به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43
    عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

RE: مشكلمو همه بخونيد تورو خدا كمكم كنيد!

امیر پارسا محترم

از محبت و لطف شما تشکر می کنم . و جهت اینکه آگاه باشید من استاد نیستم . من فقط آنی هستم که می خوانم و می خوانم و می خوانم . همین . نه چیزی بیشتر . شاید بیشتر به یک دانش آموز شبیه باشم تا استاد .

دوست محترم نخیر خواندن یک کتاب برای تصمیم گیری درست کافی نیست آن هم زنان ونوسی و مردان مریخی ! که خودم به شخصه و از دیدگاه خودم با این کتاب و پاره ای از مطالب آن مشکل جدی دارم !

مشاور زن برادرتان قطعا طی اطلاعاتی که ایشان به مشاور داده صحبتهایی کرده که با توجه به کل صحبت می توان به نظر مشاور و گفتار او پی برد و با یک جمله ی استخراج شده نمی توان نتیجه گیری درست کرد و به نظر من این جمله برای تائید یا تکذیب کفایت نمی کند .

امیر پارسا
    چرا در تمام طول تاپیک از زن برادرتان به عنوان دختره یاد می کنید ؟! به نظر شما این نوع انتخاب واژه درست و محترمانه است ؟!و.....

آخ که چقدر از اس ام اس و راه های ارتباطی مدرن برای حل مشکلات اساسی زندگی دلخورم !!

آخه اس ام اس و چت و ایمیل هم گره از مشکل می تواند باز کند ؟! شما فاکتور میمیک صورت و نگاه و حرکات بدن و نوع گویش و گرمای وجود طرف مقابل را نمی توانید احساس کنید و ....
    واقعا مثل اینکه دو رباط ( ماشین ) در دو طرف خط نشسته اند و با هم حرف می زنند . این هم از بدبختی انسان و دردسرهای تکنولوژی است !!!
    با اس ام اس معلوم می شود چه کسی راست می گوید چه کسی دروغ و از چه جایگاهی حرف می زند و...؟!!!

برادر شما به هیچ عنوان اجازه ندارد دست روی همسر و شریک زندگی اش بلند کند . این خانم ارج و قرب دارد این خانم کسی است که قرار است در یک سطح سرش را کنار دست برادر شما روی یک بالش بگذارد و بشود همسر او . عزیز او . مادر فرزندان او و.....
    ( برادر شما به واقع ارزش همسرش را یا درک نکرده است یا مهارت کنترل خشم ندارد و درهر صورتی کار ،کاری است بس اشتباه و به مرور دردسر ) زندگی زناشویی جنگ و تیز نیست .

قرار نیست در زندگی زناشویی کسی از کسی بترسد. قرار است زن و مردی در کنار هم زندگی کنند و ضمن مرتفع کردن نیازهای جنسی و روحی و ......در جهت رشد و بالندگی خود و زندگی تلاش کنند .همین و به همین سادگی .
    ( به نظرم این حرفها به درد خودت هم می خورد امیر پارسا تا نوع دیدگاه ها ی خودت را انشالله برای شروع زندگی زناشویی از همین امروز تغییر بدهی )

به جای اینکه فکر کنید که دختره !!! باید بترسد به این فکر باشید که برادر شما باید مهارت کنترل خشم را یاد بگیرد .

ایجاد ترس و رعب و وحشت برای خفه کردن صدای انسانها راه مناسبی نیست بهتر است آن طرفی که مشکل دارد به رفع مشکل خودش بپردازد .

همسر یار روز و شب انسان است همان لحظه که از همه جا در مانده می شوی و به آغوش همسر راه زندگی پناه می بری تا چند لحظه ای فارق از ناجوانمردی و نامرادی ها و خستگی ها و....لختی بیاسایی .

عجب آغوش دلنوازی خواهد بود آن آغوشی که ناامن است و انسانی در آن مورد توهین و حقارت و ضرب و شتم و...قرار می گیرد !!!

