به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
    عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 فروردین 93 [ 16:08]
    سطح
    29
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 658 در 179 پست

Array

RE: اسیر یه دوراهی شدم. کمکم کنید لطفا

سلام
    با اینکه برای دوستان خیلی ارزش قائلم در بعضی از نظرات نوشته هایی بود که برای تفکر امروز توی عصر پست مدرن واقعا تاسف بار بود.
    گفتید این دخترخانوم فقط مدتی عقد بوده و الان درحال جداییه حتی ازدواج هم نکردن اما متاسفانه دوستان رسما ایشون را بعنوان جنس دست دوم تلقی کردند!!!
    متاسفانه این تفکر لیبرالیزم جنسی که حدود 100 سال پیش در اروپا به شیوه غلطی شروع شده مارو که اسلاممان قدمت 1000 ساله داره و چیزیکه اونا تو دوره مدرنیته بهش رسیدن و ما از هزاران سال پیش داشتیم دارن توی افکار ما طوری نفوذ میدن که ظاهرا حالا حالاها نمیشه انتظار دید درست نسبت به این دو مسئله داشت که :
    1- انسان بودن ِ زن (دوره ای که زن قربانی جاهلیت سنت مسیحی فئودالی شد)
    2- زن بودن ِ این انسان (دوره ای که زن قربانی جاهلیت جدید و مدرن شد)
    حضرت فاطمه بیش از هزار سال پیش به مردم یاد داد که زن یک شی نیست، زن ضعیفه نیست...
    توی جامعه ایی که دختر زنده بگور میشد پیامبر رسما جلسه مستقل بیعت با زنان تشکیل داد و جدا از مردان از اونا بیعت گرفت (که این امروز یعنی حق رای) چیزیکه اروپاییها 80 سال قبل به زنانشون دادن ما از زمان پیامبر داشتیم.
    بگذریم اگر بخوام بگم باید چند صفحه بنویسم که اینجا نه جاش هست و نه زمانش ...
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    از اختلافات اجتماعی و ... که بگذریم دوست عزیز
    شما گفتید زمانی از این دختر خواستگاری کردید که نه از نظر فرهنگی و میزان تحصیلاتتون با ایشون همساز بودین و نه شغل ثابت و درآمدی که بشه روش برای یه زندگی حساب کرد داشتین ... دختر هم به اندازه شما حق انتخاب داره و میتونه تصمیم بگیره که چه کسی بعنوان همسر براش مناسبه ،
    دوستی نه برای پسر و نه برای دختر تعهدی ایجاد نمیکنه...
    نه ایشون موظف بودن 8 سال منتظر شما بشینن و نه شما موظف بودین بخاطر ایشون درس بخونید ... اگرم بخاطر علاقه تون به اون خانوم خوندید پس دیگه منت گذاشتن برای چیه؟ جایی نگفتین که ایشون ازتون خواسته باشن درس بخونید یا به شما قولی ندادن که منتظر شما میمونن ...
    خداروشکر که به مدارج بالا هم رسیدین
    از طرف دیگه اشتباهی که کردی این بوده که باوجود اینکه از ایشون غیررسمی خواستگاری کردین و ایشون به شما جواب مثبت ندادن، بدون اینکه قبلا از خانواده ایشون اجازه رسمی بگیری پدر و مادرت را برداشتی بردی خواستگاری!
    شاید رفتار اونا هم درست نبوده و حداقل بعنوان مهمانی که از یه راه طولانی میاد میتونستن شما خانوادتونو بپذیرن، اما شکل رفتار شما هم غلط بوده شما موظف بودین قبل از رفتن از خانوادشون اجازه بگیرید.
    و اما الان بعد از گذشت 8 سال
    توصیه هایی در بالا شده که بیشتر به گروکشی و تلافی و حس انتقام جویانه برمیگشت
    اگر به ایشون علاقه مندی و واقعا تصمیم به ازدواج دارید
    علت طلاقش را جویا بشید و در موردشون تحقیق و بررسی کنید
    درسته شرایط ایشون الان فرق کرده اما شرایط شما هم با گذشته فرق کرده ... شاید اگر شما این شرایط را 8 سال قبل داشتین اون موقع جواب ایشون مثبت بود...بهرحال علت جواب مثبت الانش را هم ازش بپرسید...
    البته توصیه بنده اینه که اجازه بدید مراحل طلاق رو طی کنه و مدتی از این جریان فاصله بگیره و فکرای آشفته ش رو سروسامان بده و بعد اقدام کنید... ایندفعه کاملا رسمی اقدام کنید و فقط به قصد آشنایی و شناخت خودتون و خانواده هاتون ... اگر کاملا به شناخت رسیدین ، شرایط همدیگه رو پذیرفتین و دیدین برای هم مناسبید و به هم واقعا علاقه مند هستید مبارکه ... انشالله خوشبخت بشید

