به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 خرداد 92 [ 01:11]
    سطح
    14
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 78
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    117

تشکرشده 257 در 108 پست

Array
    متسفانه خانوما تو این تاپیک خیلی تند نظر دادن

همه میدونیم که تعداد خانوما از آقایون بیشتره به دلایل مختلف

سوال: 120 تا خانوم داریم 100 تا مرد
    100 تا مرد با 100 تا زن ازدواج کرد
    20 تا زن داریم که نمیتونن ازدواج کنن ؟ چرا چون 20 تا زن دیگه بهشون برمیخوره
    شما حساب کنین مردا هیچ از نظر روحی و جنسی سودی نمیبرن اصلا

این خانوما گناهشون چیه که باید تا اخر عمرشون تنها بمونن؟ آیا اینا نیاز روحی ندارن؟نیاز جنسی ندارن؟اینا ادم نیستن؟
    ویرایش توسط ژپتو : شنبه 31 فروردین 92 در ساعت 01:24

2. کاربر روبرو از پست مفید ژپتو تشکرکرده است .

کامران (شنبه 31 فروردین 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamrava نمایش پست ها

نیاز زن و مرد فرق داره و غیرت واسه زن اشتباهه! ولی شما خانومها حس تملکیتون را بذارید کنار و این مثال مسخره که آیا مرد حاضره زنش شوهر صیغه ای کنه(به فرض اینکه قانونی بود) حالا مرد هم خق نداره این کار را بکنهچون واسه زنش این حق را قایل نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باباجان زن و مرد مثل هم نیستند و تساوی حقوق به معنای عدالت نیست!
    خانمها که برای این حس طبیعی دوره و آموزش ندیدند. اگر نمی تونند قبول کنند یعنی ذات و آفرینش زن این حس را دارد.
    مثل این که به شما بگن غیرت را دیگه بذار کنار.

بله. زن و مرد فرق دارند. ولی این چه ربطی به موضوع داره؟

کسی نمی گه چون مردها حاضر نیستند چند شوهری را بپذیرند، پس زنها هم چند زنی را نمی پذیرند.
    اگر همه مردهای عالم حاضر باشند زنهاشون را با هم شریک بشن، هیچ زنی دوست نداره شوهرش را شریک بشه. واضحه؟

واقعا نمیتونم بفهمم که چرا زنهای ما چندساله که اینقدر رو این قضیه فوق فوق حساس شدن!
    تا بوده و هست زنها به این موضوع حساس بودند. فقط اگر قدرت و توانایی جدا شدن نداشته باشند مجبورند که تحمل کنند. چند ساله که تواناییهاشون بیشتر شده و لزومی نمی بینن هر خفتی را به اسم آقا بالاسر داشتن قبول کنند. گرچه دستشون از نظر قانونی هنوز خیلی بسته است.

بابا درک کنید در بهترین شرایطی که ی زن هیچی واسه شوهرش کم نذاره(زایمان و مریضی و ...)نداشته باشه یک چهارم طول زندگی در اختیار شوهرش نیست!!!! یعنی زوجی که 40ساله با هم زندگی میکنن انگار مرد10 سال از زنش محروم بوده!!
    تعداد دخترای در شرف ازدواج بیشتر از مرداست و خیلی ها بی همسر موندن و هزارتا چیز دیگه! چرا نمیخواین بدون عصبانی شدن درست عقلتون را بکار ببندید!
    من درست متوجه این یک چهارم نشدم. اگر منظور 4-5 روز پریود یک خانم است که خیلی حرف جالبیه!!
    درسته که روابط جنسی بخش و دلیل مهم ازدواج است، اما نه دیگه تا این حد !!!
    ضمن این که یک مرد 65ساله (که 25 سالگی ازدواج کرده و 40 سال هم زندگی کرده) واقعا هر روز نیاز به سکس داره و اون چهار روز براش غیرقابل تحمله؟ تازه اگر همسرش هنوز توی اون دوران خاص باشه!!!
    استدلال هات تو حلقم آقای کامروا!!!!!!!!!!!

