به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 127
    عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,893

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    امیدوارم هر انچه خیر و صلاحتونه اتفاق بیفته.

2. 2 کاربر از پست مفید Pooh تشکرکرده اند .

M.E.H.D.I (چهارشنبه 01 آبان 92), سنجاقک ابی (دوشنبه 06 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 16 فروردین 93 [ 22:07]
    سطح
    12
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    68

تشکرشده 32 در 21 پست

Array
    فردا وقت دادگاهمونه این زندگی که من فک میکردم خیلی خوب وخوش ادامه پیدا میکنه،داره تموم میشه.
    یجوری شدم دلم خالی شده حس وحال هیچی روندارم.این زندگی تموم میشه ولی این حس خیانتی که بهم شده عذابم میده بعضی وقتا فک میکنم برم ازش یا از اون کسی که وارد زندگیمون شد، انتقام بگیرم.نمیدونم چیکار کنم چطور با این وضعیت کناربیام. تو این شرایط من چیکارکنم؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 اسفند 95 [ 16:48]
    سطح
    35
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1

تشکرشده 162 در 54 پست

Array
    از دادگاهتون چه خبر امیدوارم همونطور که دوست دارین اوضاع پیش بره آرزو می کنم اینجا بنویسی باهم حرف زدیم قرار گذاشتیم مشکلات رو حل کنیم ...

5. کاربر روبرو از پست مفید امیدوار92 تشکرکرده است .

M.E.H.D.I (یکشنبه 05 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    68

تشکرشده 32 در 21 پست

Array
    مررررسی .دادگاه برا فردا وقت داده منو واونم باید بریم اونجا.فردا همه حرفامو پیش قاضی میزنم از اول تا آخر.خدا کنه قاضی کار رو کش نده وپیش مشاور رو اینا نفرسته چون با اون ماجرای سیمکارتی که ازش دیدم دلم کامل ازش خالی شده.اون قدر هیچی رو ندونست

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 93 [ 03:38]
    سطح
    18
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsSocial1 year registered
    تشکرها
    441

تشکرشده 556 در 137 پست

Array
    مهدی عزیز بابت اتفاقاتی ک تجربه کردی متاسفم اما نباید کوتاهی خودتو فراموش کنی!!!شاید بگی من کوتاهی نکردم بهش توجه و محبت داشتمو براش همه کار کردم اما نکته اینجاست که نامزدتون در زمان دوستی متعهدانه میرفته سراغ دیگری و بهتون خیانت میکرده اما شما نادیده میگرفتی و میبخشیدی! غافل از اینکه این رفتارها به شما هشدار تکرار شدن در آینده رو میدادن بقول یکی از اهالی همدردی گذشته هر کس امتداد آینده اوست، میدونم گفتن این حرفا الان کمکتون نمیکنه اما شاید از عصبانیتت کم کنه و از فکر انتقام بیرون بیای و در آینده بهش توجه کنی.
    دوست گرامی شما نباید بخاطر تصمیم نامزدتون مبنی بر جدایی بفکر انتقام بیفتی و آیندتو دستی دستی نابود کنی سعی کن برای اوقات فراغتت برنامه داشته باشی و افکارتو مدیریت کنی تا این فکرای منفی سراغت نیان و خودتو بیشتر از گذشته ب خدا نزدیک کن(مثلا هرشب ی سوره از قرآنو بخون) انشاا... هرچی ب صلاحتونه براتون اتفاق بیفته

- - - Updated - - -

مهدی عزیز بابت اتفاقاتی ک تجربه کردی متاسفم اما نباید کوتاهی خودتو فراموش کنی!!!شاید بگی من کوتاهی نکردم بهش توجه و محبت داشتمو براش همه کار کردم اما نکته اینجاست که نامزدتون در زمان دوستی متعهدانه میرفته سراغ دیگری و بهتون خیانت میکرده اما شما نادیده میگرفتی و میبخشیدی! غافل از اینکه این رفتارها به شما هشدار تکرار شدن در آینده رو میدادن بقول یکی از اهالی همدردی گذشته هر کس امتداد آینده اوست، میدونم گفتن این حرفا الان کمکتون نمیکنه اما شاید از عصبانیتت کم کنه و از فکر انتقام بیرون بیای و در آینده بهش توجه کنی.
    دوست گرامی شما نباید بخاطر تصمیم نامزدتون مبنی بر جدایی بفکر انتقام بیفتی و آیندتو دستی دستی نابود کنی سعی کن برای اوقات فراغتت برنامه داشته باشی و افکارتو مدیریت کنی تا این فکرای منفی سراغت نیان و خودتو بیشتر از گذشته ب خدا نزدیک کن(مثلا هرشب ی سوره از قرآنو بخون) انشاا... هرچی ب صلاحتونه براتون اتفاق بیفته

8. 2 کاربر از پست مفید شهراز تشکرکرده اند .