2. 9 کاربر از پست مفید pk1365 تشکرکرده اند .

pk1365 (سه شنبه 22 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 مرداد 92 [ 00:03]
    سطح
    52
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    1,919

تشکرشده 1,958 در 415 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط lord.hamed
    درود

مهندس آی تی ، دوست عزیزم ؛ چون فرمودی رو راست باشید می خواهم کمی بیشتر از حد موضوع را باز کنم ..

با اجازه

ازدواج امری است مهم و همه ی افراد با توجه به نیازهای روحی ، جسمی و ... برای این موضوع اقدام می کنند .
    خواستگاری می روند ، خواستگار برایشان می آید و این پروسه همیشه برای هم وجود دارد .

همیشه یک دستور اجرایی توی این سیستم هست . همیشه حافظه ی RAM پر و خالی میشه و این پردازشگره که اطلاعات خام رو پخته میکنه .

اگر زندگی رو یک فضای ماشینی در نظر بگیریم ، تو هارد خوبی برای خودت تهیه کردی با درس خوندنت و کارت گرافیکتم خوبه ، مادر بردت هم مشکلی نداره اما .....
    تو با دو چیز مشکل داری ، اولیش که مریوط به خودت میشه CPU ! خوب نمی تونی داده ها رو پردازش کنی !!!
    می دونی چرا ؟
    تو چطور می تونی با داشتن این سیستم خوب و حرفه ای از یک RAM کارکرده استفاده کنی ؟؟؟؟؟

این RAM اطلاعاتی زیادی توش وارد و خارج شده و داده های زیادی رو جابجا کرده ، به نظرت با این سیستم نو و آکبند آداپته می شه ؟

من به کم به زبونه آی تی باهات حرف زدم ، می خواهی مثال شبکه های بی سیم رو برات بزنم ؟

پدر و مادرت ، ممکنه نفهمند ؟

یه کم بیشتر واقع بین باش ، من نمی خواهم بگوییم از این ازدواج صرفه نظر کن یا ازدواج کن ، حرف من سنجیدن شرایطه ....

بهتر نیست یک RAM آکبند رو امتحان کنی ؟

منظورتون اينه كه شخصي كه يك بار طلاق گرفته حالا به هر دليلي حقش نيست كه با يه پسر مجرد ازدواج كنه ؟ چرا ؟ ميشه دليلشو بگين ؟
    و اگه ميشه بگين كه اگه يه خانمي اين تاپيكو باز كرده بود بازم در موردش همينطوري حرف مي زدين يا اينكه اين طرز فكرتون مختص زنهاست ؟

من چند جاي ديگه هم تو اين تالار ديدم كه متاسفانه داره اين ديد منفي و اين نگاه اشتباه به ديگران تلقين ميشه و انگار اين فرهنگ غلط همچنان ادامه خواهد داشت ... خانم هايي رو كه به هر دليلي طلاق گرفتن با جنس دست دوم مقايسه مي كنن و به مراجع پيشنهاد مي كنن كه بره سمت جنس اكبند و دست اول ....
    از كارشناسان اين تالار توقع بيشتري داشتم .
    يعني پيشنهاد كارشناسانه ديگري نبود ؟ .

