به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 85
    عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,905 در 1,648 پست

Array
    سلام آبی

ساری که اینقدر دیر می شه، نمی دونم قبلا چطور اون همه اینجا پست می ذاشتم، و چقدر توضیح می دادم و پیگیری می کردم.... الان خیلی زحمتم می شه که بنویسم...

- اینطور که از پست قبلیت برداشت می شه این آقا فقط نقش یک مشوق رو داره. اما از پست های قبل از اون اینطور فهمیده بودم که انگار یک جور همکاری با هم دارید، چون گفته بودی که نمی دونی رفتارش از سر علاقست یا منافعی که از همکاری با تو داره.

کدوم درسته؟

-
    نقل قول نوشته اصلی توسط abi.bikaran نمایش پست ها
    الان زندگیم پر شده از استرس دغدغه
    الان؟

یه نگاهی به تاپیک های قبلیت بنداز، ببین قبلا هم زندگی پر استرس نبود؟ الان در هرحال یه اتفاقات خوبی افتاده (از مستقل شدنت بگیر، تا بالا رفتن امید کار مرتبط با رشتت، تا ورود کسی که بهت مشتاقه، حالا چه اشتیاق کاری چه غیرکاری)، یعنی شرایط به سمت مثبت تغییر کرده، اما حالت بهتر نشده.

تو تاپیک های قبلیت هم من و هم بقیه بچه ها سعی کردیم یه مفهومی رو بهت برسونیم، ولی نشد که نشد... دقیقه ی 8:30 تا 10:30 از این کلیپ همه حرفامون رو توضیح می ده:

همسرگزینی در قرن 21

لطفا به همین دو دقیقه خوب فکر کن.

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

2. 2 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

abi.bikaran (جمعه 12 خرداد 96), باغبان (شنبه 13 خرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    سلام آبی سلام میشل جان

ساری که اینقدر دیر می شه، نمی دونم قبلا چطور اون همه اینجا پست می ذاشتم، و چقدر توضیح می دادم و پیگیری می کردم.... الان خیلی زحمتم می شه که بنویسم...

- اینطور که از پست قبلیت برداشت می شه این آقا فقط نقش یک مشوق رو داره. اما از پست های قبل از اون اینطور فهمیده بودم که انگار یک جور همکاری با هم دارید، چون گفته بودی که نمی دونی رفتارش از سر علاقست یا منافعی که از همکاری با تو داره. اینکه میگم بهم انگیزه میده وتشویق میکنه از همون روز اول که کارهای منو دید شروع شد تا جایی که همه خانوادش بدون اینکه منو ببینن میشناختن از بس این تعریف کرده بود ومیومدن محل کارش کارهای منوببینن بعد مشتریهای دیگه اش هم که هر روز میان پیشش کلی تعریف میکردن اینم با ذوق برام میگه کی اومده چی گفته

کدوم درسته؟ ببین مرحله اخر که کار من تموم میشه میبرم پیش ایشون یه کارایی باید انجام بدم تا تموم بشه درمورد همکاری مثلا وقتی دیدن من تو زمینه های هنری حالا استعداد وتوانایی بالایی دارم پیشنهاد میدادن مثلا این کار بکنیم اون کار بکنیم که تا اینجا هم فعلا خبری نیست وهی فراموش میکنه بعد مدتی دوباره یه پیشنهاد جدید منم فقط بهش میگم باشه خیلی خوبه چون میدونم اینم یادش میره:)

-

الان؟

یه نگاهی به تاپیک های قبلیت بنداز، ببین قبلا هم زندگی پر استرس نبود؟ الان در هرحال یه اتفاقات خوبی افتاده (از مستقل شدنت بگیر، تا بالا رفتن امید کار مرتبط با رشتت، تا ورود کسی که بهت مشتاقه، حالا چه اشتیاق کاری چه غیرکاری)، یعنی شرایط به سمت مثبت تغییر کرده، اما حالت بهتر نشده. مستقل شدنم اره خیلی برام خوب بود روحیه ام عوض شد ولی با خودش مشکلات دیگه ای اورد مثل اجاره وپول اب وبرق گاز وخرجای دیگه با این شرایط که من هنوز درامدی ندارم داره خیلی بهم سخت میگذره البته مادرم پول اجاره وخرجای دیگه رو گه گاهی میده ولی تا یه چیزی پیش میاددرست همشون میکوبه فرق سرم یه به نوعی کلی منت میزاره که زهر مارم میکنه همش از اینده ام که هیچ درامدی ندارم میترسم از اینکه چند ماهه تلاش کردم نتیجه نگرفتم خیلی ناراحتم نمیدونم شاید هم واقعا من خیلی بی عرضه هستم از پس هیچ کاری بر نمیام

