به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 27 اسفند 90 [ 09:37]
    سطح
    23
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    87

تشکرشده 88 در 40 پست

Array

تحملم داره تموم میشه

دختری هستم 27 ساله و مجرد ، حدودا 1 ساله با پسری دوست هستم و خیلی همدیگرو دوست داریم، و تصمیم داریم اگه شرایط جور بشه ازدواج کنیم، مشکل من اینجاست که از لحاظ جنسی بسیار بسیار گرم هستم و نیاز شدیدی دارم ، سالهای سال با سرکوب این نیاز به جسمم و روحم لطمه های زیادی وارد کردم . الان تو برزخ گیر کردم ، چون واقعا همو دوست داریم و هر دو نیاز داریم...ولی هنوز شرایط برای ازدواج نداریم، واقعا نمیدونم چیکار کنم ، دختر مذهبی نیستم، کلا خانواده مذهبی ندارم،اما یه سری معیارها داشتم برای خودم که همیشه سعی کردم بهشون پایبند باشم، اما دیگه دارم داغون میشم از این همه فشار ، اونم تو شهری مثل تهران که شاید قریب به 80% پسرها قبل از ازدواج رابطه جنسی رو تجربه میکنن، حتی هیچکس باور نمیکنه که یه دختر 27 ساله که زیبا هم باشه تا الان رابطه جنسی نداشته!!

میخوام راهنماییم کنین که چیکار کنم ؟ خواهشا از جنبه مذهب نگین چون همشو میدونم!!!
    پیشاپیش از همه دوستان ممنونم

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

RE: تحملم داره تموم میشه

سلام ترانه خانم
    رابطه جنسي قبل از ازدواج كار اشتباهي است هم از ديد مذهب و هم از ديد روانشناسي
    با توجه به اينكه مي گيد مذهبي نيستيد براي من سخته راهنمايي كردنتون در زمينه مهار نياز جنسيتون
    ولي به عنوان يك دوست مي تونم بهت بگم كه اگر با اين آقا پسر رابطه جنسي برقرار كردي ديگه ازدواج باهاش را فراموش كن. چون اون هرگز با خانمي كه باهاش رابطه نامشروع داشته ازدواج نمي كنه.
    و اگه يك درصد هم ازدواج كنه نمي ذاره شما طعم خوشبختي را بچشي و هميشه بهت شك داره

3. 4 کاربر از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده اند .

ليلا موفق (یکشنبه 26 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 12 دی 90 [ 13:21]
    سطح
    23
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    تشکرها
    84

تشکرشده 88 در 44 پست

Array

نميدونم شما شهرستاني ها راجع به تهران چه فكري ميكنيد ؟ يك دختر 27ساله زيبا تهراني اگه رابطه جنسي نداشته باشه براتون عجيبه مگه تهران اروپاس؟
    چرا آن آقا براي ازدواج با شما اقدام نميكنه اگه واقعا قصدش ازدواجه؟

5. کاربر روبرو از پست مفید دل انگيز تشکرکرده است .

دل انگيز (چهارشنبه 15 تیر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    87

تشکرشده 88 در 40 پست

Array

ایشون میدونه من تا به حال رابطه نداشتم، خودش داشته و اعتقاد داره تو زمونه ای که پسره باکره پیدا نمیشه
    خودخواهیه که بخوایم دنبال دوشیزه بودن طرف باشیم،حرفتون صحیحه ،یک سری از آقایون خودخواه همچین اعتقادی دارن که رابطه جنسی رو با دوست دخترشون مجاز میدونن اما برای ازدواج دختر آفتاب مهتاب ندیده میخوان !! این بیانصافیه ... مگه ما دخترا آدم نیستیم؟

دل انگیز عزیز

ایشون براش یه مشکل مالی پیش اومده که ما فعلا هیچ حرکتی در زمینه ازدواج نمیتونیم بکنیم

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh63
    ایشون میدونه من تا به حال رابطه نداشتم، خودش داشته و اعتقاد داره تو زمونه ای که پسره باکره پیدا نمیشه
    خودخواهیه که بخوایم دنبال دوشیزه بودن طرف باشیم،حرفتون صحیحه ،یک سری از آقایون خودخواه همچین اعتقادی دارن که رابطه جنسی رو با دوست دخترشون مجاز میدونن اما برای ازدواج دختر آفتاب مهتاب ندیده میخوان !! این بیانصافیه ... مگه ما دخترا آدم نیستیم؟

منم حرفم همينه ترانه خانم شما خودت بايد شان و شخصيت و احترامت را حفظ كني و اجازه ندي كسي بهش توهين كنه.
    چرا ما آدميم به شرط اينكه خودمون اجازه نديم كسي آدم بودنمون را زير سوال ببره
    همونطور كه خودتون گفتين اين آقا قبلا رابطه جنسي داشته چرا با همون قبلي ادامه نداده يا ازدواج نكرده و اومده سراغ شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟

ببخشيد رك صحبت كردم آخه ناراحت مي شم وقتي كسي عقل داشتن ما خانوما را مي بره زير سوال و ازمون سوء استفاده مي كنه

8. کاربر روبرو از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده است .