M.E.H.D.I (دوشنبه 06 آبان 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 08 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 تیر 99 [ 14:44]
    سطح
    58
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    46

تشکرشده 116 در 79 پست

Array
    مهدی یادت باشه همراه تو یه خشمه که همراش چندین سواله....
    مهدی زمانی طلاق بگیر که بگی به درد هم می‌خوریم. از خدا میخوام خوشبخت بشه(از دلت باشه)
    داخل دادگاه چی ثابت بشه؟ چیزی که برا خودت هم ثابت نشده و احتمال اشتباهش زیاده؟....

چرا به مشاوره نکشه... میترسی برا طلاق دیر بشه؟... میترسی همه بگن میخوان طلاق بگیرن اما هنوز نگرفته باشید.... میخوای خیال کی راحت کنی.....
    نترس برا طلاق همیشه وقت است من نمیگم نگیر نمیگم هم بگیر میگم یه لحظه کاری به او نداشته باش سهم خودت تو ماجرا پیدا کن... استپ کن... شاید تو تندتر او رفتی خودت را بزار جای او اگه ازت فقط این شواهدی که ازش دیدی دیده بود و ازت توضیح میخواست و توضیح درستی نداده بودی و..... سر لج برفتی تقاضای. طلاق بدادی و..... آیا ؟؟ فک کن به همه او ن چیزای که من فک نکردم.
    مهدی؟
    داداش....

- - - Updated - - -

مهدی یادت باشه همراه تو یه خشمه که همراش چندین سواله....
    مهدی زمانی طلاق بگیر که بگی به درد هم می‌خوریم. از خدا میخوام خوشبخت بشه(از دلت باشه)
    داخل دادگاه چی ثابت بشه؟ چیزی که برا خودت هم ثابت نشده و احتمال اشتباهش زیاده؟....

چرا به مشاوره نکشه... میترسی برا طلاق دیر بشه؟... میترسی همه بگن میخوان طلاق بگیرن اما هنوز نگرفته باشید.... میخوای خیال کی راحت کنی.....
    نترس برا طلاق همیشه وقت است من نمیگم نگیر نمیگم هم بگیر میگم یه لحظه کاری به او نداشته باش سهم خودت تو ماجرا پیدا کن... استپ کن... شاید تو تندتر او رفتی خودت را بزار جای او اگه ازت فقط این شواهدی که ازش دیدی دیده بود و ازت توضیح میخواست و توضیح درستی نداده بودی و..... سر لج برفتی تقاضای. طلاق بدادی و..... آیا ؟؟ فک کن به همه او ن چیزای که من فک نکردم.
    مهدی؟
    داداش....

10. کاربر روبرو از پست مفید hana 68 تشکرکرده است .

M.E.H.D.I (دوشنبه 06 آبان 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 20:00]
    سطح
    4
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    63

تشکرشده 27 در 17 پست

Array
    سلام مجدد.جلوی ضرر هرجا گرفته شود منفعت است.باز توافقی بودن طلاق و اینکه مهریه اش رو بخشیده کمی از بار سنگین شما رو کم می کنه. امیدوارم توی ادامه راه زندگی شما موفق باشید...یک نکته مشترک بین شما و تمام کسانی که جدیدا طلاق می گیرند وجود داره،اونم اینه که از مردانگی و معرفت پسرها سوء استفاده شده و هم چنین به نظر میاد هزینه سنگینی به خاطر چشم پوشی کردن نمی دونم چه کلمه ای مناسبه من اینجا بکار ببرم، اعمال دور از اخلاق و عرف رو بکار می برم بله بخاطر همین چشم پوشی که مخصوصا مهمترین اون ها ارتباط با چندین پسر هست پرداخت می کنند.می دونید خدا زن رو فقط برای ارتباط با یک مرد آفریده و برای مرد چند همسری قرار داده. خدا آخر و عاقبت همه جوونا رو بخیر کنه.متاسفانه جامعه به ازدواج دیر رس داره واکنش نشون میده و تب کرده،اوایل که دوستی دختر و پسر مد شد بخاطر اینکه خانواده ها میگفتن،تحصیلات ،اشتغال،خونه ،ماشین و... بعد ازدواج که در این صورت سن میشد حداقل اگه خیلی باعرضه می بودی،27، 28.چون سن بلوغ پایین امده یعنی نمیدونم کجا بود نوشته بود 12.5 سال!!!که چهل سال پیش 15 سال بوده و سن ازدواج 15.5 !!!جالبه نه؟یعنی سن ازدواج الان رو 28 ساله میشه حدود 16 سال اختلاف بین بلوغ و ازدواج !!!!!!!!!!!!این یعنی یا هی خودتو سرکوب می کنی که فکر می کنم البته کارشناس نیستم باعث عقده های روانی میشی یا فاسد میشییی!!!!!!عجیبه،فقط باید پس کلمونو بخارونیم...