تو تاپیک های قبلیت هم من و هم بقیه بچه ها سعی کردیم یه مفهومی رو بهت برسونیم، ولی نشد که نشد... دقیقه ی 8:30 تا 10:30 از این کلیپ همه حرفامون رو توضیح می ده:

همسرگزینی در قرن 21

لطفا به همین دو دقیقه خوب فکر کن.
    گوش دادم میدونم منظورتون چیه خودم هم میفهمم ولی باور کن خیلی از این دغدغه های من با ازدواج حل میشه خودم میشناسم
    چند ماهه روی خودم کار کردم به خودم میرسم از هر لحاظ با اینکه سخته ولی تلاش خودم دارم میکنم از نظر روحی وجسمی خوب بشم شاید وجود این ادم باعثش شده که انگیزه پیدا کنم
    دیگه نمیدونم چیکار کنم رفتارش منو گیج میکنه ولی هیچ کاری از دستم بر نمیاد فقط منتظرم ببینم از اون چی برمیاد

مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

4. 3 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 14 خرداد 96), paiize (شنبه 13 خرداد 96), باغبان (شنبه 13 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 17 مرداد 96 [ 11:50]
    سطح
    7
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    دستاوردها:
    31 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    16

تشکرشده 29 در 15 پست

Array
    آفرین. این بهترین جواب آبی بیکرانه.
    خانم آبی بیکران دخترایی که زیادی احساساتی هستن غرق در نوعی توهم خودساخته میشن. سعی کن با خودت رو راست باشی. شما تو ذهنت بخاطر علاقت هرچی از اون آقا ببینی میذاری به حساب یه نشونه و خودت رو فریب میدی.
    سعی کن همیشه با همه نرمال خوب و خوش برخورد باشی ولی انتظارم نداشته باش هر رابطه ای دوطرفه بشه یا هرکی رو که پسندیدی اونم شمارو بپسنده یا علاقه نشون بده.
    اگر منطق کافی در کنار احساس نباشه یعنی اشتباه و حسرت و غم.

6. 4 کاربر از پست مفید saied66 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 14 خرداد 96), narges_khanom (شنبه 13 خرداد 96), میشل (شنبه 13 خرداد 96), باغبان (شنبه 13 خرداد 96)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 25 خرداد 03 [ 08:07]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,844

تشکرشده 6,831 در 2,389 پست

Array

سلام خانم آبی بیکران

احساس شما به اون آقا قابل درک و محترم هست ،،،ولی باید با دقت و حساب شده برید جلو

چون امکان داره ،،، وابستگی عاطفی ایجاد بشه !

...................

ویژگیهای خوب این آقا را تو کاغذ بنویسید ،،،+ خاص بودنش ،

سپس این ویژگیها را ،،،غیر مستقیم بهش بگید ،،،

اگر رفتار متناسب با چیزی که شما از اون تصور دارید ،،، ندیدید ،،،بهتر هست سرمایه گذاری عاطفی نکنید .

امکان داره دختری برای مردی ،،،خانم جذابی باشه از هر نظر ،،،،لذا باز این دلیل 100 درصد نمیشه که یه مرد برا ازدواج برای طرف قدم برداره !

این حدس و گمان شما ،،،،داره شما را اذیت میکنه .

آزاد بشید و توکلتون به خدا باشه

چون اگر قسمت هم باشید ،،،بهم می رسید .

آرامشی به اندازه ی دریاها ،،، برای شما آرزومندم .

رمضانتان خوش و التماس دعا .