ليلا موفق (یکشنبه 26 تیر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    87

تشکرشده 88 در 40 پست

Array

ممنون از جوابت لیلا جون ، میشه در جواب سوالتون بپرسم شما مردی سراغ دارین که قبل از ازدواج سراغ رابطه نرفته باشه؟ اگه آقایون مذهبی باشن که زود زن میگیرن ، تو شهرستانا و روستاها هم که سن ازدواج پایین تره، به نظرتون این همه پسر تو تهران که صبح تا شب از کنارشون رد میشیم از 15 سالگی چیکار میکنن وقتی تو 30 سالگی هنوز شرایط اقتصادی ازدواج ندارن؟ اونم با توجه به ماهواره ایترنت و دخترایی که تو خیابون میبینیم؟

10. کاربر روبرو از پست مفید آوازه تشکرکرده است .

آوازه (چهارشنبه 15 تیر 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 93 [ 10:43]
    سطح
    39
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    341

تشکرشده 352 در 169 پست

Array

ممنون از جوابت لیلا جون ، میشه در جواب سوالتون بپرسم شما مردی سراغ دارین که قبل از ازدواج سراغ رابطه نرفته باشه؟ اگه آقایون مذهبی باشن که زود زن میگیرن ، تو شهرستانا و روستاها هم که سن ازدواج پایین تره، به نظرتون این همه پسر تو تهران که صبح تا شب از کنارشون رد میشیم از 15 سالگی چیکار میکنن وقتی تو 30 سالگی هنوز شرایط اقتصادی ازدواج ندارن؟ اونم با توجه به ماهواره ایترنت و دخترایی که تو خیابون میبینیم؟
    سلام
    نمیخواستم نظر بدم ولی این حرف رو زدی گفتم یه چیزی بگم اونم اینه که تو چکار داری که فلان پسر چکارکردو.... توبه فکر خودت باش مشکل شما اینه که میخوای دیگرون کارتو تائیدکنن تو به خاطر خدا تحمل کن مطمئنن جواب خوبی بابت صبرت میگیری
    تو این سایت بگرد چقدر افراد بودن شرایط تو رو داشتن یا حتی داریم کسائی که این رابطه رو داشتن یامشکل براشون پیش اومده یا نیومده ولی پشیمونن توالان رو میبینی چندصباح دیگه رو ببین منم 30سالمه مجردم هستم تاحالاهم باکسی رابطه ندارم (با توکل به خدا البته)خیلی مواقع بهم سخت گذشته ولی الان که میخوام ازدواج کنم خیلی راضیم چون سرم رو بالا میگیرم ومیگم تاحالا پاک بودم و عوضش رو ازخدا میخوام نه ازبنده اون
    حتی اگه این آقا پسر پیغمبرهم باشه تواین سایت یا هرکس دیگه ای به شما اینکارو توصیه نمیکنه
    موفق باشی

12. 4 کاربر از پست مفید سارابختیاری تشکرکرده اند .

سارابختیاری (چهارشنبه 15 تیر 90)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    87

تشکرشده 88 در 40 پست

Array

خانم سارا

حق با شماست ، حرفتون کاملا درسته ، تبریک میگم که داری ازدواج میکنی ، من نمیخوام کسی کارم رو تایید کنه ، من خسته شدم ،دیگه صبرم تموم شده ، از لحاظ روحی و جسمی شدیدا داغونم ، رفتم دکتر تغذیه (خیر سرش دکتر مملکت ) میگه دوست پسر داری چرا س.ک.س نداری؟

دوست پسرم هم اصلا منو مجبور نمیکنه، خیلی دوستم داره و میگه هرجور تو راحتی ، اما اونم بدتر از من تحت فشاره

