به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 آبان 90 [ 18:09]
    سطح
    26
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 38
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    34

تشکرشده 39 در 17 پست

Array

Arrow کوتاهی قد و اعتماد به نفس پایین

سلام من علی هستم و چند وقتی بود مطالب سایت رو بدون ثبت نام میخوندم تصمیم گرفتم مشکل خودم رو هم که میشه گفت ترکیبی از مشکلات بقیه هست رو براتون بنویسم .

من قد بلندی ندارم ( 162 حدودا ) و وزنم زیاد هست یعنی 90 کیلو گرم . استخوان بندی بدنم درشته برای همین وزن کم کردن فکر میکنم سخت باشه . 21 سال دارم و دانشجوی کارشناسی مکانیک . به خاطر قدم اعتماد به نفسم به قدری اومده پایین که حواسم سر کلاس جمع نیست و میشه گفت فقط دارم واحدهامو پاس میکنمو میرم جلو .

فقط اینو باید بگم که همیشه اعتماد به نفسم پایین نیست بعضی اوقات اعتماد به نفسم میره بالا و بعضی اوقات بدجور میاد پایین جوری که فشار روحی فوق العاده شدیدیو احساس میکنم .

آدم خجالتی هستم و کمتر توی یک جمع حرف میزنم . تاحالا هم دوست دختر نداشتم و یه جورایی نمیتونم خوب رابطه برقرار کنم و کمتر دوستی بوده که من شروعش کردم.

دندونام کج بود از بچهگی واسه همین که دیده نشه کم حرف میزدم و فکر میکردم صدای زشتی دارم ( با لهجه و ... ) الان در مورد صدام نظر بدی ندارم ولی هنوز فکر میکنم حرف که میزنم ....

آدم ساده و میشه گفت مهربونی هستم . سعی میکنم امانت دار و راز نگه دار و ... باشم . مغرور اصلا نیستم .

بعضی اوقات فکر میکنم قیافه خیلی زشتی دارم و بعضی اوقات فکر میکنم قیافه خیلی خوبی دارم .

وسواس دارم دوست دارم همه کارا رو خوب انجام بدم واسه همین کارارو کامل نمیکنم ( وسواس باعث خستگیم میشه و شاید اینقدر کشش میدم که دیگه احساس میکم نیازی به انجامش نیست ).

گوشه گیر هستم و از نوجوونی تا الان پایه اینترنت و کامپیوتر گذشته . چون از نظر مالی زیاد تامین نبودم و خارج از درسم زیاد به خواسته هام نمیرسیدم برای همین تو این فکر بودم که از اینترنت درآمد داشته باشم . پدر و مادر زحمتکشی دارم ولی پدرم اوایل نوجوونی بهم میگفت که باید به فکر پول در آوردن باشم که آینده مشکلی نداشته باشم . کم کم که گذشت نصیحت ها بیشتر به تیکه انداختن شبیه میشد . ( پسر فلانی ... - هیچ کار مفیدی ... - 21 سال سن داری هنوز ... و ... )

یه چیزه عجیب دیگه اینکه همیشه از به طرف آینه ( تو خیابون یا هر جا ) جذب میشدم تا ظاهر خودمو ببینم اگه خوب بود کمی خوشحال میشدم و اگه بد میدیدم خورمو بدجور ناراحت میشدم .

مشکل فکر کنم بازم باشه اگه شد بعدا میگم براتون ولی در کل فکر کنم مشکلاتم به همون قد برگرده و اعتماد به نفس پایین .

اصلا اوضاع خوبی ندارم زندگیم به هم ریخته فقط به همین موضوعات فکر میکنم ( 24 ساعت ) چند دقیقه هم راحتم نمیزارن . کم کم دارم حسادت میکنم به ظاهر دیگران .

زیاد اهل درد و دل نیستم ولی اینجا یه جورایی درد و دل کردم هیشه دلم یه دوست دختر میخواست که هم صحبتم باشه .