کدوم آماری می گه تعداد دختران از پسران بیشتره؟
    اگر ترکیب جمعیت به شکل مصنوعی دستکاری نشه ( مثل هند بخاطر مسایل فرهنگی نوزادان دختر کشته نشه، یا مثل چین بخاطر سیاست تک فرزندی و ترجیح فرزند پسر، جنین دختر سقط نشه )
    نسبت پسر به دختر در بدو تولد حدود 105-103 است. یعنی 105 پسر در مقابل 100 دختر متولد می شوند. چون مرگ و میر پسرها از دخترها بیشتر است این نسبت به تدریج با افزایش سن به 100 نزدیک می شود. یعنی در جوانی و میانسالی تعداد دختر و پسرها برابر است.
    و باز چون این روند مرگ و میر بیشتر مردان ادامه داره، در کهنسالی این نسبت کمی به سمت دخترها مایل می شه یعنی مثلا 98 پسر در مقابل 100 دختر ( دقت کنید کهنسالی )

جامعه ایران هم از این لحاظ یک جامعه نرمال است و هیچ آمار و مستنداتی مبنی بر زیادتر بودن دخترها نیست.

- - - Updated - - -

آقای کامروا

با اختیار کردن همسر دوم و مبحث عدالت، شما باید یک شب در میون خونه هر کدام از همسران باشید.
    این هست که نصف اون روزهایی که همسر اول پریود است به اجبار و قانون یک شب در میون نزد ایشون هستید که طبق نظر شما بلااستفاده هم هست ( شرم آوره ولی خب نظر شماست دیگه !! )
    پس 5 سال از اون ده سالتون هنوز پابرجاست.
    5 سال هم با خانم دومی حروم می شه و بلا استفاده است.

در واقع اگر تعداد خانمها زیاد می شه، تعداد روزهای پریود مجموعشون هم زیاد می شه که باز تقسیم بر دو می شه و همون می مونه. سه روز در ماه با اولی نمی تونید باشید و سه روز در ماه با دومی. باز می شه شش روز در ماه؟
    درست حساب کردم؟

یعنی من موندم تو این ده سال !!!!!!!!!!!!!
    استدلالهای زیادی از آقایون واسه زن دوم و سوم شنیده بودم. اما این یکی خیلی واسه من جدید بود

4. 15 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 31 فروردین 92), ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), Ayeh (دوشنبه 02 اردیبهشت 92), aysu (دوشنبه 24 تیر 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), gelareh (شنبه 31 فروردین 92), minoo69 (شنبه 31 فروردین 92), paria_22 (شنبه 31 فروردین 92), sara 65 (شنبه 31 فروردین 92), shabe niloofari (شنبه 31 فروردین 92), she (شنبه 31 فروردین 92), tamanaye man (شنبه 22 تیر 92), فکور (شنبه 31 فروردین 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92), آویژه (شنبه 31 فروردین 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 تیر 92 [ 11:33]
    سطح
    4
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 53 در 16 پست

Array
    همین آقایونی که اینجا حرف میزنند شرط میبندم جرات ندارن به زناشون بگند! یا حتی به اطرافیانشون بگن! بعدشم زنهای ما حساس نشدند، اگه کسی توی خارج از ایران خیانت کنه، همه تو جامعه هم به چشم بد نگاش میکنن!!!!!خوشبختانه کشورهای دیگه همیشه زنهارو بهتر درک میکنن و حق با زنه!فکر کنید بیایم به شوهرامون بگیم بیاید صیغه کنید تا گناه نکنید! حرفاتون خنده دار نیست؟صیغه و خیانت یکیه! چه فرقی دارن؟اصلا چرا آدم باید به کس دیگه فکر کنه؟ اون فکر مرضه! اون فکر بیماره! مگه میشه آدم به کس دیگه فکر کنه؟:eek: ;).
    من مسلمونم عاشق دینم هستم، اما چیزی که من از دینم فهمیدم اینه که: دینه من میگه ازدواج کن تا یه کار مثبت کنی! یعنی چی؟ یعنی اینکه خانواده تشکیل بدی، یه خانواده با ریشه که بچه ها توش به راحتی بزرگ شن، همین خود شماها حاضر بودین باباهاتون زن دیگه هم داشت؟عمرا حاضر بودید! اما من نمیپذیرم که دینم صیغه رو حلال میدونه و همه رو ساخته همین افرادی میدونم که میخوان خیانت کنن و برا کاراشون که توجیه کنن صیغه رو ساختن. صیغه نه ریشه داره نه پایه. تازه جالبه مدت هم داره! آیا این خانواده است؟ نه! چون نه اولش معلومه و نه آخرش! صیغه و دوست پسر و دختر کاملا یه شرایط رو دارن. با این تفاوت که واسه صیغه یه آیه میخونن که یعنی حلاله! نه آینده داره! نه هدف داره! آیا مثبته؟ تنها دلیلش رابطه جنسیه!:D این اسلامی نیست! دین من این نیست!!

