به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 62
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 خرداد 91 [ 00:33]
    سطح
    12
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    72

تشکرشده 74 در 24 پست

Array

RE: خطر طلاق برای زندگیم ( چطور جلوی از هم پاشیده شدن زندگیم را بگیرم ؟)

خانم ترانه شما برای چه منظوری تاپیک باز کردید؟؟ که همه دوستان بیان اینجا و مدام قربان صدقه برن و همدردی کنند با شما و مدام شما را تایید کنند یا اینکه تصمیم داشتید به شما کمک کنند تا عیوب کارهایتان را پیدا کنید و یا برعکس عیوبی که در زندگی شما هست و شما می توانید در رفع آنها موثر باشید؟؟؟؟
    اگر مقصود شما گرفتن تاییدیه ست که فکر نکنم مکان خوبی را انتخاب کرده باشید ...
    ببینید خانم محترم نه شما نه من نوعی و نه حتی کارشناسان اینجا و نه حتی هر انسانی که شاید برای شما به نوعی الگوی رفتاری باشد هیچکدام خالی از قصور و اشتباه نیستند .همه ما در زندگی اشتباهاتی داشتیم و هنوز هم داریم .پس از اینکه کسی ایراد شما را مطرح می کنه نباید دلخور باشید ....
    راستش من با خواندن مسایل شما واقعا احساس کردم که شما در زندگیتان خیلی سر در گمید .خیلی از این شاخه به آن شاخه می پرید .شاید نکاتی ظریف را که در میان حرفهای خودتان یاد اوری کنم بهتر درک کنید ..
    شما خودتان از ازدواج اولتان فرزندی دارید(البته اگر اشتباه نکرده باشم) که بخاطر ازدواج به خانواده تان سپرده اید .شما یک مادرید .چطور توانستید برای ازدواج و تنها به دلیل عاشقی یک بچه پر از نیاز به محبت مادر را به کسی بسپارید؟؟ چه کسی برای بچه جای پدر و مادرش را پر می کند؟؟؟
    در ثانی شما پس خودتان یک مادرید .چطور می توانید ارتباط پدر و فرزندی به این زیبایی را برای خودتان و موقعیتتان تهدید ببینید؟؟؟ اسم اینرا عشق می نامید در حالیکه قداست این کلمه را خراب می کنید .
    شما به حرفهایتان دقت کنید .از زمین و زمان شاکی هستید ..از یک بچه سه ساله تا خانواده خودتان تا شوهرتان تا اعضای اینجا .....چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    برای مردها تنها لذت زندگی آرامش در خانواده است ..شما برای همسرت چیزی به نام ارامش نمی گذاری .از حسادت به بچه تا دعوا و کتک کاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بعد خیلی سریع پشیمانی و تضرع !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و اقدام به خود زنی!!!!!!!!!!!!!!!!!! این به نظر خودت طبیعی است؟؟
    چیزی که به وضوح در صحبت های شما مشخص است اینست که شما نه نقش مادری را به درستی ایفا می کنی نه نقش اولادی برای خانواده تان و نه نقش همسر خوب برای زندگی و شوهرت .اینهمه هجوم شما به کاربر پیدا تنها به این دلیل بود که او شما را با صراحتش رنجاند .دوست آنست که بگریاند .
    خانم عزیز اینجا جایی نیست که بخواهید نگران باشید که کسی قصدش کوبیدن شما و یا توهین به شماست .مبنای روابط اینجا جز کمک چیز دیگری نیست .اشتباه نکنید .ازکوبیدن شما کسی نفع نمی برد .فکر نکنید الان چند روز رفتید دبی و با شوهرتان خوشگذرانی کردید همه چیز تمام شد. پیگیر رفع ایرادها باشید .نگذارید حرمت ها بیش از این شکسته شود .عزمتان را جزم کنید که اینبار زندگیتان را حفظ کنید ..انشالله یه روز بیاید و تاپیک بزنید و همه اعضا رو با خبرهای خوب خوشحال کنید ..

