به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 94
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 اردیبهشت 90 [ 12:11]
    سطح
    33
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 121
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    240

تشکرشده 247 در 59 پست

Array

RE: در جستجوی عشق...

نگاه خودتان را نسبت به خودتان محترمانه نگه دارید
    ani عزیز اول ارز این جمله ناراحت شدم اما بعد دیدم خب راست میگی من خودم رو از درون سرزنش میکنم و فکر میکنم هم دیگران هم من را سرزنش میکنن...
    من تا امتحانم صبر میکنم لطفا من رو تنها نذارین به کمکتون احتیاج خواهم داشت

2. کاربر روبرو از پست مفید m.m.a تشکرکرده است .

m.m.a (پنجشنبه 30 اردیبهشت 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 27 دی 92 [ 02:28]
    سطح
    48
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,129

تشکرشده 1,123 در 399 پست

Array

Cool RE: در جستجوی عشق...

نقل قول نوشته اصلی توسط m.m.a
    گاهی میتونیم تاثیر گذار باشیم اما تغییر هرگز اگر اتفاق بیفته گذراست این من هستم که باید تغییر کنم تا بتونم تاثیر گذار باشم.
    سلام خانمی
    خودت که همه چیزو گفتی
    حتی بهتر از ماها.نیازی نیست ذات شوهرتو تغییر بدی.نه امکانش هست نه بدرد میخوره.
    چون خودتم گفتی دوستت داره.تو فقط باید همونطور که گفتی سعی کنی تاثیرگذار باشی.فقط باید بیشتر جلب محبت کنی.
    خدا رو شکر که سعی هم داری اینطور باشی عزیزم.به خدا هم که توکل کردی.داری خوب استارت میزنی.
    راستی قبلا هم پرسیدم :نمیخوای با شوهرت مشاوره حضوری هم برین؟خیلی کمک میکنه ها.شاید شوهرت حرف شما رو قبول نکنه اما حرف اونو گوش بده.
    ببین اگه شوهرت حتی کمی این خلا رو پر کنه خیلی واسه تو خوب میشه.دیگه وسوسه نمیشی.راستی بهتر کردن رابطه ت با خدا هم خیلی میتونه کمک کنه.
    دوست خوبم منم تجربه مشابه شما رو قبل از ازدواج داشتم.خیلی هم سخت نبود تموم کردنش.چون این عشق مبناش محکم نبود.پوچ بود.اصلا عشق نبود.یه جور جبران کمبود محبت بود.
    پس نترس.ما هم دعات میکنیم.

4. 2 کاربر از پست مفید lvlahtab تشکرکرده اند .

lvlahtab (شنبه 08 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

من شوهرم را دوست دارم
    از وقتی که این احساس خانمان سوز عشق در دلم افتاده
    نمردیم و معنی عشق و دوست داشتن رو هم فهمیدیم !!

اما نمیدونم چی شد که با یه نفر به طور اتفاقی آشنا شدم
    شما یک رابطه خلاف عرف و عقل و شرع و وجدان با فردی غیر از همسر بر قرار کردید اونم نه یکبار بلکه در مدت زمانی بیش از یکماه و تازه میگید نمیدونم چی شد ؟ واقعا شما نمیدونید چی شد ؟

میدونم که وقتی بنویسم خربار خربار انتقاد و مارک خیانت بهم میزنید
    میخواهید به جای انتقاد شمارو تشویق کنیم و جایزه هم بدیم ؟

شما یکی از کثیفترین کارهایی رو که یک انسان میتونه انجام بده انجام دادید . چه توقعی دارید ؟

میدانم اینها دلیل بر توجیه برقراری یک رابطه با کس دیگری نیست اما...
    اما چی ؟

این اقا...نمیدونم ...چی داره؟شاید یک نخ موی شوهرم نیرزه به اون اما ...نمید.نم چی بگم
    من قصد پاسخگویی نداشتم ولی با دیدن این یک خط تصمیم گرفتم نظرمو بگم . واقعا این جمله منو اذیت کرد و وقتی همچین موضوعی رو تصور کردم دلم به حال شوهر شما سوخت . شما دنبال این نباش که شوهرت چه خصوصیاتی داره یا اون فرد غریبه چه خصوصیاتی داره . شما درون خودت دنبال مشکل باش ببین چی باعث این شده که به همین راحتی حرمت خانواده رو بشکنی و همچین کار زشنی رو انجام بدی .

