزی هم که تا به حال (در سری ششم) شرکت نکردن، همیشه جوابشون منفیه. وگرنه ما اصرار زیاد کردیم. :) (ما = شیدا حاتمی و محمد ابراهیمی و داملا و من) البته نداشتن وقت کافی، دلیل این جواب منفیه.

مهاجر بینشان، سوالای من از شما:
    1) توی یکی از تاپیکا، دیدم که شما توضیحی داده بودید که احساس کردم توی دنیای واقعی مشاوره هم میدید. مشاوره ی همینطوری بوده یا مشاور هستید واقعاً؟

2) مگه شما برای نوشتن ویرگول، از shift+T استفاده نمیکنید؟

3) شعرایی که برای خانمتون گفته بودید رو دیدم. هنوزم برای ایشون شعر میگید؟ یا فقط مال همون روزای اول و فراق و ... بوده؟ اگه فقط برای اون روزا بوده، چرا الان دیگه لزومی نمیبینید براش شعر بگید؟ احساستون بهش کمتر شده یا دلیل دیگه ای داره؟

4) یه سوال مرتبط با شغلتون: فکر میکنید توی روشهایی که ما بچه هامون رو به دین دعوت میکنیم چه اشکالاتی هست؟ خودتون به شخصه چه کاری برای اصلاح این اشکالات کردید؟

5) مادری رو میشناسم که بچه ای 4 ساله داره. این خانم خیلی خودش رو مقید به دین میدونه و به خاطر همین معتقده که کارتون ها و برنامه های کودکی که حتی از تلویزیون خودمون پخش میشه مناسب تربیت دلخواهش نیست و به بچه ش اجازه دیدن برنامه های کودک رو نمیده. به نظرتون تا چه حد کارش درسته؟

6) شما هم خودتون رو جزء معتادین به ماده ی مخدر جدید "تالار همدردی" میدونید؟ اگه پاسختون مثبته، اولاً شما رو به کمپ ترک اعتیاد تالار دعوت میکنم که یکی از خیرین تالار به صورت رایگان تلاش زیادی کرد تا ما رو ترک بده اما ... :)
    دوماً راهی برای ترک خودتون ابداع نکردید؟ کلاً نظرتون چیه در مورد ترک؟

7) اگه قرار باشه برای بهتری شخص زندگیتون یه آرزوی دنیوی (بجز سلامتی) و یه آرزوی معنوی بکنید، اون شخص کیه و چه آرزوهایی براش دارید؟

موفق باشید

10. 6 کاربر از پست مفید دختر مهربون تشکرکرده اند .

دختر مهربون (پنجشنبه 19 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 25 بهمن 00 [ 10:13]
    سطح
    97
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 986
    دستاوردها:
    Veteran25000 Experience Points
    تشکرها
    1,578

تشکرشده 1,607 در 499 پست

Array

~~ஜ۩۞۩ஜ.خیلی خوب من اومدم.ஜ۩۞۩ஜ..~~

~~ஜ۩۞۩ஜ.کنجکاو.ஜ۩۞۩ஜ..~~

چون نباید خارجی نوشت من به فارسی یه ول کام میدم به خودم به صندلی داغ .

خوب .... دوست عزیز چرا ما شما رو نمیشناسیم یه فلسفه بیار ....؟

زیباترین رنگ جهان .. ؟

اعتقادات یعنی چی ؟

پروفسور کیه از نظر شما ؟

زیباترین ادم از لحاظ شما به توصیف چهره ؟

رنگ هایی که در قسمت زیر میزارم به افرادی که بعدش مینویسم ربط بده یعنی برای هر کس یه رنگ بزار ..

