به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 61
    عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 09 مهر 89 [ 18:27]
    سطح
    89
    Level completed: 87%, Points required for next Level: 67
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

RE: او از من دور است

سلام

از آنجايي كه بازيگر و خواننده معمولا طرفداران و خاطر خواهان زيادي دارند و چه بسا مثل شما كه خاطر خواه ايشون شدي صد نفر ديگه هم باشن كه همين احساس رو داشته باشند . خب شما خودتو جاي اون آقا بزار تو هم مثل يكي از اين صدنفر هستي براش و مخصوصا اگه خودت بري جلو و ابراز عشق و محبت كني شايد اونم استقبال كنه ولي مطمئن باش تعهد و پايبندي در اون به حداقل مي رسه ، و از طرفي ابراز محبت دختر به پسر خودش بعدا مشكلاتي رو بوجود مياره كه قبلا در يه تاپيكي بهش اشاره شده كه بد نيست خودتون ملاحظه كنيد ، پس بد نيست كمي عاقلانه فكر كنيد و سعي كنيد اين احساس رو يه جوري از خودتون دور كنيد ،اين كار بسيار ريسك داره ومن جاي تعجب دارم از شما !!!!با وجود اينكه دخترا به اين موضوع خيلي حساس هستند كه همسر آيندشون فقط ايشون رو دوست داشته باشه و فقط ايشون همسر خودشون رو دوست داشته باشند يعني عشق وعلاقه متقابل!! ولي خودتون اينو مي دونيد با توجه به داشتن شهرت يا صداي خوب يا هر چيز ديگه كه باعث شده شما جذب ايشون بشيد همينها سبب مي شه كه ديگران رو هم جذب كنه و من كمتر در چنين قشري ديدم كه تعهد داشته باشند .
    در آخر ميگم اين صرفا يه نظر شخصي بود و شما فقط مي تونيد از كنارش رد بشيد يا با ديده تأمل به اين قضيه بنگيريد عواقب هر دو حالت هم فقط به عهده شخص شماست .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 11 آذر 87 [ 18:50]
    سطح
    43
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    55

تشکرشده 61 در 26 پست

Array

سلام
    ممنونم از کلیه دوستان عزیز که با من همفکری می کنند و به من کمک می کنند
    ممنون که برای من وقت گذاشتید اقای سنگ تراشان گرامی و ارزو جان حتما به توصیه اتان عمل می کنم
    اما erfan 25 گرامی
    من قبلا این موضوع را عنوان کردم که شهرت و محبوبیت اون اقا اصلا برام مهم نیست من حتی دلم می خواست که اون یک خواننده یا یک ادم مشهور نبود من خواننده ها و بازیگران زیادی رو دوست داشتم و دارم اما در حد خودشون این احساسی رو که من به اون اقا دارم رو به هیچ کس نداشتم حتی واقعا خودم رو از دیگران جدا می دونم من اونو به خاطر شغل و محبوبیتش نمی خوام فقط به خاطر خودش و بس
    میگید باور نمی کنید ؟حق دارید
    از توصیف احساسم عاجزم به خدا
    چرا از من تعجب می کنید
    مگر نه اینکه رابطه ی دو تا همسر چیزی متفاوت با رابطه ی یک خواننده و بازیگر با طرفدارشان است؟
    اونچه که من می خوام بگم و نمی تونم تفاوت همین موضوعه؟
    در ضمن ادمها تو هر شغل و موقعیتی که باشن با هم فرق می کنند
    البته باید بدونید که من همونطور که تفاوتهای زیادی میون علاقه ی خودم و طرفدارانش قایلم اون رو هم از همه ی خواننده ها جدا میدونم
    ارزش یک انسان خیلی بالاتر از صدا و شغل و محبوبیت و اینهاست
    من اگر عاشق صداش باشم از همین فاصله ی دور هم میتونم به صداش گوش کنم همه ی ادمها میتونن مشهور بشن از راههای مختلف خیلی هم ساده تر از اونچه که فکرش رو بکنیم نمونش توی این اجتماع زیاد هست چیزی که منو به اون دلبسته کرده اینه که من اونو نه تنها از خواننده ها و ... بلکه از تموم ادمای این کره ی خاکی جدا میدونم
    با تشکر از تمامی عزیزان

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 88 [ 14:34]
    سطح
    62
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 715 در 251 پست