ویرایش توسط باغبان : شنبه 13 خرداد 96 در ساعت 16:06

8. 5 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 14 خرداد 96), khaleghezey (یکشنبه 14 خرداد 96), paiize (شنبه 13 خرداد 96), نیلوفر:-) (شنبه 13 خرداد 96), میشل (شنبه 13 خرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,932

Array
    هانی،

دو تا مسیر هست.

مسیر یک: این راهی که داری می ری. پیچیدن طناب های احساسیت دور تصویر ذهنیت از این آدم و فکر کردن به ازدواج و غیره.

مسیر دو: به ازدواج با این آدم فکر نمی کردی. و در نتیجه احساست کمرنگ و کمرنگ تر می شد. در اون صورت تمرکزت کاملا بر کار می بود.

می دونم اهل این کارا نیستی، اما خوب می شد اگه یه کاغذ بر می داشتی و خیر و شر هرکدوم از این دومسیر رو می نوشتی.

من یه چندتایی به نظر می رسه:

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت اینکه: مولفه هاش تحت اختیار خودته.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت اینکه: مولفه هاش تحت اختیار تو نیست. باید در دیگ جوشان احساساتت بشینی و منتظر بشی که اون آقا چیکار می کنه؟ چه تصمیمی می گیره؟

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: انرژی مثبتی که ایجاد می کنه. انجام کاری که دوست داری. هدف گذاری کردن برای فروشش. ذوق کردن از اشتیاقی که دیگران به کارهات نشون می دن. و غیره و غیره.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: انرژی منفی که ایجاد می کنه. نشستن و تحلیل کردن نشونه هایی که در رفتارها می بینی. این رفتارش نشونه ی چی بود؟ اون رفتار زن داداشش نشونه ی چی بود؟ منو دوست داره؟ براش جذاب هستم؟ چه فکری در موردم می کنه؟

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو برای هر کسی ( از جمله همین آقا) جذاب تر می کنه.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: تو رو خسته و ناجذاب می کنه.

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو به یه ازدواج موفق نزدیک می کنه.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: تو رو از یه ازدواج شاد و موفق دور می کنه. به خیلی دلایل.

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو به شناخت بهتری از آقای مورد نظر می رسونه. چون ذهنت باز و روشنه. درک بهتری از اطرافت داری.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: روی شناختت اثر منفی داره.

مثلا اینو ببین:

پیشنهاد میدادن مثلا این کار بکنیم اون کار بکنیم که تا اینجا هم فعلا خبری نیست وهی فراموش میکنه بعد مدتی دوباره یه پیشنهاد جدید منم فقط بهش میگم باشه خیلی خوبه چون میدونم اینم یادش میره:)

اگه تو مسیر دو باشی، اولا که این ایده ها رو پیگیری می کنی. می گی که من روی فلان ایده ی شما کار کردم، منتظرم که شما فلان کار رو انجام بدید. و غیره.

اینجوری هم اون شخصیت محکم تر و تعیین کننده تری ازت می بینه، هم کارهات خوب پیش میره. و در نهایت چه با این آدم ازدواج بکنی چه نکنی، نفع کردی.

از این گذشته: این رفتار این آدم رو درست تحلیل می کنی. مثلا اینکه چقدر می شه روی حرفاش حساب کرد؟ اینجا نشونه های منفی ای داره دیده می شه... (مهم)

اما وقتی در مسیر یک باشی، ایده ها رو که پیگیری نمی کنی، هیچ. مهتر اینکه: نشونه های منفی رو هم نمی بینی، و صرفا حواست به اینه که روی خوشی نشون داده باشی. و میگی: خیلی خوبه...

.............

اینها چیزهاییه که به ذهن من می رسه. خودت کامل تر بهش فکر کن، بهتر از من می تونی همه ی موارد رو لیست کنی. ببین این مسیری که درش هستی، چه خیری داره برات. من برای مسیر یک امتیاز مثبتی به نظرم نرسید، اما خودت مثبت هاش رو هم پیدا کن. در نهایت با جمع کردن امتیازات می تونی تصمیم بهتر و درست تری بگیری.

