به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 آبان 93 [ 22:48]
    سطح
    18
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array

آیا میتوان به دید خوب به آشنایی اینترنتی نگاه کرد؟

بالای این انجمن نوشته شده "مخصوص مقالات هست،سوالات خود را قرار ندهید،ولی نمیشد توی انجمن های دیگه هم سوال گذاشت

من حدود 1ماه هست با آقایی توی نت آشنا شدم.
    چند باری تا به حال دیدمشون.من اهل دوستی نبودم تا حالا،و با کسی هم ملاقات نداشتم. این اولین باره و چون قصدم بد نبوده حاضر شدم به این ارتباط
    اما اون هنوز حرف ازدواج رو نزده،فقط غیرمستقیم اشاره کرده که دنبال خوشگذرونی نیست.
    خب فکر میکنم نمیخواد بی گدار به آب بزنه،و شاید میخواد اول آشنا بشه و شرایط که فراهمش شد پیشنهاد بده.البته اگه مناسب هم بودیم!
    ایشون بی ایراد نیست،و من هم این رو میدونم
    حالا به نظر شما من چطور مطمئن بشم از نیتش؟واینکه ارزش این را دارد در این رابطه بمانم شاید به نتایج خوبی رسیده بشه این آشنایی؟
    این را هم بگم تا حالا درخواست ناپسندی نداشتن،و ارتباط تقریبا رسمی هست. و من هم گفتم هیچوقت اجازه نمیدهم پایش را از گلیمش درازتر کند!!
    فقط نگرانم که مرا برای دردودل کردنهایش بخواهد نه ...
    هردوتقریبا 25 ساله هستیم،او چندماهی بزرگتر هست

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 تیر 94 [ 00:49]
    سطح
    39
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    873

تشکرشده 1,282 در 361 پست

Array
    سلام. حاج خانم.
    به نظر من که یه کاربر معمولی مثل شما هستم. دقیقا نمیشه نسبت به آشنایی اینترنتی بد بین و یا عکس، خوش بین بود.
    بستگی داره با چه فردی مواجه بشید. تا چه میزان صداقت داشته باشه. اینجا هم نمونه دیگه ای از فضای اینترنتی ست. من خودم از ابتدای سال اینجا رو شناختم. به کاربران مهربونش احترام میزارم. از تجربیات شون استفاده میکنم. با دوستان ندیده و نشناخته همدردی میکنم. در کل به نوعی با هم دوست شدیم. شاید اگر ممنوع نبود با تعدادی از این افراد دوستیم رو گسترش هم میدادم. اما تابع قوانین سایت باید بود.
    اینو گفتم که بدونی، ممکنه فردی که با شما آشنا شده واقعا حقیقت رو گفته باشه. و شاید هم نه. خود شما چطور؟ در این دوستی صادق بودید؟
    من به شخصه تجربه سه تا از این دوستی ها رو داشتم. در دو مورد افراد مثبت و کاملا درست کاری بودند. البته شرایط و خواسته های ما با هم همسان نبود. و در مورد سوم فرد مورد نظر حقایق ظریفی رو پنهان میکرد که بهانه ای شد برای جدایی.
    اما توصیه اکید میکنم. چون شما هیچ ذهنیت و شناخت قبلی نسبت به این آقا ندارید و همینطور از طرف دوستان و آشنایان فرد شناخته شده و معرفی شده ای نیستن. دقت کنید که دچار اشتباه نشید.
    موفق باشی.
    پندار نیک . گفتار نیک . کردار نیک

3. 3 کاربر از پست مفید majid_k تشکرکرده اند .

