به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

RE: آزموده را آزمودن خطاست...واسه همه دخترایی که قصد ازدواج با ی مرد مطلقه رو دارند

خیلی خوبه که قوی هستی کاش شمایی که اینقدر خصوصیات خوب داری با این آقا ازدواج نمیکردی شما با این خصوصیات اصلا با این آقا کنار نمیای
    ولی گذشته ها گذشته این یک تجربس
    همه زندگی آدم که ازدواجش نیست
    قوی باش عزیزم

2. کاربر روبرو از پست مفید hamdam 96 تشکرکرده است .

hamdam 96 (پنجشنبه 13 مرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 اردیبهشت 93 [ 15:23]
    سطح
    33
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    227

تشکرشده 409 در 163 پست

Array

RE: آزموده را آزمودن خطاست...واسه همه دخترایی که قصد ازدواج با ی مرد مطلقه رو دارند

اگر قرار باشه موردی به عنوان اینکه دو نفر نباید با هم ازدواج کنند قید بشه ، مورد شما و همسرتونه. من هیچ شانسی برای ازدواج شما در آینده نمیبینم ، به فکر آینده خود باشید و وقت تلف نکنین.

4. کاربر روبرو از پست مفید samanis تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (جمعه 01 آذر 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 فروردین 92 [ 22:02]
    سطح
    40
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 8
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    284

تشکرشده 289 در 103 پست

Array

سلام عزیزم ..نوشته هات منو یاد رمان بامداد خمار انداخت.....ادمها که لیاقت ندارن وقتی یک نعمت بزرگ میافته تو دامنشون ..خودشونو گم میکنن .....متاسفانه این رفتار بسیاری از مردان است ...و شاید هم برخی زنان .....به نظر من هم این ادم درست بشو نیست ..تو تصمیم زندگیتو بگیر .....شاد باشی

6. 4 کاربر از پست مفید kimiakhaton تشکرکرده اند .

kimiakhaton (چهارشنبه 06 مهر 90), فرهنگ 27 (جمعه 01 آذر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

بچه ها چقدر سریع و با احساسات در مورد زندگی یه آدمی که چند تا پست بیشتر در مورد زندگیش نگفته؛ تصمیم میگیرید!
    من فکر می کنم ما نباید همه تقصیرها رو گردن اون آقا بندازیم و به این فکر کنیم که این خانوم بیست کامل هستند؛ که اگر ایشون بیست کامل بودند با دید بازتری دست به انتخاب میزدند! آن هم در ازدواج!
    و صد البته که اون آقا هم جذابیت های بیشماری داشتند که این خانوم، بسیار سریع اقدام به ازدواج با ایشون گرفتند!
    پس، لطفا یه کم عاقلانه تر و با طمانینه ی بیشتری مراجع رو راهنمایید کنید!
    ممنونم

8. 9 کاربر از پست مفید del تشکرکرده اند .

del (جمعه 04 آذر 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 91 [ 20:35]
    سطح
    25
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 11
    دستاوردها:
    تشکرها
    550