راستی پدرم خیلی کم سن بوده ازدواج کرده ( 18 - 19 ) منم که اولین فرزند بودم .
    خونه ی اولی که زندگی میکردم پایین شهر بود هیچی برام مهم نبود پدرم سر و ضعش چیه خونمون چه شکلیه ولی خونمونو فروختیم اومدیم بالاشهر چون کا پول خونه رو زمین خریده بودیم و فقط یه اتاق کوچیک تونسته بودبم بسازیم و خونمون درو پیکر درست و حسابی نداشت من همیشه از بچه های اونجا خجالت میکشیدم بعضیهاشون هم تیکه های بدی بهم میگفتن زیاد پیش میومد بغض گلومو بگیره ( دوران راهنمایی بودم اون زمان ) برای همین هیچ وقت خونه کسی نمیرفتم از دوستام که نکنه نوبت من بشه . همیشه از این میترسیدم که خونمونو یاد بگیرن .

الان با این که 21 سال دارم منو با 27 -26 ساله ها مقایسه میکنن و معمولا منو برادر پدرم حدس میزنن تا پسرش.

بگذریم فکر کنم حرفای اضافه زیادی زدم . لطفا راهنماییم کنید چه مرگمه و باید چیکار کنم .

2. 2 کاربر از پست مفید pesare_tanha تشکرکرده اند .

pesare_tanha (سه شنبه 18 آبان 89), roze sepid (سه شنبه 03 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 اسفند 89 [ 16:17]
    سطح
    29
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    تشکرها
    246

تشکرشده 243 در 88 پست

Array

RE: کوتاهی قد و اعتماد به نفس پایین

سلام

فکر کنم داری برا خودت مشکل میسازی . اطرافیانت اونقدر مشکل و گرفتاری دارن که فکر نکنم کارشون رو ول کنن و بیان به قد یا چهره یا وضعیت مالی دیگران فکر کنن . همین تالار رو برسی کنی اکثرا یه جورایی گرفتار زندگی خودشون هستن و حتی فرصت ندارن خودشونو در مقابل آینه ببینن چه برسه به دیگران .
    داشتن قد مناسب و چهره مناسب و وضع مالی مناسب و . . . چیز بدی نیست ولی آیا همه اطرافیانت این شرایط رو دارن ؟
    چهره آدما در ظاهر اولویت اول رو داره ولی بخوای واقعی بررسی کنی میبینی که اینطور نیست و چیزای مهم دیگه ای وجود دارن . مثل انسان بودن طرف و درک و فهم و شعور و . . .
    در مورد لهجه هم اینو بگم که حتی تو باغ وحش و جنگل و . . . هم هر جانداری یه صدای مخصوص به خودشو داره و اونایی که این مساله رو به تمسخر میگیرن از حیوونای اون باغ وحش هم کم شعور تر هستن . پس به هر جانداری نمیشه گفت آدم که حالای بخوای برا جلوگیری از حرف و تمسخر و کم شعوری اونا خودتو به مشکل بندازی .
    نداری هم مساله ای نیست که بخوای خودتو بخاطرش اذیت کنی . یه پست تو همین تالار ایجاد کن و بپرس ببین چند نفر وضع مالی خوب دارن .
    در کل منظورم اینه جامعه آماری خودمونو عوض کنیم خیلی از مشکلاتمون حل میشه .
    اگر قادر به تغییر در خودت نیستی حتما از روانشناس کمک بگیر تا حداقل مشکلاتت بیشتر از این نشه . موفق باشی

4. 3 کاربر از پست مفید imans تشکرکرده اند .

imans (جمعه 14 آبان 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    34

تشکرشده 39 در 17 پست

Array

سلام ممنون ایمان عزیز بابت راهنماییت .
    من فکر کنم کمی حرفای اضافه توی مطالبم نوشتم واسه همین منظور اصلی رو نرسوندم .
    بیشتر چیزایی که گفتم هاشیه بود و الان با هیچ چیزی مشکل ندارم جز قدم که اعتماد به نفسمو گرفته به هر حال منم آدمم دوست دارم جذاب به نظر بیام منو دوست داشته باشن یا اینکه اگه کسی دوست داشتم ازم دوری نکنه و مسائل اینچنینی .