- - - Updated - - -

شماها هم بهتره قبل ازدواج به همسر آیندتون بگید که دوست دارید در آینده صیغه کنید. این اصلا اشکالی نداره جرئت داشته باشید و از همون اول بگید. شاید زنهایی باشن که شرایط رو درک کنن!!!بالاخره طرز تفکرتونه از همون اولش تو خواستگاری مطرح کنید!

6. 7 کاربر از پست مفید negare.bahar تشکرکرده اند .

aysu (دوشنبه 24 تیر 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), gelareh (شنبه 31 فروردین 92), minoo69 (شنبه 31 فروردین 92), shabe niloofari (شنبه 31 فروردین 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92), شیدا. (شنبه 31 فروردین 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 تیر 93 [ 09:39]
    سطح
    33
    Level completed: 90%, Points required for next Level: 16
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    450

تشکرشده 491 در 147 پست

Array
    سلام به همگی.
    اگه این تاپیک سرکاری نباشه،توصیه من اینه که این روژان به جای مداوای ریشه ای همسرش خودش رو ریشه ای مداوا بکنه!!!!!!!!!!
    آخرش نفهمیدم منظورتون از باز کردن این تاپیک چی بوده؟ اطلاع رسانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. 3 کاربر از پست مفید maryam1363 تشکرکرده اند .

barani (شنبه 31 فروردین 92), paria_22 (شنبه 31 فروردین 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 تیر 99 [ 21:50]
    سطح
    93
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 527
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran10000 Experience PointsTagger First ClassOverdrive
    تشکرها
    3,264

تشکرشده 3,442 در 1,036 پست

Array
    کارت به شدت اشتباه و هرچی زودتر این قضیه رو تمومش کن و این عشقی رو که بینتون هست رو با نفر سوم تقسیم نکن و دلیلی هم وجود نداره که همسرت اون خانومو صیغه کنه به هیچ عنوان

این خانوم هم می تونه هم زبون دیگه ای پیدا کنه

کمک مالی هم بحثش با این قضایایی که شما گفتید فرق می کنه
    [align=center]خوشبخت کسی نیست که مشکلی ندارد
    بلکه کسی است که با مشکلاتش مشکلی ندارد .[/align]

10. 5 کاربر از پست مفید eghlima تشکرکرده اند .

asemani (شنبه 31 فروردین 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), mamosh (یکشنبه 01 اردیبهشت 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92), شیدا. (شنبه 31 فروردین 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 اردیبهشت 92 [ 10:43]
    سطح
    1
    Level completed: 70%, Points required for next Level: 15
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 4 پست