Array

با سلام. عزیزم حتی اگه تو هم او را فقط به خاطر خودش بخوای خیلیهای دیگه به خاطر شهرت و موقعیت اونو می خوان. اصلاً برات مهم نیست که اگر اونو بدست آوردی مجبور باشی دائم حرص بخوری که نکنه یکی بیاد و از تو بهتر باشه و قلب اونو تسخیر کنه و ... ؟ تو باید خیلی ظرفیت داشته باشی و خیلی اون آقا عاشق تو باشه تا بتونید با هم خوشبخت باشین. آیا فکر می کنی این شرایط رو دارین؟ چه تضمینیه که بعد از اینکه تو به او رسیدی مثل تو هزاران نفر دیگه نیان و به ابراز عشق نکنن.؟ می دونی که تو این زمونه کسی تعهدی به این نداره که حریم زندگی دیگرونو محترم بشمره و خودشو وارد یک زندگی نکنه. تو چقدر به این آقا اعتماد داری؟ از کجا می دونی الان با چند نفر دیگه هم دوست نباشه؟ اگر کمی بزرگانه تر فکر کنی دیگه نیازی به این همه حرف و حدیث نیست..

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    55

تشکرشده 61 در 26 پست

Array

سلام اتنا جون
    توی زندگی هر کسی ممکنه این مشکل پیش بیاد که مرد به پیشنهاد علاقه ی کسی توجه کنه و حریم زندگی خودش رو زیر پا بذاره اما این بستگی به ظرفیت خود ادما داره که چه طرز فکری دارند
    از خیلی از هوادارانش شنیدم که ایشون اصلا به کسی اجازه ی اینکارو نمیدن و به اونا میگه که فقط منو به عنوان طرفدار دوست داشته باشین
    اون حتی اجازه ی اینکه کسی وارد حریم خصوصیش بشه رو نمیده
    در ضمن من اگر از نزدیک بتونم ایشون رو ببینم می تونم امتحانش کنم
    اگر اینطور که شما میگید باشه همه ی خانمها باید بعد از ازدواج هراس ایتن رو داشته باشند که یک نفر بهتر از خودشون بیاد و شوهرشان رو از چنگشون در بیاره
    حالا این درسته که اون اقا به خاطر موقعیتی که داره قطعا باید علاقه مندان زیادی داشته باشد اما اخلاق و ظرفیت یک ادم تو اینگونه مسایل خیلی موثره

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

خانم رز خودتو اينقدر زجر نده عزيزم تو قسمت هر كي باشي و يا هر كي قسمت تو باشه از كره ماه هم باشه مي توني بدستش بياري يا اون به دستت مي ياره !!!!به نظر من علاقه شما به ايشون واقعا بيجاست چون اون طرف مقابل هم بايد اين احساس رو نسبت به شما داشته باشه . كه متاسفانه نه در دسترس هست و نه......... يه كم از رؤيا بياييد بيرون خواهشا خودتو هم جدا از ديگران ندون نمي دونم چرا هر كي عاشق ميشه فكر مي كنه با ديگران فرق داره تو هم يكي هستي مثل بقيه اون آقا هم همينطور پس تو رو خدا بيخودي احساساتي نشو . از منم دلگير نشو من بعضي موقع ها دوست دارم تو ذوق آدمايي بزنم كه تو رؤيا هستند.

بزاريد يه داستان براتون تعريف كنم :

دختري از يكي از شهرستانهاي ايران چند سال پيش براي يكي از فوتباليستهاي مشهور نامه مي نويسه كه من دوستت دارم و عاشقتم و فلان وفلان ....
    فوتباليسته هم زن وبچه داشته ولي چون علاقه اون دختر رو مي بينه بدش نمياد كه يه زن ديگه هم داشته باشه
    خلاصه دختر رو مياره و باهاش ازدواج مي كنه و يه خونه جدا براش مي گيره وكاري به مشكلاتش نداريم كه پيش مياد اما نهايتش يه قتل اتفاق مي افته........ بالا رفتيم دوغ بود پايين اومديم ماست بود قصه ما راست بود ..........و لي هيچي ربطي به دختر گل قرمزي ما نداشت ....

6. کاربر روبرو از پست مفید erfan25 تشکرکرده است .

erfan25 (جمعه 22 مرداد 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    55

تشکرشده 61 در 26 پست

Array

erfan25
    من در شرایطی نیستم و لااقل احساسم اونطور ابکی که شما فکر می کنید نیست که با این حرفا توی ذوقم بخوره !
    نگفتم خودم رو از دیگران جدا می دونم یا بنابه برداشت شما تافته ی جدا بافته هستم من گفتم احساسم با بقیه متفاوته محض اطلاعتون
    در ضمن ایشون واقعا با بقیه فرق دارند با خیلی مردا تفاوت چشمگیری دارن
    در ضمن داستانتون رو منم توی مجله خوندم ولی ربطی به من نداره نه من اون دخترم نه اون اقا اون فوتبالیسته هست در ضمن اینو بدون که بلانسبت اون اقایی رو که من میگم حاضر نمیشه با وجود داشتن داشتن یک همسر با کسی پیمان زناشویی ببنده برخلاف خیلی از شما اقایون
    ببخشید شما رک گفتید منم جوابتون را همانطور دادم
    بهر حال ممنون از اظهار نظرتون