بچه دارم
    بیچاره اون بچه . اگر یه روز بزرگ بشه و بفهمه که مادرش ( مادری که باید نماد پاکی باشه ) با یک فرد نامحرم و غریبه ارتباط برقرار کرده و بقول خودش عاشق شده ، معلوم نیست چه حالی میشه .

آیا واقعا این دوستی بد است وقتی من رو اروم و بهتر میکنه؟
    شرم و حیا هم خوب چیزیه .

منتها من یه امتحانی دارم که برام خیلی مهمه و فعلا نمی خوام ذهنم آشفته بشه می خوام بذارم بعد از اون تمومش کنم برا همیشه.
    امتحان دارید !! واقعا خجالت آوره . شما ظاهرا قبح این اعمالتون رو درک نمیکنید .

__________________________________________________ ___________

من نظرمو گفتم و پیشنهادم رو هم میدم .
    بنظر من هرچه سریعتر این رابطه را بطور کامل قطع کنید و توبه کنید و سعی کنید ریشه این مشکلات را پیدا کرده و بخشکانید . اگر هم ادامه بدید مطمئن باشید زندگیتون به آتیش کشیده میشه و غیر از خود شما این آتیش دامن خیلی های دیگه رو هم خواهد گرفت .

6. 3 کاربر از پست مفید digitalman تشکرکرده اند .

digitalman (جمعه 31 اردیبهشت 89), Mr.Anderson (پنجشنبه 29 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array

دیجیتال من عزیز، کمی‌ آرامتر،

واقعیت اینه که، متأسفانه، خیلی‌ از خانوم‌هایی‌ که خیانت می‌کنن، فکر می‌کنن دارن کار درست رو انجام میدن...

معمولا عذاب وجدان هم ندارن، دلایل خیانت متعدد هست و من خیلی‌ سر رشته‌‌ای ندارم در این زمینه...دلیل نظر ندادن من هم در این تاپیک همین بود...

به هر حال فکر می‌کنم، خانوم m.m.a با بقیه اون خانوم‌ها یک فرق اساسی‌ دارن، و اون میل به تغییر هست...

شاید، حرف ها‌ی کمی‌ تند شما باعث بشه ایشون از خواب بیدار بشن، اما از طرفی‌، نباید کسی‌ رو که به دنبال تغییر هست، تا از گناه بیشتر جلوگیری کنه رو طرد کنیم...من فکر می‌کنم، در صورت وقوع چنین چیزی، ما هم در اون گناه شریک خواهیم بود، هر چه که باشه!

بنابرین، فکر می‌کنم با آرامش بیشتر هم میشه به این دوست کمک کرد...

در مورد خیانت، تعاریف مختلفی‌ وجود داره و هر کسی‌ خط قرمز‌ها یا اصطلاحا ترشهلد‌های خودش رو داره،

خود من شخصاً با تعریفی‌ موافقم که یکی‌ از اعضا در تاپیک دیگری ارائه کرده بود:

هر گونه برقراری ارتباط با جنس مخالف که در آن احساسات دخیل باشه به گونه ای که همسرم از آن رابطه ناراضی باشه به خیانت تعبیر می کنم
    شخصاً فکر می‌کنم، فردی که خیانت میکنه، به هر دلیلی‌، اول از همه به خودش خیانت کرده...