لطفا راهنماییم کنید . ممنون

6. کاربر روبرو از پست مفید pesare_tanha تشکرکرده است .

roze sepid (سه شنبه 03 اردیبهشت 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 91 [ 16:21]
    سطح
    31
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    تشکرها
    219

تشکرشده 216 در 77 پست

Array

ببین دوست من خودم یه دخترم و ادم رکی هستم و نیمخوام که چیزی بگم که الکی امیدوارت کنم اما یه تجربه دارم که خوب بخونش و خودت قضاوت کن .من یه کلاس موسیقی میرفتم که استادش یه مرد بود که رفتار بسیار جالبی داشت یعنی یه ادم بی نهایت جذاب بود که تقریبا همه دخترای کلاس ازش خوششون میومد و به نوعی جذبش شده بودن من خودم تا جلسات اخر کلاس متوجه نشدم که قد این اقا معلم ما شاید هم اندازه و یا کوتاه تر از بعضی از دخترای کلاس بود.باورت میشه ؟؟؟ و باور میکنی که حتی یه بار هم یکی از بچه های کلاس نگفت که مثلا قد این اقا معلم کوتاهه؟؟بلکه همه از رفتار جالبش و از برخوردهای خوبش حرف میزدن

میدونی دوست من درسته که قد و قیافه چیزای مهمی هستن توی جذب شدن به جنس مخالف اما این رو به عنوان یه تجربه از طرف من بپذیر که رفتاری که تو از خودت نشون میدی و برخوردهات و تو که یه پسر هستی موقعیت کاری که در اینده برای خودت درست میکنی و همینطور اعتماد به نفست(چون زنها از مرد قوی خوششون میاد) و خیلی چیزای دیکه که باید در موردشون مطالعه کنی ...اینها یه چیزایی هستن که میتونی باهاشون خیلی از دخترها رو به سمت خودت جذب کنی

پس از میشونی به جای فکر کردن الکی به این مسائلی که فکر کردن ما نمیتونه هیچ تغییری درشون ایجاد کنه از همین امروز سعی به سمتی حرکت کنی که اولا بتونی یه موقعیت کاری در اینده نزدیک به دست بیاری و بعدش هم روی مهارتهای خودت کار کن و بدون اعتماد به نفس یه عاملی هست که باید در خودت تقویت کنی و این هیچ ربطی به قد نداره والا این استاد ما هم قدش کوتاه بود اما یه اعتماد به نفسی داشت چون ادم عاقلی بود و میدونست که میتونه با رفتار درستش خیلی از ادمها رو به سمت خودش جذب کنه و برات قسم میخورم که از خیلی از مردهای خوش قد و هیکل تر از خودش که تو مرکز موسیقیمون دور و برش بودن تونسته بود تو نظر دخترا جذاب تر باشه

8. 4 کاربر از پست مفید گل بیرنگ تشکرکرده اند .

roze sepid (سه شنبه 03 اردیبهشت 92), گل بیرنگ (جمعه 14 آبان 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام پسر تنها گرامی:

به تالار همدردی خوش آمدید.

