به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 144
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

RE: ازدواج دختر مجرد بعد از 12 سال عاشقي با مرد بچه دار

دانه جان خواهش می کنم خودتو کنترل کن. عزیز دلم خدا که اون بالا نشسته. کار شما دوتا اشتباه بود. اون صیغه و پیوند زناشویی بین اون دوتا بسته شده بود نه شما دوتا.
    عزیزم باید همه جوره رابطه ات رو قطع کنی خانمم. اون آقا هم باید واقعیت رو قبول کنه. خواهش می کنم دانه. تو الان شوهر داری. تو سوگند خوردی در مقابل خدا که به همسرت وفادار باشی.

همه چی به کنار. ولی خدا چی ؟؟؟؟ می تونب نظارتش بر همه چی رو کتمان کنی ؟؟؟ عزیزم آروم باش. به خدا توکل کن.

2. کاربر روبرو از پست مفید نازنین غ تشکرکرده است .

نازنین غ (چهارشنبه 03 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 تیر 91 [ 11:23]
    سطح
    57
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    650

تشکرشده 657 در 204 پست

Array

چی شده دانه جون؟
    چرا بازم نا امید شدی؟؟ با همسرت مشکل پیدا کردی؟؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 91 [ 17:29]
    سطح
    81
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 347
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 498 در 242 پست

Array

دانه جان باز چی شده عزیزم؟
    توکل کن به خدا
    درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور

نکرده است\"

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط دانه
    امروز شديدا از كاري كه كردم پشيمون شدم
    اي كاش اين تصميم رو نمي گرفتم
    نمي دونم چرا همه به فكر اون زن هستند و هيچ وقت هيچ كس به من فكر نكرد
    پس حق من چي مي شه؟!
    اينهمه سال عمر و جوونيم چي ميشه
    من به كمترينها هم قانع بودم
    اصلا به من چه كه به كي ظلم مي شه به كي نمي شه. ظلمي كه به من شده چي مي شه؟!
    كي به من فكر كرد كه من بخوام به همه فكر كنم؟!!!!!
    از دست اين دنيا خسته شدم
    تا كي دندون به جيگر بذارم و صدام در نياد؟!
    به شما هم ظلم شده . اما از طرف اون مرد که چندین سال با شما دوست بوده بعد رفته یکی دیگه را گرفته بعد با وجود داشتن زن و بچه با شما رابطه داشته .
    چرا نباید کسی به اون زن فکر کنه . اون اومده قانونا همسر اون آقا شده نه رابطه مخفی بوده نه چیز دیگری. ( چه میدونسته که اون مردی که بهش پیشنهاد خواستگاری داده ناتو بوده و از سر لجبازی اومده ازدواج کنه )
    به نظر مقصر اصلی اون آقاست که داره با سرنوشت چندین نفر بازی میکنه .( با سرنوشت همسرش و بچه اش و شما و همسر شما و خانواده های شما ) بقیه تقصیر ها هم گردن شماست .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 مرداد 90 [ 22:24]
    سطح
    51
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    تشکرها
    82

تشکرشده 85 در 57 پست

Array

چرا ما هميشه سعي مي كنيم مقصر اشتباهاتمون رو كس ديگه اي بدونيم . اون زن هيچ تقصيري نداره . تازه لطفاً‌ اينقدر نگين به من ظلم شده ، ظلم رو شما به اون زن كردين كه با همسرش پنهاني رابطه داشتين . عشق و مرد آرزوهاي شما اشتباه كرده چرا به اون زن بيچاره ربطش مي دين ؟
    با نظر digital man هم كاملاً موافقم .
    دانه جان يه كم به خودت بيا . شما هر دو تون متأهليد و بايد خيلي زودتر از اينا فكر اينجاهاشو ميكردين . سعي كن براي هميشه فراموش كني ، تازه بايد واسه اشتباهات گذشته ت هم طلب عفو كني . عزيزم ايمان بيار يه خدايي هم اون بالا هست كه بنده ش رو به خودش وانميذاره ...

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 تیر 91 [ 11:23]
    سطح
    57
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    650

تشکرشده 657 در 204 پست

Array

دانه جان چرا انقدر بهم ریختی خانومی؟
    چی شده که باز همه چیز برات تازه شده ؟ اینجوری حرف نزن از تو بعیده اینجا هر کسی نظرشو میده بعضی از این نظر ها دلنشینه برای آدم بعضی هاشون ناراحت کننده
    درسته که 12 سال خاطره هیچ وقت از بین نمی ره ولی اگه اونا رو تو ذهنت مرور نکنی بخدا کم رنگ تر می شه ولی اگه مرورشون کنی همیشه پر رنگ می مونه و این وسط خودت داغون میشی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 12 اردیبهشت 88 [ 00:29]
    سطح
    42
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 18 پست