در مورد این تاپیک هم نظرم صریحأ اینه:

خانوم m.m.a

مشکل همسر شما این بود که به شما توجه نمیکرد؟ محبت نمیکرد؟

من، از شما سوال ندارم یا نمی‌خوام متهمتون کنم،

تنها درخواستم این هست که این سوال رو از خودتون بپرسین،

مردی که الان داره به عنوان همسر با شما زندگی‌ میکنه، چرا صبح تا شب باید فعالیت و تلاش کنه برای پرداخت هزینه‌های زندگی‌ تا شما راحت بتونین زندگی‌ کنین؟

توجه بالاتر از این می‌خواهید؟

اصلا اگر به شما علاقه‌ نداره، چرا داره با شما زندگی‌ میکنه؟

شک نکنین، که برای یک مرد، حداقل تو جامعه ما، امکان خیانت خیلی‌ بیشتر و راحت تر از یک زن هست...

شما دارید با مردی زندگی‌ می‌کنین، که هم خصوصیات مثبت و هم منفی‌ داره...درست مثل هر انسان دیگری...

مردی که زیر تعهد زندگی‌ با شما رفته...

دوست عزیز، مرد‌های زیادی هستن که حرف‌های قشنگ قشنگ میزنن، مخصوصاً محیط اینترنت که...

خانوم‌های زیادی هم هستن مثل شما، که به نظر من واقعا ساده هستن، و گول این حرف‌های قشنگ رو میخورن،

که البته باید هم بخورن، چون هدف این حرف‌های قشنگ جز این نیست...حرف‌هایی‌ که گفتنش هیچ هزینه‌ای نداره!!! اصطلاحا میگن حرف مفت!

ای کاش شما خانوم‌ها روزی به این باور برسین که، تنها مردی دوستتون داره که با تعهد وارد زندگیتون میشه و باهاتون زندگی‌ میکنه...

مردی که ممکنه ابراز محبتش زبانی نباشه، اما عملی‌ هست و ابراز علاقه‌‌ای هست که باید برایش زحمت بکشد و چه مادی، چه معنوی سرمایه‌ گذاری کنه!!!

m.m.a عزیز،

گاهی‌ خداوند به ما نعمتی میده که قدرش رو نمیدونیم و نا‌ شکری می‌کنیم...

و نتیجه این نا‌ شکری ممکنه برامون گرون تموم بشه، چون خداوند ممکنه این نعمت رو از ما بگیره...

برای اینکه متوجه نعمتی که خداوند به شما داده بشین بد نیست نگاهی‌ به تاپیک‌های همین تالار بندازین و با جنس مشکلات خانوم‌های دیگه با همسرانشون آشنا بشین، خانوم‌هایی‌ که با اینکه مشکلات بسیار جدی تری از 'ابراز توجه' با همسرانشون دارن، اما پاک و عفیف دارن به زندگیشون ادامه میدن و تلاش می‌کنن برای حفظ زندگیشون!

به نظر من، قبل از اینکه، پیام نا‌ شکریتون به عرش برسه ارتباطتون با این مرد نا‌ محرم رو قطع کنین و توبه کنین...

برای شروع، به نظرم تمرکز روی خصوصیات مثبت همسرتون میتونه به شما کمک کنه تا از فکر فرد دیگر بیرون بیاین...

پس لطف کنین تاپیک زیر رو بخونین و بهش پاسخ بدین:

خصوصیات مثبت شوهرم

در پناه حق باشید!!!

کامران

8. 10 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

kamran2007 (جمعه 31 اردیبهشت 89)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,671

تشکرشده 36,013 در 7,406 پست

Array

میدانم اینها دلیل بر توجیه برقراری یک رابطه با کس دیگری نیست اما...
    دوست عزیز

آگاهی یعنی مسئولیت ، و اتفاقاً همی آگاهی خود باید سد دفاعی محکمی در برابر خطا باشه ، چون ما جاهایی می توانیم انتظار اغماض خود و دیگران را نسبت به خطا داشته باشیم که واقعاً نسبت به خطا بودن فعل جاهل بوده باشیم .

