سلام به همگی
من تازه ازدواج کردم (حدوده ۷ ماهه پیش ) در طول این چند مدت خیلی بهم ساخت گذشته بر عکسه همه که میگن ساله اوله زندگی مشترکشون بهترین ساله زندگیشون بوده، ولی خوب تا به الان نزاشتم کسی از این موضوع بویی ببره چون فکر میکردم این زندگی منه و باید درستش کنم، ولی یک هفته پیش همه از مشکلات ما خبر در شدن (هم خانواده من هم خانواده شوهرم)
حالا مشکله ما چیه:
شوهرم فوق الاده عصبی هستش ، که بد از این جریانات که پیش امد مادر شوهرم گفتش اره پسرم یکم عصبی ولی قلبه مهربونی داره که این حقیقت نداره زیاد عصبی هستش و کینه ای ، با این وجود چون من قبل از ازدواج میدونستم عصبی هستش این موضوع را می تونم تحمل کنم (البته هرکسی باشه یه ظرفیتی داره ما قرار بود رو این مساله کار بکنیم تا اون بهتر بشه ولی نشد یعنی اون نمیخاد )

مساله و مشکله اصلی من بد دهانی شوهرمه به همه فحش میده ناسزا میده تهمت میزنه واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم ، قصد دارم تا زیاد از عمرم و هدر ندادم ازش جدا بشم، چون نشستم با خانمهای که همچین مشکلی و داشتن صحبت کردم همگی میگن این آدما خوب بشو نیستند فقط باید سوخت و ساخت، ولی من دلیلی برای سوختن و ساختن نمیبینم چون خودم دارم تو این زندگی از بین میرم ، ترجیح میدم خودم و نجات بدم تا نفره دوم ، ناگفته نمونه که شوهرم ازدواجه دومش هم هست به نظره من تو زندگی اول هم همین مشکلشون بود

حالا نظره شما عزیزان چیه؟