2. کاربر روبرو از پست مفید mahdiii تشکرکرده است .

mahdiii (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 بهمن 91 [ 11:43]
    سطح
    29
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    818

تشکرشده 848 در 197 پست

Array

سلام ترانه عزیز
    تونستی صورت مساله رو پاک کنی. بله. فکر میکنی الان صلح برقرار شده و چون همسر شما اونقدر بزرگواری و بزرگمنشی و مردونگی کرده که شما رو بخشیده ، پس دیگه خوشبختید؟
    به این آتیش زیر خاکتسر اعتماد نکنید.
    به جایی که مشکلاتتونو ریشه ای و عمیق حل کنید، خوشحالید که شوهرتون نمیخواد طلاقتون بده؟؟ همین؟؟؟

ترانه جان فکر میکنی داری چکار میکنی؟ به نظرم که شوهرت درست گفته و اگه تو یه کشور خارجی بوید، حتما تا حالا فرستاده بودیش آبخوری.

به خودت بیا عزیزم. خواهر خوبم.
    بذار ادامه این تاپیک ، مسیر درست تربیتی جدید برای شما باشه. یادگرفتن چیزهایی نظیر:
    1- کاهش و حذف حس حسادت
    2- بالا بردن آستانه تحمل
    3- مهارت های ارتباط با همسر
    4- مهارتهای کنترل خشم
    5- رفتار جرات مندانه
    6- بخشایش
    7- پذیرش بیشتر انتقادات
    8- کاهش وابستگی های داغون کننده
    9- احساسات مادرانه
    .
    .
    .
    ترانه به نظر من شما باید خیلی تلاش کنی که چیزهایی رو یاد بگیری .
    تو شهر ما یه ضرب المثلی هست که میگن تقاص زن و شوهری تو این دنیاست. نمی دونم چقدر درسته واقعا اما من بهش کاملا اعتقاد دارم. به این معنی که اگر همسری رو عذاب بدی حتما حتما تو همین دنیا عذابش رو خواهی کشید.

بیشتر تلاش کن . به امید موفقیت

کاربر عزیز
    خانم پیدا
    شما قطعا یکی از محترم ترین اعضائ تالار خوب و پر رونق همدردی هستید. قطعا نظرات شما خوب و سازنده هست.

از ترانه بیشتر از این توقع نداشته باشید. از کوزه همان برون تراود که در اوست.....

اینجا یه محیط مجازیه و همه آزادی بیان دارن. همه ما از برخورد ترانه جان با شما تعجب کردیم وناراحت شدیم. اما شما خیلی بزرگوارید. شک نکنید.

4. کاربر روبرو از پست مفید mehrabooni تشکرکرده است .

mehrabooni (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 تیر 92 [ 11:29]
    سطح
    29
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    370