قرمز
    ابی
    بنفش
    صورتی
    ارغوانی
    نیلی
    ابی کمرنگ
    زرشکی
    .................................................. ...........................
    دایی
    رئیس مجلس
    رئیس جمهور
    خاله
    مادر بزرگه پدری و مادری
    خدا
    ترانه 15 ساله
    خودت
    ================================================== ============

خوب این پایین من میخوام یه کاری بکنم یه خلاقیت فردی خودم انجامش دادم تفسیرش کن

""""""""">>""""""""">>>""""""">>>"""""">>>"""">""" >""">"">"> تفسیر این خط
    ءء<<<«<<<«<«<«<<<<««««<<<<<««««<<<« ««<<<<««<«<«تفسیر این خط
    :::::::::::::::ــــــــــــ::::::::::: ::::ـــــــــ:::::::::::ـ::::::::ـــ: ــــــــــــ:::::::::ــــــــ ::::::تفسیر این خط
    ><><><><><><><><><><><>><><><><><><><><><><تفس ر این خط
    ؟>>>>>>>>><<<<<<<<<<>>>>>>>>><<<>>>><><>>>>>>><ت فسیر این خط

ببین تو یه جمله از لغت شیر .... سه بار استفاده کن هر بار شیر به یه معنا باشه ... جملتم طولانی نشه حداکثر 2 الی 3 سطر ..

================================================== ===========
    کلمات زیر رو که میگم با خوندنشون اولین چیزی که به ذهنت میرسه در حد کلمه یا جمله بگو ...

خدا
    زندگی
    بچه
    زن
    تاهل
    جاده تاریک
    کلبه با پیر
    کودکی
    بازیگر
    تالار
    اعتماد به نفس
    هوش اجتماعی
    سیاست
    محمد ابراهیمی
    دل
    کنجکاو
    تالار
    مدیر
    فرشته مهریان
    رنگ بنفش تو تالار
    خانه داری
    تلفن همراه
    ماهواره
    تلاش
    خبر بد
    سطل زباله
    وای فکنم بیچاره غش کرد .......

موردی جا افتاد اضافه کن خودت..

12. 6 کاربر از پست مفید کنجکاو تشکرکرده اند .

کنجکاو (دوشنبه 12 دی 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

وقتی خبر کشته شدن قذافی رو شنیدی چه احساسی داشتی؟

به نظرت چرا محاکمه ش نکردن؟

14. 5 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (دوشنبه 12 دی 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    57
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

سلام بر دوستان

من جواب هر دو عزیزی که سوال کرده بودن دادم ٰ با موقیت هم ارسال و ثبت شد ٰ اما نمیدونم چرا پاک شدن ٰ پس از اول می فرستم ٰ به ترتیبی که عزیزان سوال کردن می فرستم ... انشاالله که اینبار پاک نشن ...

------------------------------------------------------------------
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر مهربون
    دوباره سلام.

دوستان لطفاً سوالایی که افراد مجبور بشن هویت اصلیشون رو عنوان کنن، نپرسید. قوانین یادتون هست که؟
    مهاجر بینشان عزیز، اصرار زیاد باعث نشه شما توی رودرواسی بمونید و ... :)
    قدرت نه گفتن به درد همین وقتا میخوره:) ممنون از دفاعتون ٰ من فکر کردم باید کسی که میاد میشینه روی این صندلی باید خودشو معرفی کنه ٰ ولی خیالم راحت شد ٰ

مهاجر بینشان، سوالای من از شما:
    1) توی یکی از تاپیکا، دیدم که شما توضیحی داده بودید که احساس کردم توی دنیای واقعی مشاوره هم میدید. مشاوره ی همینطوری بوده یا مشاور هستید واقعاً؟
    آره ٰ در دنیای واقعی مشاوره میدم ٰ

2) مگه شما برای نوشتن ویرگول، از shift+T استفاده نمیکنید؟
    آره ٰ استفاده میکنم ٰ ولی فکر کنم مشکل از فونت و یا ... نمی دونم چشه ٰ باید درستش کنم ٰ

3) شعرایی که برای خانمتون گفته بودید رو دیدم. هنوزم برای ایشون شعر میگید؟ یا فقط مال همون روزای اول و فراق و ... بوده؟ اگه فقط برای اون روزا بوده، چرا الان دیگه لزومی نمیبینید براش شعر بگید؟ احساستون بهش کمتر شده یا دلیل دیگه ای داره؟
    البته که الان هم میگم ٰ همسرم مهمترین عامل موفقیتم در زندگیم بوده ٰ خیلی مدیونشم ٰ به همین خاطر همین الان هم براش شعر میگم ٰ خیلی وقتا شعرام رو بهش هدیه میدم ... البته اونم دست کمی از من نداره و مقابله به مثل میکنه ...
    اگه تو تایپیک ( زندگیم رو دوست دارم ٰ چون ) خونده باشد ٰ نوشته بودم که : (( الان 11 سال میگذره از ازدواجمون ٰ اما سال به سال برام شیرین تر بوده ...43 با اینکه دوران عقدمون شیرین ترین لحظات زندگیمون بود ٰ هیچ وقت حسرت از دست دادنش رو نخوردم ٰمی دونی چرا ؟ چون سال به سال از گذشته برام شیرین تر بود ... ))