دوست گرامی مهمترین چیزی که موجب میشه ما زشت به نظر بیایم یا جذاب نباشیم به نظر من 100 درصد بر می گرده به اینکه ما چقدر خودمون رو دوست داریم و چطور جسممون رو پذیرفتیم..
    به نظر من مشکل اصلی شما قد شما نیست کمبود اعتماد به نفس و عزت نفس شماست و من به شما برادر هم تالاری توصیه می کنم مقالات بخش اعتماد به نفس را با دقت و صرف وقت کافی بررسی کنید و مطمئنم که نتایج خوبی بدست می آوریم..
    ببینید من به واسطه شغلم انواع بیماری ها با انواع مشکلات جسمی را دیدم ....از دختری که حتی یک مو تو کل بدنش نبود نه سر نه مژه و نه ..ولی بسیار اعتماد به نفس داشت ..تا پسری که پای خود را در تصادف از دست داده....تا فردی که یک چشمش مصنوعی ست .. برادر گرامی قدر نعمت های خداوند را بدانید و به خاطر کوتاهی و بلندی خود ناشکری نکنید ..
    از شما می خوام سری در بخش ارتوپدی بیمارستان ها بزنید و ببینید چی می بینید؟!
    همیشه شاکر باش که مشکل هولناکی نداری برادر من قد اونقدر مشکل ساز نیست ..تازه در این دوره زمون که من می بینم خیلی خانم ها و اقایون قد کوتاه دارند ..چرا اعتماد به نفستونو خراب می کنید..کمی به خودتان با مهربانی بیشتر نگاه کنید و سرتونو بالا بگیرید..من همکلاسی پسری داشتم قدش 155 بود ولی اونقدر اعتماد به نفس داشت که خد نداشت و تازه ازدواج هم کرد و خیلی هم خوشبخته..می دونید تصوری که شما از خودتون دارید موجب میشه دیگران در مورد شما چه فکر کنند..وقتی شما احساس کنی که قدتان کوتاه است امواج منفی این موضوع را ساطع می کنی و فکر می کنی مثلا اگر فلان دختر خانم گفت نه چون من قدم کوتاه است..نه هم تالاری محترم این گونه نیست....شما خودتون تعیین کننده تصوری هستید که دیگران در مورد شما دارند....
    روی اعتماد و عزت نفستان کار کنید وقتی وارد کار روی ان می شید خیلی لذت داره به خصوص روی عزت نفس..شروع کنید مطمئنم اگر بخواهید نتیجه خوبی می گیرید....

10. 10 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

roze sepid (سه شنبه 03 اردیبهشت 92), سارا بانو (جمعه 14 آبان 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 آذر 89 [ 04:50]
    سطح
    25
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    240

تشکرشده 240 در 63 پست

Array

نميشه كتمان كرد كه دختر ها در نگاه اول چيزي كه بيشتر به اش توجه مي كنند قد و هيكل مرده.تا قيافه.
    خصوصا قد خيلي مهمه براشون.
    اما حقيقت اينه كه تناسب اندام كوتاهي قد را تا حد قابل ملاحظه اي مي پوشونه.
    به نظرم قد شما كوتاهه اما غيرمتعارف نيست.ولي تناسب اندامت افتضاحه.
    قد 162 وزن 95
    راهش چيه خيلي ساده است.يه كلاس بدنسازي ثبت نام مي كني.زير نظر مربي.با ر‍ژيمي كه به ات مي ده 6 تا 12 ماهه مي شي باربي.
    من خودم قدم 183 وزنم 73 اما تو اين 7-8 ماهي كه رفتم كلاس به قدري هيكلم رو فرم امده كه دوست دارم فقط به بدنم نگاه كنم.در ضمن لباس هم تو بدن خيلي بهتر جلوه مي كنه.
    نميشه كه همش چيپس و شريني وهمبرگر و از اين دسته اشغال ها بخوري بعد بگي چرا من اينجوري ام.
    من دوستاي زيادي هم قد شما دارم اما به دليل تناسب اندام كوتاهي قدشان به چشم نمي ايد.
    كفش هم سعي كن از كفش هاي اسپورتي استفاده كني كه كف اش چند سانتي با زمين فاصله داره.
    در مورد خجالتي بودن بر مي گرده به تربيت خانوادگيت و بعضي بايد ها و نبايد هايي كه خانوادت به اشتباه به ات القا كردند
    خيلي راحت مي توني اصلاحش كني فقط بايد بخواهي و اقدامات لازم را انجام بدي.مثلا اطلاعات عمومي ات را ببري بالا.حجم لغط فارسي ات را افزايش بدي.روزنامه بخوني.درسات را بخوني و در مسائل درسي با هم كلاسي هات بحث كني و ...