تشکرشده 371 در 137 پست

Array

سلام
    از همه دوستانی که اومدند خوندند و نظر دادند ممنونم
    خدمت شما عرض کنم که اونجوری هم که شما فکر میکنید زندگی من داغون نیست من خوشبختم و احساس خوشبختی میکنم دعوا بین همه ادمها از دوست تا پدر و مادر تا زن و شوهر هست چون ادمها تربیتهاشون و شخصیتشون متفاوته پس دعوا کردن ما هم چیز عجیب و تازه ای نیست شوهر منم اینقدر مظلوم نیست و من ظالم من اینجا عیبهای خودمو بزرگ کردم و نقایص شوهرمو تقریبا کوچک کردم ولی واقعیت اینه که من تا جایی که تونستم تو زندگیم چیزی کم نزاشتم و خیلی فداکاریها کردم که گفتنش اینجا صحیح نیست دوستان تصور نکنید یه مرد که مظهر قدرت و قلدریه بهمین راحتی تسلیم من شده که هر بلایی میخوام سرش بیارم اگه من حس حسادت نسبت به اون بچه داشتم دلیلش شوهرم بوده وقتی میبینم روزی که قراره بره بچه رو از اونها بگیره اونروز کار و زندگیو تعطیل میکنه اونروز حتما باید دوش بگیره صورتشو اصلاح کنه بهترین عطر و بهترین لباسشو بپوشه اینها حساسیت بوجود میاره و ...
    وقتی میدیدم بچه من جایی نداره تو خونم واسه دیدن من مسلما این حس بوجود میآمد وقتی میدیدم تو دعوامون حرفهای خیلی بدی به بچه من میزنه ولی اگه من حتی اسم بچه اونو به زبون بیارم کتک میخورم این حس بوجود میاد و من همه اینهارو تو خودم ریختم تا یه روز داغونم کرد و ریختم بیرون خدمت جناب اقای مهدی عرض کنم بهتره تاپیک منو با دقت بخونه جناب من بچمو بخاطر ازدواج و عشقم رها نکردم از اولش بخاط کم سن وسال بودن من و اینکه تک فرزند بودم بچه با خونواده من بزرگ شد و به اونها عادت کرد وقتی من واسه تحصیل از ایران رفتم خیلی بهش اصرار کردم از ایران ببرمش حق خروج از کشورشو از پدرش گرفتم ولی اون نخواست با من بیاد چون به خوانواده من وابسته هست حالا درست یا غلط بودن این موضوع به ازدواج و نداشتن حس مادری من یا سهل انگاری من ربطی نداره درست و غلط بودنش برمیگرده به ازدواج اول من که تو سن خیلی کم اتفاق افتاد بگذریم
    من از هر نظر تا جایی که در توان داشتم و دارم کنار شوهرم بودم و هستم که خیلی وقتها بابت این موضوع تشکر میکنه و میگه که علاوه بر اینکه زن وفاداری هستی خیلی هم قانع هستی و درک بالای داری چون همیشه با کم و زیاد و مشکلاتش ساختم اعتراض نکردم کمکش کردم و تو شرایط سخت دلداریش دادم و امیدوارش کردم من از خیلی خواسته هام گذشتم بخاطر زندگیم خیلی وقتها زور شنیدم حرفهای غیر منطقی شنیدم کتکم خوردم صدام درنیومد چون میخوام زندگی کنم البته راهشو بلد نبودم چطور با شوهرم برخورد کنم که اون اتفاقها پیش نیاد
    مطمئن باشید تو این جامعه زنها هر چه باشند از مردها ضعیف ترند و بیشتر ضربه میخورند من به شما حق میدم اینچوری در موردم قضاوت کنید چون دوربین فیلمبرداری تو خونه من نیست که همه چیو ببینید