چه خوب که خانواده ی تحصیل کرده ای هستید که بامعیارهای اولیه این خانم همخوانی دارید به شما و خانواده محترم به جهت پویایی در راه کسب علم و دانش تبریک می گویم .

اما امیر پارسا فکر می کنید تحصیلات خانواده شما برای بقای رابطه این زوج کافی است ؟!

همینقدر بدانید که شما در رابطه با این خانم اشتباه کردید .

برادر من ، شاید ایشان به ظاهر بپذیرد و پذیرفته باشد که برادر شما صرع دارد ولی عرض کردم این آزردگی اولیه کار دست شما و خانواده و برادر محترم شما می دهد مخصوصا که برادر شما به لحاظ رفتاری ( جدای از مشکل صرع ) پر اشکال است . توجه کنید که خیلی از افراد صرع دارند ولی دست بزن ندارند .

تا اینجا را خط به خط پاسخ دادم بقیه هم طی روند تاپیک جلو خواهیم رفت .

2. 2 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اردیبهشت 91 [ 14:27]
    سطح
    30
    Level completed: 38%, Points required for next Level: 93
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    109

تشکرشده 118 در 11 پست

Array

جناب آني عزيز
    مرصي!از اينكه كلمه دختره را بكار بردم خودم هم حس خوبي نداشتم و از اينكه كوتاه بشه اينو بكار بردم حتي يه جا گفتم دختره و پسره!حق با شماست
    من در زندگيم صبورم الان يه بچه 9 ساله دارم در دوران نامزديم هيچوقت دست بر روي خانمم بلند نكردم
    ممكنه توي اين چند سال از اينكارها كم و بيش كردم ولي نه شديد ولي همواره حتي موارديكه خودم مقصر نبودم جلو آمدم و عذر خواهي كردم و در اين مدت يه سري از خصوصيات خانمم بر من تاثيرگذاشت و يه سري از خصوصيات بنده بر روي ايشان!
    الان دارم دور و برم را نگاه مي كنم ميبينم 90 درصد از مردم دارند با درگيري در زندگي زناشويي ادامه راه مي دهند
    واقعا ميمونم كه اينقدر مردم رفتن توفكر پول و از هر راهي پول در ميارن كه اينقدر زندگيها بي بركت شده و همه در استرس و فشارن
    بنده قبل از ازدواج داداشم بسيار مخالف ازدواجشان بودم و مي گفتم تا به بلوغ فكري و اقتصادي نرسيده ازدواج نكنه
    كو گوش شنوا پدر و مادر ما براي اينكه ماها بچه هاي سربزيري بوديم و هيچ مشكلي برايشان ايجاد نكرديم رفتن براي برادرم كه هيچي از زندگي و خصوصيات يك زن و ... نميدونه زن گرفتن
    الان فقط فكرم كمك به اونهاست
    زن داداشم را من خيلي دوست دارم و اونهم توي خانواده من منو قبول داره بعنوان يك مرد كامل!
    البته بارها بهش گفتم كه مرد طي 25 تا 35 سال خيلي تغيير مي كنه و ......
    باور كن با هم انديشي با اساتيد اين سايت من حس كردم بهتره با زن دادشم يه مدتي تماس نداشته باشم تا اون خودش باشه و خودش
    يه چيزي هم هست اينه كه اين اخلاق داداش كوچيكه ما در دو داداش ديگر من هم بوده و اونا با اومدن پيش مشاورها و گذشت زمان الان خيلي خوب شدند
    واقعا نمي خواهم با سرنوشت زن داداشم بازي كنم چون خودم از خدا مي ترسم

4. کاربر روبرو از پست مفید اميرپارسا تشکرکرده است .