اما هم خود خوب می دانید آغاز و ادامه این کار خطاست ، هم هر کس دیگری این را می داند ، به عبارتی جزء بدیهیات زندگی ماست ، حتی در جوامع غربی که آزادی ارتباط وجود دارد ، زن و شوهر طبق قانون باید متعهد به هم باشند و این نوع روابط بین اونها با غیر همسرشان مطرود و مجازات دارد ، چه رسد به جامعه ما که فرهنگ خاص خود را دارد .

اینجا به جرأت به شما می گویم که شیطان بر شما احاطه یافته .

حال سئوال من از شما اینه ، آیا حاضری به خاطر هر کمبودی تو زندیت بنده شیطان باشی ( با توجه به تبعاتش ) ؟؟

راه رهایی شما از این مسئله ، همین در نظر گرفتن وسوسه بودن موضوع بی هیچ تردیدی است ، در این صورت هم از خود و هم از خدا و هم از همسرتان شرم خواهید داشت ، و این شرم شما را کمک خواهد کرد ، گذشته از آن شما کس دیگری را هم دارید گرفتار می کنید ، هر قدر او ( آن مرد ) مقصر هم باشد ، شما از او مقصر ترید بخاطر این که مرد راحت جذب می شود و تعدد ارتباط هم براش راحت تره ، این زن هستش که این موضوع براش قبیح تره ، پس شما از او بار تقصیرتان بیشتره ( البته نه این که او تبرئه شود ) .

به خدا پناه ببرید و با استغاثه ضمن بستن راهای ارتباطی ( که بعضی دوستان اشاره کردند ) مسمومیت را از دورنتون هم بزدائید .

من شوهرم رو خیلی دوست داشتم اما او خود باعث کم رنگ شدنش شد.چون من رو همینجور که هستم دوست نداره فقط وقتی که به دلش راه میرم خوشحال میشه و دوستم داره

دوست عزیز !

میشه کمی از این به دل شوهرت بودنها بگی ، یعنی بگی شوهرت چه انتظاراتی ازت داره ،

و در چه شرایطی بهت علاقه نشون میده و دوستت داره ( با توجه به این اشاره ات )

مایلم از مسائل بین خودت و شوهرت بیشتر بدونم ، تا بهت بهتر بتونیم کمک کنیم .

10. 3 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (جمعه 31 اردیبهشت 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 مهر 90 [ 16:01]
    سطح
    39
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    120

تشکرشده 123 در 52 پست

Array

m.m.a عزیزهمه دوستان لطف کردن و خیلی خوب روابط شما رو تجزیه تحلیل کردن ودراین زمینه راهنمایی های ارزشمندی کردن که امیدوارم به دردتون بخوره اما واسه تموم کردن این رابطه من یه پیشنهاد دارم که امیدوارم به کارت بیاد دوست عزیز
    روزی که تصمیم گرفتی این رابطه رو تموم کنی به هیچ عنوان به اون آقا نگو...یعنی مثلا نگو تصمیم گرفتی این رابطه رو تموم کنی و این آخرین روزیه که باهم صحبت میکنین...چون مسلما توی تلفن یا دیدار آخر طوری باهم برخورد میکنین که خاطره خوبی از هم باقی بذارین و حتی اگر کدورتی هم پیش اومد میخواین اونو از بین ببرین وخلاصه اخرین دیدار یا گفتارتون پر از عشق ومحبت خواهد بود و جدایی به این صورت نهایت چند هفته یا چند ماه طول بکشه و بر میگردی سر جای اولت
    پس اول بشین با خودت به این نتیجه برس که دیگه نمیتونی به این رابطه ادامه بدی و باید هر چه زودتر کاتش کنی
    بعد که آماده و پذیرای این تصمیم شدی به یکباره از این رابطه برو بیرون....یعنی آی دی اون اقا رو بلاک کن...شماره تلفنش رو پاک کن و دراولین فرصت خطت رو عوض کن....سعی کن هر وقت به فکرش افتادی حواستو متوجه چیز یا کس دیگه ای مثه بچت یا حتی شوهرت بکنی...اجازه نده تنها بشی و فرصت پیدا کنی فکر کنی ...حالا که خوشبختانه هنرمندم هستی سعی کن به جاش یه کار هنری انجام بدی و...
    دوست عزیزم میدونم که خودت به این نتیجه رسیدی که این رابطه سرانجام خوشی نداره که اگه نرسیده بودی الان احساس عذاب وجدان نمی کردی و واسه راهنمایی ومشورت به این سایت مراجعه نمیکردی...پس قدم اول رو برداشتی ...حالا قدم بعدی اینه که خودت با احساست جوری کنار بیای که بتوی از اون اقا دل بکنی...من میدونم که چه قدر تموم کردن رابطه ای که مملو از محبت و دوستی و خاطره های خوبه چه قدر سخته ولی باور کن غیرممکن نیست ...البته ممکنه چندین ماه یا حتی بیشتر هم طول بکشه ولی با وجود این بازم میشه...کافیه به عاقبت این رابطه و مسائلی که توی زندگیت پیش میاره و از همه مهمتر تاثیری که روی بچه نازنینت میذاره فکرکنی.
    اگه خوشیهای دوران دوستیت با اون اقا رو توی یه کفه ترازو و سرانجامشو توی کفه دیگه ترازو بذاری خودت خوب میدونی که کدومش سنگین تره؟؟؟؟
    موفق باشی دوست عزیز