در مورد دندون ها والا من خودم دندونام كج بود رفتم ارتودنسي تو همين سن شما.متخصص حدود 8 تا از دندونهاي اصلي مرا كشيد و در طي 1.5 الي 2 سال نظمي تو دهان من ايجاد شده كه اگه هم خندت نياد دوست داري دندونات را به بقيه نشون بدي.اصلا درسته كه ارتودنسي باعث زيبايي ميشه اما اثاثش مال كسانيسكه كه ناهنجاري فكي دهاني دارند.
    پولش هم شايد فكر كني زياده ولي خداييش 3 ماه تابستون فروشندگي كني پولش در امده.

صدا.بازم قابل حله.كافيه يكم تمرين كني.بخدا ساده است.مثلا به جاي متشكرم بگو مشكرم.

لهجه.اينكه ديگه واقا سادست.كافيه بيشتر تلويزيون(شبكه غير استاني) و فيلم سينمايي ببيني.به لحجه ها و تن گفتار كاراكترها توجه كني.و البته تمرين.
    چند روز پيش داشتم فيلم ناسپاس رو ميديدم.اخر فيلم تو پشت صحنه ها پوريا پورسرج مي اد حرف مي زنه اينقدر افه مي اد و تو لهجش قر ميريزه و از خودش تشكر مي كنه كه ادم حس فضايي بودن به اش دست مي ده.

طرز لباس پوشيدن تو اعتماد به نفس ادم خيلي خيلي خيلي موثره.دست كم نگيرش.
    وقتي طرز لباس پوشيدنت را اصلاح كني از نگاه هاي ديگران پي به اين مطلب مي بري.

گوشه گيري.كامپوتر و اينترنت را جز روزي 1 الي 2 ساعت از زندگي ات حذف كن.چشم بسته مي ري جلو بعد مي گي چرا افتادم تو چاه.

همين كاركردني كه پدرت مي گه اعتماد به نفست را افزايش ميده.بعد دانشگاه تو مي موني و يه مدرك فضايي و با اين وضعيت ايا با معدل چند.اما انچه كه تو چشم مي خوره اينه كه شاغلي و دستت تو جيب خودته تا موقعي كه كار مناسبي متناسب با مدركت پيدا كني.

cd هاي صوتي دكتر ازمنديان را حتما بگير و بارها و بارها گوش كن.خصوصا ان قسمت اعتماد به نفسش.خيلي هاش را من ازمايش كردم واقعا جواب مي ده.

موفق باشي.

12. 2 کاربر از پست مفید kashmar تشکرکرده اند .

kashmar (جمعه 14 آبان 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 اسفند 89 [ 16:17]
    سطح
    29
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 76
    دستاوردها:
    تشکرها
    246

تشکرشده 243 در 88 پست

Array

سلام مجدد

اعتماد به نفس واقعي از شناخت عميق و همه جانبه ما نسبت به خود ، محيط و ديگران ريشه ميگيرد و هر چه اين شناخت بيشتر باشد بر روي اعتماد به نفس واقعي ما اثرات مثبت بيشتري مي گذارد. براي افزايش اعتماد به نفس روشهاي مختلفي وجود دارد كه متخصصان اعصاب و روان به موارد ذيل اشاره ميكنند:

1. شناخت عميق از خود ، در جهت پي بردن به توانائيهاي عظيم و پنهان خويش يكي از راه هاي اساسي افزايش اعتماد به نفس ميباشد.

2. نقاط ضعف خود را نيز بايد شناخته و در جهت رفع آنها اقدامات لازم را به كار بگيريم و در صورتي كه اين كار عملي نباشد ، با آنها مدارا كنيم يا از طريق ديگر به جبران آن بپردازيم ، مثلاً اگر ناتواني و محدوديتهاي جسمي مادرزادي و ارثي داريم از طريق افزايش توانائيهاي علمي يا هنري خود ، اين پديده را جبران نماييم.

3. شناخت ديگران به خصوص آشنايان خود و استفاده از توانائيهاي ايشان در جهت مثبت نيز مي تواند براي ما كار ساز باشد.

4. محيط خود را نيز بهتر بشناسيم تا از آنها در جهت رشد و پيشرفت خود بهتر بهره بگيريم.