4. 7 کاربر از پست مفید saboktakin تشکرکرده اند .

saboktakin (سه شنبه 22 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

به نظر من شما باید با ایشون همین الان قطع رابطه کنید. و اصلا هم دلیلش را نگویید. ایشان هنوز طلاق کامل نگرفته است و چه بسا اگر شما او را از خود از ابتدا که با شما تماس گرفت نا امید می کردید برای درست کردن زندگیش تلاش بیشتری می کرد. پس خودتون رو کنار بکشید تا ایشون تمام مراحل جداییش را طی کند . به نظرم شما الان دارید از اب گل الود ماهی می گیرید. بگذارید وفتی او دارد برای زندگیش تصمیم می گیرد ذهنش مشغول شما نباشد. بعد اگر ایشون جدا شدند انوقت به سراغش بروید.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

6. 5 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 15:49]
    سطح
    84
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 233
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    3,189

تشکرشده 3,297 در 818 پست

Array

با سلام خدمت شما برادر گرامی:چند سوال
    1-فهمیدید چرا بازیتون داد؟
    2-معیارتون برای ازدواج با او فقط عشق است؟عشقی که ممکنه با ورود به زندگی و مواجه با مشکلات فرو کش کنه؟
    اگه یک ایراد بگیرم اینکه باهاتون صادق نبوده طبق سوال اول.می تونست راحت جواب رد بده ولی چی کار کرد بهانه الکی اورد چون فکر هم نمی کرد برید به خاطر اون درس بخونی.شاید بگید من دارم قضاوت بی جا می کنم ولی منتظرت نمونده و این خودش نقص دومشه همراه خوبی نیست.
    3-تحقیق کنید دلیل جدائیش چی بوده؟
    4-چرا می خواید از پدر و مادر مخفی کنید اون هم پدر و مادری که پا می شن می یان خواستگاری.چون خودتون هم می دونید کارتون درست نیست؟پدر و مادری منطقی دارید اگه اونا موافقت کنن کارت درسته
    همه حرفامو زدم اما یه نکته مهم این مخالفت هائی که داره باهات می شه به خاطر مطلقه بودن اون خانم نیست و کاملا با لرد حامد مخالفم .ما به خاطر رابطه قبلیتون مخالفیم نه آک نبودنش
    اگه با همه مخالفتها خواستی ازدواج کنی حتما یه مدت طولانی نامزد بمون تا ببینی می تونی باهاش بسازی و ببینی طلاقش رو رفتارش اثر نداشته

8. کاربر روبرو از پست مفید رایحه عشق تشکرکرده است .

رایحه عشق (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 شهریور 00 [ 00:15]
    سطح
    83
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 498
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,315

تشکرشده 3,200 در 813 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط lord.hamed
    درود

مهندس آی تی ، دوست عزیزم ؛ چون فرمودی رو راست باشید می خواهم کمی بیشتر از حد موضوع را باز کنم ..

با اجازه

ازدواج امری است مهم و همه ی افراد با توجه به نیازهای روحی ، جسمی و ... برای این موضوع اقدام می کنند .
    خواستگاری می روند ، خواستگار برایشان می آید و این پروسه همیشه برای هم وجود دارد .

همیشه یک دستور اجرایی توی این سیستم هست . همیشه حافظه ی RAM پر و خالی میشه و این پردازشگره که اطلاعات خام رو پخته میکنه .

