به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 آبان 87 [ 21:38]
    سطح
    35
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

Arrow دوست دارمبا دختر داییم ازدواج کنم اونم میدونه ولی ...

سلام خدمت همه دوستان
    معرفی کامل خودم
    افشین ، 22 ساله ، فرزند اول خانواده ، ساکن رشت ، دانشجو (یک ترم در دانشگاه معدل 19.34 و معدل کل فوق دیپلمم 17.40) ، دارای ضریب هوشی بالا ، ورزشکار (کشتیگیر و بوکسور) ، خوش اخلاق ، شاد ، کمتر از بقیه مردم ناراحت و عصبانی میشم ، تا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتم(البته از کوچیکی میگفتم فلان دختر(الهام) رو میخوام که هرگز هم نخواستم وبهش نگفتم)
    و مسلط به هوای نفس

معرفی دختر داییم
    سارا ، 21 ساله ، فرزند آخر خانواده ، ساکن قزوین ، دانشجوی روانشناسی ، دارای ضریب هوشی بالا ، خوش اخلاق ، شاد ، اطلاعات دیگری در دست نیست ولی بعضی موقع به صورت محسوسی به نقطه ای خیره میشه

شرح موضوع
    بذارید خودمونی صحبت کنم(بنویسم)
    عید امسال بود که داشتیم چند ماشینی از جایی به خونه مون میومدیم(داشتم بستنی برای همه میخریدم که دختری خوشگل از بقلم رد شد که من توجهی به او نکردم) سارا متوجه شد وبهم گفت بچه مثبت که
    خلاصه وقتی اومدیم خونه سر بلوتوث دادن چند تا آهنگ شماره تلفن خودم رو بهش سند کردم(پسر امه افشین ) که بسیار شگفت زده شد
    دو ماهی از اون قضیه گذشت که حالا نوبت ما بود بریم خونشون(قزوین) که اونجا بود که 10 دقیقه مونده بود به خداحافظی شماره موبایلش رو ازش گرفتم و فهمیدم که چند روز دیگه جشن تولدشه
    خلاصه روز تولدش بهش یه اس ام اس تبریک تولد فرستادم (تا اینجای کار عاشقش نشده بودم و غقط میخواستم کاری کنم که فکر نکنه ما هیچی ندیده ایم(میخواستم بهش ثابت کنم که اونجور اونجور هم بچه مثبت نیستم))
    از وقتی که بهش اس ام اس دادم کم کم بهش علاقه مند شدم ولی نمیخواستم رابطه خانوادگیمون بهم بخوره
    یه ماه بعد دوباره یه اس ام اس بی ربط بهش دادم شک نکنه.
    یکی دو ماهی ازون ماجرا گذشت زمانی که داشتم خودم رو برای کنکور کاردانی به کارشناسی آماده میکردم(4 روز قبل از کنکور) سارا خانوم هم یه اس ام اس بیربط فرستاد (هر جا یاحسین یا حسین شنیدی برو که دارند شام میدند ولی اگه یا علی یا علی شنیدی نرو که دارند ماشین حل میدند)(از این بی ربط تر هم میشد؟؟)
    که من متوجه اس ام اسش نشدم و 5 دقیقه بعد اس ام اس دوم رو فرستاد (قسم به صداقت پینوکیو ، هوش پت و مت و دوستی موش و گربه که دوست دارم) که متوجه دوتا اس ام اسش شدم که 3-4 ساعت اس ام اس بازی کردیم که وسط های کار بود که اس ام اس های عاشقانشو جواب منطقی میدادم که دیگه فهمید که من دوسش دارم و میخواست موضوع رو همینجا فیصله بده که اس ام اسی نوشت که .....دوخط موازی هرگز به هم نمیرسند من هم جوابشو دادم(یعنی منو تو هم هرگز به هم نمیرسیم؟؟) که ناراحت شد و نوشت اصلا فکر نمیکردم که تو .......
    که دو چند رو بعد که آبها از آسیاب افتاد و کنکورم رو هم دادم واسش نوشتم(عمری دل خود سیاه بار آوردم یک قلب پر از گناه بار آوردم من قابل اعتنا نبودم ای عشق شرمنده ام افتضاح بار آوردم) که با نهایت تعجب جوابمو داد(بابا این حرفا چیه یه چیزی بوده که گذشته)
