به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آبان 89 [ 22:07]
    سطح
    41
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    144

تشکرشده 147 در 67 پست

Array

RE: آیا وفتشه از شوهرم جدا بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva-64
    سلام

من امروز اینجا عضو شدم......

منم مشکلات زیادی با همسرم دارم 25 ساله ام و یک پسر 2.5 ساله دارم.شوهرم خیلی سرد و بی محبت هست آدم بسیار مغرور و خودخواهییه.هیچ وقت خودش و مقصر نمی دونه و من همیشه بدهکارم...از خودم خیلی مایه می زارم ولی اون مثل سنگ هر روز سخت تر میشه...می خوام طلاق بگیرم ولی اون چون به پسرم خیلی علاقه داره و می دونم بچه رو بهم نمیده می ترسم حتی اسم طلاق و بیارم.....چه کنم ؟ هر روز افسرده تر و غمگین تر میشم دارم از کمبود محبت همسر نسبت به خودم رنج می برم..من آدم فوق العاده احساسی هستم ولی متاسفانه یک شوهر کم حرف و بی محبت دارم...هر روز به زندگیم بی انگیزه تر میشم.....اون اصلا حاضر نیس حتی بیاد بریم پیش مشاور...من چی کار کنم؟ کمکم کنین تو رو خدا
    سلام shiva-64
    لطفا براي طرح مشكل خود تاپيك جداگانه اي باز كنيد.براي اين كار تو صفحه اوليه طرح مشكلات ازدواج،ارتباط مراجعان-مشاوران كليد موضوع جديد رو بزنيد و سعي كنيد كامل اونجا مشكل خودتونو بگيد تا دوستان بررسي كننيد و جواب بدن.

2. کاربر روبرو از پست مفید انديشه تشکرکرده است .

انديشه (جمعه 26 شهریور 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 دی 90 [ 11:22]
    سطح
    30
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 7
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    58

تشکرشده 57 در 30 پست

Array

RE: خودم فکر میکنم طلاق بهترین راهه

نقل قول نوشته اصلی توسط همون شادزی
    خوب دوستان شما هم درست میگید ولی به نظر شما چرا افرادی که هنوز به این اطمینان نرسیدن که آیا میتونن با هم زندگی کنن موجودات بیگناهی به دنیا میارن؟آیا کسی در قبال اینها مسئول نباید باشه؟آیا کسی در برابر آینده اینها جوابگو نیست؟ همین رو بلدیم فقط به دنیا بیاریم و دیگه بعدش بزرگ شدن و آیندش با خودش؟همسایه ما از شوهرش جدا شد با داشتن یک دختر و مادر این دختر کوچولو چون میخواست دوباره ازدواج کنه دختر و سپرد به دست خانواده شوهر. شوهر این خانم بعد از مدتی در اثر تصادف میمیره و دخترک بی پناه زیر دست زن عمو بوده و این زن عمو پست کتکش میزده یک روز تو حمام اون قدر میزنتش تا سرش میخوره به کف حمام و ضربه مغزی میشه. واین دختر کوچولو بعد از 20 روز کما فوت میکنه.به نظر شما چه کسی باید جوابگو باشه؟مادر یا پدر؟من یا شما؟
    شاد زی عزیز این دختر بچه معصومی که شما ازش صحبت کردید پدرش قبل از به دنیا آمدنش فوت کرده بود و مادرش هم توان مالی برای نگخداری بچه را نداشت.
    خداوند در قرآن بارها انسانها را به ترحم در حق یتیم و مهربانی با یتیمان دعوت می کند و فرموده اند. خداوند همه ما را عاقبت به خیر کند این زن عمو که در دنیا و آخرتش تیره شد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)