اگر زندگی رو یک فضای ماشینی در نظر بگیریم ، تو هارد خوبی برای خودت تهیه کردی با درس خوندنت و کارت گرافیکتم خوبه ، مادر بردت هم مشکلی نداره اما .....
    تو با دو چیز مشکل داری ، اولیش که مریوط به خودت میشه CPU ! خوب نمی تونی داده ها رو پردازش کنی !!!
    می دونی چرا ؟
    تو چطور می تونی با داشتن این سیستم خوب و حرفه ای از یک RAM کارکرده استفاده کنی ؟؟؟؟؟

این RAM اطلاعاتی زیادی توش وارد و خارج شده و داده های زیادی رو جابجا کرده ، به نظرت با این سیستم نو و آکبند آداپته می شه ؟

من به کم به زبونه آی تی باهات حرف زدم ، می خواهی مثال شبکه های بی سیم رو برات بزنم ؟

پدر و مادرت ، ممکنه نفهمند ؟

یه کم بیشتر واقع بین باش ، من نمی خواهم بگوییم از این ازدواج صرفه نظر کن یا ازدواج کن ، حرف من سنجیدن شرایطه ....

بهتر نیست یک RAM آکبند رو امتحان کنی ؟

خیلی منو ببخشید که مجبورم اینو بگم انگار یکجور احساس دین می کنم که باید بگم:
    از یک مدیر و یا مشاور سایت در قرن 21 ام اینجور طرز فکر عصر حجری بعیده
    گرچه ظاهر طرز فکرشون رو با اطلاعات کامپیوتری آذین بستند ولی فکر کنم این مشاوره به درد دوران پاره سنگی می خوره

10. 7 کاربر از پست مفید sanjab تشکرکرده اند .

sanjab (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,893

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array

این که همه دارن از این خانم انتقاد میکنن و بدون اینکه دلایل اون خانم رو هم بدونن قضاوت میکنن خیلی خوب نیست.
    برادر عزیز میدونم شما الان خیلی به همدلی و هم به راهنمایی احتیاج دارید. علاقه مسلما خیلی مهمه اما مطمئنا کافی نیست. یه مدت به خودتون و ایشون فرصت بدید. واقعا ببینید دلیل جداییشون چیه؟ اگر میبینید واقعا میتونید با هم زندگی موفقی بسازید و منطقا مشکلی نیست گذشته رو فراموش کنید و به امید خدا شروع کنید. اما اگر میبینید نمیشه با هم زندگی کنید و با هم جور نیستید تکلیف خودتون و ایشون رو هم معلوم کنید.
    احتمال داره ایشون به خاطر ضربه ای که دارن از جدایی می بینن از نظر روحی به شما پناه آورده باشن و این یک عکس العمل از روی فشار عاطفی باشه. احتمال داره ایشون میخواسته ولی نتونسته خانوادش رو راضی کنه و یا به اجبار به کس دیگری جواب مثبت داده باشه و الان پشیمون شده باشه یا هزار تا شاید دیگه.
    پس از روی ظن خودتون یا دیگران قضاوت نکنید. فقط منطقی پیش برید. نمیگم احساستون رو در نظر نگیرید. میدونم هشت سال با این عشق پاک عمر گذروندن کم نیست.
    اگر میتونید و امکانش بود قضیه طلاق ایشون رو در دادگاه پیگیری کنید. راستش من از قانون زیاد سر در نمیارم و نمیدونم چقدر امکان داره از نظر قانونی شما رو در جریان واقعیت این جدایی قرار بدن. حداقل متوجه بشید درخواست طلاق از سمت ایشون بوده یا همسرشون و دلیل طرف شاکی برای درخواست طلاق چی بوده؟
    تحقیق کنید. از اقوام و همسایه ها و دوستان و همکاران ایشون.
    باز هم میگم اگر به درد هم میخورید اقدام کنید و اگر نه بهتره زودتر خودتون رو از این قضیه خلاص کنید و با امید به خدا آینده رو درست و اصولی بسازید.

12. 4 کاربر از پست مفید Pooh تشکرکرده اند .