    همیجنا اضافه کنم که من تمام اس ام اس هام رو از سایت های مختلف میگرفتم و همه جور اس ام اس داشتم(تحت هیچ شرایطی کم نمی اوردم)
    دوباره شروع به اس ام اس بازی کردیم که او سعی میکرد موضوع اس ام اس ها عاشقانه نشه
    روز بعد به سفارش یکی از دوستام که موضوع رو میدونست تا صبح باهاش اس ام اس بازی کردم و حدود 200 تا اس ام اس عاشقانه واسش نوشتم که اون هم گاهی جوابمو میداد و زمانی که دید من کوتاه نمیام و حتی تحدید هم به قطع ارتباط هم کرده بود بالا خره به زانو در اومد(اس ام اسی که به زانوش در آورد = باغبان در باز کن من مرد گلچین نیستم من اسیر یک گلم دنبال هر گل نیستم ) البته اس ام اس های زیبای دیگری هم بهش داده بودم)و اس ام اس ها حالت دیگری گرفتند (انگار که داشتیم با هم تلفنی صحبت میکردیم مثلا مگه تو عاشق الهام نبودی من جوابشو دادم و اون هم متقاعد شد و سر یه چیزی شد که من گفتم مگه به من اعتماد نداری اونم گفت که اگه اعتماد نداشتم که جواب اس ام اس هات رو نمیدادم)
    که خلاصه این تلخی و شیرینی ها ادامه داشت که من پیشنهاد خاستگاری رو کردم که اون گفت که من 30% ماجرا هستم و 70% پای پدر و مادرم در میونه و از این قبیل(البته داشتیم تلفنی صحبت میکردیم) البته یه جور وانمود میکرد که هنوز 30% هم قطعینشده که مامانش اومد خونه و مجبور شد گوشی رو قطع کنه
    منم فردایی هی بهش زنگ میزدم که دوباره با هم صحبت کنیم که احتمالا جون پدر و مادرش خونه بودند گوشی رو ور نمی داشت که یه اس ام اس دادم (از این که گوشی رو ور نمیداری هم جزو اصول روانشناسی هست؟)
    که چند ساعت دسگه بهم زنگ زد که دیگه بهش فکر نکنم و از این حرفا (فکر کنم که اس ام اسم ناراحتش کرد چون فکر میکرد چون رشتش روانشناسی هست من خواستم سربه سرش بذارم
    ولی من کوتاه نیومدم و روز های بعد هم بهش اس ام اس دادم که اون واسم نوشت که دیگه بهش فکر نکنم و نوشت که ما هیچ نقطه مشترکی برای رسیدن نداریم و.... اسمتو رو هم از گوشیم پاک میکنم راستم میگفت چون وقتی یبار گوشیش رو ورداشته بودم دیدم اسمم نیست
    البته اضافه کنم که روابط عشقی ما فقط با موبایل بود و وقتی هم دیگر رو میدیدیم انگار نه انگار که اتفاقی افتاده
    دیگه هم بهم اس ام اس نداد و لی من تو همون زمانی که هنوز اسمم رو از گوشیش پاک نکرده بود واسش نوشتم که هر شنبه با آغاز هفته یک اس ام اس بهت میدم که بعد از چند هفته شاکی شد ولی دیگه الان فکر کنم که بیخیاله و من هم 2-3 ماه هست که هر شنبه بهش اس ام اس میدم
    به نظر شما من باید چیکار کنم و یا کجای کار من اشتباه بوده

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

RE: دوست دارمبا دختر داییم ازدواج کنم اونم میدونه ولی تاخچه بالا گذ

عشق اس ام اسی ؟؟؟؟؟؟ مگه می شه دوست من ؟
    درسته که هر دو تا تون آدم های موفققی هستید به نسبت سنتون ولی هنوز برای آغاز این روابط به نظر من زوده مخصوصا توی فامیل.
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 آبان 87 [ 21:38]
    سطح
    35
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 102
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