    وقتی من باردار بودم و یهو حالم بد شد چند روزی تو خونه بودم و دکتر بهم استراحت مطلق داد تو اون دوران خونوادم نبودند که پیشم باشند چون ازم دورند شوهرم مدام دعوا میکرد که من خسته شدم از وقتی حامله شدی یه پام تو بانکه یه پام تو بیمارستانه از زندگی افتادم اصلا چرا باردار شدی تقصیر تو بود دعواهای وحشتناکی داشتیم منم رو تخت دراز کشیده بودم و فقط گریه میکردم لحظه به لحظه خونریزیم بیشتر میشد ولی میترسیدم به شوهرم بگم منو ببر بیمارستان تا اینکه وقتی رفتیم گفتند بچه مرده و بعدشم هزینه های بیمارستانو بیمه بهش داد خودشم میدونست با من بد کرده بعد اینکه بچه مرد خیلی احساس گناه میکرد عذاب وجدان داشت و گریه میکرد از اون روز میگه خودتو قوی کن میخوام باردار شی و بچه دار شیم مطمئنم بچم دوباره به زندگی ما برمیگرده
    شوهر منم مثل بقیه ادمها یه ایرادهایی داره و یه حسنهای خوبی هم داره دلش مهربونه قلبش پاکه خیلی وفاداره منم همینطور مثل همه ایراد دارم و کامل نیستم
    اینم بگم که تو این 3 سال و اندی که از زندگیم میگذره هرگز شوهرم راجع به طلاق حرف نزده و اگه یه روزی من گفتم اون برخورد خیلی بدی کرده و گفته فقط مرگ میتونه اسمتو از شناسنامم دربیاره واسه همین اون حرفش اینقدر به من شوک وارد کرد
    من دارم رو خودم کار میکنم چون هرکدوم از ما یه عیب و ایرادی داریم من دارم اون عیبهارو برطرف میکنم حرفهای اقلیما رو من تاثیر زیادی داشته و من خیلی از حساسیتهام نسبت به اون بچه کم شده دارم آستانه صبرمو بالا میبرم تحملمو بیشتر میکنم دارم واقع بین میشم و عینک بچه بازیو و حسادتو از چشمهام براشتم به زندگیم خیلی جدی دارم نگاه میکنم
    خلاصه که حرف واسه گفتن زیاده ولی هر سخن جایی دارد منم اگه امروز اومدم اینجا که نقاط ضعفمو بدونم آیا زیادی از حد گذشت کردم آیا زیاده خواه بودم ؟یا ...؟
    حالا هم برام مهم نیست که دیگران در مورد من چی قضاوت میکنن به قول خانوم آنی در مورد من چه خوب بگن چه بد بگن هیچ تاثیری در زندگی من نداره
    من تو زندگیم یه حسن خوب دارم که کمتر کسی این حسنو داره اونه یه اراداه آهنینه که پیش همه زبانزدم هر وقتم اراده کنم کاریو بکنم تا اخرش به نحو احسن انجام میدم
    حالا ارداه کردم ضعفهامو درست کنم و زندگیمو محکم تر و قشنگتر کنم پس منتظر باشید که بیام و از خوشبختیهام و قشنگیهای زندگیم براتون بگم و عضو انجمن زوجهای خوشبخت شم
    این تالار و حرفهای دوستان اگه ناراحتم کرد ولی یه چیز خوبو تو من بیدار کرد و عزم منو جزم کرد با جدایی و دعوا و هر چیز منفی تو زندگی بجنگم اجازه ندم زندگیم خراب شه
    من از کسی ناراحت و دلگیر نیستم و برای همتون آرزوی خوشبختی میکنم امیدوارم شماها هم مشکلتون حل شه و تو این تالار واسه رفع مشکل نیاید
    منتظر من باشیبد با خبرهای خوب