4) یه سوال مرتبط با شغلتون: فکر میکنید توی روشهایی که ما بچه هامون رو به دین دعوت میکنیم چه اشکالاتی هست؟ خودتون به شخصه چه کاری برای اصلاح این اشکالات کردید؟

دو تا اشکال کوچولو فقط در حد خلاصه ( البته خلاصه آخوندی ) اشاره کنم ٰ ولی خیلی مهمه ٰ تو سوره عصر میخونیم که (( قسم به عصر که همه انسانها در گرو خسران و زیان حقیقی هسن ٰ مگر کسانی که 4 خصلت داشته باشن ٰ اول آنها ایمان و یقین هست ٰ یعنی باور ٰ یعنی باور خدا ٰ باور غیب ٰ باور معاد و ..... بعد از این ایمان و باور هست که عمل صالح میاد ٰ یعنی این باور و ایمان حقیقی هست که انسان را به طرف عمل صالح هل میده و حرکت میده ٰ لذا ماها این مطلب مهم را نادیده گرفتیم و سعی میکنیم خودمان فرزندانمان را به طرف عمل صالح هل بدیم ٰ ( چون باور آنها را به خدا و معاد و غیب و ... تقویت نکردیم ) لذا هر وقت ما میگیم حرکت میکنن ولی تا ما ساکت بشیم ٰ اونها هم غافل میشن ٰ ( البته ما وقتی زیاد گفتیم دیگه کم کم رو دور لج میافتند و ... و لذا نتیجه معکوس میشه )
    پدر و مادر خوب کسانی هستند که اولا این باور را در وجود فرزندانشان احیا و تقویت کنن ٰ بعد آنها را رها کنن ٰ و ببینند که چه معجزه ای رخ خواهد داد ٰ

دوم : قرآن میگه ( من جاء بالحسنه فله عشر امثالها و ... ) میگه : هر که یک خوبی و حسنه بیاره من ده برابر جایزه میدم و به رویش میارم ٰ اما اگه کسی یه گناه بیاره ٰ فقط به اندازه همون یکی تنبیهش میکنم ...
    به نظر من این یک اصل تربیتیه ٰ می خواد به ما بگه اگه فرزندی کار خوب کرد ده بار روی او بیارید تا فرزند احساس کنه نیکوکاره ٰ ولی اگه به اشتباهی کرد فقط یک بار ٰ اما ما چکار میکنیم ؟؟؟
    در طول روز دهها عمل زیبای فرزند را از یاد می بریم ٰ اما امان از اون موقعی که بچه حتی سهوا لیوانی را بشکنه ٰ دیگه طوفان تنبیه بلنه میشه و حداقلش دست و پاچلفتی و ..... هزار چیز دیگه بارش میکنیم ٰ‌
    من سعی کردم تو این دو مورد که گفتم : تقریبا باورهای اون رو به خدا بالا ببرم و خدا رو شکر تا حالا که فقط 6 سالش هست خیلی جواب داده ٰ و مورد دوم نیز سعی کردم به خاطر اشتباهاتش تنبیه و یا گوشزد کن بهش ٰ اما خوبی هاش رو زیاد به روش بیارم که بسیار تاثیر گذار بوده ...