Array
    No title
    سلام دوستان
    ممنون از اظهار نظرتون،میدونستم توی جامعه هیچ کس نمیتونه شرایط من رو درک کنه. شماهایی که میاین نظر بدین چرا یه لحظه فکر نکردید با این پیاماتون چقدر ذهن و فکر من رو مشوش نکردید،چرا میگید دروغه،سرکاریه،مگه. من بیکارم یا مریضم همچین کاری کنم، مجبور نیستید بخونین و منو مسخره کنید.واقعیت دیدگاه من اینه و من این اجازه رو دادم و بنا به چند دلایلی اومدم این موضوع رو مطرح کنم ببینم کسی مثل من هست یا نه اما اصلا انتظار نداشتم همچین جوابایی بگیرم، همه افتادین به جون هم،این از زن میگه اون از مرد، اون یکی قضاوت یه طرفة میکنه درباره من و شوهرم.مگه شما اینجا کمک نمیکنین، راهنمایی نمیکنید،مطمئنم همتون از من بزرگترید و مسلما با تجربه تر،منه بی تجربه کمک خواستم که اگه کارم اشتباهه چیکار کنم.؟اما متاسفم از شماهایی که منو به سخره گرفتین.من چون مدافع حقوق زن هستم این اجازه رو دادم چرا؟ چون اون خانوم شرایط روحیش بده،چون اون صیغه نمیخواد،یه دوست میخواد از لحاظ روحی آرومش کنه،ومن وقتی دیدم این کار از پس من و شوهرم برمیاد گفتم باشه.درست و غلطشونمیدونم و برای همین اومدم اینجا که بفهمم.که اگه کسی تجربه ای داره بگه برام.شاید من مشکل روحی داشته باشم.
    اما شما چی کردید به من تهمت دروغ دادین،قضاوت کردین،تند برخورد کردید،.من هم زنم و زن نادونی هم نیستم لیسانس مهندسی نرم افزار دارم،جز برترین وبلاگ نویس ها هستم،جز بهترین بانوان وبلاگ نویس شهرمون هستم و خیلی چیزا.احمق هم نیستم.شوهرمم نه تنها از من از زیبایی ام از روابط جنسی هیچ کمبودی ازم ندیده بیشترم دیده.شماخانوما چرا یه لحظه فکر نمیکنید؟؟چرا فکر نمیکنید شاید شوهر شما هم بخواد و به خاطر همین رفتار شما و برخورد شما چیزی نگفته باشه، کدوم مرده از همچین خواسته ای بدش بیاد منتها بعضی به خاطر ترس از زناشون خفه میشن و از طرق دیگه این کارو انجام میدن، خیلی های دیگه هم بی خیال میشن.کدوم زن و مردی هیجان رو دوست ندارن،چه بسا خیلی از زن هابگن باشه.من اگه با شوهرم بد بودم اگه کمبود میزاشتم،اگه جدا از همسر بودنشون رفیق شون هم نبودم هرگز همچین مساله ای رو با من در میون نمیزاشت و مطمئن ام که هرگز به دور چشم من هم این کارو نمیکرد،خوب شناختمش دیگه،اما همین اطرافم مردهایی رو میبینم که جدا از زنشون با صدتای دیگه حرف میزنن رابطه برقرار میکنن و وقتی جلوی همسرشان همچین بحثی میفته میگن نه زن و شوهر نباید کس دیگه میونشون بیاد و دروغ میگن.من اگه میتونستم از اطرافم راهنمایی میخواستم اما نمیشه و متاسفانه شما هم هیچ کدوم منطقی منو راهنمایی نکردید.

- - - Updated - - -

به جاش فقط قضاوت ناعادلانه کردید.کسی که فکر میکنه این تاپیک سرکاریه مجبور نیست پیغام بزاره یا بخونه.شما خانوما حتا یکیتون منم درک نکردید.

- - - Updated - - -

لطفا بس کنید اگه قصد کمک ندارید حداقل ذهن منم داغون نکنیدو در موردم قضاوت یه طرغه نکنید.

- - - Updated - - -

اینو هم بگم چون شوهر من این خواسته رو از من داشته دلیل نمیشه من حرفی از مرد دیگه ای بزنم چون من اصلا دوست ندارم و غیرت مردو زن خیلی فرق مبکنه،زن هم غیرت داره و اینکه شوهر من آدم هرزه و غیر قابل اعتمادی نبست که من بگم این خانوم نشد کس دیگه که فکر کنم زن بازه.اون فقط صادقانه این خواسته رو بیان کرد و نه بیشتر میخواد نه روابط آن چنانی.