6. 4 کاربر از پست مفید taranee تشکرکرده اند .

taranee (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 اردیبهشت 91 [ 12:35]
    سطح
    13
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 37
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

ترانه عزیم
    فقط اینو میتونم بگم زندگیتو خیلی راحت داری از دست میدی

به هر شکل که میتونی جلوی از هم پاشیدنشو بگیر به شکل منطقی وبا
    آرامش .انگار که طلاق وحرفش یه شوخی بوده اصلا جدیش نگیر
    بعدا بدجوری پشیمون میشی

من فکر میکنم ما اکثر وقتا زندگیرو خیلی سخت میگیریم سر چیزایی که خیلی اهمیت نداره
    تعجب میکنم از اینکه شما همدیگرو دوست دارین وبا اینحال اینطوری عکس العمل نشون میدید.
    دوست داشتن با ارزشترین سرمایه زندگیه که باعث گذشت -فداکاری -مهربانی-خوش خلق بودن وترجیح دادن منافع طرف مقابل به منافع خودمون میشه .
    فکر نکنم همدیگرو دوست داشته باشین با این کارایی که میکنید

8. کاربر روبرو از پست مفید سلاله تشکرکرده است .

سلاله (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    370

تشکرشده 371 در 137 پست

Array

سلاله جان
    من که دارم تلاش میکنم واسه بقای زندگیم من اجازه نمیدم زندگیم خراب شه تا پای جون پاش وایسادم

اقلیما جون امروز که شوهرم میخواد بره بچه رو ببینه من خودم لباس شیک گذاشتم که بپوشه واسه بچه کادو خریدم گذاشتم ببره گفتم اگه تونستم خودمم میام میبینمش شوهرم منو بغل کرد و بوسید و گفت با همون لباسهایی که دیروز تنم بود میرم عزیزم لازم نیست لباسمو عوض کنم بعدشم گفت با این کارات داری منو شرمنده میکنی و گفت اینهمه راهو بیای اونجا واسه دیدن بچه خسته میشی گناه داری از سرکار خسته نیا و چون عصر مهمون هستیم منم زودتر میام خونه
    مرسی اقلیما جون میبینی چقدر تغییر کردم باور کن همه این کارهارو با همه وجودم از ته دل انجام دادم نه اینکه بخوام حفظ ظاهر کنم

10. 6 کاربر از پست مفید taranee تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 آبان 93 [ 06:33]
    سطح
    35
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 136
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    422

تشکرشده 448 در 154 پست

Array

ترانه عزیز،
    بهترین ها رو برات آرزو دارم و امیدوارم بعد از این زندگیت پر از حس شادی و خوشبتی باشه.
    تنها چیزی که دلم میخواد برات بنویسم اینه که نخواه حتی اندازه یه سر سوزن از محبت این پدر به بچه ش کم بشه.
    اون بچه واقعا کوچیکه ، واقعا چیزی از این دنیا نمیدونه... حتی شاید تمام محبت دنیا رو توی یه دونه شکلاتی میبینه که کسی بهش میده، همین وبس. نذار مهر این پدر از بچه ش دریغ بشه...
    اگه همسرت به خاطر بچه سه سالش دست روی شما بلند کرده به حساب این نذار که تورو به خاطر اون زده چون اون براش مهمتر و حساس تره. بلکه به حساب این بذار که دلش به درد اومده، دلش سوخته... از اینکه شما دلت میخواد کمتر به بچه بیگناهش محبت کنه. ترانه عزیزم، من بچه ندارم و هنوز مادر نشدم ولی باور کن حس میکنم اگه جای همسرت بودم دلم آتیش میگرفت از حرفات، مطمئنم ساعت ها میرفتم زیر پتو و اشک میریختم به حال بچه م. به حال پاره جیگرم که یه نفر تو این دنیا هست که طاقت دیدن پارک رفتن و خوراکی خریدن هفته ای یک بار منو واسه اون نداره.
    تورو به هر چی که واست عزیزه قسم میدم اون بچه رو نه به خاطر شوهرت ، نه به خاطر مصلحت زندگیت بلکه به خاطر خدا، به خاطر خود اون بچه، با تمام وجودت دوست داشته باش و بهش محبت کن.
    انشالله خداوند برای تو و فرزند تو هم بهترین ها رو بخواد...
    شاد باشی...

12. 2 کاربر از پست مفید عسل. تشکرکرده اند .

عسل. (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

سلام

من دیگه نتونستم تحمل کنم

چرا انقدر ترانه رو میکوبید؟؟؟؟؟؟؟؟

انقدر میگید چرا اونجوری کردی چرا اینجوری کردی...بابا والا آدم به خودش شک میکنه

ترانه که دراه تلاششو میکنه

هرکی میرسه (ببخشید) میزنه تو سرش

همه اشتباه میکنن...ترانه هم یکیش.حالا که به خودش اومده و داره زندگیشو کم کم میسازه من نمیفهمم این رفتارا دیگه برای چیه؟

همش پالس منفی...همش دلسردی...همش سرکوفت

واقعا نمیدونم چرا برداشتتون این بوده که ترانه یه موجود (ببخشید) پسته و شوهرش یه قدیسه مظلوم.

شوهر ترانه هم مقصر بوده.

به حای اینکه بهش امید بدید..تشویقش کنید ...چه جملاتی دارید تحویلش میدید؟

اصلا میشه بعضیا هیچی ننویسن؟؟؟؟

این کار درسته از خود ترانه میگیریم و همونو میکوبونیم تو سرش؟!