یه مطلب دیگه

الان که در اخبار ،روزنامه ها و سایتها میخونیم که بالاترین علت طلاق زوجین مشکلات جنسی ست ؛ نباید فکری کرد؟ خب اگه من باهاش الان رابطه برقرار نکنم ،ازدواج کنیم بعد بفهمیم از لحاظ جنسی نمیتونیم همدیگرو راضی کنیم؟؟ اون موقع طلاق؟؟؟؟ دلم نمیخواد وقتی اعلام میکنن تو تهران از 4 ازدواج یکیش طلاقه ، اون یکی من باشم !!!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 بهمن 90 [ 16:01]
    سطح
    24
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 6
    دستاوردها:
    تشکرها
    762

تشکرشده 768 در 239 پست

Array

خانم سارا

حق با شماست ، حرفتون کاملا درسته ، تبریک میگم که داری ازدواج میکنی ، من نمیخوام کسی کارم رو تایید کنه ، من خسته شدم ،دیگه صبرم تموم شده ، از لحاظ روحی و جسمی شدیدا داغونم ، رفتم دکتر تغذیه (خیر سرش دکتر مملکت ) میگه دوست پسر داری چرا س.ک.س نداری؟

دوست پسرم هم اصلا منو مجبور نمیکنه، خیلی دوستم داره و میگه هرجور تو راحتی ، اما اونم بدتر از من تحت فشاره

دکتر تغذیه است. کارشناس مسایل جنسی روانشناسی یا اجتماعی که نیست. حتی ممکنه می خواسته ببینه اوضاع از چه قراره و می تونه اون هم یه پیشنهادی بده یا نه. جسارت من را ببخشید. مخصوصا که می گید خوشگل هم هستم و ...

یه مطلب دیگه

الان که در اخبار ،روزنامه ها و سایتها میخونیم که بالاترین علت طلاق زوجین مشکلات جنسی ست ؛ نباید فکری کرد؟ خب اگه من باهاش الان رابطه برقرار نکنم ،ازدواج کنیم بعد بفهمیم از لحاظ جنسی نمیتونیم همدیگرو راضی کنیم؟؟ اون موقع طلاق؟؟؟؟ دلم نمیخواد وقتی اعلام میکنن تو تهران از 4 ازدواج یکیش طلاقه ، اون یکی من باشم !!!

یکی دیگش هم که از اون مهمتره بی اعتمادی همسران، خیانت و ... است که ریشه اش در همین روابط خارج از چارچوب ازدواج است. اگه مسایل جنسی نوددرصدشون دوا و درمون دارند، مسایل این چنینی درمانشون خییییییلی سخته. توی همین تالار یه گشت بزن ببین مردهایی که به همسرشون بی اعتماد شدند، چه زندگی ای واسه خودشون و همسرشون درست کردن.

15. 5 کاربر از پست مفید شب نم تشکرکرده اند .

شب نم (چهارشنبه 23 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 93 [ 10:43]
    سطح
    39
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 42
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    341

تشکرشده 352 در 169 پست

Array

ترانه عزیز
    من تو رو درک میکنم چون منم این دوران رو میگذرونم یا میشه گفت گذروندم ولی برای اینکه بخوای یک فرهنگ رو عوض کنی حتی اگه اون فرهنگ(فرض براینکه) غلط باشه نیاز به فرهنگ سازی قوی تری داره با یه نفرویک روز نمیشه عوضش کرد خیلی راههای بهتر هست بابت اینکه از طلاق جلوگیری کرد تو این سایت بگردی می بینی که مسائل جنسی با کمی آموزش قابل ترمیم هست(من مشکلات جنسی رو نمیگم )کسائی که کارشون به طلاق میرسه تنهااین نیست که سکس قوی با هم ندارن شاید اصلابلد نیستن که چطوری همسرشون رو راضی کنن وحتی به خودشون زحمت نمیدن که مهارتهای خودشون رو افزایش بدن
    به جای اون به نظر من دیگه به نیاز جنسیت فکر نکن سعی کن باکارهای دیکه خودت رو سرگرم کنی حتی اون به آقا هم کمک میکنی اگه الان تلفنی باهم درباره روابط جنسی حرفی میزنین یا عملی انجام میدی یا خود ارضائی چیزی دراین میان هست کامل بزار کنار چون مطمئن باش تنها کسی که ضرر میکنه خودتی هرچی رواین موضوع حساس بشی تحملش برات سخت تره
    موفق باشی به خدا توکل کن عزیز دلم این روزای مبارک وقت استجابت دعاست

17. 4 کاربر از پست مفید سارابختیاری تشکرکرده اند .

سارابختیاری (چهارشنبه 15 تیر 90)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)