12. 6 کاربر از پست مفید rojan s تشکرکرده اند .

ahuman (شنبه 31 فروردین 92), mohammad6599 (شنبه 05 مرداد 92), فرشته مهربان (یکشنبه 01 اردیبهشت 92), کامران (شنبه 31 فروردین 92), مدیرهمدردی (شنبه 31 فروردین 92), بالهای صداقت (دوشنبه 20 آبان 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rojan s نمایش پست ها
    No titleمن اگه با شوهرم بد بودم اگه کمبود میزاشتم،اگه جدا از همسر بودنشون رفیق شون هم نبودم هرگز همچین مساله ای رو با من در میون نمیزاشت و مطمئن ام که هرگز به دور چشم من هم این کارو نمیکرد،خوب شناختمش دیگه
    رژان جان سلام من الان تاپیکت رو دیدم با اجازت نظرم رو میگم لطفا توجه کنشما از شرع صحبت کردی و میگی تایید شرع مقدس در این رابطه وجود داره الان همسر شما بدون داشتن محرمیت با این خانم داره صحبت میکنه تا جایی که من میدونم این کارو شرع تایید نمیکنهعلاوه بر اینکه گفته شده از گفتگو با نامحرم بپرهیزید گفته شده در مواقع لزوم هم سعی کنید صدای شما اصلا لطافت و کشش برای نامحرم نداشته باشهدرد دل اون خانم برای همسر شما چندان شرعی به نظر نمیادو اما در مورد صیغه:همین الان تصور کن یک شب همسرت رفته پیش اون زن تا صبح خوب این موارد بعد از صیغه یه امر طبیعی هستش دیگهخوب اون شب شما چه حسی داری؟ مطمئنا درد دل همسر شما با شما هم صحبتی با یه بیوه زن نبوده بلکه روابط کلی بوده اگه اینطور بود که مادر خودش یا مادر شما برای هم صحبتی کافی بود نیازی به یه زن اضافه نبودشما میگی اون خانم مهربون و فهمیده است؟به نظرت کسی که هنوز جای پاش محکم نشده میتونه نامهربون و نفهم باشه آدما برای محکم شدن جای پاشون اولش خیلی خوبن اون تنها راهش برای رسیدن به همسر شما گذشتن از شماست پس باید بی سر و صدا و با سیاست رفتار کنه در غیر اینصورت چون شما فعلا قدرتت بیشتر از اون هست اونو از زندگیت پرت میکنی بیرونپس روی فهم و شعور اون حساب باز نکندر ضمن اینکه احساسات آدم عقل آدمو ضایع میکنه کافیه روابط اون و همسرت احساساتی بشه اون دیگه از هر راهی برای تسلط به همسر شما استفاده خواهد کرد اصلا اصلا شک نکنفکر میکنی چرا خانومها بعد ازدواج با مادر شوهر مشکل احساسی دارن حتی فهمیده ترین خانمها علتش اینه که تمام احساس همسرشونو برا خودشون میخوان در حالیکه شاید قلب ازدواج خیلی نقش فهمیده ها رو بازی میکنن و میگن اهل روابط مسالمت آمیز هستن ولی حتی توجه همسرشون به مادرشون عذابشون میده شما وضعیت صلح موجود رو نبین بیشتر فکر کن بعد از صیغه همسرت روابطش با اون خانم حضوری میشه و خوب محرمیت هم که وجود داره خیلی چیزا پیش میاد که شما عذاب خواهی کشیدگفتی کار به بچه و ... نمیکشهیه زن مستاصل و درمانده برای پایدار شدن خودش توی زندگی یک مرد از هیچ عملی فروگذاری نمیکنه زنها حمایت طلب هستند اونم نه یه حمایت موقتی. بچه دار شدن برای اون خانم یکی از مطمئنترین راههاستمطمئنا اون خانم هم هدفش از صیغه شدن فقط حرف زدن نیست هرچند با حرف زدن هم میشه یک مرد رو به مرور وابسته کرد و بعد متعاقبش مسائل دیگه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط rojan s نمایش پست ها
    No titleمن اگه با شوهرم بد بودم اگه کمبود میزاشتم،اگه جدا از همسر بودنشون رفیق شون هم نبودم هرگز همچین مساله ای رو با من در میون نمیزاشت و مطمئن ام که هرگز به دور چشم من هم این کارو نمیکرد،خوب شناختمش دیگه
    در این مورد خاص به نظر من اگه تا این حد رفیق همسرت نبودی و بعضی حرمتها وجود داشت بهتر بود اصلا لازم نیست با همسرت اونقدر صمیمی باشی که چنین درخواستی داشته باشهیه نکته دیگه اصلا فکر نکن مردهای دارای یه همسر اغلبشون روابط مخفی دارنمن خودم بالای 95 درصد مردای اطرافم دارای یک همسر و فاقد هر گونه روابط خارج از عرف هستند با این استدلالها خودتو گول نزن اون 5 درصدی هم که میگم مربوط به یه مرده که میدونم اهل این روابط هست و البته الان زن و بچه اش از خونه بیرونش کردن و رفتهداری میفتی توی چاهی که خودت برای خودت کندی زودتر بیدار شو و خودتو نجات بده دوستم
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