اميرپارسا (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آذر 89 [ 09:45]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    137

تشکرشده 139 در 78 پست

Array

آقاي پارسا به نظرم برين خونه ي زن داداشتون و منطقي باهاشون صحبت كنيد ازشون بخواين خواسته هاي كه از داداشتون دارن بنويسن و شرايطي رو كه مي پذيرند تا برگردن رو هم بنويسن و همزمان پيش يك مشاوره ي مجرب دوتاشون برن و ازشون بخواين به خودشون و داداشتون فرصت بدنو ايشون مطمين كنيد كه تا وقتي مشكلاتشون اساسي حل نشده ازدواج نخواهند كرد و در واقع بهشون بگين چيزي رو نسبت به الان از دست نميدن جز اينكه تمام تلاششونو براي زندگيشون كردن بعد اگه باز هم رفتاراي برادرتون خوب نشد اونوقت جدايي

خيلي جدي و قاطعانه باهاشن صحبت كنين
    ايشالله موفق بشين

6. 2 کاربر از پست مفید نعمت يعني ما تشکرکرده اند .

نعمت يعني ما (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    109

تشکرشده 118 در 11 پست

Array

چيز ديگري كه ذهنم را درگير ميكنه اينه كه
    مشكل داداشم و خانمش چقدر حاده؟آيا در مقايسه با مشكلات زناشويي ديگران(خيانت و ....)كه داره حل ميشه قابل حل نيست؟
    چند درصد جامعه ما در رابطه زناشويي بدون مشكلند؟اگر قرار باشه با هركدام از اين مشكلات زندگيها بپاشه ديگه سنگ روي سنگ بند ميشه؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آذر 89 [ 09:45]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    137

تشکرشده 139 در 78 پست

Array

آقاي پارسا در اينكه خانواده ي شما درست عمل نكردن شكي نيست ولي خوب الان ديگه كاريش نميشه كرد مهم اينه كه از اين به بعد درس عمل كنيدبه نظرم حتما حتما سعي كنن پيش مشاوره برن و همين كه ميگين داداشتون جوونن احتمال تغيير وجود داره از زن داداشتون بخواين قدري به زندگيشون فرصت بدن

ببينين مشكل مشكله كوچيك و بزرگ نداره هر مشكلي حتي خيلي خيلي كوچيك ممكنه خيلي وقت ها لذت زندگي شيرين رو از ادم بگيره پس مهم حل مشكله
    بزرگ يا كوچيك ديدن يه مشكل از يه فرد تا فرد ديگه فرق مي كنه من خودم به شخصه دست بزن داشتن مرد رو يه مشكل كوچيك نميبينم اين مشكل باعث ميشه آدم ارامش نداشته باشه، نتونه حرفشو راحت بزنه جون ميترسه ازعكس العمل فرد و..............

9. 3 کاربر از پست مفید نعمت يعني ما تشکرکرده اند .

نعمت يعني ما (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

امیر پارسا محترم

دلیل ندارد در هر خانه ای هر خبری بود آن هم از جنس بد آن ما همان بد را الگوی زندگی خودمان قرار بدهیم . قراراست ما بهتر از بقیه از خانواده و پدر و مادرهایمان زندگی کنیم . قرار نیست همان که آنها کردند بشود الگوی درست یک عمر زندگی ما .

ما شما را محاکمه که نمی کنیم .
    فقط به شما می گوییم اشتباه کردید که حقیقت را همانگونه که بود نگفتید .
    شما هم نیاز نیست پافشاری داشته باشید و به خودتان فشار بیاورید و سعی کنید خودتان را به ما ثابت کنید .

شما و خانواده محترم از نگاه افراد بیرون از ماجرا اشتباه کردید مثل هر کس دیگری که در مسیر زندگی اشتباه می کند .
    شما اولین نفر نیستید که چنین اشتباهی کرده آخرین نفر هم نخواهید بود . پس راحت باشید و به اعصاب خودتان فشار نیاورید . اما باید مسئولیت اشتباه و عملکرد خود را بپذیرید و با واقعیت ها و پیامدهای آن هم رو به رو شوید . به همین سادگی و به همین راحتی ولی از زیر بار مسئولیت به هیچ عنوان نمی توانید شانه کنید .

این حرفها هم که ما از آنها سرتریم و آنها هم از ما ته تر !!! هیچ دردی را امروز دوا نمی کند . این انتخاب ،انتخاب دیروز شماست چه سر !چه ته !