5) مادری رو میشناسم که بچه ای 4 ساله داره. این خانم خیلی خودش رو مقید به دین میدونه و به خاطر همین معتقده که کارتون ها و برنامه های کودکی که حتی از تلویزیون خودمون پخش میشه مناسب تربیت دلخواهش نیست و به بچه ش اجازه دیدن برنامه های کودک رو نمیده. به نظرتون تا چه حد کارش درسته؟

چون درک بچه هنوز پائینه ٰ اگه واقعا کارتون مشکل داشته باشه ٰ به نظر من کار خوبی میکنه ٰ اگه بچه سمی در دست داشته باشه و ندونه که سم هست ٰ مادر باید جلو اون رو بگیره ٰ اما به شرطی که خود مادر هم بدونه که سمه ٰ نه اینکه مادر وسواس باشه ٰ
    خیلی جاها سخت گیریه ٰ من پسرم خودم تموم کاتون ها رو میبینه ٰ اما باور کنید وقتی یه آهنگ مشکل داری میذاره فورا صداش رو میبنده ٰ بدون اینکه من بگم ٰ و ...
    این باز برمیگره به همون جواب سوال قبل : مادر باید یه محدودیت هایی ایجاد کنه ٰ اما نه سخت گیری ٰ ولی قبل از همه اینها باید اون باوری که ازش صحبت کردیم رو ایجاد کنه ٰ اگه فقط تو زندگیش بخواد محدودیت ایجاد کنه بدون بارور کردن ایمان او ٰ همیشه که کنار او نیست ٰ روزی او پا میگذارد در دنیایی که دیگر مهار او ممکن نخواهد بود ٰ لذا یادمان بماند این ایمان است که انسان را در خلوت و جلوت به عمل صالح نزدیک می کند نه سخت گیری پدرو مادر و نظارت همیشگی آنان و ...

6) شما هم خودتون رو جزء معتادین به ماده ی مخدر جدید "تالار همدردی" میدونید؟ اگه پاسختون مثبته، اولاً شما رو به کمپ ترک اعتیاد تالار دعوت میکنم که یکی از خیرین تالار به صورت رایگان تلاش زیادی کرد تا ما رو ترک بده اما ... :)
    دوماً راهی برای ترک خودتون ابداع نکردید؟ کلاً نظرتون چیه در مورد ترک؟

راستش رو بخوهید خیلی خیلی فضای همدردی رو دوست دارم ٰ سال 87 عضو شدم ٰ دو سالی به یه منطقه اعزام شدم که اینترنت نداشت ٰ و اصلا نتونستم بیام ٰ خیلی برام سخت بود ٰ ولی به محض اینکه جابجا شدم ٰ اومدم اینجا ٰ پس معلومه که حسابی معتادم ٰ چون اگه قرار بود ترک کنم ٔ باید تو مدت دو سال جدایی فراموشش میکردم ٰ اما نه ٰ نتونستم ٰ
    همدردی رو واقعا دوست دارم ٰ اعضا عزیزش رو هم همینطور ٰ مدیر خوبش رو هم همینطور ٰ
    به همین خاطر هرگز به ترکش فکر نمیکنم تا بخوام ترک کنم ٰ البته اگه بخوام ترکش کنم شاید شاید بتونم ٰ ولی هرگز ترک نمیکنم ٰ
    نظرم در مورد ترک : خیلی چیزا ترکشون به معنای مرگ است ٰ لذا میگویم ترک یعنی مرگ

7) اگه قرار باشه برای بهتری شخص زندگیتون یه آرزوی دنیوی (بجز سلامتی) و یه آرزوی معنوی بکنید، اون شخص کیه و چه آرزوهایی براش دارید؟

اون پدرم هست ٰ البته مادرم و همسرم در رده های دوم و سوم هسن ٰ برای اون اینجوری دعا میکنم که : خدا او را در دنیا محتاج فرزندانش قرار ندهد و آرزوی معنوی : عاقبت به خیر بشه همین ...

موفق باشید
    ممنون از شما که گرممون کردید ٰ همین دما خوبه ٰ یادتون باشه که من یه کم گرمایی ام ... اما این گرما تو این هوای سرد واقعا میچسبه ٰ ( البته اینجایی که ما هسیم خیلی هوا سرده )

16. 7 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (جمعه 27 آبان 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    57
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    2
    تشکرها
    1,724

تشکرشده 1,825 در 279 پست

Array

[quote=کنجکاو]
    ~~ஜ۩۞۩ஜ.خیلی خوب من اومدم.ஜ۩۞۩ஜ..~~

~~ஜ۩۞۩ஜ.کنجکاو.ஜ۩۞۩ஜ..~~

چون نباید خارجی نوشت من به فارسی یه ول کام میدم به خودم به صندلی داغ .