Aras (یکشنبه 08 دی 92), earth (شنبه 07 دی 92), شیدا. (شنبه 07 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    چرا دنبال آشنایی و شناخت در دنیای واقعی نیستی؟
    یعنی رفتی سایت دوست یابی یا همسریابی با این افراد آشنا شدی؟

یا سایت دیگه ای بود و اتفاقی منجر به آشنایی شد؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

5. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

majid_k (شنبه 07 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid_k نمایش پست ها
    سلام. حاج خانم.
    به نظر من که یه کاربر معمولی مثل شما هستم. دقیقا نمیشه نسبت به آشنایی اینترنتی بد بین و یا عکس، خوش بین بود.
    بستگی داره با چه فردی مواجه بشید. تا چه میزان صداقت داشته باشه. اینجا هم نمونه دیگه ای از فضای اینترنتی ست. من خودم از ابتدای سال اینجا رو شناختم. به کاربران مهربونش احترام میزارم. از تجربیات شون استفاده میکنم. با دوستان ندیده و نشناخته همدردی میکنم. در کل به نوعی با هم دوست شدیم. شاید اگر ممنوع نبود با تعدادی از این افراد دوستیم رو گسترش هم میدادم. اما تابع قوانین سایت باید بود.
    اینو گفتم که بدونی، ممکنه فردی که با شما آشنا شده واقعا حقیقت رو گفته باشه. و شاید هم نه. خود شما چطور؟ در این دوستی صادق بودید؟
    من به شخصه تجربه سه تا از این دوستی ها رو داشتم. در دو مورد افراد مثبت و کاملا درست کاری بودند. البته شرایط و خواسته های ما با هم همسان نبود. و در مورد سوم فرد مورد نظر حقایق ظریفی رو پنهان میکرد که بهانه ای شد برای جدایی.
    اما توصیه اکید میکنم. چون شما هیچ ذهنیت و شناخت قبلی نسبت به این آقا ندارید و همینطور از طرف دوستان و آشنایان فرد شناخته شده و معرفی شده ای نیستن. دقت کنید که دچار اشتباه نشید.
    موفق باشی.
    سلام
    من هیچ دروغی ندادم.اونم به نظرم صداقت داشته.چون از یه ارتباط قبلیش بهم گفته (یه جورایی میشه گفت الکی احساساتی شده بوده وبعد که میفهمه قبل خواستگاری بهم میزنه).یعنی حرفایی که میتونست از من پنهان کنه رو میگه.
    فقط این مورد دختری که باهاش ارتباط داشته رو اول نگفت.فقط قبلا ازش پرسیدم گفته بود دوست دختر نداشتم.که بعدا این موضوعش رو گفت

ممنون ،درست میگی،باید دقت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    چرا دنبال آشنایی و شناخت در دنیای واقعی نیستی؟

یعنی رفتی سایت دوست یابی یا همسریابی با این افراد آشنا شدی؟

یا سایت دیگه ای بود و اتفاقی منجر به آشنایی شد؟
    در دنیای واقعی هم مورد مناسبی باشد بررسی میکنم،ولی تا حالا خواستکار مناسب از نظر خودم نداشتم
    نه سایت دوست یابی وهمسریابی نبود،سایت دیگه ای بود و اتفاقی آشنا شدیم.
    خودم هم میدونم در اینجور روابط باید خیلی احتیاط کرد،ولی میشه با احتیاط جلو رفت و شاید به نتیجه خوبی رسید.اینطور نیست؟
    این آقا و من هم اهل نماز هستیم .
    ویرایش توسط یزدانی : شنبه 07 دی 92 در ساعت 22:00

7. 2 کاربر از پست مفید یزدانی تشکرکرده اند .

majid_k (شنبه 07 دی 92), شیدا. (شنبه 07 دی 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    خب به نظرم فرق می کنه که شما عضو یک سایت تخصصی باشید و اتفاقی با کسی آشنا بشید،
    یا این که در یک سایت همسریابی یا دوست یابی آشنا بشید.

از این نظر سوال کردم.
    راستش فکر می کنم اعتماد کردن به آشنایی در گروده دوم کمی سخته.
    مردهایی که در سایت همسریابی عضو می شن خیلی راحت نمی شه بهشون اعتماد کرد و اکثرا مقاصد دیگه ای دارند.