12. کاربر روبرو از پست مفید سپیدقلب تشکرکرده است .

M.E.H.D.I (دوشنبه 06 آبان 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 20 مهر 93 [ 00:49]
    سطح
    32
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    884

تشکرشده 793 در 374 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام دوست عزیز . برای اتفاقاتی که برات افتاده متاسفم. دادگاه رفتی؟ سعی کن توی دادگاه زیاد گوش کنی و کم حرف بزنی. انشاءاله چیزایی بشنوی که باعث سوءتفاهمات شده. نمیدونم دلت واقعا چی میخواد. زندگی مجدد و نو یا طلاق. سعی کن از نامزدت جواب قانع کننده بگیری که چه طلاق گرفتی خدای نکرده و چه وارد زندگی نو شدی دیگه هیچ عذاب درونی نداشته باشی

14. 3 کاربر از پست مفید kamr تشکرکرده اند .

M.E.H.D.I (دوشنبه 06 آبان 92), Pooh (دوشنبه 06 آبان 92), فرهنگ 27 (چهارشنبه 08 آبان 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    12
    دستاوردها:
    تشکرها
    68

تشکرشده 32 در 21 پست

Array
    سلام.مرسی از همتون
    امروز رفتیم دادگاه.خدای من چه آدمایی پیدامیشن منکه داخل اتاق نبودم به قاضی گفته بودم من مهدی رو دوسش دارم وازاینحرفا.بعدکه منم اومدم داخل اتاق کلا عوض شد وگف که تصمیممو گرفتم ونه مهریه میخوام نه نفقه فقط طلاقم بده!!!!!!!!! ایناروهم امضا کرد وداد به قاضی.به قاضی میگف همسرم (یعنی من) بهم میگه تویکی دیگه رودوس داری ویکی دیگه رو میخوای وازاینحرفا درحالیکه به قرآن مجیدقسم به خداوندی خدا قسم من هیچوقت همچین حرفی نزدم حتی وقتیکه روگوشیش دوتاسیمکارت دیدم.
    ازاون طرف انگار حرفایی که باید من میزدم به قاضی الهام شده بودم.قاضی بهش گف انوقت به طلاق فک کن که شوهرت معتاد باشه زن دیگه بخواد یا بزنتت یا... ولی صرف اینکه اخلاقمون بهم نمیخوره که نشد دلیل طلاق.قربون قاضی برم قاضی خودش بهش گف که دخترم داری بهونه میاری اینا دلیل طلاق نمیتونه باشه بهش گف که تواین ماجرا فقط خودت(دختره)ضرر میکنی.یک هفته فرصت داد تامصالحه بشه وبرگرده بیاد سر خونه زندگیش وگرنه طلاق میگیریم.
    حالا به نظرتون اگه اگه دختره گف که طلاق نمیخوام برمیگردم سرخونه زندگیم(که مطمعنم اینکارو هم نمیکنه)،من چیکارکنم؟؟؟ حقیقتش با تمام این ماجراها دلم کلا ازش خالی شده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 خرداد 99 [ 15:45]
    سطح
    61
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 231
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 833 در 318 پست

Array
    سلام دوست عزیز،واقعا برام جای تعجب داره که برای چس این همه شما اصرار به ادامه این ررابطه و ازدواج داری،فکر کردی رضایت بده باهات زندگی کنه برات زن زندگی میشه؟؟؟دوست عزیز به نظرم شما تمام تلاشتو کردی برای حفظ این زندگی،پس خودت رو گول نزن و دنبال یک زندگی بدون شکست باش ،اتفاقا خیلی خوبه که این خانم قبل ازدواج خودشو بهت نشون داده و با این اوصاف شما میتونی خودتو جمع و جور کنی و به فکر یه زندگی دیگه باشی،ایشالا موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز،واقعا برام جای تعجب داره که برای چس این همه شما اصرار به ادامه این ررابطه و ازدواج داری،فکر کردی رضایت بده باهات زندگی کنه برات زن زندگی میشه؟؟؟دوست عزیز به نظرم شما تمام تلاشتو کردی برای حفظ این زندگی،پس خودت رو گول نزن و دنبال یک زندگی بدون شکست باش ،اتفاقا خیلی خوبه که این خانم قبل ازدواج خودشو بهت نشون داده و با این اوصاف شما میتونی خودتو جمع و جور کنی و به فکر یه زندگی دیگه باشی،ایشالا موفق باشی

17. کاربر روبرو از پست مفید samanft تشکرکرده است .

مهرااد (پنجشنبه 09 آبان 92)

صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)