به به سلام کنجکاو جون ٰ مگه من مردم که شما بخواهید خودتون به خودتون ول کام بگید ٰ به دنیای صندلی داغ خوش اومدید ٰ ولی رعایت حال ما رو کن ٰ
    سوختم من از عطش آبی کجاست .....

خوب .... دوست عزیز چرا ما شما رو نمیشناسیم یه فلسفه بیار ....؟
    چون زیرا برای به خاطر اینکه شما اونجائید و من اینجام ٰ و چون من اینجام و شما اونجائید و شما اینجا نیستید و من اونجا نیستیم که همدیگه رو بشناسیم ٰ لذا شما منو نمیشناسید ٰ پس یا شما باید بیائید اینجا یا من بیام اونجا تا هم رو بشناسیم ٰ نظرتون چیه ؟؟؟ حالا من بیام اونجا یا شما میائید اینجا ؟ البته اصفهونیا که نمیذارن بیائید اینجا ( چون خیلی با مهمون میونه خوبی ندارن ٰ مخصوصا تو این عصر یارانه ها ) ٰ پس من بیام اونجا ٰ چطوره ...؟؟؟

زیباترین رنگ جهان .. ؟ محبت متمایل به امنیت

اعتقادات یعنی چی ؟ زیر بنای فکری انسان ٰ هر آنچه که عمل از آن برخیزد ٰ

پروفسور کیه از نظر شما ؟ (( من عرف نفسه فقد عرف ربه )) هر کس که بداند ز کجا آمده و آمدنش بهر چه بود ٰ به کجا می رود آخر ننماید وطنش .......

زیباترین ادم از لحاظ شما به توصیف چهره ؟ چهره ای متبسم ٰ پیشانی ای پر از موج ٰ قدی خمیده ٰ چهره ای نورانی ٰ دستانی پینه بسته ٰ .......

رنگ هایی که در قسمت زیر میزارم به افرادی که بعدش مینویسم ربط بده یعنی برای هر کس یه رنگ بزار ..

قرمز
    ابی
    بنفش
    صورتی
    ارغوانی
    نیلی
    ابی کمرنگ
    زرشکی
    .................................................. ...........................
    دایی : قرمز
    رئیس مجلس : آبی کم رنگ
    رئیس جمهور : نیلی
    خاله : زرشکی
    مادر بزرگه پدری و مادری : صورتی
    خدا : آبی
    ترانه 15 ساله : بنفش
    خودت : ارغوانی

خوب این پایین من میخوام یه کاری بکنم یه خلاقیت فردی خودم انجامش دادم تفسیرش کن

""""""""">>""""""""">>>""""""">>>"""""">>>"""">""" >""">"">"> تفسیر این خط
    در زندگی فقط نگاهمان به جلو باشد ٰ این رمز موفقیت است ...
    ءء<<<«<<<«<«<«<<<<««««<<<<<««««<<<« ««<<<<««<«<«تفسیر این خط
    گاهی در زندگی نیاز است برای ساختن آینده ٰ از آیینه جلو ٰ نگاهی به عقب انداخت ٰ و تجربه ها را برداشت و خرج آینده کرد ...
    :::::::::::::::ــــــــــــ::::::::::: ::::ـــــــــ:::::::::::ـ::::::::ـــ: ــــــــــــ:::::::::ــــــــ ::::::تفسیر این خط
    همیشه به سرعت نمیشه زندگی را به جلو برد ٰ استراحت و تفریح نیاز ضرورت زندگی است ٰ پس عجله نکن ٰ یادت باشه (( رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ... رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ))
    ><><><><><><><><><><><>><><><><><><><><><><تفس ر این خط
    ؟>>>>>>>>><<<<<<<<<<>>>>>>>>><<<>>>><><>>>>>>><ت فسیر این خط
    دعوا نمک زندگی است ٰ اما قهر کردن اصلا به صلاح زندگی نیست ٰ مقابل هم قرار بگیریم و مشکلات را حل کنیم ٰ اما در زندگی پشت به یکدیگر نکنیم ٰ

ببین تو یه جمله از لغت شیر .... سه بار استفاده کن هر بار شیر به یه معنا باشه ... جملتم طولانی نشه حداکثر 2 الی 3 سطر ..
    دیشب شیر را باز کردم تا شیر بنوشم ٰ شیری به من حمله ور شد ...
    آن یکی شیر است اندر بادیه ... وآن یکی شیر است اندر بادیه
    آن یکی شیر است کادم می خورد ... وان یکی شیر است کآدم می خورد

================================================== ===========
    کلمات زیر رو که میگم با خوندنشون اولین چیزی که به ذهنت میرسه در حد کلمه یا جمله بگو ...

