به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 خرداد 94 [ 13:55]
    سطح
    48
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    Overall activity: 18.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15

تشکرشده 40 در 24 پست

Array

RE: عاشق كارم شدم

ممنون من هم عذر ميخوام اگه باعث ناراحتي شما شدم
    اگر ممكنه راهنماييم كنيد كه چطور ميتونم تقاضاي حذف تاپيكم رو داشته باشم
    ممنون

2. کاربر روبرو از پست مفید roz530 تشکرکرده است .

roz530 (جمعه 08 بهمن 89)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

رز جان،نه اسمتو،شهرتو،رشته تو،اسم شرکتو، سنتو،اسم دانشگاتو گفتی.از هیچ راهی نمی شه به هویتت پی برد.از چی می ترسی.

فقط کسانی که از چیزایی که اینجا تعریف کردی می تونن بگن ــــــه عاطفه م همچین مشکلی داره ولی نمی تونن به طور

یقین بگن این آی دی عاطفه ست.حالا فرض بگیریم مطمعن شدن.چه کار می خوان بکنن؟کار خلاف که انجام ندادی.

مشکل داشتتن و مشورت گرفتنم که خلاف نیست.از این بین کسی م بخواد سو استفاده بکنه،از مشکلت از قبل خبر

داشته تا الآن اقدام کرده یا بعدن اقدام می کنه،اینجا چه پاک بشه یا نشه تو عملکرد اون تاثیری نداره.یه احتمال دیگه

یه نفر از کارمندان اون شرکت اینجا رو بخونه و شما رو بشناسه بره گزارش بده و شما رو اخراج کنن که ما هم داریم

می گیم از اونجا بیا بیرون پس چیزی از دست نمی دی.

اینجا حذف تاپیک نداریم نگرانیتم بی مورده.کسی که از مشکلت خبر نداره نمی تونه به هویتت پی ببره.

4. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (شنبه 09 بهمن 89)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 11:19]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,603

تشکرشده 37,102 در 7,012 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    roz530 گرامي
    به نظر مي رسد كه طبع لطيفي داريد. اين موضوع هم باعث مي شود با كوچكترين توجه كسي، به سر ذوق بيايي و از طرفي اگر كمي با شما رك و صريح صحبت شود، خود را دچار احساسات بد مي كنيد و به خودتان آسيب مي رسانيد. (همين وابستگي به مدير شركتتون و از طرفي دلخور شدن از بهشت نشان دهنده حساسيت بالاي شما در تعاملات انساني هست.)
    پس بر اين اساس براي اينكه بتوانيد رابطه با ثبات و دائمي با ديگران داشته باشي(مثلا داشتن شغل ثابت)، بايد به جاي مبنا قرار دادن احساساتت (كه يك طرف آن وابستگي هست و طرف ديگرش دلزدگي)، بيشتر مهارتهاي ارتباطي خود را افزايش داده و بر اساس يك منطق مسائل كاري خود را سامان ببخشي.

اگر چه علاقمندي به كار و محيط كار از مولفه هاي افزايش بهره وري هست،‌ليكن تنها معيار امتياز دهي به كار نيست.
    شما وقتي مي خواهيد كار را انتخاب كنيد. بايد بحث اقتصادي، علاقمندي به خود كار (نه مدير ، ساختمان يا آدمهاي محيط)، توانمندي هايتان، پتانسيل و استعدادتان، آگاهي و مهارتهايتان و .... را بررسي كنيد.

خلاصه:
    يكم:
    انرژي خود را بگذاريد روي افزايش مهارتهاي ارتباطي خودتون.
    دوم:
    كنترل احساسات را در سر لوحه كارهايتان قرار داده و تصميم گيري هايتان را بر اساس شيوه حل مسئله تنظيم بفرماييد.
    سوم:
    با خطاهاي شناختي آشنا شويد و سعي كنيد كمتر مرتكب آنها شويد.

نتيجه: اكنون كه درگيري و وابستگي احساسي با مديرتان را داريد و از طرفي مزاياي كاري قابل توجهي نيز بر آن بار نيست. بايد براي كسب موقعيت بهتر و همچنين تمركز زدايي و بستر زدايي (فراموش كردن مدير)، همانطور كه دوستان توصيه كردند، به فكر محيط كاري ديگري باشيد.

================
    پاورقي:
    گفتني هست شجاعت شما در بيان احساساتي كه فقط خودتان از آن اطلاع داريد و در ضمن خودتان هم تاييد نمي كنيد براي ما ، بسيار ستودني هست. مسلماً كسي كه چنين جسارتي را دارد اولاً صادقانه مي خواهد تغيير كند ثانياً انرژي لازم جهت تغيير را هم دارد.
    دوست گرامي، متاسفانه در اينجا به خاطر كمبود وقت غالباً اعضاء از تاييد و تصديق توانمندي هاي مراجعان عبور مي كنند و روي نقاط قوت آنها تمركز نمي كنند. تا سريعاً به جواب مشكل فرد اشاره كنند. اما اين به اين معني نيست كه نقاط قوت مراجع را نبينند يا مهم ندانند.
    اينكه كاربران بدون اينكه شما را بشناسند يا سودي برايشان داشته باشد، انرژي مي گذارند و جواب براي شما تايپ مي كنند، اين علاقمندي آنها را به زندگي شما نشان مي دهد. اينها را گفتم كه بدانيد همه ما شما را دوست داريم و زندگيتون براي همه ما مهم هست. و هر كدام از زاويه اي نگاه كرده و هشدارها را گاهي با نرمي گاهي با صداي بلند گوشزد مي كنيم تا خدايي نكرده براي شما اتفاقي نيفتد. و اين اطمينان را داريم كه شما مي توانيد

6. 9 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (یکشنبه 10 بهمن 89)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)