تشکرشده 554 در 162 پست

Array

حق با شماست...مجید هم وضع مالی خوبی داره هم ظاهرشو دوست داشتم...من موقع آشنایی با مجید دوسش نداشتم...اون دنبال من اومد و مصمم اومد جلو و با محبتش منو علاقمند کرد...گرچه همیشه می گفت تو یه خاطر پول من زنم شدی اما واقعا می خواستم متاهل باشم...من آرزو داشتم شوهر داشته باشم عاشق بچه بودم ...فکر می کردم این مرد دیگه مال خودمه...این سهم منه و مال من ...فقط مال من...همیشه می گفت مریم هرکی خیانت کنه آخر ی روز دستش رو می شه ماه پشت ابر نمی مونه...گفت هر کدوم از ما خیانت کته راه برگشتی نیست...راست می گفت چون زود دستش رو شد...همیشه می گفت مرد اگه خیانت کرد زن حق نداره همون کارو بکنه ...فقط می تونه طلاق بگیره...من دختری بوذم که هر جا پا می گداشتم چشما منو تعقیب می کردن اما من لذت ی زندگی سالمو می خواستم اما تحمل زور گویی رو ندارم...تحمل اینکه کسی برای خودش همه آزادی های دنیا رو بخواد و من زندونی ...که از خونه خیالش راحت باشه که بیرون به شیطنتش برسه...زندگی یا کسایی که هیج ارزشی واسه رن قایل نیستند...که تفریح و خوشحالی رو حق زن نمی دونند...من 20 نیستم...من اشتباهای زیادی کردم اینکه مدام مطلقه بودنشو به رخ کشیدم چون می گفت تو 5 بار کوتاه بیا من اگرم خیلی بد باشم شرمنده می شم 1 بار کوتاه می آم ...اما من می گفتم تو بار دومته و من اول...من یا پسری با این شرایط ازدواج نکردم که تاره من همش کوتاه بیام که اون شرمنده یشه ! می خواست از من اون کسیو بسازه که خودش می خواد اما من اون مریمو دوست نداشتم...موهاتو بکن تو...کم حرف بزن...بیرون نرو...با دوستات نرو ...سر کار نرو...همش با فامیل ما باش...دکترا راضی نیستم بخونی...آرایش نکن...تو جایی نمی ری بی من اما من مسافرت کاری(!؟)می رم هرموقغ می خوام می رمو می آم...تو ماشین نیاز نداری...خرجتو کم کن...خانوادتو بزار کنارو منو بچسب...ما پولداریم پس ما حرف می زنیم...کی گفته تو خوشگلی ...تحصیلات مهم نیست پول مهمه ...من بره ای که مجید می خواست نبودم...هیچ دختری با شرایط من که هیچ حتی معمولی ترین دخترا نمی تونن اینجوری زندگی کنن...من فکر می کنم 8 ساله زندگی کردم نه 8 ماه...من آزادی های معقولمو می خواستم...

خیلی حرفا رو اگه بر می گشتم به عقب هیچ موقع نمی زدم و خیلی کارارو مکی کردم من خیلی اشکالات دارم...ایراد زیاد دارم اما خودمو آدم نرمالی می دیدم با کلی کم و کاستی ها ولی مجید رو نرمال نمی دیدم...اون همه ی راهای قانونی و غیر قانونی آزار ی زنو می دونست ...می گفت من می خوام زنم در کنارم باشه نه مقابلم اما خودش همیشه بالای سر من بود نه در کنارم...اون اعتقاد پدرشو داشت که زن خدای دوم زنه...همه می گفتن سرت می ترسه دوست داره که بیرون نمی برتت...اما من نه خرم و نه دوست دارم خودمو به خریت برنم...بیرونم نمی برد که دخترا نفهمن مجید زن داره...ماشین نمی خرید چون می ترسید از تو همون خیابونی که خودش دور دور می کنه سر در بیارم...سر کار نرم که تمام اعتماد به نفسمو از دست بدمو واسه هم چی وابستش بشم...جایی واسه تفریح نمی بردم که بد عادت نشم و یاد بگیرم تفریح فقط حق اونه...من حس کردم ادامه ی این زندگی مثه راه رفتن رو ی طتابه که به فرداشم امیدی نیست...سخته دوریش...شبا وقتی نصف شب از خواب می پرم دیوونه می شم که کتارم نیست...حس و حشتناکیه...دردناکترین لحظه های زندگیمو می گذرونم...مخصوصا وقتی داداشم هر شب می آد می گه در حال دور دور و شیطنت تا دیر وقت دیدتش تو خیابون...اما گفتم اب نداره 2 سال؟ 3 سال؟ بگو 5 سال؟؟؟ بازم فراموشش می کنم اما 50 سال روبرومو نجات می دم...شاید باید می افتاد این اتفاق تا پوست بندازم...می گن آرزوهای آدم هم ی روزی از آدم انتقام می گیرن...فهمیدم که پول همیشه آدمارو خوشحال نمی کنه ...زندگی تو پول از دور قشنگ بود از نزدیک بوی تعفنش خفت می کنه...پولشون مال خودشونه منتش مال تو...من تاوان اشتباهات خودمو می دم...سادگی...عجول بودن...بی فکر ازدواج کردن...خوش خیالو رویایی بودن...دیگه به روم نیارید بچه ها خودم می دونم ...