گوش دادم میدونم منظورتون چیه خودم هم میفهمم
    هانی ببخشیدا... ولی من چشمم آب نمی خوره.

10. 3 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 14 خرداد 96), نیلوفر:-) (شنبه 13 خرداد 96), باغبان (یکشنبه 14 خرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,932

Array
    و اینکه من هم با باغبان موافقم. تو ممکنه برای کسی جذاب باشی، و حتی براش مهم باشی. اما اصلا و اصلا به ازدواج فکر نکنه.

جذابیت داشتن و اهمیت داشتن، می تونه هیچ ربطی به ازدواج نداشته باشه.

در مجموع صحبت هایی که در مورد این آقا کردی، میشه حداقل 60 درصد احتمال داد که ذهنش روی کار متمرکز باشه. حالا چه کار خودش چه کار تو، چه هر دو. یعنی یا تو رو موقعیت شراکت خوبی برای خودش ببینه، یا از اینکه به تو کمک کنه که موفق بشی احساس مثبتی داشته باشه (احساس خیرخواهی یا احساس قدرت یا غیره)، یا هردو رو همزمان (که احتمالش بیشتره).

و تازه اگر هم به ازدواج فکر کنه، به ما چه؟ هروقت خواستگاری کرد، در موردش فکر می کنیم دیگه. فعلا که قرار نیست تو اقدامی بکنی، پس چرا اصلا بهش فکر کنی؟

12. 2 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 14 خرداد 96), باغبان (یکشنبه 14 خرداد 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود بانو آبی بیکران

ریسک توی زندگی هست شکست هم هست پیروزی هم هست منت گذاشتنم هست عشق یک مادر و نگرانیاشم هست بلد نبودن بیان کردنشم هست.
    قرار نیست چون مثلا یکبار یا چندبار شکست خوردیم بیعرضه باشیم نمونه اش خود من هرجور حساب کنم با اختلاف دو گل عقبم از زندگی زندگی همینه و لذتشم به اینه حداقل تو داری تلاشت را انجام میدی(نظر شخصیم حداقل از دخترای بینی عملی و ارایشی و پروتزی و...) و خیلی دخترهای دیگه از نظر شخصیتی و استقلال داشتن جلوتری یادت باشه منتی که سرت میزارن انگیزه باشه برای بالا رفتن

گذشته واسه زمان خودشه و آینده هم زمان خودش بزار خودش اتفاق بیوفته شما فقط همکار هستید و ایشونم داره لطف میکنه یا وظیفه شغلیشه راهنمایی میکنن همین الکی ذهنت را مشغول نکن خودت خوبی که بقیه تحویلت میگیرن و دوست دارن بهت کمک بکنن
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

14. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

abi.bikaran (یکشنبه 14 خرداد 96), نیلوفر:-) (یکشنبه 14 خرداد 96), محیا ناز (یکشنبه 14 خرداد 96), باغبان (یکشنبه 14 خرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    هانی،

دو تا مسیر هست.

مسیر یک: این راهی که داری می ری. پیچیدن طناب های احساسیت دور تصویر ذهنیت از این آدم و فکر کردن به ازدواج و غیره.

مسیر دو: به ازدواج با این آدم فکر نمی کردی. و در نتیجه احساست کمرنگ و کمرنگ تر می شد. در اون صورت تمرکزت کاملا بر کار می بود.

می دونم اهل این کارا نیستی، اما خوب می شد اگه یه کاغذ بر می داشتی و خیر و شر هرکدوم از این دومسیر رو می نوشتی.

من یه چندتایی به نظر می رسه:

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت اینکه: مولفه هاش تحت اختیار خودته.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت اینکه: مولفه هاش تحت اختیار تو نیست. باید در دیگ جوشان احساساتت بشینی و منتظر بشی که اون آقا چیکار می کنه؟ چه تصمیمی می گیره؟

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: انرژی مثبتی که ایجاد می کنه. انجام کاری که دوست داری. هدف گذاری کردن برای فروشش. ذوق کردن از اشتیاقی که دیگران به کارهات نشون می دن. و غیره و غیره.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: انرژی منفی که ایجاد می کنه. نشستن و تحلیل کردن نشونه هایی که در رفتارها می بینی. این رفتارش نشونه ی چی بود؟ اون رفتار زن داداشش نشونه ی چی بود؟ منو دوست داره؟ براش جذاب هستم؟ چه فکری در موردم می کنه؟

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو برای هر کسی ( از جمله همین آقا) جذاب تر می کنه.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: تو رو خسته و ناجذاب می کنه.