اگر دقیق باشید و بدون احساسات دنبال شناخت باشید، فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    گفتید شما به قصد ازدواج دارید جلو می رید. ایشون چی؟ صحبتی شده که قصدشون چیه؟
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

9. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

فرشته اردیبهشت (یکشنبه 08 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    خب به نظرم فرق می کنه که شما عضو یک سایت تخصصی باشید و اتفاقی با کسی آشنا بشید،
    یا این که در یک سایت همسریابی یا دوست یابی آشنا بشید.

از این نظر سوال کردم.
    راستش فکر می کنم اعتماد کردن به آشنایی در گروده دوم کمی سخته.
    مردهایی که در سایت همسریابی عضو می شن خیلی راحت نمی شه بهشون اعتماد کرد و اکثرا مقاصد دیگه ای دارند.

اگر دقیق باشید و بدون احساسات دنبال شناخت باشید، فکر نمی کنم مشکلی باشه.
    گفتید شما به قصد ازدواج دارید جلو می رید. ایشون چی؟ صحبتی شده که قصدشون چیه؟
    البته شیدا سایت تخصصی نبوده متاسفانه،متوجه نبودم،اگه بشه اسم چت روم رو گذاشت سایت دوست یابی! اونجا آشنا شدم.من چند روزی رفتم فقط،اونم میگه قبلا می اومده ولی دیگه نمیرفته تا همین چند وقت پیش که میاد و من بودم.دیگه هم نمیره
    از این بابت تقریبا مطمئن هستم راست میگم.میگم که،مثلا یکی دوبار حرفایی میزد فکر میکردم شاید الکی بگه،امتحان کردم راست بود. مثلا یه دختری میخواست باهاش حرف بزنه ،بهم گفت که این ماجرا هستش،و من برای اطمینان اون دخترو پیدا کردم و فهمیدم راست میگه.اون نخواست باهاش دوست بشه
    میگه دنبال هرکسی نیستم.وگرنه خودت هم میدونی دختر همه جوره هست و پیدا کردنش یه دقیقه هست.راستم میگه

بله من قصدم ازدواج هست.وگرنه یه دقیقه هم دوستی رو ادامه نمیدم.چون تمایلی به این روابط ندارم
    اونم گفت دنبال کسی هست که همفکر باشن،و میگه میخوام تنها نباشم(نمیدونم این حرفش چه معنی ای میده؟!تنها برای همیشه یا یه مدت!؟)
    صفحه فیس بوکش رو هم دیدم،خیلی فرهنگی بوده،و تا حالا کامنت بد یا عکس ناموجه ،یا ...ازش ندیدم.
    دوستانش هم دیدم،لایک برای عکسای بی معنی و... نذاشته.

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 مرداد 93 [ 01:28]
    سطح
    10
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 26
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 48 در 26 پست

Array
    یزدانی عزیز بر اساس تجربیاتی که خودم و کسانی که تجربه شون رو به من گفتن اینده خوبی رو برای این نوع شروع پیش بینی نمیکنم!البته استثنا هایی هم وجود داره ولی متاسفانه گزینه های زیادی برای پی بردن به حقیقت وجود نداره و یا حتی گذشته ای که وجود داشته.البته نمیخوام یه طرفه قضاوت کنم ولی اگه در این مورد جدی هستی خیلی احتیاط کن!

12. کاربر روبرو از پست مفید saeed.a تشکرکرده است .

earth (شنبه 07 دی 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام انواع اشنایی اینترنتی داریم عزیزم اما چت روم جای خوبی برای اشنایی ازدواج نیست ...