10. 5 کاربر از پست مفید هم پرواز تشکرکرده اند .

هم پرواز (پنجشنبه 14 مهر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 شهریور 95 [ 04:50]
    سطح
    66
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 210
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    880

تشکرشده 885 در 224 پست

Array

فهمیدم که پول همیشه آدمارو خوشحال نمی کنه ...زندگی تو پول از دور قشنگ بود از نزدیک بوی تعفنش خفت می کنه...
    چه حرف قشنگی .منم اینو با تک تک سلولام حس کردم.خودت رو نباز عزیزم ..اینجور ادما یه جا توی زندگیشون گیر می کنن .آب همیشه از کوزه درست در نمیاد!!

12. 3 کاربر از پست مفید f_z تشکرکرده اند .

f_z (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    25
    دستاوردها:
    تشکرها
    550

تشکرشده 554 در 162 پست

Array

سلام بچه ها...1 ماه بیشتر شده که شوهر ما هیج سراغی از ما نگرفته! گرچه تصمیم نهایی رو گرفتم اما اصلا نمی تونم بفهمم چرا بعضی آدما اینقدر گستاخ و وقیحن...نمی تونم بفهمم چی تو ذهنشون می گذره...پس چرا من اینقدر ناراحتم که زندگیم خراب شده؟؟؟ از نفرت و خشم و کینه پرم...خالی از هر نوع حس دوست داشتن...اما اون چرا اینقدر بی خیاله؟؟؟برام عجیبه...

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,670

تشکرشده 36,010 در 7,405 پست

Array

maryamp

به تالار همدردی خوش آمدی

عزیزم عنوان تاپیکت ربطی به محتوا ندارد . یعنی مشکل از مطلقه بودن این آقا نیست . چون اگر مطلقه هم نبود شما باز هم به این مشکلات بر می خوردید .

نوع نگرش هردوتون به زندگی کاملاً مقابل همه .

ریشه اصلی مشکل امروز شما در شکل و نوع انتخابه . شما خیلی راحت با فردی که با ماشین دنبال شما افتاد دوست شدید >>> رفتاری نسنجیده و خلاف عقلانیت

و بعد هم با او ازدواج کردی بدون یک شناخت عمیق از شخصیت و روحیات ( احتمالاً متأثر از احساسات و عواطف ) >>> باز هم اشتباه

و آنچه امروز با آن مواجهی هزینه و پیامد اشتباه خودتون در پذیرش یک مزاحم به عنوان دوست و بعد هم ازدواجی حتی با وجود مخالفت پدر با وی بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang
    پنقل قول:
    ارسال همین موقع ها بود که با شوهرم توی ماه رمضان آشنا شدم.تو خیابون ماشینمو تعقیب کرد ...دوست شدیم

عزیزم بخشی از این رفتارهاشم بر میگرده به نحوه اشناییتون و دوستیتون. یعنی شما فکر نکردید این اقا که اینجوری به این نحو با شما دوست شده میتونسته با خیلی های دیگم قبل از شما دوست شده باشه و بعدا روی این مساله هم حساس بشه که شما با ماشین حق ندارید برید بیرون چون ممکنه گرگهایی مثل خودش تو خیابون پیدا بشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamp
    مسئله اینه که رفتاری که مجردی می طلبه با تاهل متفاوته...برای ی دختر یا پسر مجرد دور دور و شیطنت زشت نیست...همه برای پیدا کردن جفت زندگیشون تلاش می کنند.

سنگ بنای یک زندگی مشترک پر مشکل که اغلب به جدایی می کشد از همینجا گذاشته می شود

من بعد از ازدواج شدم ی زن خانه دار که واقعا واسه زندگی کردن رفتم جلو...با رنگ موی آنچنانی و لباسای گرون و ظاهر ی دختر مدرن و امروزی دقدقم شده بود امروز چی پپزم؟؟؟ از خودم حالم به هم خورده بود...