میگید چیکار کنم

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

هیچ کار. به درست بچسب . بذار اونم درسشو بخونه. اگه واقعا عاشقی عشقتو تو دلت نگه دار تا به مرحله ای که به بلوغ فکری و توانایی اداره کردن یک زندگی رسیده باشی.
    روی هر پله که بایستی خدا یک پله ازت بالاتره. نه به خاطر اینکه خداست. به خاطره اینکه دستتو بگیره...

هر شب درانتهای شب نگرانیهایت را به خدا واگذار کن و آسوده بخواب. به هر حال او در تمام شب بیدار است ...

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 آذر 87 [ 23:38]
    سطح
    34
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

سلام خدمت همه دوستان مخصوصا نازنین خانم که به همه تاپیک ها سرمیزنه و جواب میده
    ببینید دوستان من فکر میکنم که اون فکر میکنه من مثل پدرم هستم و اخلاقم هم مثل پدرمه(180 درجه با هم فرق میکنیم)
    ولی اینو بگم که من تا حالا 3 مرحله از زندگی رو پشت سر گذاشتم
    1 طفولیت
    2 دوران آشوب (9-16 سال ) که شانس آوردم به بیراهه کشیده نشدم
    3 مرحله اصلاح فکر
    که قرار شد در مرحله سوم آدم بشم . که 2 راه رو در پیش داشتم
    1 اصلاح ظاهری
    2 اصلاح درونی
    دومی رو انتخواب کردم دوستان ، من اینقدر به هدفم نزدیک شدم(انسان شدن) که خیلی چیزهای غیر عادی در من اتفاق افتاد(دروغ نگفتن (کلا 1 دروغ مصلحتی که ای کاش اون رو هم نمیگفتم) عصبانی نشدن به هیچ وجه ، اعتماد به نفس در حد اعلا و البته عاشق شدن به معنی واقعی کلمه... البته غرور کاذب هم شکل گرفت که با هزار مکافات درستش کردم
    نازنین خانم من بچه نیستم
    گفتی عشق اس ام اسی نمیشه
    قبول اما راه دیگه ای نداشتم
    الان هم راهی جز رو در رو حرف زدن رو ندارم
    آیا اگه برم پیشش و صادقانه همه چیز رو بگم بهتر نیست؟

(من همون افشین دایویکس هستم با این نشون که ایمیل هردوتا arshivxp2000@yahoo.com هستش
    چرا نمیشه با اسم کاربری قبلیم وارد بشم؟
    من رمز ورود رو 84112035 انتخواب کرده بودم ولی به ایمیلم چیز دیگری اومده بود ونمیشه با اون رمز وارد شد
    دوستانی هم که ابزار ویرایش دارند لطفا رشت و قزوین رو از متن اولیه حذف کنند)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 آبان 88 [ 12:54]
    سطح
    41
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 33 در 15 پست

Array

افشین جان سعی کن به جای پیدا کردن یه راه حل اول بفهمی چرا یهو این حرفو بهت زده
    چرا یهو از این رو به اون رو شد

دلیلش چیه

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 23 آذر 90 [ 18:55]
    سطح
    41
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    تشکرها
    11

تشکرشده 16 در 7 پست

Array

دوست خوبم افشين نميدونم تايپيكهاي قبلي منو خوندي يا نه ولي من اعتقاد دارم كه پسر ودختر پس از پيدا كردن فرد مورد نظرشون بايد خانوادههاشون رو مطلع كنند چون راهي رو كه ما در ابتداي اون هستيم اونها قبلا رفتند و تجربه كردنند براي من كه اينطور بوده الان شما هم كه كار بدي نميخواي انجام بدي وبه قول خودت بچه هم كه نيستي پس اگر واقعا دختر دايت رو دوست داري به پدر ومادرتو بفرست جلو

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 05 آذر 87 [ 23:38]
    سطح
    34
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 78
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

RE: دوست دارمبا دختر داییم ازدواج کنم اونم میدونه ولی ...