12. 8 کاربر از پست مفید meral تشکرکرده اند .

meral (شنبه 01 خرداد 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 27 فروردین 90 [ 20:38]
    سطح
    37
    Level completed: 71%, Points required for next Level: 44
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    349

تشکرشده 355 در 151 پست

Array

من واقعا برام جالبه دلیل این اتفاقات رو بدونم.
    کامران و دیحیتال من عزیز، دوست داشتن، فقط پول خرج کردن نیست.
    چرا فرض نکردید این دوست عزیز تشنه ی محبت شده؟ تشنه ی شنیدن کلمه "دوستت دارم". تشنه ی "بوسیده شدن"، تشنه ی این که همسرش با یه شاخه گل بیاد خونه.

کامران و دیحیتال من عزیز، چرا باور نمی کنید این هم یک نیازه؟ و آدمی که بیش از حد تشنه ی چیزی بشه، دیگه درست تجزیه تحلیل نمی تونه بکنه.
    من کار این دوست عزیز رو توجیه نمی کنم. اما تقبیح هم نمی کنم.
    فقط می دونم مثل هزاران زن دیگه؛ به علت عشق و علاقه به همسر، فرزند و داشتن زندگی مشترک، باید ندیده بگیره این نداشتن رو. "به همین سادگی"

و البته شروع کنه مشورت گرفتن و مشاوره رفتن برای بهتر شدن روابط، که شاید بشه درست شه.

حالا فرض کنید جای این زن، بک مرد بود و کلی آه ناله می کرد با این حس چه کنم که ارضا نمی شه. زنم سرده. فلانه، بهمانه. برا همین رفتم زن دوم گرفتم.

اون وفت باز هم می گفتید "شیطان بر تو غلبه کرده" یا چون یه اسم شرعی گرفته رفتارها و عکس العمل هاتون تغییر می کرد؟

اینجا جواب ندید که بحث منحرف نشه. انشالله توی یه تاپیک جدا گانه، سر فرصت بحث می کنیم. فقط خواستم فکر کنید.

14. 8 کاربر از پست مفید reihaneh تشکرکرده اند .

reihaneh (یکشنبه 02 خرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 05 اردیبهشت 90 [ 12:11]
    سطح
    33
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 121
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    240