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    55

تشکرشده 61 در 26 پست

Array

عذر میخوام از همه ی اقایون امیدوارم سوتفاهم نشه
    من در تاپیک فبلی قصد توهین به کسی رو نداشتم مخصوصا اقایون محترمی که به فکر کمک به همه و همینطور من بوده اند من بعضی ها رو گفتم
    در ضمن تا قبل از این موضوع از همه ی مردا بدم میومد هیچ وقت قصد ازدواج نداشتم چون انقدر مطالب در مورد بی وفایی مردان خونده بودم و خودم توی زندگی خصوصیم دیده بودم که هیچ وقت فکرش رو هم نمی کردم به مردی علاقه مند بشم حالا فکر میکنم اون با همه ی مردا فرق داره من فقط ظاهرش رو دیدم اره اما معصومیت و حجب و حیایی که توی چشمای اون دیدم توی چشم هیچ مردی ندیدم باور کنید احمقانه نیست
    به اقایون جسارت نمی کنم و امیدوارم از حرفم ناراحت نشن
    ولی بلانسبت شما خیلی از اقایان هستند که همچین شرایطی دارند میدونم
    اخه اون اقا چه تفاوتی با شما داره ؟ یک اقا اگر موقعیت خوبی داشته باشه و هواداران زیاد که اگر خانم هم باشن دلیلی میشه که نتونه در مقابل اونا مقاومت کنه حتی با وجود داشتن زن و بچه؟ اون اقا فوتبالیست هم اگر مشهور هم نبود و مثل دیگر افراد معمولی زندگی میکرد باز هم با همچین موردی باز همینکار رو میکرد یعنی شکستن حریم یک زندگی .
    در ضمن اون اقا زن و بچه هم نداره
    اگر هم داشت من خودم کسی نبودم که تو این شرایط به فکر ازدواج با ایشون بیفتم ولی حالا که ازدواج نکردن دلم نمی خواد موقعیت رو از دست بدم و تموم زندگیم رو ببازم

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    89
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,946

تشکرشده 1,965 در 675 پست

Array

ببخشيد يعني شما فكر مي كنيد اگه با ايشون ازدواج نكنيد تموم زندگيتون رو از دست مي ديد ؟!!!!!آيا به نظر شما صورت نگرفتن اين ازدواج كه صرفا مي تونه از طرف شما و خواسته شما باشه از دست دادن تمام زندگي شماست؟!!! به عقيده بنده شما نه تنها از آقايان شناخت كافي نداريد بلكه نسبت به خودتون هم شناخت و آگاهي نداريد !!!! بنده هم از حرف شما ناراحت نشدم و فكر نكنم هيچ كدوم از دوستاني كه اينجا هستند آقايان رو عرض مي كنم از اين حرف شما ناراحت بشن چون شما ذهنتون رو درگير موضوعي كرديد كه رهايي از اون براي شما كمي مشكل شده !! وخيلي هم اصرار مي ورزيد پس يا علي اگه واقعا مي خواييد بريد جلو و تصميم خودتون رو گرفتيد شما هم شروع كنيد و از يه راهي بهش پيشنهاد بديد خوشبختانه امروز با اين عصر تكنولوژي و امكانات دسترسي به اين افراد هم خيلي آسونه از طريق ايميل ، يا كسايي كه ايشون رو مي شناسند مثل اطرافيانشون اقدام كنيد ، هر چند مثل روز براي من روشن است كه چيزي از اين عشق يه طرفه گيرتون نمياد خيلي ازتون متعجب هستم در مورد كسي كه تا حالا باهاش يه كلمه هم حرف نزديد واونو تو دنياي كاري خودش ديدين و تو رفتاري كه با جامعه داره وخودشو اونجور نشون داده ، شما با اين تصورات داريد زندگي مي كنيد در صورتي كه شخصيت حقيقي انسانها اون شخصيتيه كه توي خونه دارن و شما بايد زندگي خانوادگي و فردي ايشون رو بيشتر مورد مطالعه قرار بديد اونم نه از طريق جرايد يا مطالبي كه در مورد ايشون بيان مي شه شما بهتره يه تحقيق ميداني انجام بديد ، خانم هر چند مي دونم به صلاحتون نيست ولي حالا كه اينقدر مصر هستيد به خودتون لطمه وارد كنيد پس چرا معطل هستيد هر چه زودتر اقدام كنيد تا اون آقا زن نگرفته كه شما زندگيتون نابود نشه و خداي ناكرده از بين نريد