شما هم به عنوان یک برادر فوق العاده بهتر است کاری به کار آنها نداشته باشید . اتفاقی نمی افتد .نهایتا این دو نفر از هم جدا می شوند . دنیا که به آخر نمی رسد برادر من . آرام باشید و در حد و اندازه ی یک برادر به ماجرا نگاه کنید . لازم نیست کار خاصی انجام بدهید و غصه بخورید .

این زندگی مال برادر شما و زن برادر شماست . عملکرد - احساسات و افکار آنها ابدا به شما ربطی ندارد . چه بهتر که در آرامش زندگی می کردند ولی اگر آنها بی مهارتی دارند یا مشکل دارند آسیبی به شما و زندگی شما نمی زند . این همه غصه خورد ن و ناراحتی شما به واقع معنا ندارد . کار خودتان را بکنید .

از حد و حدود وظائف یک برادر هم تا همین امروز زیادی تلاش کرده اید . تماش کنید . زندگی خودتان را بکنید . شما مسئول زندگی دیگران نمی توانید باشید مگر اینکه مواردی وجود داشته باشد که شما به آن اشاره نکرده اید .

خانواده های ایرانی هم خیلی مشکل دارند به این علت که افسار کودک درونهای ازرده شان رها شده است و هزار الله و اکبر از والد مستبد منفی . اما این چه ربطی به من و شما دارد ؟!

آنکه نمی داند اسیر و بنده ی جهل است و وقتی که دانستی باید خمس و زکات دانسته هایت را بپردازی و آن هم با تغییر روش در سیر و سلوک زندگی و احساسات و اعمال و افکار . پس زندگی بهتری را تجربه خواهی کرد . از فرصتهای خود بهتر استفاده خواهی کرد و درست تر انتخاب خواهی کرد و تصمیمات بهتری خواهی گرفت و شیرینی یک زندگی موفق و آرام و پر امنیت را تجربه خواهی کرد .

زندگی زناشویی مثل هر چیز دیگری تاریخ دارد . گاهی اوقات تاریخ آن زود تمام می شود و گاهی هم نه .
    علائم و نشانه هایی در دو طرف به عنوان هشدار نشان دهنده ی این خواهد بود که این زندگی چه روندی را در پیش خواهد داشت .

اگر کسی درگیر مسئله ی طلاق نشد دلیل بر دوام و بقای ازدواج و محیط سالم زندگی زناشویی نیست . بسیاری از افراد زیر یک سقف زندگی می کنند ولی طلاق عاطفی گرفته اند و روابطشان هم از جایگاه همسر !!!سالم نیست .

اما افرادی که به واقع هر دو طرف به لحاظ روحی و روانی در سلامت به سر می برند و هر روز در پی ایجاد و انگیزه ی سالم جهت تغییر هستند و هر روز مهارتها و توانایی ها و آگاهی های خود را به روز می کنند و سطح آن را بالا می برند نمودار زندگی آنها نمودار یک زندگی زناشویی سالم و پویا ست . این گروه تعدادشان بسیار اندک است چرا که از جایگاه بالغانه و کنترل کودک و والد مستبد منفی اقدام به رشد و پویایی در جهت بقای زندگی زناشویی و رابطه گام بر می دارند .

من می توانم شما و احساس حمایت شما را درک کنم . اما به واقع با گفته های شما و آنچه تعریف کرده اید بهتر است دست این زوج را در دست یک مشاور و دکتر روانشناس بالینی بگذارید و فکر نکنید اگر کار آنها به جدایی کشید این یعنی اتفاق بدی که شما باید از خدا بترسید و.....

شاید این دو نفر زوج مناسبی برای هم نباشند ولی در جایی دیگر و در مسیر زندگی زوج مناسب خود را پیدا کنند . سخت نگیرید و بیش از آنچه که وظیفه ی برادری شما حکم می کند در زندگی آنها خودتان را دخالت ندهید .

11. 3 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 13 بهمن 91 [ 23:57]
    سطح
    53
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 167
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    564

تشکرشده 574 در 212 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mouod
    آقای امیر پارسا با پیامک که نمیشه مشکل یه زن و شوهر رو به این مهمی حل کرد برادر من.