Pooh (دوشنبه 28 شهریور 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 بهمن 91 [ 12:59]
    سطح
    41
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 150
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    7

تشکرشده 7 در 5 پست

Array

با تشکر از همه دوستانی که صمیمانه بهم لطف داشتن و به نحوی سعی در کمک و راهنماییم داشتن صمیمانه سپاسگذارم.میدونید دوستان چیزی که بیشتر از همه سوال شد از طرف شما این بود که دلیل طلاقش چی بوده. یادم رفت این موضوع رو بگم و این بود که ایشون عنوان می کردند که دلیل عقد کردن ایشون اصرار خانواده بوده و بیشتر اصرار مادر خانواده که سرپرست خانواده هم هست بوده و دلیل جدا شدنشون این بوده که نتونستن خودشون رو با شرایط جدیدش وفق بده و اصرار داره که خاطرات رابطه 8 ساله ایشون با من نتونسته از ذهنش پاک بشه و لجبازی با خانواده خودش به خاطر اصرار بی دلیل برای ازدواج با همسر قبلیشون. البته این دلایل برای من ممکنه درست باشه ولی راضیم نمیکنه. فکر میکیند اگه بتونم همسر قبلیشون رو ببینیم این آقا چه برخوردی میتونه با من داشته باشه؟به نظر شما کار درستیه بخوام با این آقا صحبت کنم و چه راهی وجود داره؟فکر میکیند عکس العملشون چی باشه؟میخوام در این مورد کمکم باشید.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اردیبهشت 91 [ 12:00]
    سطح
    19
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    112

تشکرشده 113 در 39 پست

Array

سلام برادر خوب

این دختر در موقعیت بدی قرار گرفته و این حرف که دیگران می زنند ومی گویند ایشان الآن از خداش باید باشه که همسر شما بشه را قبول ندارم و این حرف حرف درستی نیست.
    ولی از طرف شما هم دارد یک اشتباه بزرگ صورت می گیرد.
    و آن اینکه شما کاملا احساسی برخورد می کنی و اصلا اختلافاتی را که از لحاظ فرهنگی ،اجتماعی ،و یا هر مورد دیگر را که آن خانم و خانواده ایشان شما را در گذشته قبول نکرده اند را در نظر نمی گیری.
    این ازدواج اصلا موفق نخواهد بود و با مشکلات عدیده و جدی روبرو خواهید شد.
    من و همسرم که عاشقانه و عاقلانه همدیگر را قبول کردیم و ازدواج کردیم دچار مشکلات از پیش تعیین نشده ای شده ایم که حل آن برایمان مشکل است.
    شما که هیچ . از همین الان میتوان به صورت منطقی و دو دو تا چهار تا گفت که شما چه مشکلاتی پیش رو خواهید داشت.
    البته اگر دلتان اصلا رضا نمی دهد که ایشان را رها کنید یک جلسه رسمی با خودش و هرچه بهتر با خانواده اش بگذارید و علت های رد کردن شما در گذشته را به صورت کاملا منطقی بررسی کنید و آن گاه کاملا منطقی تصمصم بگیرید و بزرگتر ها هم مشاوره بگیرید.
    البته این جلسات را فقط بعد از طلاق ایشان و حتی دو ماه بعد با ایشان در میان بگذارید.
    خواهش میکنم. خواهش میکنم . خواهرانه از شما می خواهم که عجله نکنید و منطقی باشید.

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,197

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

سلام به تالار خوش اومدید

تا کارشناسان گرامی به این تاپیک بیایند خواندن لینک زیر خالی از لطف نیست

کلیک کن

16. کاربر روبرو از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده است .