10. کاربر روبرو از پست مفید erfan25 تشکرکرده است .

erfan25 (سه شنبه 14 اسفند 86)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    55

تشکرشده 61 در 26 پست

Array

سلام
    من خودم خوب میدونم که اینکار کار مشکلی هست واقعا اگر میتونستم یک ثانیه هم معطل نمی کردم
    اما شما طوری صحبت می کنید که انگار خیلی اسونه که من برم و در مورد علاقم با ایشون صحبت کنم و ایشون هم منتظر ایستادن تا من برممنو بدبخت کنند واقعیت اینه که من قبلا هم گفتم نمی خوام اینطوری به ایشون اظهار علاقه کنم من حتی اگر ببینمش هم ایتکارو نمی کنم چه برسه به اینکه بخوام از طریق ایمیل یا هر طور دیگه ای با ایشون صحبت کنم معلومه که جواب رد میده شاید هم هیچ وقت حاضر نشه که با من حتی صحبت کنه
    من نمی تونم غرورم رو زیر پا بذارم من در کم اهمیت ترین شرایط زندگیم هم حاضر نشدم دست به همچین کاری بزنم چه برسه به این موضوع که برای من خیلی حیاتیه
    نمیتونم بیگدار به اب بزنم هر اقدامی برای اینکار جای تامل داره به خاطر همینه که هر فکری به ذهنم میرسه انجام نمیدم و نیاز به همفکری دارم
    من میخوام از یه راه منطقی و اصولی وارد بشم که خواسته ام به سرانجام برسه
    راه من راه سختیه
    توی یک راه گرفتار شدم روبرو و پشت سرم رو غبار گرفته یک طرف تا چشم کار میکنه سیاهی غبار ه و بس اما تا اخر همینطوره
    روبروم هم غبار الوده یک غبار غلیظ که نمی ذاره اخر مسیر رو ببینم این غبار همون مشکلاتیه طبق گفته ی شما ممکنه سر راهم رو بگیره اما از کجا معلوم اخرش بعد از این همه غبار روشنایی نباشه
    من میخوام به کمک شما از یک راه درست و منطقی به اون نور برسم
    درسته اینکه شما می گید اظهار علاقه ی یک دختر به یک پسر هیچ صورت خوشی نداره من هم نمی خوام اینکارو بکنم
    شاید به قول خود شما به این اقا از طرف خیلی ها اظهار علاقه شده باشه پس اگر مثل اونا وارد این قضیه بشم منو به همون چشم می بینه و قطعا چیزی جز پاسخ انها به من هم نخواهد داد من اگر اینکارو بکنم از همه مهمتر ممکنه به چشم اون ادم بی شخصیتی جلوه کنم از همه بدتر حرمت خانواده ی خودم رو زیر پا گذاشتم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 20 مهر 87 [ 10:04]
    سطح
    49
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    470

تشکرشده 496 در 278 پست

Array

سلام
    خب عزيزم ممكنه كه شما احساست نسبت به اون اقا فرق كنه و ممكنه كه حتما همين طور باشه كه مي گي ولي اون اقا بايد از كجا بفهمه كه تو احساست فرق مي كنه . از كجا بايد بفهمه كه مثل بقيه نيستي اصلا شايد اون معيارهاي ديگه اي براي ازدواج داره . اصلا گيريم كه باهاش ازدواج هم كردي ايا واقعا واقفي كه با كي مي خواي ازدواج كني اگه بعدها هي دخترهاي مختلف زنگ زدن روي گوشي شوهرت و باهاش حرف زدن و شروع كردن به تعريف كردن تو مي توني تحمل كني ؟ عزيزم اين مسائل توي خون هنرمندها و خواننده هاست و ازش ابايي ندارن و جزيي از كارشون مي دونن كه ازشون تعريف بشه چه دختر چه پسر به نظر من يك كم كه تحمل كني اونوقت خودت متوجه خيلي چيزها مي شي شايد چند ماه ديگه بياي وبگي كه اره نظرم برگشته . بهرحال عشق شما يك طرفه است حتي اگه ايشون خواننده هم نبود حتي اگر يك شغل خيلي پاييني هم كه داشت باز هم شايد ما همين نوشته هارو براتون مي نوشتيم چرا كه اين عشق يك طرفه است و به خصوص از جانب يك دختر مي باشد پس مي بيني كه راهي نداري جز اينكه عاقلانه فكر كني

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)