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو به یه ازدواج موفق نزدیک می کنه.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: تو رو از یه ازدواج شاد و موفق دور می کنه. به خیلی دلایل.

امتیاز مثبت به مسیر دو، بابت: تو رو به شناخت بهتری از آقای مورد نظر می رسونه. چون ذهنت باز و روشنه. درک بهتری از اطرافت داری.

امتیاز منفی به مسیر یک، بابت: روی شناختت اثر منفی داره.

مثلا اینو ببین:

[/b]
    اگه تو مسیر دو باشی، اولا که این ایده ها رو پیگیری می کنی. می گی که من روی فلان ایده ی شما کار کردم، منتظرم که شما فلان کار رو انجام بدید. و غیره.

اینجوری هم اون شخصیت محکم تر و تعیین کننده تری ازت می بینه، هم کارهات خوب پیش میره. و در نهایت چه با این آدم ازدواج بکنی چه نکنی، نفع کردی.

از این گذشته: این رفتار این آدم رو درست تحلیل می کنی. مثلا اینکه چقدر می شه روی حرفاش حساب کرد؟ اینجا نشونه های منفی ای داره دیده می شه... (مهم)

اما وقتی در مسیر یک باشی، ایده ها رو که پیگیری نمی کنی، هیچ. مهتر اینکه: نشونه های منفی رو هم نمی بینی، و صرفا حواست به اینه که روی خوشی نشون داده باشی. و میگی: خیلی خوبه...

.............

اینها چیزهاییه که به ذهن من می رسه. خودت کامل تر بهش فکر کن، بهتر از من می تونی همه ی موارد رو لیست کنی. ببین این مسیری که درش هستی، چه خیری داره برات. من برای مسیر یک امتیاز مثبتی به نظرم نرسید، اما خودت مثبت هاش رو هم پیدا کن. در نهایت با جمع کردن امتیازات می تونی تصمیم بهتر و درست تری بگیری.

هانی ببخشیدا... ولی من چشمم آب نمی خوره.
    میشل کاش منم میتونستم اینقدر دقیق این مسئله رو برای خودم تو ذهنم تحلیل کنم ولی ذهن من همچی درهم برهم وقاطی میکنه به خاطر همین استرس میگرم وقتی میخوام به چیزی فکر کنم ودر موردش درست تصمیم بگیرم یعنی همزمان مسائل دیگه هم میاد خودش درگیر میکنه بعد نمیفهمم چیکار باید بکنم
    ولی این چند روز نشستم وفکر کردم تا اونجایی که خودم متوجه شدم وجود این ادم یه انگیزه وانرژی بهم داده که کار زیادی انجام بدم درسته درگیرش شده بودم ولی این درگیری احساسی باعث نشد که پیشرفتی نداشته باشم
    الان دیگه قاطعانه میدونم چی میخوام اون درگیری ذهنیم برای پیشرفت کاریم وسروسامون دادن به زندگی شخصی وکاریم جدای از اون ادم خیلی بیشتره یعنی میخوام توانم بزارم از نظر کار پیشرفت کنم اون مسئله رو هم کنارش میزارم زمان خودش کمررنگ وکم اهمیت کنه چون میدونم یه روزه نمیشه.
    پس من میخوام مسیر دو رو برم چون میدونم نهایتش یا در هر دو مورد موفق میشم هم کار هم ازدواج یا یکیش که در اخر ضرر زیادی نکرده باشم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    درود بانو آبی بیکران