چون امکان داره کسی باشه که معتاد این روم هاست کلا میدونی که جو چت روم چه مدلیه در ضمن رو چه حسابی میتونی بهش اطمینان پیدا کنی که دیگه نمیره

و تا اونجایی که میدونم هیچ پسری برا ازدواج وارد روم نمیشه هدف خیلی خیلی عالی باشه دوستی چند ساله است نه ازدواج

(بغیر از استثناات که در هر موردی هست عقل این رو میگه)
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 شهریور 94 [ 10:39]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    27

تشکرشده 150 در 70 پست

Array
    من توی یه گروه تو فیس بوک با همسرم اشنا شدم یه گروه خیریه بود که پولامونو جمع میکردیم برای کمک به نیازمندا و بعد کم کم من وهمسرم با صحبتهایی که تو گروه خیریه میکردیم با هم آشنا شدیم اما توی اینترنت هیچ علاقه ای بین ما نبود هیچ علاقه ای حتی من عکسشو ندیده بودم ومنم یه عکس خیلی مشخصی نداشتم تو فیس بوک ما حتی از اخلاقای هم تو نتم خوشمون نیومده بود اما یه مساله مشترک اتفاق افتاد وما خیلی دوستانه وبی قصد وفرض با هم دیدار کردیم کم کم رابطمون مدلش عوض شد رفتیم تو فاز شناخت برای ازدواج چون خیلی از اول به دل هم نشستیم انگار ولی تصمیم گرفتیم اگر به هم میخوریم ادامه بدیم خانواده ها در جریان قرار گرفتند دورا دور و بعد از دوسال عقد کردیم وخیلی راضیم خیلی
    اشنایی اینترنتی به خودی خود بد نیست این مائیم که چشمامونو باز نمی کنیم در ضمن اینترنت میتونه یه شروع اولیه محدود باشه مثل زمانی که شما هم و تویه مهمونی دیدین بقیه اش باید جدی و با شناخت خوب پیش بره وبه ازدواج ختم بشه اگر از اینترنت وبر اساس چهار کلمه حرف ویه عکس بهم لعاقه مندشین یکم بیشتر فکر کنین

15. کاربر روبرو از پست مفید mati تشکرکرده است .

شیدا. (یکشنبه 08 دی 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    18
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    ممنون که راهنماییم میکنید.خییلییییی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.a نمایش پست ها
    یزدانی عزیز بر اساس تجربیاتی که خودم و کسانی که تجربه شون رو به من گفتن اینده خوبی رو برای این نوع شروع پیش بینی نمیکنم!البته استثنا هایی هم وجود داره ولی متاسفانه گزینه های زیادی برای پی بردن به حقیقت وجود نداره و یا حتی گذشته ای که وجود داشته.البته نمیخوام یه طرفه قضاوت کنم ولی اگه در این مورد جدی هستی خیلی احتیاط کن!
    سعید من هم از اینجور آشنایی ها تصور خوبی ندارم.یعنی فکر میکنم حتی الامکان نباید به این سمت و سو رفت
    درسته،چون اینجور افراد آشنا نیستن شاید ریسکش بالا باشه. ولی من فکر کردم شاید همین ریسک بالا هم اگه در کنار احتیاط باشه،بشه راه درست رو گرفت و به نتیجه خوب رسید(نتیجه خوب حتما ازدواج نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها
    سلام انواع اشنایی اینترنتی داریم عزیزم اما چت روم جای خوبی برای اشنایی ازدواج نیست ...

چون امکان داره کسی باشه که معتاد این روم هاست کلا میدونی که جو چت روم چه مدلیه در ضمن رو چه حسابی میتونی بهش اطمینان پیدا کنی که دیگه نمیره

و تا اونجایی که میدونم هیچ پسری برا ازدواج وارد روم نمیشه هدف خیلی خیلی عالی باشه دوستی چند ساله است نه ازدواج