Array

دانه جان کمی خونسرد باش توی تاپیکی که من ساخته ام توی یکی از پست هات نوشته بودی اگر بخواهیم متونیم یکی رو فراموش کنیم و دیگری رو جانشینش قرار بدیم از خدا کمک بخواه برای ادامه راه عزیزم نگو خسته شدم باید قوی باشی به خاطر خودت وفقط به خاطر خودت
    گذشته هر چه بوده دیگه تموم شده و شما تصمیمتون رو گرفتید به عنوان کسی که واقعا اینجا دوستش دارم ازتون خواهش می کنم آرامشتون رو بیشتر حفظ کنید به خدا توکل کن بیشتر با خدا خلوت کن و ازش بخواه ایمان دارم همان طور که خودت ایمان داری که کمکت می کنه عزیزم شما قسمت اصلی راه رو رفتید بزرگترین و بهترین تصمیم رو گرفتید به نیت تصمیمتون نگاه کنید که به خاطر طفل 4ساله این کار رو انجام دادید به خدا آروم میشید شما این جا به اون کمک کردید خدا هم دستت رو میگیره و به کمکت میاد احسنت میگم بهت به خاطر نیت پاک و قلب بزرگی که دارید تا اینجاشو اومدین از اینجا به بعدش رو هم مطمئنم که میتونید فقط این روزا بیشتر با خدا خلوت کنید اگر همسرتون وقت ندارند که بیشتر با شما باشند با دوستان صمیمی تون برید بیرون تفریح کنید اصلا بلند شو بیا مشهد پیش خودم پیش آقام که امام رئوفه
    عزیزم اگه بخوای اینجوری ادامه بدی خودت به خودت ظلم می کنی با تکرار یا ارحم الراحمین سینه مهربونت رو آروم کن با فریاد یا الله به خودت کمک کن باز هم میگم خواهش میکنم فقط و فقط به خاطر خودت این کارو بکن نذار خودت بیشتر از این به خودت ظلم کنی خواهر عزیزم

9. کاربر روبرو از پست مفید bahare.tanha تشکرکرده است .

bahare.tanha (چهارشنبه 03 خرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 16 بهمن 88 [ 11:16]
    سطح
    36
    Level completed: 85%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 7 در 7 پست

Array

دانه عزیز سلام.
    تو خودت استاد ما هستی و باید ما تازه وارد ها را راهنمایی کنی. اما مطلبی که بنده به ذهنم میرسه اینه که در قضیه شما یک اشتباه کوچولو صورت گرفته و اون اینکه هر دوی شما عزیزان (شما و دوست سابقتان) در حالی که دل در گرو کسی داشته اید با یکی دیگه عهد زناشویی بسته اید و این اشتباهی کوچولو و بس فاحش است. اما خانم دانه عزیز هیچ اشکالی ندارد، جلو ضرر را از هر کجا ببندی منفعت است. بنا براین این اشتباه رو فراموش کن و به خودت بقبولان که تو بالاخره با یک نفر عهد بسته ای و همسری گزیده ای. و وجدان حکم می کنه که دل از هر کس دیگری جز همسرت بشویی. تو الان همسری انتخاب کرده ای که محتاج محبت توست و بر تو روا نیست حتی لحظه ای به اون بنده خدا (دوست سابق) بیندیشی. او رو از ذهنت بنداز بیرون و حتی برایش آرزوی خوشبختی نکن (می خوام بگم حتی اگه براش آرزویی هم بکنی یعنی هنوز دلت پیش اوست) فراموشش کن و نگو نمیشه که خیلی خوب میشه و تو میتونی و تازه آدمی که شما رو که دوستش بودی یهو ول کرد چه بهتر که زنش نشدی که بعدا ممکن بود در حالی که همسرش بودی ولت کنه.
    زندگی مشترک تو و زندگی دوباره تو تازه شروع شده، اون رو گرم نگه دار و گرم ترش کن و همسرت رو عاشق خودت کن و البته مهمتر از همه زندگی ات را بکن و از زندگی به این باهالی لذت ببر و به همسرت عشق بورز.
    تو هنوز اول راهی از لحظه لحظه های زندگیت لذت ببر و به همسرت وفادار باش ای وفادارترین همسران.

11. کاربر روبرو از پست مفید آقا مصطفی تشکرکرده است .

آقا مصطفی (چهارشنبه 03 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 89 [ 17:57]
    سطح
    42
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

سلام دانه جان من داستان زندگیت را خواندم که بسیار تلخ بود برایت ماجرایی واقعی را تعریف میکنم
    و واقعا دلم میخواد اونو بخونی و اگه خواستس نظرتو بدی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 89 [ 17:57]
    سطح
    42
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    90

تشکرشده 94 در 50 پست

Array

این ماجرا ی زندگی دوست خواهرم هست ومن اونو از زبون خواهرم واست مگم

سال اولی که وارد دانشگاه شدیم دختر بسیار زیبایی از همکلاسامون بود که زیباییش توی مون ماه اول زبونزد همه شد واقعا جذاب بود خیلی از پسرا میخواستن باهاس دوس شن ولی اون همون ترم اول عاشق یکی از همکلاسامون شد خیلی همو دوس داشتن و همه هم میدونستن وخیلیها به عشق اینا حسرت میخوردن