باید باهاش حضوری حرف بزنید و بپرسید علت اصلی دلخوری و ناراحتیش چیه ؟

بیماری برادرتون ؟ پنهان کردن بیماریش ؟ دست بلند کردن ؟یا چیز دیگه...

باید درست و حسابی و منطقی در مورد مشکلشون حرف بزنن هم با شوهرش و هم با شما که میگید قبولتون داره.معمولا وقتی چند مشکل کوچیک پیش میاد ما فکر میکنیم چون مشکلات زیاده پس بیخیال بشیم بهتره در صورتی که هر کدام از اون مشکلات راه حل خودشون رو دارن و باید یکی یکی در موردشون صحبت بشه تا اگه سوء تفاهمی هست ، کدورتی هست و یا کسی مقصره عذرخواهی کنه .طلاق آخـــــــرین راهه نه اولین راه اما متاسفانه تبدیل شده به ساده ترین راه.

در مورد پیامدهای تصمیم بی دقت و غیر منطقی باهاش صحبت کنید

میتونید با همدیگه برید پیش دکتر تا در مورد بیماری برادرتون و درمانش و انتقالش به فرزند و ... براش توضیح بده.
    سلام !
    جناب امير پارسا شما از صحبتها دوستان و مطالب خودتون تا حالا بايد به جاهاي خوبي رسيده باشيد!من بر خلاف بعضي از دوستان عدم دخالت شما را هرگز توصيه نميكنم(خودم هم به عنوان خواهر بزرگتر از اين گزينه بسيار استقبال ميكنم چون ميدونم كه الان اگه كاري نكنيد بعدا حتما افسوس و نا راحتي برادر كوچكترتان را نمي توانيد تحمل كنيد)
    شما با توجه به توصيه دوستان مشاوره يا حتي روانشناسي باليني براي هردو بخصوص برادرتان را حتما جدي بگيريد و در مورد بيماريشون هم حتما اون خانم رو پيش پزشك مخصوص صرع برادرتون ببريد تا آگاهيهاي لازم رابگيرند و بعد حق انتخاب با خودشون و در ضمن حج عمره اگر خدا بخواد فرصت خوبي براي آرامش و تمركز فكري براي هردوشان است اگه با همفكري خاتواده ها و بخصوص پدر اون خانم اينكار حتما انجام بگيرد من نظرم اينجاست نتايج خوبي خواهد داشت!
    موفق باشيد بزرگوار!

13. کاربر روبرو از پست مفید niloofar 25 تشکرکرده است .

niloofar 25 (پنجشنبه 27 خرداد 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط اميرپارسا
    چيز ديگري كه ذهنم را درگير ميكنه اينه كه
    مشكل داداشم و خانمش چقدر حاده؟آيا در مقايسه با مشكلات زناشويي ديگران(خيانت و ....)كه داره حل ميشه قابل حل نيست؟
    چند درصد جامعه ما در رابطه زناشويي بدون مشكلند؟اگر قرار باشه با هركدام از اين مشكلات زندگيها بپاشه ديگه سنگ روي سنگ بند ميشه؟
    سلام،

دوست عزیز، خانواده شما با پنهان کاری، پای یک دختر معصوم و بی‌ گناه روبه زندگی‌ برادرتون باز کردن،

دختری که نه تنها حق انتخاب ازش گرفته شده، بلکه باید کتک بخورد، فحش بشنود و باز هم دم نزند...البته این آخری انتظار خانواده شماست!

به نظرتون این انتظار شما، غیر منطقی‌ نیست؟

حالا میپرسین مشکل برادرم چقدر حاد هست!؟

باید عرض کنم، خیلی‌ حاد هست، چون همه چیز را بر پایه دروغ نهاده اید، بدون فکر کردن به اینکه، این دختر معصوم چرا باید زندگیش رو به پای برادر شما بگذارد، تنها منافع خانوادگی خود را در نظر گرفته اید و زندگی‌ یک دختر بی‌ گناه را خراب کرده اید...