تشکرشده 247 در 59 پست

Array

خب از وقتی که صحبت ها شده من همش دارم بهشون فکر میکنم مخصوصا یه سری از حرف های digitalman ,kamran2007 و فرشته مهربون که برام حکم یه سیلی داشتن که البته هر کدوم به نحوی digitalman با یک برخورد خشن و غیرتی وkamran2007 با یک دید کاملا منطقی و فرشته مهربون با دیدی خداگونه.
    ani عزیز دیدی خیلی هم احساسم بهم دروغ نمیگفت تعدادی بلاخره سکوت رو شکستن.
    دوستان من میدونم اشتباه کردم اما نه با این فجاعتی که شما من رو محکوم کردین نه به اون اندازه کار کثیفی که digitalman گفت و فکر نمیکنم هنوز شیطان بر من احاطه کرده فرشته مهربون.پس من اینجا چه میکنم خودآزاری که ندارم.
    من به چند علت خواستم مشکلم رو بنویسم:
    1-خوب میدانستم که کفه ترازوی احساساتم سنگینی کرده خواستم دیگران و انسانهای خوب من رو در متعادل کردن ترازوم کمک کنن.یا به عبارتی قدرت فرشته خویم از قدرت خوی شیطانیم قوی تر شود.
    2-خوب میدانم که این فقط مشکل من نیست و دارد به یک معضل اجتماعی تبدیل میشود خواستم دیگرانی که گرفتارش شدن یا هنوز نشدن را با کمک شما آگاه کنم
    3-خواستم به آقایونی که محبت را فقط جون کندن برای زن و فرزند میبینن آگاه کنم که بخش عمده نیاز یک زن عاطفه و ارضای نیاز عاطفی اوست هم با عمل هم با کلام هم رفتار.
    4-و به خانمهایی که هنوز ازدواج نکردن که در یک مورد حسابی خود را مطمئن کنن که طرف مقابلشان نیاز عاطفی آنها را براورده خواهد کرد که اول خود را بشناسن بعد با معیار خود محک بزنن
    به هر حال ممنون از همه دوستان.
    هنوز هم حرف برای گفتن دارم.
    تا بعد...

16. 6 کاربر از پست مفید m.m.a تشکرکرده اند .

m.m.a (شنبه 01 خرداد 89)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

چند نمونه از علل خیانت ( بی وفایی ) زنان به مردان

ارضا نشدن جنسی

مشکل برطرف نـشدن نـیاز جنـسی هـم از جمله مواردی است کـه گـاهـی توسل به پدیده نکوهیـده خـیانت را در برخی زنان موجب می شـود. امـروزه با پـیـشـرفـت علـم پزشکی بسیاری از مشکلات و کمبودهای جنسی چه در مردان و چه در زنان براحتی قابل درمان می باشد.

مورد غفلت واقع شدن

او احساس می کنـد کـسی که دوسـت داشـت تمام اوقـات خود را با او بـگـذرانـد اکنون بیشتر وقتش را در محل کار و با همکاران و دوستان خود صرف میکند، احساس تنهایی می کند چراکه هرگاه همسر خود را می طلبد با پاسخ منفی مواجه می شود، بخاطر آنچه که انجام داده مورد تحسین قرار نمیگیرد، احساس کمبود مینماید چون شوهرش حداقل انتظاراتش را برآورده نمی کند.

عدم توجه و بی اهمیتی توسط شوهر

تنها چیزی که می توان با اطمینان کامل بیان کرد این است که هـمـه زنـان تـشـنـه و عاشق تعریف و تمجید توسط شوهرشان هستند بخصوص هنگامیکـه تغییری در آنها بوجود آید. اگر او موهای بلند و بلوند خود را کوتاه و تیره نمود و توسط شوهرش مورد توجه و تعریف قرار نگرفت باید انتظار داشت فرد دیگری زحمت اینکار را بکشد!!!

دیدگاه اشتباه

برخی مردان متاسفانه به همسر خود فقط بعنوان یک ''شریک جنسی'' نگاه می کنند و از ارزشهای دیگر زندگی مطـلـع نیــستـنـد که ایـن امـر مـوجـب ميـشود به امـور دیـگر نپرداخته و مسـیر اصـلی زنــدگی را منـحرف مـی سازند و درنـتـیجه سـرشکـسـتگی و پوچگرایی را برای همسر خود به ارمغان خواهندآورد که این نیز فکر ''نادرست'' خیانت را در او برای جبران کمبودهای زندگیش و بدست آوردن آنچه که شوهرش ازاو دریغ نموده، تقویت خواهد کرد.