خدا : زیبایی و آرامش ( تنها با یاد خداست که دلها آرام می گیرد ...)
    زندگی : خام بودم پخته شدم ٰ مرده بدم زنده شدم ٰ دولت عشق آمد و من دولت پاینده شدم
    بچه : لبخند
    زن : شمع ٰ سوختن و روشنی دادن
    تاهل : مسئولیت عاشقانه
    جاده تاریک : نیاز
    کلبه با پیر : صفا و مهربانی
    کودکی : یادش بخیر
    بازیگر : تاثیر گذار
    تالار : فقط همدردی
    اعتماد به نفس : من هستم
    هوش اجتماعی : گلیم خود را از آب کشیدن
    سیاست : اعصاب خوردی
    محمد ابراهیمی : کم پیدا هست تو تالار ( دوستش داریم )
    دل : حرم الله
    کنجکاو : خیلی گیر میده ( مسئول درجه حرارت صندلی داغ )
    تالار : فقط همدردی
    مدیر : سنگتراشان
    فرشته مهریان : واقعا کارشناس
    رنگ بنفش تو تالار : دیگه مخم کار نمیکنه ٰ اینو بیخیخ
    خانه داری : فاطمه زهرا (س)
    تلفن همراه : آفت اجتماعی
    ماهواره : لبه پرتگاه
    تلاش : یا علی (ع)
    خبر بد : زندگی اینه دیگه ٰ
    سطل زباله : نظافت
    وای فکنم بیچاره غش کرد .......

موردی جا افتاد اضافه کن خودت..

ما بیدی نیسیم با این بادا بلرزیم ٰ البته این باد نبید بلکه طوفان نوح بید ٰ بیاید به دادم برسید سوختم من از عطش آبی کجاست .....

18. 7 کاربر از پست مفید مهاجر بي نشان تشکرکرده اند .

مهاجر بي نشان (شنبه 30 مهر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 آذر 90 [ 09:03]
    سطح
    73
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 277
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,481

تشکرشده 3,465 در 1,036 پست

Array

سلام

من هم با اجزاه تون چند تا سوال دارم

1- در گذشته بطور معمول دخترها و پسرهای مذهبی با هم ازدواج می کردند اما چند سالی هست که من دیده ام که یه پسر یا دختر مذهبی با کسی ازدواج میکنه که نه در ظاهر(پوشش) و نه در عقاید بهم نمیان...به نظر شما چرا؟
    پس تکلیف دختر و پسری که فردی هم کفو خودشون میخوان چی میشه؟

2-شما گفتید مبلغ دینی هستید(موفق باشید انشاء الله) خیلیها یعنی در واقع اکثرا فکر میکنند توی این دوره زمونه دختر و پسری پیدا نمیشن که بتونن زندگی ای مانند زندگی پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) داشته باشند هم از نظر اختلاف سنی و هم شخص پیشنهاد دهنده، ایا نظر شما هم همینه؟

3-به نظر شما اگر یک دختر ، پسری رو مناسب ازدواج ببینه چون دختره حق نداره این موضوع رو بیان کنه ؟ ایا انگیزه ای اون دختر خانم اصلا مهم نیست که به چه دلایلی غرورش رو زیر پا گذاشته و خودش پیشنهاد ازداوج داده؟(منظورم رو با توجه به سوال قبلی که انگیزه مادی نباشه پاسخ بدید لطفا)

4-برای شخص من خیلی سخته که قبول کنم همسر آینده ام اهل موسیقی باشه ، خیلیها میگن این سختگیری بیش از حده نظر شما چیه؟

20. 7 کاربر از پست مفید m.mouod تشکرکرده اند .

m.mouod (شنبه 30 مهر 90)

صفحه 1 از 26 123456789101121 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)