که الان باید مستاصل به دنبال راهی‌ باشه تا از این رابطه خارج بشه...باز هم دست بردار نیستین و اصرار دارین که ایشان به این زندگی‌ برگردن...

چرا باید برگردن؟ اصلا این انتظار برگشتن ایشان نشان از خودخواهی نیست؟

زندگی‌ با برادر محترم شما، چه عایدی برای این دختر بدبخت دارد و داشته؟ به جز فحش و کتک؟

راحت بگویم، خودخواهی‌ هم حدی دارد، کمی‌ هم به این دختر بیچاره و خانواده ‌اش فکر کنید...

من اگر جای شما بودم، قبل از اینکه بگویم این پسر برادر من هست، می‌گفتم این دختر هم جای خواهرم، یک انسان است...

باور کنین، بعید نمیدونم به این دختر کمک می‌کردم تا از برادرم جدا بشه....

انقدر اصرار به بازگشت این دختر نداشته باشین، بگذارین این بار بر اساس حقیقت، خودش برای زندگی‌اش تصمیم بگیرد...

البته این هم دیگر دست شما نیست...چون این دختر، با اینکه بر پای دروغ وارد خانواده شما شده، اما زود به حقیقت پی‌ برده و حالا، بر اساس همان حقیقت هم تصمیم می‌گیرد...

ضمنا در مورد سوالتون،

بله، زندگی‌ که بر پای دروغ بنا نهاده بشه پایانی جز فرو ریختن نخواهد داشت!

سعی‌ نکنین با کلمات بازی کنین، و ظلم خانوادتون رو در حق این دختر جوان نادیده بگیرین...

با این همه ظلم در حق این دختر و خانواده ‌اش، برایم عجیب هست که انتظار دارین سنگ روی سنگ بند هم بشود...

موفق باشین،

کامران

15. 3 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

kamran2007 (یکشنبه 30 خرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    109

تشکرشده 118 در 11 پست

Array

از همه اساتيد و همه دوستان كمال تشكر را دارم
    چه سايت خوبي و چه مشاوران با تجربه اي
    انشا الله همه شما بخاطر مشاوره هاي بي منتتان قرين رحمت خداوندي قرار گيريد.

ازهمه دوستان و اساتيد خواهشمندم با توجه به جميع مشاوره هايتان آيا صلاح مي بينيد كه؟
    يكبار ديگر از او و خانواده اش اين فرصت را بگيريم كه يكبار ديگر با همديگر روبرو شويم و موارد و مشكلات را دانه به دانه طرح نموده و راه حل منطقي آنرا با در ميان گذاشتن با مشاوران/روانپزشكان پيدا نموده و طي مثلا" سه ماه موارد را بين دوطرف حل نمائيم(البته با قول و نظر اين دو عزيز)
    آيا بنظرتان ترساندن برادرم در اين مسئله و مثلا" محضري نمودن قولهايش(مثلا" بشكل صوري و يا واقعي)مثمر ثمر مي باشد؟

17. کاربر روبرو از پست مفید اميرپارسا تشکرکرده است .

اميرپارسا (جمعه 28 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

برادر خوب میشه لطف کنید و برامون از کارهایی که برادرتون در این زمینه یعنی در زمینه ی برگشت همسرشون انجام دادن رو بنویسید؟
    من احساس می کنم اون قدری که شما برای برگشتن همسر برادرتون اصرار دارید برادرتون این اصرار رو ندارند؟
    میشه یکبار منطقی با برادرتون صحبت کنید که چه فکری و چه برنامه ای برای زندگیشون دارند توی این شرایط به جای اینکه با زن برادرتون صحبت کنید؟؟؟؟؟ در ضمن من فکر می کنم اگر امروز شما به خانه ی زن برادرتون رفتید آیا حرف جدیدی و تازه ای خواهید داشت یا تغییر رفتاری یا وقت مشاوره ای یا وقت دکتری برای تعیین میزان بیماری همسرتون یا اقدام جدیدی که بخواهید اون رو به زن برادرتون بگید و ایشون رو امیدوار به برگشت بکنید؟
    امیدوارم که خوب و عاقلانه به صحبت هام فکر کنید.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)