به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 شهریور 90 [ 19:53]
    سطح
    29
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    158

تشکرشده 163 در 25 پست

Array

Lightbulb علاقه شوهرم به جنس مخالف

[align=justify]سلام دوستان،
    1/5 ساله ازدواج کردیم و بعد از ازدواجمون با هم یه شرکت زدیم و هر دو اونجا مشغولیم. کار شرکتمون در ارتباط با کامپیوتر و اینترنت هستش. شوهرم قبل از ازدواج اصلا" با اینترنت سر و کار نداشت ولی بعدش دیگه مجبور به استفاده شد. اولین بار خیلی اتفاقی متوجه شدم که داره عکس های ... search می کنه. منم ناراحت شدم و بهش تذکر دادم. راستشو بخواید اوایل ازدواجمون هم چند بار ازم خواست با هم فیلم .... ببینیم. منم اوایل رودربایستی داشتم باهاش. وقتی اصرار کرد قبول کردم. اون موقع تازه داشتم حس می کردم که دیگه ارتباط جنسي ضعيف شده... (قبل از عروسی 6 ماه عقد بودیم که اصلا" چنين مشكلي نداشت و کلا" خیلی پرحرارت بود.) بلافاصله با ديدن اين فيلمها تحريك قوي جنسي شده و به تلویزیون خیره شده بود. . اون شب احساس کردم خرد شدم. می دونم که منظوری نداشت ولی من دلم می خواست زار زار گریه کنم. بعد از اون هم چند بار ازم خواست فیلم ببینیم ولی من قبول نکردم و دلیل مخالفتم رو هم گفتم بهش. و گفتم در طول زمانیکه ارتباط داریم دوست دارم حواست به من باشه، نه اینکه صحنه اين فيلمها در نظرت بياد و يا آنها رو با لذت نگاه کنی. درمورد عکس دیدنش هم بارها بهش گفتم که ناراحت میشم. هربار میگه دیگه تکرار نمی کنم ولی دروغ میگه. از طرفی هم میگه کارمون خسته کننده س. تفریح که نداریم. اگه این کارم نکنم که افسرده میشم. منم میگم یعنی دید زدن اين فيلمها و عكسها تفریحه؟ با این کار بانشاط میشی؟ احساس می کنم کلا" به دختر ها و زنان زیبا توجه می کنه. نمی خوام بگم منظور خاصی داره نه. خودم اینو می دونم که هدفی نداره ولی کلا" از این کارش ناراحت میشم. مثلا" اگه عروسی یا مهمونی یا هر جایی بریم و دختر زیبایی اونجا باشه، مطمئنم که شوهرم متوجه اش شده و تو دلش زیبایی اون دختر رو تحسین کرده. اوایل که به زبون میاورد. بعدش که دید بهم برمی خوره دیگه ابراز نمی کنه. تو گوشی موبایلش خیلی کلیپ و ترانه داره ولی فقط یکیشون رو هر وقت حوصله اش سر بره یا خسته باشه می بینه، اونم یه آهنگیه که توش پشت سر هم فقط عکس دختر نشون میده.
    بازم میام می نویسم فقط خواهشا" اگه راه حلی دارید ارائه بدید. اگر هم سئوالی هست پاسخ میدم.
    ممنونم.[/align]

2. 2 کاربر از پست مفید آیسان تشکرکرده اند .

آیسان (چهارشنبه 19 آبان 89)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)