(بغیر از استثناات که در هر موردی هست عقل این رو میگه)
    ممنون فرشته اردیبهشت
    من رفتم چت روم،اصلا همچین نیتی نداشتم! حتی دنبال دوستی هم نبودم،فوقش میخواستم اگرم دوست داشته باشم تو همین فضای مجازی باشه که گاهی بهشون سر بزنم. برای همین با کسی صمیمی نمیشدم. و سعی میکنم با هرکسی صحبت میکنم هدفی داشته باشم.(مثلا سوالی چیزی در زمینه های مختلف داشتم میپرسیدم ...)
    اینکه اونم دیگه روم نمیرم مطمئنم.چون من بودم که اول باهاش حرف زدم.حرفم هم در یه زمینه علمی بود.
    بعدش اون خواست که ارتباط بیشتر بشه.
    میگم که از اینکه روم نمیره مطمئنم،چون اصلا وقتش رو نداره.و من هم چند باری گفتم بیا روم گفت حوصلشو ندارم

اونم به قصد ازدواج نیومده بود.گفت فقط بیکار بودم یه سر زدم. بعدشم زود رفت.زیاد نموند.
    ولی منم میخوام بدونم قصدش دوستی چندساله هست واقعا به قول تو یا ...؟
    تا جاییکه میدونم خانواده درستی هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mati نمایش پست ها
    من توی یه گروه تو فیس بوک با همسرم اشنا شدم یه گروه خیریه بود که پولامونو جمع میکردیم برای کمک به نیازمندا و بعد کم کم من وهمسرم با صحبتهایی که تو گروه خیریه میکردیم با هم آشنا شدیم اما توی اینترنت هیچ علاقه ای بین ما نبود هیچ علاقه ای حتی من عکسشو ندیده بودم ومنم یه عکس خیلی مشخصی نداشتم تو فیس بوک ما حتی از اخلاقای هم تو نتم خوشمون نیومده بود اما یه مساله مشترک اتفاق افتاد وما خیلی دوستانه وبی قصد وفرض با هم دیدار کردیم کم کم رابطمون مدلش عوض شد رفتیم تو فاز شناخت برای ازدواج چون خیلی از اول به دل هم نشستیم انگار ولی تصمیم گرفتیم اگر به هم میخوریم ادامه بدیم خانواده ها در جریان قرار گرفتند دورا دور و بعد از دوسال عقد کردیم وخیلی راضیم خیلی
    اشنایی اینترنتی به خودی خود بد نیست این مائیم که چشمامونو باز نمی کنیم در ضمن اینترنت میتونه یه شروع اولیه محدود باشه مثل زمانی که شما هم و تویه مهمونی دیدین بقیه اش باید جدی و با شناخت خوب پیش بره وبه ازدواج ختم بشه اگر از اینترنت وبر اساس چهار کلمه حرف ویه عکس بهم لعاقه مندشین یکم بیشتر فکر کنین
    مرسی متی
    من الانم که بگم خیلی علاقمند شدم واقعا نشدم!اونم همینطوره گمونم!
    اولش هم که توی نت بود علاقه خاصی نبود،عکس هم ندیده بودیم تا روزی که خودش رو دیدم.یعنی یه موضوعی که پیش اومد او گفت حاضره بدون دیدن من تو همین فضای مجازی دوست باشیم،و تنها نباشه. که نهایتا من پذیرفتم ببینمش
    اتفاقا او از من پرسیده که دنبال سرگرمی هستم که باهاش حرف میزنم؟؟منم گفتم نه. یعنی یه جورایی سعی کردم توی رفتارم نشون بدم که قصد من دوستی بی پایه واساس نیست. ولی از طرفی هم نشون دادم اون همه زندگی من نیست!و من شاید با کس دیگه ای ازدواج کنم

ببینین من یه سوال دیگه هم دارم
    اگه برای من خواستگاری بیاد،به ایشون بگم؟؟ یا اینکه بدون اینکه بدونن اجازه ورود خواستگار رو بدم و ملاقاتش کنم بعد قضیه رو بهش بگم؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)