زمان گذشت وسال اخر شد و از عشق اینا ذره ای کم نشد . حال خواستگارای دختر غوغا کرده بودن وخونوادشم امونشو بریده بود دختر به پسره گفت که بیاد خواستگاریش ولی خونواده پسره راضی نمیشد تا سربازی نره کاری بکنن .خلاصه که این دوتا تحت فشار بودن پسره هر کار کرد خونوادش راضی نشد و دختره هم که دیگه کم اورده بود شروع به دعوا با پسره کرد بینشون اختلاف افتاد در نهایت دختره تحت فشار زیاد و واسه انتقام از پسره زن یکی از بهترین خاستگاراش شد.ترم اخر بود همه متعجب بودیم پسره دیونه شده بود میخواست با همه دعوا کنه سیگاری شد مشروط شد.دختره همش فکر میکرد و دیگه با هیچکدوم از ماها حرف نمزد سر کلاسا فکر میکرد همه جا فکر میکرد هیچی نمیگفت.

بعد چند ماه وقتی دانشگاه تموم شد بهمون زنگ میزد و گریه میکرد از حماقتش میگفت از عشقش و همسری که دختر دوسش نداشت و رفاهی که برای او فایدهای نداشت
    دختر دوباره رابطه اش را با پسر شروع کرد اول باهاش درددل میکرد همون طور که با ما درددل میکرد لی کم کم زیادتر شد حالا پسر به سربازی میرفت و دختر هم عاشقانه او را میپرستید رابطه شان زیاد شد حتی به خیانت جنسی انجامید همه چیز اوج گرفت تا شوهر دختر متوجه شد .

همه راهی را امتحان کرد تا دختر را برگرداند کتکش زد/محبتش کرد/به خانواده دختر گفت/در خانه حبسش کرد/ولی هیچکدام فایده نداشت تا اینکه در اثر فشارها دختر از خانه فرار کرد و به معشوقش پناه برد در اثر اینکار مادر دختر سکته کرد و مرد دختر به خانه برگشت ولی باز هم حاضر به جدایی از عشقش نبود .
    همه چیز بحرانی بود شوهر حاضر به طلاق و ایندوتا حاضر به جدایی نبودن سربازی پسر تمام شد و او که از این وضع خسته شده بود رابطه را تمام و با دختر پیشنهاد خانواده اش عروسی کرد .و دختر ماجرای ما شب عقدکنان عشقش خودش راکشت و همه چیز را تمام کرد.(ابان ماه سال پیش) روز تشییع جنازه اش هبچکس اشکی نریخت .همه از او متنفر بوودن به نظر همه او یک زن خائن بود حتی خواهراش اونو قاتل مادرشان میدانستند .بعد از گذشت چند ماه من و خواهرم چند روز مانده به عید سر قبرش رفتیم انقدز خار و خاشاک وخاک روی قبرش بود که انگار صاحب این قبر هیچکس را ندارد.گسی چه میدانست صاحب این قبر کسی بود که روزگاری کسی از دیدن سیر نمیشد چقر شاد بود و عاشقی که کسی او را درک نکرد.
    حال در ان دنیا چه سرنوشتی دارد خدا میداند .غیر از نفرین چیزی پشت سرش نبود.ای... باور کن اشکهایم سرازیر است و اینها را مینویسم

قصدم از گفتن این ماجرا مقایسه نبود فقط نمیدانم چرا اینقد دلم خواست واست تعریف کنم .در نهایت دانه جان شاید شوهر تو هم اکنون طناب نجاتی باشد که خدا برایت فرستاده تا تو را از چاه خاطرات گذشته ات نجات دهد.گفتی در مورد گذشته ات چیزی به شوهرت نگفتی پس گذشته ات را فراموش کن و شوهرت را در چیز هایی که الان در زندگیت هست شریک کن.جدا نشدن از گذشته عواقب سختی برایت خواهد داشت.در ذهنت ان زن را نفرین نکن به این فکر کن که معشوقت هم با ازدواج با ان زن او را از مردی جدا کرد که میتوانست خالصانه به ان زن عشق بورزد پس این وسط ان زن هم حرام شد.و در نهایت بدان در زندگی ابعاد گونانونی هست که میتوانی با وارد شدن به انها و جدا شدن از بعد عشقی که به معشوقت داشتی چیزهای جدیدی را تجربه کنی واینکه اگر در زندگیمون نفرین کسی پشتمون باشه وحشتناکه هر چند که مطمئنم همه اینارو خودت میدونی
    دوست دارم وبرات دعا میکنم

14. 2 کاربر از پست مفید کاترین تشکرکرده اند .

کاترین (چهارشنبه 03 خرداد 91)

صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)