14. 10 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), gelareh (شنبه 31 فروردین 92), mamosh (یکشنبه 01 اردیبهشت 92), maryam1363 (شنبه 31 فروردین 92), minoo69 (شنبه 31 فروردین 92), tamanaye man (شنبه 22 تیر 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92), بالهای صداقت (دوشنبه 20 آبان 92), شیدا. (شنبه 31 فروردین 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    کاش همه خانم ها مثل شما فهمیده بودن و همسرشون رو درک می کردن نه اینکه منم منم راه بندازن و با تعصب بی جا برخورد کنن

و کاش فقط مردهایی چند زن می گرفتن ک توانایی برقراری عدالت بین خانم هاشونو داشتن نه اینکه نو ک اومد به بازار کهنه بشه دل آزار .

این خانم هایی هم ک اینطوری جبهه می گیرند از عشق همسرشون مطمئن نیستن و می ترسن مردشون یه عشق بهترو تجربه کنه و جذب اون بشه والا اگه علاقه و اطمینان بین شون باشه از این مسئله هم ترسی ندارن

البته این تصمیم ها روح بزرگ و فکر فوق العاده بازی لازم داره و توانایی درک کردنش برای همه میسر نیست

16. کاربر روبرو از پست مفید ahuman تشکرکرده است .

کامران (شنبه 31 فروردین 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 03 مهر 94 [ 16:31]
    سطح
    55
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 77
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    2,771

تشکرشده 1,881 در 749 پست

Array
    خب عزیز من
    نظرات رو جمع بندی می کنیم
    خانم ها : همه مخالف
    آقایون : همه موافق
    و السلام
    شما که اصرار داری کار خودت رو انجام بدی چرا تاپیک باز کردی؟؟؟؟
    میگی خانم ها منو درک نکردن !! الان مگه خود شما احساسات این خانم ها رو درک کردی ؟
    من تو صفحه دوم تاپیکت تمام مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد رو برات منطقی گفتم . سعی هم نکردم جبهه بگیرم . حالا صلاح خویش خود دانی .

موفق باشی

راستی شیدای عزیزم اثبات ریاضیت عاااااااااااااااااااااااا لی بود. محشر بود. کلی خندیدم . شاد باشی عزیزم

18. 8 کاربر از پست مفید asemani تشکرکرده اند .

ava48 (دوشنبه 16 اردیبهشت 92), barani (شنبه 31 فروردین 92), gelareh (شنبه 31 فروردین 92), mamosh (یکشنبه 01 اردیبهشت 92), maryam1363 (شنبه 31 فروردین 92), minoo69 (شنبه 31 فروردین 92), مریم85 (شنبه 31 فروردین 92), شیدا. (شنبه 31 فروردین 92)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    دوشنبه 18 اسفند 93 [ 18:59]
    سطح
    32
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 131
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    92

تشکرشده 345 در 153 پست

Array
    البته منظورم رابطه رسمی بود ( موقت یا دائمی) نه دوستی

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)