اون روال پیش از ازدواج باعث می شود اینگونه نسبت به ایفای نقش طبیعی خود به جای لذت بردن حالمان به هم بخورد . و وقتی این نوع روحیه در مقابل مردی قرار بگیرد که حقوق همسرش را نادیده می گیرد منجر به سیکل معیوب شناختی می شود .

با وجود این همه مشکل دانشجوی ممتاز شدم معدل الف و بدون کنکور هم می تونم وارد دوره ی دکترا بشم.من دان 3 تکواندو دارم .عضو تیم ملی دو میدانی و توی زندگیم اولویت بندی داشتم...من شوهرمو آدم بی ذوقی می دونم که حتی نمی تونه از چیزی که مال خودشه لذت ببره...به قول حافظ اون آدم بی ذوقی رو که اول بهار نتوته از گل و آوای بلبل لذت ببره باید سوزوند...حافظ می گه زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم...زلف یار باید بیرون باشه! آدم تو زندگی اگه جر زن باشه دیگرانو به دردسر می اندازه...اون باید ی زن که به خانوادش می خورد می گرفت نه اینگه منو بگیره و بخواد تغییرم بده

آفرین ، دقیقاً همینه باید با کسی ازدواج می کرد که مطابق روحیات و فرهنگش می بود . اما شما چرا چشمت رو باز نکردی که بشناسی و ...... . دقت کنید که شما هم انتخاب کردی با اختیار و کسی شما را مجبور نکرده حتی پدرت مخالف بوده .

در حال حاضر هم فعلاً باید مدتی صبر کنی و بعد عکس العمل او را که دیدی با طمأنینه و مشورت پاسخ دهی

.

15. 12 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (شنبه 22 مرداد 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    25
    دستاوردها:
    تشکرها
    550

تشکرشده 554 در 162 پست

Array

سلام بچه ها...دیگه همه چی تموم شده...دیشب ساعت 1 نصفه شب داداشم مچشو در حال شماره دادن به دختر و دختر بازی گرفته...تازه داداشم که رفته جلو خیلی خونسرد با نیش باز دست آورده جلو که دست بده و سلام کرده که تا می خورده از داداش من کتک خورده و در رفته با ترس...تازه اس ام اس تهدید هم واسه بابام زده که جلو آقازادتون رو بگیریند و احترام خودتونو نگه دارین وگرنه دفعه بعد اقدام قانونی می کتم! آخه پروتر و وقیح تر از این آدم جایی دیدید؟؟؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 11 شهریور 95 [ 04:50]
    سطح
    66
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 210
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    880

تشکرشده 885 در 224 پست

Array

عزیزم اینقدر خود خوری نکن و دنبال مچ گیری نباش .شما اولین کسی نیستی با اینجور موارد برخورد می کنی .من نمی دونم ضوهرت رو دوست داری و می خوای باهاش زندگی کنی یا نه .اگه ته دلت دوستش داری و می خوای اصلاحش کنی و بهش فرصت بدی که این روشت کار زندگیت رو از اینی که هست بدتر می کنه ..خیلی باید صبور باشی و روی خودت و رفتارات کار کنی تا نتیجه بگیری .اگرم که جوابت منفی هست و هیچ علاقه ای به ادامه زندگیت نداری که باز هم این حرص و جوش ها و مچ گیری ها و شکستن حرمت ها که کمکی بهت نمی کنه...شرایط جدایی رو برات بدتر می کنه ..سعی کن نسبت بهش بی تفاوت باشی .چیزی که مهمه خودتی که به فکر حفظ سلامتی روحی و جسمی خودت باشی ..از فکر شوهرت و کارهاش بیا بیرون.
    امیدوارم به زودی آروم بشی.

18. 2 کاربر از پست مفید f_z تشکرکرده اند .

f_z (چهارشنبه 06 مهر 90)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)