در جواب سوال gharibe
    چون دختر خیلی احساساتی هست و فکر کنم که وقتی من بعضی موقع اس ام اسی باهاش شوخی میکردم ناراحت میشده

در جواب Fallah
    دوست عزیز فکر نمیکنی که چون ما فامیل هستیم (دختر دایی پسر عمه) با فهمیدن خانواده ها روابط خانوادگی دو خانواده تیره میشه؟

راستی ادامه ماجرا
    سر یه مساله خونوادگی که بین من و پدرم مشکل پیش اومده بود سارا رو درجریان گذاشتم(ازش مشاوره خاستم)
    اونم برای اینکه نشون بده به من فکر نمیکنه تمام قرار های اس ام اسی و تلفنی رو با موبایل دیگران میذاشت و به من مشاوره میداد
    نمیدونم چطور شد که (چون من هر شنبه به رسم وفاداری بهش اس ام اس میدادم ولی بعد از پیدا شدن مشکل خانوادگی و در جریان گذاشتن ساراخانم و برای اینکه مساله عشق و مشاوره رو مخلوط نکنه 2 هفته بهش اس ام اس ندادم ودر گفت و گو ها هم بهش علاقه نشون ندادم تا فکر نکنه الکی دارم ازش مشاوره میگیرم (در صورتی که واقعا راهنمایی هاش کمکم کرد))
    ساعت های اخر همین شنبه بود که یه اس ام اس از گوشی خودش بهم داد
    فردایی من اس ام اس دادم که (نیدونی چرا خدا زمین رو گرد آفرید؟ برای اینکه هر موقع فکر کردی که به آخر خط رسیدی بدونی که هنوز در نقطه آغز هستی) اونم با کمال ناباوری جواب داد(هرگز نمیگیرد کسی در قلب من جای تو را .. حیجان زده نشیا ، پشت کامیون نوشته بود)
    حالا موندم چیکار کنم
    (من شترنج رو خوب بلدم ولی اینقدر سریع بازی میکنم(حد اکثر چند ثانیه بعد از حرکت حریف) که طرف مقابل رو هم وادار میکنه سریع بازی کنه که همیشه شکست میخوره در صورتی که اگه کسی پشت دست نشسته باشه میفهمه که حرکت های من بهترین نیستند ولی چون به طرف مقابل فرصت فکر کردن نمیدم همیشه شکست میخوره)
    که متاسفانه من در رابطه عشقیمون هم ناخاسته مرتکب این اشتباه شدم
    دیگه نمی خوام عجله کنم و مرتکب اشتباه بشم لطفا کسانی که پشت دست نشستند راهنمایی کنند

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 آبان 88 [ 12:54]
    سطح
    41
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 153
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 33 در 15 پست

Array

دوست عزیز همیشه وقتی میشه رک حرف زد چرا با کنایه ؟؟؟ حرف دلتو راحت و سریح بگو ببین تکلیفتو معلوم کن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 مرداد 88 [ 09:50]
    سطح
    47
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 192
    دستاوردها:
    تشکرها
    213

تشکرشده 216 در 84 پست

Array

اول ببین عشقت واقعیه یا نه یه احساس زود گذره آخه واسه منم یه همچین چیزی پیش اومد طرف واقعا از من خوشش اومده بود ولی من میخواستم تفریح کنم. کم کم اینو بهش فهموندم الانم هیچ چیزی بین مانیست. تو هم خوب فکراتو بکن هنوز خیلی جوونی و اول راهی.
    بعد باید با خانوادت مطرح کنی. اصلا موقعیت ازدواج رو داری؟ ازنظر مالی و. . .
    اگه موقعیت داری از طرف خانواده که مطرح بشه حتما میتونی با صحبت نظرشو عوض کنی.
    اما خودت تنهایی و سر خود کاری نکن چون فامیلید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)