داره همدردی میکنه...به جملات اارمش بخش نیاز داره تا بتونه محکم قدم داره

ایرادا و نقصهاشو با ملایمت بهش بگید تا حس مقاومت درش ایجاد نشه

ما ایرانیها متاسفانه عادتمونه.
    یه ماشین که میره تو لاین BRT یهو 2000 نفر پشتش میرن !

یکی که میاد اینجا ترانه رو میکوبونه همه هم میان میکوبونم.به غیر از یکی دو تا پست بقیه پستا واقعا ناامید کنندست

واقعا چرا میخواین ارامششو بهم بزنید؟

همش میگید:آتیش زیر خاکستر...فکر کردی طلاقت نمیده؟...خوشحالی که فکر میکنی طلاقت نمیده؟؟....عذاب قراره از سمت خدا بهت برسه و باید تقاص پس بدی....

ترانه ایراداشو پذیرفته و داره برطرف میکنه....کی تایید خواست؟

فقط خواست بهش موج منفی ندید..همین که ماشالله شما ها هم کم نذاشتین

دوستان فکر نکنید اینجا میاین و نظری میدین و disconnect میشین و تموم میشه

نظرات شما ممکنه زندگی ها رو تحت تاثیر قرار بده...ممکنه امید طرفو نا امید کنه..بدونید که درمقابل حرفاتون مسئولید

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

14. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    370

تشکرشده 371 در 137 پست

Array

مریم جان ممنونم که اومدی و حرفهای دل منو که قادر به بیانش نبودم گفتم باورت نمیشه ولی با خوندن جمله هات دارم همینطور اشک میریزم همه از من یه ادم ظالم ساختند ولی کسی نمیدونه که یه روز صبح زود ساعت 4 صبح تو هوای سرد زمستون و زیر برف و بارون بچه من تو خیابون بود چون نتونستم بیارمش پیش خودم نمیخوام بیشتر توضیح بدم ولی من گذشتم و بروی خودم نیاوردم فقط زخمش رو قلبم موند تا ابد ولی کسی دلش بحال اون بچه طفل معصوم من نسوخت همه میگن من بدم من ظالم هستم
    درحالیکه هفته قبلش بچه همسرم خونه ما بود و من مثل بچه خودم بهش محبت کردم غذا بهش دادم باههاش بازی کردم دستشوییشو شستم ادم شاید از کثافت بچه خودشم حالش بهم بخوره ولی من حس کردم اون بچه خودمه و فقط خدا میدونه که محبتم از ته دل بود چون من ادمی نیستم که بتونم حفظ ظاهر کنم ولی جوابشو گرفتم
    مریم جان دوست خوبم من سعی میکنم از حرفهای سرد و نا امید کننده بگذرم و اهمیت ندم چون به خودم و ارادم و عشقم بیشتر از هر چیزی تو دنیا اعتماد دارم و حرفها و مطالب مثبت و خوب دوستانو تو ذهنم هک کنم
    ممنونم که درکم میکنی

16. 2 کاربر از پست مفید taranee تشکرکرده اند .

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 تیر 99 [ 21:50]
    سطح
    93
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 527
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger First ClassOverdrive
    تشکرها
    3,264

تشکرشده 3,442 در 1,036 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط taranee
    سلاله جان
    من که دارم تلاش میکنم واسه بقای زندگیم من اجازه نمیدم زندگیم خراب شه تا پای جون پاش وایسادم