ریسک توی زندگی هست شکست هم هست پیروزی هم هست منت گذاشتنم هست عشق یک مادر و نگرانیاشم هست بلد نبودن بیان کردنشم هست.
    قرار نیست چون مثلا یکبار یا چندبار شکست خوردیم بیعرضه باشیم نمونه اش خود من هرجور حساب کنم با اختلاف دو گل عقبم از زندگی زندگی همینه و لذتشم به اینه حداقل تو داری تلاشت را انجام میدی(نظر شخصیم حداقل از دخترای بینی عملی و ارایشی و پروتزی و...) و خیلی دخترهای دیگه از نظر شخصیتی و استقلال داشتن جلوتری یادت باشه منتی که سرت میزارن انگیزه باشه برای بالا رفتن

گذشته واسه زمان خودشه و آینده هم زمان خودش بزار خودش اتفاق بیوفته شما فقط همکار هستید و ایشونم داره لطف میکنه یا وظیفه شغلیشه راهنمایی میکنن همین الکی ذهنت را مشغول نکن خودت خوبی که بقیه تحویلت میگیرن و دوست دارن بهت کمک بکنن
    سلام اقای خاله قزی خوب هستین؟ طاعات قبول باشه کم پیدایین فکر کنم خیلی وقته اسمتون ندیدم همدردی
    فکر کنم تا همینجا هم من کلی تو زندگیم در زمینه کاری ریسک کردم که تا حالا اینجا نگفتم دیگه ترسی ندارم پوست کلفت کردم
    ولی نمیدونم چرا الان فکر میکنم شاید باز هم خودم کم گذاشتم یا کارهای بوده باید انجام میدادم وندادم که هیچ پیشرفتی نکردم وزندگیم راکد مونده
    من دارم تلاشم میکنم واقعا راهکار به ذهنم نمیاد هر راهی هم پیشهاد میشه یا معرف ولینک مناسب این کار میخواد یا پارتی میخواد یا مهمتر پول وسرمایه که ندارم
    یعنی هر قدمی میخوام بردارم یه چیزی میخواد که من ندارم فقط یه استعداد دارم تو زمینه کاریم که اونم بدون اون موارد راه به جایی نداره
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

16. کاربر روبرو از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده است .

khaleghezey (یکشنبه 14 خرداد 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    شما تنها نیستی الان همسر خود من هم هست نه پارتی داشت نه آشنا توکلش به خدا بوده و بس خیلی سخته مستقل شدن مخصوصا بانو هم باشی شوربختانه داریم به قهقرا میریم ....!

هرچی بوده واسه گذشتست تجربه میشه برای آینده

در مورد همکارت هم فعلا بچسب کارت میبینی راهنمایی و کمکش خوبه استفاده کن خوب برای پیشرفتت ولی حد رو نگهدار که البته خودت خیلی بهتر از من و دوستان سایت بلد هستید
    بزار اون بنده خدا خودش هروقت با خودش معادلاتش تموم شد یا جلو میاد یا نمیاد نهایت رابطه خوب همکاری میمونه در هرصورت بنفع شماست حد و مرز رو حفظ کن

بازم میگم شما چون خوب سنجیده باوقار و مستقل هستی کشش ایجاد میکنی عادیه خوبی از خودته بانو

پ.ن:راحت شونزده کیلویی هندوانه زیر بغلتان گذاشتم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

18. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

نیلوفر:-) (یکشنبه 14 خرداد 96), میس بیوتی (چهارشنبه 17 خرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 آذر 96 [ 14:30]
    سطح
    7
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 16 در 9 پست

Array
    نه به اینجا تموم نمیشه
    میدونید بچه ها البته میدونم که میدونید اکثر ازدواجا از سیاستای خانماست
    ماییم که سیاست تو برخوردامون نداریم
    برای همین هم موندیم
    به نظرم تمام تلاشتو بکن در کنارش هم با خودت تمرین کن که من سعی ام رو می کنم نشد هم نشد طوری که اگه نشد نشکنی پژمرده نشی
    من دیدم کسایی رو که عشق یکطرفشونو به دو طرفه تبدیل کردن
    صد البته زیادن این دخترا
    فقط کاش بیان و نحوه عملشونو بیان کنن
    تجربه هاشونو بگذارن

صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)