5. استعدادهاي خود را شناخته و در جهت رشد و شكوفايي آنها گام برداريم و سرانجام در جهت بهتر زندگي كردن از آنها استفاده كنيم.

6. از معجره اميدواري واقعي بهره بگيريم و هرگز تسليم نااميدي نشويم كه نااميدي دشمن سعادت و موفقيت ما در زندگي است ، از طرف ديگر بر كاهش اعتماد به نفس ما مي انجامد.

7. نسبت به توانائيهاي واقعي خود ايمان داشته باشيم و در نتيجه از احساس حقارت و خود كم بيني پرهيز نمائيم.

8. از مقايسه كردن خود با ديگران جدا بپرهيزيم و تنها خود را با گذشته هاي خود مقايسه كنيم و اگر عقب افتادگي يا ايستايي در ما بوجود آمده باشد ، در رفع آنها گام برداريم و هميشه ميل به پيشرفت و رشد را مد نظر خود قرار دهيم.

9. به خود و توانايي هاي خود متكي باشيم و از وابستگي هاي غير ضروري به ديگران پرهيز نماييم.

10. از تلقين شكست و ناتواني به خود پرهيز كرده و حتي تحت تاثير تلقينات منفي ديگران در اين موارد قرار نگيريم

منبع : نامشخص

14. 2 کاربر از پست مفید imans تشکرکرده اند .

imans (شنبه 15 آبان 89)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 10:22]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,618

تشکرشده 37,119 در 7,019 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    imans گرامي، مطالب بدون منبع طبق قوانين حذف مي شود و آوردن منبع ضروري هست.
    اين لينك مقاله ايست كه شما آورده ايد:
    http://1farakav.wordpress.com/2007/11/29/self-trust

============
    اطلاعات بيشتر در مورد ضرورت ذكر منبع در همدردي:
    لطفا ذكر منبع فراموش نشود

حذف مقالات بدون منبع

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 آبان 89 [ 10:10]
    سطح
    37
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 9 در 5 پست

Array

مشکل اینرو هم ببین
    جالبه
  17. کاربر روبرو از پست مفید SayyedAhmadHosayni تشکرکرده است .

SayyedAhmadHosayni (دوشنبه 17 آبان 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    34

تشکرشده 39 در 17 پست

Array

سلام از بابت راهنماییهاتون ممنونم .

من اعتماد به نفسم در قدیم تر ها خیلی خوب بود اما حالا رور به روز اعتماد به نفسم کمتر میشه میشه گفت از خودم دیگه نا امید شدم . برای مثال توی همین تابستون ریزش مو هم پیدا کردم - جوشهای زیر پوستی و رو پوستی آنچنانی - دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم .

من افسردگی شدید گرفتم از همه چیز زده شدم دیگه نمیدونم بخدا چیکار کنم - انجام دادن همه کارها برام سخت شده .

من برای مثال چند روز پیش به یک کلاس رفتم توی دانشگاه که در مورد این مسائل در اونجا صحبت میشد . توی خود کلاس کمی حالم بهتر شد اما موقع اومدن بیرون از کلاس حالم ( روحی ) اینقدر بد شد که حد نداشت .

من حقیقتش به تنها چیزی که فکر میکنم قد هست یعنی این مشکل اینقدر روی من تاثیر گذاشته که فکر میکنم فقط ملاک مرد بودن قد و هیکل خوب داشتنه .

در مورد ناشکری کردن و اینطور چیزها میدونم چیز خوبی نیست و اینو هم میدونم که همیشه در همه شرایط ، بدتری هم وجود داره اما وقتی میرم جلوی آینه و خودم میبینم و از خودم خجالت میکشم دست خودم نیست اگه بود اینقدر خودمو اذیت نمیکردم .

ببخشید که این تاپیک که درست کردم موضوعش تکراریه

19. کاربر روبرو از پست مفید pesare_tanha تشکرکرده است .

pesare_tanha (سه شنبه 18 آبان 89)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)