اقلیما جون امروز که شوهرم میخواد بره بچه رو ببینه من خودم لباس شیک گذاشتم که بپوشه واسه بچه کادو خریدم گذاشتم ببره گفتم اگه تونستم خودمم میام میبینمش شوهرم منو بغل کرد و بوسید و گفت با همون لباسهایی که دیروز تنم بود میرم عزیزم لازم نیست لباسمو عوض کنم بعدشم گفت با این کارات داری منو شرمنده میکنی و گفت اینهمه راهو بیای اونجا واسه دیدن بچه خسته میشی گناه داری از سرکار خسته نیا و چون عصر مهمون هستیم منم زودتر میام خونه
    مرسی اقلیما جون میبینی چقدر تغییر کردم باور کن همه این کارهارو با همه وجودم از ته دل انجام دادم نه اینکه بخوام حفظ ظاهر کنم
    ترانه جان هر وقت می آی اینجا و می نویسی که حرفام روت تاثیر گذاشته واقعا از صمیم قلبم خوشحال میشم
    در ضمن ترانه جان اراده خودت قویه که تونستی در عرض چند هفته اینقدر پیشرفت کنی
    خوشحالم برات

دیدی دختر هرچی حساسیت نشون ندی بهتره
    حالا باور کن چند هفته دیگه خودت باید با التماس بفرستیش بره بچه اش رو ببینه
    بزرگترین لطفو در حق خودت داری می کنی چون آرامش داری.......
    من حدس می زنم نصف کارایی که می کرد مثلا بهترین لباسشو برای دیدن بچه اش می پوشید و یا........ به خاطر لجبازی با شما و حساسیتی بود که خودت ایجاد کرده بودی

برات آرزوی بهترین ها رو دارم ترانه جون

بعدشم منم خیلی ناراحتم از اینکه اینقدر همه دارید انتقاد می کنید از ترانه.....
    و با مریم عزیز کاملا موافقم و حرفاشو عینا منم تکرار می کنم

لطفا دیگه کافیههههههههههههههههههههه ه
    [align=center]خوشبخت کسی نیست که مشکلی ندارد
    بلکه کسی است که با مشکلاتش مشکلی ندارد .[/align]

18. 2 کاربر از پست مفید eghlima تشکرکرده اند .

eghlima (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    29
    دستاوردها:
    تشکرها
    370

تشکرشده 371 در 137 پست

Array

بهار جان مرسی که به تاپیکم سر زدی
    پس قبل از اینکه تاپیکم حذف شه بگم که من دیگه قرار نیست تحمل کنم چیزیو خیلی وقته که تحمل نمیکنم دارم از مهارتهایی که تو این تالار یاد گرفتم استفاده میکنم و اگه شوهرم کاری میکنه چیزی میگه که ناارحت میشم همون لحظه چیزی نمیگم و بحثو میبندم ولی بعدش که اروم شدیم خیلی منطقی بهش میگم مثل همین دیروز که در مورد یه مسئله ای از من نظر خواست وقتیم من نظرمو گفتم جبهه گرفت و تند شد منم گفتم ok هرتور صلاح میدونی همون کارو بکن
    ولی 2 ساعت بعدش تلفن زد و از دلم دراورد که در مقابلم جبهه گرفته و تند رفته وبعدشم رفتم خونه گفت عزیزم خیلی فکر کردم دیدم تو درست میگی میخوام همون کارو بکنم منم دلیلمو منطقی گفتم و اونم کلی ازم تشکر کرد که به فکر زندگیمون هستم
    من با بعضی حرفهات تا حدود زیادی موافقم بهار جان و دارم رو ضعفهام کار میکنم و ضعفهامو میشناسم کتاب هوش هیجانی و از حال خوب تا حال بد و زن دوم از سوزان واراش هم خریدم و دارم میخونم
    یه موضوع دیگه اینکه اگه من اومدم اینجا و از رفتار و جمله های بعضی از دوستان اعتراض کردم به هیچ وجه منتظر تایید کسی نیستم و از انتقاد نمیترسم فقط چون دیگه تصمیم گرفتم منفعل بناشم و نیستم اعتراض کردم
    اقلیمای عزیزم منم همیشه بخاطر جمله های خوبت برات دعا میکنم چون خیلی وقته میخوام این حسو از خودم دور کنم و موفق نمیشم ولی چند تا جمله منو کلی عوض کرد

20. کاربر روبرو از پست مفید taranee تشکرکرده است .

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)