بالهای صداقت (شنبه 26 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 مرداد 92 [ 00:03]
    سطح
    52
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    1,919

تشکرشده 1,958 در 415 پست

Array

دوست عزيز مهراب آراد

مسئوليت انتخابي كه مي كنيد با خود شماست . مسلما هر انتخابي كه شما بكنين يه سري سود داره و يه سري ضرر .
    براي اينكه دچار احساسات نشين بهتر اينه كه يه كمي بيشتر ابعاد اين مسئله رو براي خودتون باز كنين و سود و زيانشو خوب بسنجين و بهترين راه رو انتخاب كنين .
    ما اينجا فقط نظراتمونو مي گيم كه شايد باعث بشه به يه سري سوال هايي كه تا حالا فكر نكردين بيشتر فكر كنين .
    به نظر بهترين راه اينه كه تو اين مرحله از زندگيتون منطقي تر شرايط و اوضاع رو بسنجين و با چشم باز انتخاب كنين .
    شما تو اين مدت خيلي خودتون رو درگير احساستون با اين خانم كردين و نخواستين كه به جز اون به چيز ديگه اي فكر كنين . همين باعث شده كه الان تو تصميم گيري تون دچار تعارض بشين و بين عقل و احساستون گير كنين .
    شما الان موقعيتتون مثل قبل نيست . خدا رو شكر اين دوري بين شما و اون خانم همونطور كه خودتون گفتين براي شما خيلي پر منفعت بوده (درستونو ادامه دادين ،‌شغل خوبي پيدا كردين و ...) و حالا شما هستين كه حق انتخاب دارين و اين خيلي خوبه .
    پس تلاش كنين كه [size=medium]بهترين
    انتخابو داشته باشين .
    رفتارهاي اين خانم يه كمي عجيب و غريب است و بهتره كه بيشتر راجع بهشون تحقيق كنين. يه روزي اين خانم شما رو ول كرد و رفت و چون شما رو ناكام گذاشت حالا بدست آوردن اون واسه شما شده يه آرزو و اين يه مانع خيلي جدي اي هست كه بايد خيلي مواظبش باشين و نذارين جلوي منطق و عقلتون رو بگيره .

نوشته بودين كه اين خانم دليل جداييشون رو اين عنوان كرده كه پدر و مادرش مجبورش كردن كه با اين شخص ازدواج كنه ...

آيا الان پدر و مادرشون با جداييشون موافقن ؟‌ديگه اصراري به ادامه زندگي اين زوج ندارن ؟ و چرا؟يعني اين خانم انقدر از خودش استقلال و حق انتخاب نداشته كه تو مهمترين انتخاب زندگيش ( انتخاب همسر ) خودش نقشي داشته باشه ؟‌ و انقدر تحت تاثير حرف خانواده اشه ؟

بعدم گفتين كه بهتون قول داده هموني بشين كه شما مي خواين و از اين حرفاي عشقولانه ..
    پس چرا ازتون خواسته كه برين اونجا و تو شهر اونا زندگي كنين ؟ اون اگه واقعا شما رو به خاطر خودتون دوست داشته باشه و وجود شخص شما براش بااهميت باشه اين شرط به نظر يه كمي بي معني مياد ...

يه سوال ديگه اينكه آيا اون زماني كه دوبار با پدر و مادرتون رفتين خواستگاريش ايشون هم در جريان بودن يا نه ؟ اگه بودن نظرشون راجع به خواستگاري شما چي بود ؟ بهتون گفتن كه نريد خواستگاري و شما پاشدين رفتين ؟

و يه مورد ديگه اينكه جدا از مسئله اختلافات فرهنگي و اجتماعي اي كه بدليل مسافت زياد محل زندگي شما دو نفر وجود داره حتما به اين مسئله توجه كنيد كه ايشون الان يه زندگي رو تجربه كردن و پخته تر از شما هستن تو زمينه زندگي زناشويي و همين مي تونه عامل اختلاف بين شما دو نفر باشه .
    [/size]

18. 4 کاربر از پست مفید saboktakin تشکرکرده اند .

saboktakin (دوشنبه 28 شهریور 90)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)