ابراز علاقه بیشتر توسط دیگری

اگر فیلم ''بی وفا'' را دیده باشید متوجـه خـواهـید شـد که زنـان مـعمـولا وقـتـی مـورد وسوسه و اغوای شخص دیگری قرار میگیرند ممکن است دچار انحراف شوند. شاید او پشیمان شود و دوباره برگردد اما به چه قیمتی؟ آیا ارزش آن را دارد؟

تغییرات شدید شخصیتی و رفتاری شوهر

او دیگر مانند گذشته مهربان و با محبت نیست، زود عصبانـی می شـود، بـه هـر دلیل نزاع براه می اندازد، کمتر صحبت می کند، بهانه جویی مـی کنـد، ایـراد می گیـرد، بـه ظاهرش اهمیت نمیدهد، به همسرش اهمیت نمیدهد، دیگر از حرفهای عاشقانه اش خبری نیست و همه چیز به یکباره تغییر کرده است

خیانت شوهر

اگرچه همه زنان برای انتقام جویی از هـمسرشان به آنها خیانت نمیکنند، ولی اکثرا'' احساس می کنند حال که مورد خیـانت قرار گرفته اند آنها نیز مجاز به مقابله بـه مثـل می باشند. برخی تصور می کنند بایـد طعم تلخ دارویی که به آنها خورانده شده را به شوهراشان بخورانند تا متوجه اشتباه خود و آنچه که برسر همسرشان آمده بشوند.

به دور از هر قضاوتی
    برای درک بهتر m.m.a یک کوچولو سر دوربین به سمت آقایان چرخیده تا بهتر متوجه شوند که کوتاهی در امر زندگی زناشویی و همسران کاملا بی خطر نیست و البته بی وفایی هم تائید شده نیست اگر فردی در رابطه ای نمی خواهد بماند می تواند تصمیم بگیرد و از رابطه خارج شود و بعد به شکل مستقل مسئول اعمال و رفتار و احساسات خود باشد .

همانطور که به آقایان هم چنین پیشنهادی داده می شود ورعایت اصول اخلاقی و انسانی در هر دو جنس یکسان است .

18. 5 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (سه شنبه 25 بهمن 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 27 دی 92 [ 02:28]
    سطح
    48
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,129

تشکرشده 1,123 در 399 پست

Array

سلام
    دوست خوبم از گفته های دوستان خیلی ناراحت نشو
    دره هر حال شما یه خانمی و قبح این مسائل واسه خانما بیشتره.عفت و پاکی در خانم مهمتره
    خودت هم قبلا گفتی مشکلاتت نمیتونه توجیح کننده این کارت باشه
    بقول کامران خیلی ها تو همین تالار هستن که شوهرشون خیلی بدتر از شوهر شما باهاشون رفتار میکنه اما چنین کاری نکردن
    اما من قبلا هم گفتم در هر حال کاری که نباید میشد اتفاق افتاده
    پس دوستان بیاین به ایشون کمک کنیم نه اینکه طردشون کنیم
    m.m.aمیخواد اشتباهشو جبران کنه.
    اون بیشتر از توپ و تشرای شما نیاز به تشویقتون داره تا همه چیزو درست کنه
    نمیگم انتقاد از کار ایشون مطلقا بده.تو جای خودش اونم لازمه.اصلا اینم لازمه که ایشون گاهی سرزنش هم بشن
    ولی تو اینکار kamran2007 بنظرم بهتر عمل کرد.منطقی تر انتقاد کرد و سازنده تر.

m.m.a عزیز امتحان شما کی هست؟تا اون موقع میخوای مثل قبل رابطتو ادامه بدی؟

20. 3 کاربر از پست مفید lvlahtab تشکرکرده اند .

lvlahtab (سه شنبه 04 خرداد 89)

صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)